gmpc - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: File does not exists
ru: Файл не существует

en: File is read-only
ru: Файл только для чтения

en: Tag Edit
ru: Редактировать тег

en: Failed to save song
ru: Ошибка сохранения песни

en: Revert changes
ru: Отменить изменения

en: Edit Columns
ru: Изменить столбцы

note: title
en: Title
ru: Заголовок

note: artist
en: Artist
ru: Исполнитель

note: album
en: Album
ru: Альбом

note: album
en: Genre
ru: Стиль

note: album
en: Year
ru: Год

note: album
en: Track
ru: Трек

en: Tag Editor
ru: Редактор тега
