gmpc - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: File does not exists
ro: Fişierul nu există

en: File is read-only
ro: Fişierul poate fi doar citit

en: Tag Edit
ro: Editor etichete

en: Failed to save song
ro: Eroare la salvarea melodiei

en: Revert changes
ro: Anulare modificări

en: Edit Columns
ro: Editare coloane

note: title
en: Title
ro: Titlu

note: album
en: Genre
ro: Gen

note: album
en: Year
ro: An

note: album
en: Track
ro: Piesă

en: Tag Editor
ro: Editor etichete
