gmpc - en to cs translation catalogue (448 entries)

en: A gnome frontend for the mpd daemon
cs: Grafické rozhraní pro mpd démona

en: Failed to load the configuration system.
cs: Nepodařilo se načtení konfiguračního systému.

en: Failed to setup libmpd
cs: Nepodařilo se nastavit libmpd.

en: GMPC has insufficient permissions on the mpd server.
cs: GMPC má nedostatečná práva na mpd serveru.

en: Failed to set password on: '%s'
    Please try again
cs: Nepodařilo se nastavit heslo pro '%s'.
    Zkuste to prosím znovu.

en: Please enter your password for: '%s'
cs: Zadejte prosím heslo pro '%s'.

en: error code
cs: kód chyby

en: Insufficient permission to connect to mpd. Check password
cs: Nedostatečná práva k připojení k mpd. Zkontrolujte heslo.

en: MPD versions before 0.13.0 are not supported
cs: MPD před verzí 0.13.0 nejsou podporovány

en: Connected to mpd
cs: Připojen k MPD

en: Disconnected from mpd
cs: Odpojeno od MPD

en: Tagline
cs: Řádek s tagy

note: * Mpd version
en: Version
cs: Verze

en: Revision
cs: Revize

en: quit
cs: Ukončit

en: Quit gmpc
cs: Ukončit gmpc

en: hide
cs: schovat

en: Hide gmpc
cs: Skryj gmpc

en: show
cs: zobrazit

en: Show gmpc
cs: Zobraz gmpc

en: toggle
cs: přepnout

en: show notification
cs: zobrazit hlášení

en: Show trayicon notification
cs: Zobraz hlášení v panelové ikoně

en: preferences
cs: nastavení

en: Show preferences window
cs: Zobrazit okno vlastností

en: bug information
cs: cuybová informace

en: Show bug information
cs: Zobrazit informace o chybě

en: url
cs: Odkaz

en: Show add url window
cs: Zobrazit okno přidání odkazu

en: Add url <scheme>://<path>
cs: Přidat odkaz <scheme>://<path>

en: A new metadata plugin was added, gmpc has purged all failed hits from the cache
cs: Nové metadata rozšíření bylo přidáno, gmpc vyprázdnil všechny neúspěšné zásahy z cache.

en: Metadata Handler
cs: Obsluha metadat

en: Connected
cs: Připojeno

en: Not Connected
cs: Nepřipojeno

en: Connected to
cs: Připojen k

en: Disconnected
cs: Odpojen

note: * * Set paused in Window string
en: paused
cs: pozastaveno

en: Repeat: %s
cs: Opakovat: %s

en: On
cs: Zapnuto

en: Off
cs: Vypnuto

en: Random: %s
cs: Náhodné: %s

en: Single mode: %s
cs: Jednoduchý mód: %s

en: Consume: %s
cs: Spotřebovat: %s

en: MPD Reported the following error
cs: MPD ohlásilo následující chybu

en: Profile
cs: Profil

en: added
cs: přidáno

en: changed hostname to:
cs: změněn hostitel na:

en: Interface
cs: Zobrazení

en: Failed to load plugin
cs: Chyba při načítání zásuvného modulu

en: plugin has no name
cs: zásuvný modul nemá jméno

en: plugin with same name already exists
cs: zásuvný modul se stejným jménem již existuje

en: plugin is missing set/get enable function
cs: zásuvný modul schází získat/povolit funkci

en: plugin browser structure is incorrect
cs: zásuvný modul prohlížeče je neplatný

en: plugin metadata structure is incorrect
cs: struktura metadat zásuvného modulu je neplatná

en: plugin preferences structure is incorrect
cs: struktura vlastností zásuvného modulu je neplatná

en: Failed to create plugin instance
cs: Chyba při vytváření instance zásuvného modulu

en: Failed to bind symbol in plugin
cs: Chyba při přiřazování symbolu v zásuvném modulu

en: Plugin %s has wrong api version: %i
cs: Zásuvný modul %s má špatnou verzi api: %i

en: Plugin %s has wrong no plugin structure: %s
cs: Zásuvný modul %s nemá chybnou žádnou strukturu: %s

en: One or more plugins failed to load, see help->messages for more information
cs: Jedno nebo více rozšíření se nepodařilo načíst, podívejte se do Nápověda -> Zobrazit události pro další informace.

en: Plugin version
cs: Verze zásuvného modulu

en: Plugins
cs: Rozšíření

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Name
cs: Název

en: Function
cs: Funkce

en: Dummy
cs: fiktivní

en: Browser Extension
cs: Rozšíření prohlížeče

en: Metadata Provider
cs: Poskytovatel metadat

en: Metadata Provider and Browser Extension
cs: Poskytovatel metadat a rozšíření prohlížeče

en: Misc.
cs: Různé

en: Unknown
cs: Neznámý

note: * MM_PLAYPAUSE
en: Next
cs: _Další

en: Notification
cs: Oznámení

en: Start the program in full screen
cs: Startovat program v režimu plné obrazovky

en: Show program version and revision
cs: Zobrazit verzi a revizi programu

en: Quits the running gmpc
cs: Ukončí provoz gmpc

en: Don't load the plugins
cs: Nenačítej zásuvné moduly

en: Load alternative config file
cs: Načíst alternativní konfigurační soubor

en: Set the debug level
cs: Nastavit úroveň ladění

en: Start gmpc hidden to tray
cs: Spusť gmpc schované v liště

en: Remove all failed hits from metadata cache
cs: Nepodařilo se odstranit všechny hits z metadata cache

en: Shows all output from a certain log domain
cs: Ukazuje všechny výstupy z určitého logu domény

en: Select a profile
cs: Vybrat profil

en: File is not a valid .desktop file
cs: Soubor není platným souborem typu .desktop

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
cs: Nerozpoznaný soubor pracovní plochy verze '%s'

en: Starting %s
cs: Spouští se %s

en: Application does not accept documents on command line
cs: Aplikace nepřijímá dokumenty v terminálu

en: Unrecognized launch option: %d
cs: Nerozpoznaná spouštěcí volba: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
cs: Nelze předávat URI dokumentu položce pracovní plochy 'Type=Link'

en: Not a launchable item
cs: Nespustitelná položka

en: Disable connection to session manager
cs: Zakázat spojení se správcem sezení

en: Specify file containing saved configuration
cs: Zadejte soubor obsahující uložené nastavení

en: FILE
cs: SOUBOR

en: Specify session management ID
cs: Zadejte ID správy sezení

en: Session management options:
cs: Volby správy sezení:

en: Show session management options
cs: Zobrazit možnosti správy sezení

en: Enter your password for: '<hostname>'
cs: Zadejte heslo pro: '<hostname>'

en: Password
cs: Heslo

en: _Save password
cs: Uložit he_slo

en: <b>Profile:</b>
cs: <b>Profil:</b>

en: Conn_ect
cs: Připo_jit

en: Host:
cs: Hostitel:

en: Music Directory:
cs: Adresář Hudby:

en: Name:
cs: Název

en: Password:
cs: Heslo:

en: _Autoconnect
cs: _Automaticky připojit

en: _Disconnect
cs: _Odpojit

en: _Use Authentication
cs: Po_užít ověření

en: <b>Enable Field:</b>
cs: <b>Povolit pole:</b>

en: <b>Example:</b>
cs: <b>Příklad:</b>

en: <span size="large"><b>Format Rule:</b></span>
cs: <span size="large"><b>Formátovací pravidlo:</b></span>

en: Edit Song Formatting
cs: Upravit formátování skladby

en: T_rack
cs: Sto_pa

en: _Artist
cs: _Interpret

en: _Date
cs: _Datum

en: _Stream name
cs: Název streamu

en: _Title
cs: _Název

en: example
cs: příklad

en: <b>Main:</b>
cs: <b>Hlavní:</b>

en: <b>Playlist:</b>
cs: <b>Seznam skladeb:</b>

en: Advanced settings
cs: Pokročilé nastavení

en: Center playing song
cs: Právě přehrávanou skladbu doprostřed

en: Enable search as you type. (Might be slow)
cs: Zapnout vyhledávání během psaní. (Může být pomalé)

en: Hide on close
cs: Skrýt při zavření

en: Save position and size between sessions
cs: Ukládat pozici a velikost okna mezi spuštěními

en: Show songlist tooltip
cs: Zobrazit tipy v seznamu skladeb

en: Stop playing on exit
cs: Ukončit přehrávání při ukončení

en: Stylize album covers
cs: Stylizovat obaly alb

en: <b>Loaded Plugins:</b>
cs: <b>Načtená rozšíření:</b>

en: <b>Crossfade:</b>
cs: <b>Prolnutí:</b>

en: <b>Output Devices:</b>
cs: <b>Výstupní zařízení:</b>

en: <b>Replaygain</b>
cs: <b>Vyrovnat hlasitost</b>

en: <span size="small"><i>You need to be connected
    in order to change these settings</i></span>
cs: <span size="small"><i>Musíte být připojen
    pro změnu těchto nastavení</i></span>

en: Auto
cs: Automaticky

en: Enable crossfade
cs: Povolit přechody

en: Track
cs: Stopa

en: fade time (s):
cs: doba přechodu (s):

en: <b>Inline messages</b>
cs: <b>Oznámení</b>

en: <b>Notification Area Icon</b>
cs: <b>Ikona v upozorňovací oblasti</b>

en: <b>PopUp</b>
cs: <b>Zobrazení informací o přehrávané skladbě</b>

en: Enable
cs: Povolit

en: Position:
cs: Pozice:

en: Show on song change
cs: Zobrazit při změně skladby

en: Show severity
cs: Zobrazit jen:

en: Timeout:
cs: Schovat po:

en: <b>Proxy settings</b>
cs: <b>Nastavení proxy</b>

en: HTTP Proxy:
cs: HTTP proxy:

en: Use a proxy for internet connectivity
cs: Použít proxy pro připojení k internetu

en: Use authentication
cs: Použít ověření

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: To disable a keybinding edit it and press 'backspace'
cs: Pro vypnutí klávesových zkratek je upravte a stiskněte 'backspace'

en: <span size="x-large"><b>Plugins</b></span>
    <i>None Selected</i>
cs: <span size="x-large"><b>Pluginy</b></span>
    <i>Žádný není vybrán</i>

en: Messages
cs: Události

en: _Copy to clipboard
cs: _Kopírovat do schránky

en: <span size="x-small"><i>Playlist already exists.</i></span>
cs: <span size="x-small"><i>Tento seznam skladeb již existuje.</i></span>

en: Save Playlist
cs: Uložit seznam skladeb

en: name:
cs: název:

note: * * add url to playlist
en: Add URL
cs: Přidat URL

en: Enter URL:
cs: Zadejte URL:

en: gtk-add
cs: gtk-přidat

en: gtk-close
cs: gtk-zavřít

en: Consume
cs: Spotřebovat

en: Consume Mode
cs: Spotřební mód

en: Mute
cs: Vypnout zvuk

en: Mute the output
cs: Ztlumit výstup

en: Play
cs: Přehrát

en: Play/Pause
cs: _Přehrát / pozastavit

en: Prev
cs: Předchozí

note: * MM_NEXT
en: Previous
cs: Předcho_zí

note: * MM_REPEAT
en: Random
cs: _Náhodné pořadí

en: Random Mode
cs: Náhodný režim

note: * MM_FASTBACKWARD
en: Repeat
cs: _Opakovat

en: Repeat Mode
cs: Režim opakování

en: Single
cs: Jednoduchý

en: Single Mode
cs: Jednoduchý mód

en: Skip to the next song
cs: Přeskočit na další skladbu

en: Skip to the previous song
cs: Přeskočit na předchozí skladbu

note: * MM_PREV
en: Stop
cs: _Stop

en: Toggle consume mode
cs: Přepnout spotřební mód

en: Toggle random mode
cs: Přepnout náhodný mód

en: Toggle repeat mode
cs: Přepnout mód opakování

en: Toggle single mode
cs: Přepnout jednoduchý mód

en: _Control
cs: _Ovládání

en: _Go
cs: _Přejít

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Music
cs: _Hudba

en: _Option
cs: _Možnosti

en: _Profiles
cs: _Profily

en: _Tools
cs: _Nástroje

en: _View
cs: _Zobrazit

en: gmpc - Playlist Manager
cs: gmpc - Správce seznamů skladeb

en: Artist information
cs: Informace o interpretovi

en: Guitar Tabs
cs: Kytarové akordy

en: Lyrics
cs: Text skladby

en: Similar Songs
cs: Podobné Skladby

en: Web Links
cs: Odkazy webu

en: item | items
cs[0]: položka
cs[1]: položky
cs[2]: položek

en: (Estimation)
cs: (odhad)

en: switch play queue
cs: přepínač přehrávané fronty

en: Switch to play queue
cs: Přepnout do přehrávané fronty

en: Clear play queue
cs: Vyčistit přehrávanou frontu

en: Crop current song
cs: Oříznout aktuální skladbu

en: Crop the playlist so it only contains the current song
cs: Oříznout seznam skladeb tak, aby obsahoval pouze aktuální skladbu

en: search playlist
cs: prohledat seznam přehrávání

en: Search playlist <query>
cs: Prohledat seznam skladeb <dotaz>

en: Your mpd has a broken 'addid', pasting will fail.
cs: Vaše mpd má poškozené 'addid', nepovede se to

note: add the delete widget
en: Crop
cs: Oříznout

note: add the shuffle widget
en: Shuffle
cs: Promíchat

en: <i>Playlist <b>"%s"</b> already exists
    Overwrite?</i>
cs: <i>Seznam skladeb <b>"%s"</b> již existuje.
    Má se přepsat?</i>

en: Failed to save the playlist file.
cs: Nepodařilo se uložit soubor se seznamem skladeb.

en: Play Queue
cs: Fronta

en: Search Playlist
cs: Seznam skladeb z hledání

en: Database
cs: Databáze

en: Directories
cs: Složky

en: It seems you have no music in your database.
    To add music, copy the music to your <i>music_directory</i> as specified in your mpd config file.
    Then update the database. (Server->Update Database)
cs: Zdá se, že nemáte žádnou hudbu v databázi.
    Pro přidání hudby, nakopírujte skladby do vaší <i>hudební_složky</i>, která je specifikovaná ve vašem konfiguračním souboru mpd.
    Poté aktualizujte databázi. (Server->Aktualizovat databázi)

en: Added folder '%s' recursively
cs: Rekurzivně přidána složka '%s'

note: add the replace widget replace the replace widget replace
en: Replace
cs: Nahradit

note: add the update widget
en: Update
cs: Aktualizovat

en: Loaded playlist
cs: Načtený seznam skladeb

en: Added
cs: Přidáno

en: song | songs
cs[0]: skladba
cs[1]: skladby
cs[2]: skladeb

en: directory | directories
cs[0]: složka
cs[1]: složky
cs[2]: složek

en: playlist | playlists
cs[0]: seznam skladeb
cs[1]: seznamy skladeb
cs[2]: seznamů skladeb

en: Are you sure you want to clear the selected playlist?
cs: Jste si jisti, že chcete vyprázdnit vybraný seznam skladeb?

en: search database
cs: prohledat databázi

en: Search database <query>
cs: Prohledat databázi <dotaz>

en: Lookup directory in database
cs: Vyhledat adresář v databázi

en: Query
cs: Dotaz

en: Search
cs: Vyhledávání

en: Search failed
cs: Prohledávání selhalo

en: Add all
cs: Přidat vše

en: switch search
cs: přepnout vyhledávání

en: Switch to the search browser
cs: Přepnout do vyhledávače

en: Search Browser
cs: Prohlížeč vyhledávání

en: Playlist Editor
cs: Editor seznamů skladeb

en: Favorites
cs: Oblíbené

en: Rename Playlist
cs: Přejmenovat seznam skladeb

note: delete
en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Playlists
cs: Seznamy skladeb

note: Add
en: Add to playlist
cs: Přidat do seznamu skladeb

en: Added playing song to favorites list.
cs: Přehrávaná skladba byla přidána do seznamu oblíbených.

note: *
en: Add Current Song to favorites
cs: Přidat aktuální skladbu k oblíbeným

en: Tag based browser
cs: Na štítcích založený prohlížeč

en: Reset browser
cs: Vyprázdnit prohlížeč

note: name
en: Server Information
cs: Informace o serveru

en: Uptime
cs: Doba běhu

en: Time Playing
cs: Čas přehrávání

note: * Mpd Playtime
en: Total Playtime
cs: Celkový čas přehrávání

note: * Mpd Artists
en: Number of artists
cs: Počet interpretů

note: * Mpd Albums
en: Number of albums
cs: Počet alb

note: * Mpd Songs
en: Number of songs
cs: Počet skladeb

note: * Mpd Songs
en: URL Handlers
cs: URL Rozšíření

note: * Mpd Songs
en: Tag Types
cs: Typy značek

en: Tag statistics
cs: Statistiky značek

en: Format
cs: Formát

en: Channel | Channels
cs[0]: Kanál
cs[1]: Kanály
cs[2]: Kanálů

en: Genre
cs: Žánr

en: Codec
cs: Kodek

en: Length
cs: Délka

en: Track number
cs: Číslo skladby

en: Similar Artist
cs: Podobný zpěvák

en: Other albums by
cs: Jiná alba od

en: No Album
cs: Źádné album

en: Now Playing
cs: Nyní se přehrává

en: switch now playing
cs: přepnout Nyní se přehrává

en: Switch to Now Playing
cs: Přepnout na Nyní se přehrává

en: Artist
cs: Interpret

en: Year
cs: Rok

en: Songs
cs: Skladby

en: Date
cs: Datum

en: Directory
cs: Složka

en: Add the item to the play queue
cs: Přidat položku do fronty přehrávání

en: Replace the current play queue with this item
cs: Nahradit aktuálně přehrávanou frontu touto položkou

en: Show sidebar
cs: Zobrazit postranní panel

en: Hide sidebar
cs: Skrýt postranní panel

en: <b>Search:</b>
cs: <b>Vyhledat:</b>

en: Genres
cs: Žánry

en: Dates
cs: Data

en: Playtime
cs: Čas přehrávání

note: Fetch album info
en: Album information
cs: Informace o albu

en: Song list
cs: Seznam písniček

en: Albums
cs: Alba

en: Metadata Browser
cs: Prohlížeč metadat

en: Markup
cs: Značky

en: Title
cs: Název

en: File
cs: Soubor

en: Composer
cs: Skladatel

en: Performer
cs: Účinkující

en: Duration
cs: Doba trvání

en: Disc
cs: Disk

en: Comment
cs: Komentář

en: Icon Id
cs: Id ikony

en: Position
cs: Pozice

en: AlbumArtist
cs: UmělecAlba

en: Extension
cs: Přípona

note: Add a tools menu item with the previously generated menu as submenu
en: Tools
cs: Nástroje

en: Paste before
cs: Vložit před

en: Paste after
cs: Vložit za

note: * Edit column
en: Edit Columns
cs: Upravit sloupce

en: Added profile
cs: Profil přidán

note: Generate removal message before the actual profile is destroyed
en: Removed profile
cs: Profil odstraněn

en: Refetch
cs: Znovuzískat

en: Select file
cs: Vyberte soubor

en: Metadata selector
cs: Výběr metadat

en: Failed to open file:
cs: Nepodařilo se otevřít soubor:

en: because of encoding issues
cs: kvůli problémům s kódováním

en: Fetching Lyrics
cs: Stahuji Texty

en: Fetching Artist Info
cs: Stahují se informace o interpretovi

en: Fetching Guitar tab
cs: Stahuji kytarový akord

en: Fetching Album Info
cs: Získávání informací o albu

en: Not Available
cs: Nedostupné

en: Select File
cs: Výběr souboru

en: Text Document
cs: Textový dokument

en: All
cs: Vše

en: Images
cs: Obrázky

en: n/a
cs: není k dispozici

en: Loading
cs: Načítání

en: Gmpc Easy Command
cs: Gmpc jednoduchý příkaz

en: Easy Command help
cs: Pomoc jednoduchého příkazu

en: Command
cs: Příkaz

en: Usage
cs: Použití

en: The following commands can be used in the easy command window.
    The easy command window can be opened by pressing ctrl-space
cs: Následující příkazy mohou být použity v jednoduchém příkazovém okně.
    Jednoduché příkazové okno může být otevřeno stisknutím ctrl-mezerník

en: Help
cs: Nápověda

en: Get a list of available commands
cs: Stáhnout seznam dostupných příkazů

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Filetype
cs: Typ souboru

en: Size
cs: Rozměr

en: Set
cs: Nastavit

en: Insufficient information to store/fetch this metadata
cs: Nedostatečné informace sloužící k ukládání stažených metadat.

en: Artist art
cs: Obrázek umělce

en: Album art
cs: Obrázek alba

en: Song lyrics
cs: Text skladby

en: Album Info
cs: Informace o Albu

en: Artist Biography
cs: Životopis Umělce

en: Guitar Tab
cs: Kytarový akord

en: MPD is rescanning the database
cs: MPD prohledává databázi

en: MPD Database has been updated at:
cs: MPD Databáze byla aktualizována :

note: Default to 'select' if no specific action given
en: select
cs: vybrat

en: enable
cs: zapnout

en: disable
cs: vypnout

en: The current song will be forever repeated.
cs: Aktuální skladba bude navěky opakována.

en: Playback will be stopped after the current playing song.
cs: Přehrávání bude zastaveno po aktuálně přehrávané skladbě.

note: Player control basic playlist commands
en: play
cs: přehrát

en: start playback
cs: začít přehrávání

en: pause
cs: pozastavit

en: pause playback
cs: pozastavit přehrávání

en: next
cs: další

en: next song
cs: další písnička

en: prev
cs: předchozí

en: previous song
cs: předchozí písnička

en: stop
cs: zastavit

en: stop playback
cs: zastavit přehrávání

en: random
cs: náhodně

en: Random (on|off)
cs: Náhodně (zap|vyp)

en: repeat
cs: opakuj

en: Repeat (on|off)
cs: Opakovat (zap|vyp)

en: single
cs: jednoduché

en: Single (on|off)
cs: Jednoduché (zap|vyp)

en: consume
cs: spotřebovat

en: Consume (on|off)
cs: Spotřebovat

note: volume commands
en: volume
cs: hlasitost

en: Volume (+-)<level>
cs: Hlasitost (+-) <úroveň>

en: mute
cs: ztišit

en: crossfade
cs: prolínání

[ctx: Regex for matching crossfade, translate off]
en: ([0-9]+|Off)
cs: ([0-9]+|Vyp)

en: Set Crossfade <seconds>
cs: Nastavit Prolínání <sekundy>

en: output
cs: výstup

[ctx: Regex for matching output]
en: [0-9]+[ ]*(Enable|Disable|Select|)
cs: [0-9]+[ ]*(Zapnout|Vypnout|Vybrat|)

en: output X enable or disable or select
cs: výstup X zapnout, vypnout, nebo vybrat

en: Play <query>
cs: Přehrát <dotaz>

en: add
cs: přidat

en: Add <query>
cs: Přidat <dotaz>

en: replace
cs: přemístit

en: Replace <query>
cs: Přemístit<otázka>

note: Basic seek commands
en: seek
cs: hledat

en: Seek within the current song
cs: Hledat v rámci aktuální skladby

en: stop after current song
cs: zastavit po této písničce

en: Stop playback after the current song
cs: Přestat přehrávat po aktuální skladbě

en: repeat current song
cs: opakovat tuto písničku

en: Repeat the current song
cs: Opakuj tuto písničku

en: update database
cs: aktualizovat databázi

en: Update the database
cs: Aktualizuj databázi

note: Basic dialog with a close button
en: Bug information
cs: Chybná informace

en: It is the first time you have launched gmpc.
    This assistant will help you connect gmpc to your mpd daemon.
cs: Toto je první spuštění gmpc.
    Tento asistent vám pomůže připojit gmpc k vašemu mpd serveru.

en: Welcome to GMPC
cs: Vítejte v GMPC

en: Setup connection
cs: Nastavení připojení

note: * * End
en: Gmpc is now ready for use.
    Enjoy using gmpc.
cs: Gmpc je připraveno k použití.
    Uýijte si používání gmpc.

en: Finish
cs: Dokončit

en: Server Settings
cs: Nastavení serveru

en: Connection
cs: Připojení

en: Connecting
cs: Navazuji spojení

note: Add all from album
en: All from album
cs: Všechny z alba

note: Add all from artist
en: All from artist
cs: Vše od interpreta

note: Add all from genre
en: All from genre
cs: Všechny s tímto žánrem

note: Add all from file
en: All from same directory
cs: Všechny ze stejného adresáře

note: Create sub menu Add
en: Add more
cs: Přidat další

en: Failed to open local file
cs: Chyba při otevírání lokálního souboru

en: Uri scheme not supported
cs: Schéma uri není podporováno

en: PlayPause
cs: PřehrátPozastavit

note: * MM_STOP
en: Fast Forward
cs: Rychle vpřed

note: * MM_FASTFORWARD
en: Fast Backward
cs: Rychle zpět

note: * MM_RANDOM
en: Raise window
cs: Přenést okno do popředí

note: * MM_RAISE
en: Hide window
cs: Skrýt okno

note: * MM_HIDE
en: Toggle window
cs: Přepnout okno

note: * MM_TOGGLE_HIDDEN
en: Volume Up
cs: Zvýšit hlasitost

note: * MM_VOLUME_UP
en: Volume Down
cs: Snížit hlasitost

note: * MM_VOLUME_DOWN
en: Show song
cs: Zobrazit skladbu

note: * MM_SHOW_NOTIFICATION
en: Toggle Mute
cs: Vypnout/zapnout zvuk

note: * MM_TOGGLE_MUTE
en: Show easy command entry
cs: Zobrazit vstup jednoduchých příkazů

en: Could not grab the following multimedia keys:
cs: Nepodařilo se odchytit následující multimediální klávesy:

en: 
    Ensure that your window manager (or other applications) have not already bound this key for some other function, then restart gmpc.
cs: 
    Ujistěte se, že váš okenní správce (nebo jiná aplikace) nepřiřadila tuto klávesu pro jinou funkci, pak restartujte GMPC.

en: Duplicate mapping(s) detected
    
    Some duplicate multimedia key mappings were detected, and disabled.  Please revisit the preferences and ensure your settings are now correct.
cs: Nalezeno duplikátní přiřazení
    
    Byla nalezena a zakázána některá duplikátní přiřazení multimediální klávesy. Zkontrolujte prosím nastavení a ujistěte se, že jsou v pořádku.

en: Multimedia Keys
cs: Multimediální klávesy

en: Duplicate mapping detected
    
    %s is already mapped to %s
cs: Duplikátní přiřazení
    
    %s je už přiřazeno k %s

en: Could not grab multimedia key:
    
    	%s: %s
    
    Ensure that your window manager (or other applications) have not already bound this key for some other function, then restart gmpc.
cs: Nepodařilo se odchytit multimediální klávesu:
    
    	%s: %s
    
    Ujistěte se, že váš okenní správce (nebo jiná aplikace) nepřiřadila tuto klávesu pro jinou funkci, pak restartujte GMPC.

en: Action
cs: Akce

en: Shortcut
cs: Klávesová zkratka

en: Total time
cs: Celkový čas

en: day | days
cs[0]: den
cs[1]: dny
cs[2]: dní

en: hour | hours
cs[0]: hodina
cs[1]: hodiny
cs[2]: hodin

en: minute | minutes
cs[0]: minuta
cs[1]: minuty
cs[2]: minut

en: second | seconds
cs[0]: vteřina
cs[1]: vteřiny
cs[2]: vteřin

en: Failed to execute
cs: Nepodařilo se provést

en: Unavailable
cs: Nedostupný

en: Fetching
cs: Stahuji

en: _Replace
cs: _Přesunout

en: Fetching ..
cs: Stahuji..

en: Browsers
cs: Prohlížeče

en: Volume
cs: Hlasitost

en: Muted
cs: Ztlumeno

en: Lookup %s on %s
cs: Vyhledat %s na %s

en: Warning
cs: Varování

en: Critical
cs: Kritický

en: Time
cs: Čas

en: Message
cs: Událost

en: Fetching...
cs: Získávám...

en: Single Mode enabled
cs: Jednoduchý mód zapnut

en: Single Mode disabled
cs: Jednoduchý mód vypnut

en: Consume Mode enabled
cs: Spotřební mód zapnut

en: Consume Mode disabled
cs: Spotřební mód vypnut

en: Repeat enabled
cs: Opakování zapnuto

en: Repeat disabled
cs: Opakování vypnuto

en: Random enabled
cs: Náhodně zapnuto

en: Random disabled
cs: Náhodně vypnuto

en: By
cs: od

en: From
cs: Z

en: Not Playing
cs: Nepřehrává se

note: Fetch similar songs
en: Similar songs
cs: Podobné skladby
