gmpc - en to et translation catalogue (383 entries)

en: A gnome frontend for the mpd daemon
et: GNOME liides mpd teenusele

en: Failed to load the configuration system.
et: Seadetesüsteemi laadimine nurjus.

en: Failed to setup libmpd
et: Libmpd ülesseadmine nurjus

en: GMPC has insufficient permissions on the mpd server.
et: GMPC-l pole piisavalt õigusi mpd serveril.

en: Failed to set password on: '%s'
    Please try again
et: Salasõna määramine nurjus: '%s'
    Palun proovi uuesti

en: Please enter your password for: '%s'
et: Palun sisesta oma salasõna: '%s'

en: error code
et: vea kood

en: Insufficient permission to connect to mpd. Check password
et: Ebapiisavad õigused mpd-ga ühendamiseks. Kontrolli salasõna

en: MPD versions before 0.13.0 are not supported
et: MPD versioonid alla 0.13.0 ei ole toetatud

en: Connected to mpd
et: Mpd-ga ühendatud

en: Disconnected from mpd
et: Mpd-st lahti ühendatud

note: * Mpd version
en: Version
et: Versioon

en: quit
et: välju

en: Quit gmpc
et: Välju gmpc-st

en: hide
et: peida

en: Hide gmpc
et: Peida gmpc

en: show
et: näita

en: Show gmpc
et: Näita gmpc

en: show notification
et: näita teadet

en: Show trayicon notification
et: Kuva salveikooni teated

en: A new metadata plugin was added, gmpc has purged all failed hits from the cache
et: Uus metaandmete plugin lisati. GMPC puhastas kõik nurjunud katsed puhvrist

en: Metadata Handler
et: Metaandmete käsitleja

en: Connected
et: Ühendatud

en: Not Connected
et: Pole ühendatud

en: Connected to
et: Ühendatud

en: Disconnected
et: Ühendus katkestatud

note: * * Set paused in Window string
en: paused
et: pausitud

en: Repeat: %s
et: Korda: %s

en: On
et: Ilmunud

en: Off
et: Väljas

en: Random: %s
et: Juhuslik: %s

en: Single mode: %s
et: Üksik režiim: %s

en: Consume: %s
et: Tarbi: %s

en: MPD Reported the following error
et: MPD raporteeris järgmise vea

en: Profile
et: Profiil

en: added
et: lisatud

en: changed hostname to:
et: hostinimi muudeti:

en: Interface
et: Kujundus

en: Failed to load plugin
et: Plugina laadimine nurjus

en: plugin has no name
et: pluginal pole nime

en: plugin with same name already exists
et: sama nimega plugin on juba olemas

en: plugin metadata structure is incorrect
et: plugina metaandmete struktuur on vale

en: plugin preferences structure is incorrect
et: plugina eelistuste struktuur on vale

en: Failed to create plugin instance
et: Plugina instantsi loomine nurjus

en: Plugin %s has wrong api version: %i
et: Pluginal %s on vale api versioon: %i

en: Plugin %s has wrong no plugin structure: %s
et: Pluginal %s on vale plugina struktuur: %s

en: One or more plugins failed to load, see help->messages for more information
et: Ühe või enama plugina laadimine nurjus. Vaada abi->teated, et näha rohkem infot

en: Plugin version
et: Plugina versioon

en: Plugins
et: Pluginad

en: Enabled
et: Lubatud

en: Name
et: Nimi

en: Function
et: Funktsioon

en: Dummy
et: Liba

en: Browser Extension
et: Sirvija laiendus

en: Metadata Provider
et: Metaandmete pakkuja

en: Metadata Provider and Browser Extension
et: Metaandmete pakkuja ja sirvija laiendus

en: Misc.
et: Muud

en: Unknown
et: Tundmatu

note: * MM_PLAYPAUSE
en: Next
et: Järgmine

en: Notification
et: Teavitus

en: Start the program in full screen
et: Käivita programm täisekraanil

en: Show program version and revision
et: Näita programmi versiooni ning läbivaadet

en: Quits the running gmpc
et: Välju töötavast gmpc-st

en: Don't load the plugins
et: Ära lae pluginaid

en: Load alternative config file
et: Laadi alternatiivne seadetefail

en: Set the debug level
et: Silumise taseme määramine

en: Start gmpc hidden to tray
et: Käivitamisel peida gmpc salve

en: Remove all failed hits from metadata cache
et: Eemalda kõik nurjunud päringud metaandmete puhvrist

en: Shows all output from a certain log domain
et: Kuva kogu väljund kindlast logi domeenist

en: Select a profile
et: Profiili valimine

en: File is not a valid .desktop file
et: See fail pole korrektne .desktop fail

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
et: Tundmatu töölauafaili versioon '%s'

en: Starting %s
et: %s käivitamine

en: Application does not accept documents on command line
et: Rakendus ei võta käsureal antud dokumente vastu

en: Unrecognized launch option: %d
et: Tundmatu käivitusvalik: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
et: Dokumendi URI-sid pole võimalik 'Liik=Viit' tüüpi töölauakirjetele edastada

en: Not a launchable item
et: Kirje pole käivitatav

en: Disable connection to session manager
et: Seansihalduriga ühenduse keelamine

en: Specify file containing saved configuration
et: Osuta failile, mis sisaldab salvestatud seadistust

en: FILE
et: FAIL

en: Specify session management ID
et: Määra seansihalduse ID

en: Session management options:
et: Seansihalduse valikud:

en: Show session management options
et: Seansihalduse valikute näitamine

en: Enter your password for: '<hostname>'
et: Sisesta oma salasõna: '<hostinimi>'

en: Password
et: Salasõna

en: _Save password
et: _Salvesta salasõna

en: <b>Profile:</b>
et: <b>Profiil:</b>

en: Conn_ect
et: _Ühenda

en: Music Directory:
et: Muusika kataloog:

en: Name:
et: Nimi:

en: Password:
et: Salasõna:

en: Timeout (s):
et: Aegumine (s):

en: _Autoconnect
et: _Automaatühendus

en: _Disconnect
et: _Katkesta ühendus

en: _Use Authentication
et: Autentimise kas_utamine

en: <b>Example:</b>
et: <b>Näide:</b>

en: <span size="large"><b>Format Rule:</b></span>
et: <span size="large"><b>Vormingu reegel:</b></span>

en: T_rack
et: _Rada

en: _Artist
et: Esit_aja

en: _Date
et: _Kuupäev

en: _Stream name
et: _Voo nimi

en: _Title
et: _Pealkiri

en: example
et: näidis

en: <b>Main:</b>
et: <b>Peamine:</b>

en: <b>Playlist:</b>
et: <b>Esitusloend:</b>

en: Center playing song
et: Keskjoonda esitatav lugu

en: Hide on close
et: Peida sulgemisel

en: Save position and size between sessions
et: Salvesta suurus ja asukoht seansside vahel

en: Stop playing on exit
et: Lõpeta väljumisel mängimine

en: Stylize album covers
et: Stiliseeri albumi kaanepildid

en: <b>Loaded Plugins:</b>
et: <b>Laaditud pluginad:</b>

en: <b>Crossfade:</b>
et: <b>Siire:</b>

en: <b>Output Devices:</b>
et: <b>Väljundseadmed:</b>

en: <b>Replaygain</b>
et: <b>ReplayGain</b>

en: <span size="small"><i>You need to be connected
    in order to change these settings</i></span>
et: <span size="small"><i>Sa pead olema ühendatud,
    et neid seadeid muuta</i></span>

en: Enable crossfade
et: Võimalda siire

en: Track
et: Lugu

en: fade time (s):
et: Vaibumise aeg (ajad):

en: <b>PopUp</b>
et: <b>Hüpik aken</b>

en: Enable
et: Luba

en: Position:
et: Asukoht:

en: Show on song change
et: Kuva loo vahetamisel

en: Timeout:
et: Aegumine:

en: <b>Proxy settings</b>
et: <b>Puhvri seaded</b>

en: HTTP Proxy:
et: HTTP puhver:

en: Use a proxy for internet connectivity
et: Interneti ühenduseks kasuta proksit

en: Use authentication
et: Autentimise kasutamine

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: To disable a keybinding edit it and press 'backspace'
et: Kiirklahvide keelamiseks redigeeri seda ja vajuta 'backspace'

en: <span size="x-large"><b>Plugins</b></span>
    <i>None Selected</i>
et: <span size="x-large"><b>Pluginad</b></span>
    <i>Ühtegi pole valitud</i>

en: Messages
et: Sõnumid

en: _Copy to clipboard
et: _Lõikelauale kopeerimine

en: <enter playlist name>
et: <sisesta esitusloendi nimi>

en: <span size="x-small"><i>Playlist already exists.</i></span>
et: <span size="x-small"><i>Esitusloend on juba olemas.</i></span>

en: Save Playlist
et: Salvesta esitusloend

en: name:
et: nimi:

note: * * add url to playlist
en: Add URL
et: Lisa URL

en: Enter URL:
et: URL:

en: gtk-add
et: gtk-lisa

en: gtk-close
et: gtk-sulge

en: Consume
et: Tarbima

en: Mute
et: Vaigista

en: Play/Pause
et: Esita/pausi

note: * MM_NEXT
en: Previous
et: Eelmine

note: * MM_REPEAT
en: Random
et: Juhuslik

note: * MM_FASTBACKWARD
en: Repeat
et: Kordus

note: * MM_PREV
en: Stop
et: Peata

en: _Control
et: _Juhtimine

en: _Go
et: _Mine

en: _Help
et: _Abi

en: _Music
et: _Muusika

en: _Option
et: _Valik

en: _Tools
et: _Tööriistad

en: _View
et: _Vaade

en: gmpc - Playlist Manager
et: gmpc - Esitusloendi haldur

en: Artist information
et: Esitaja info

en: Guitar Tabs
et: Kitarri tabulatuurid

en: Lyrics
et: Laulusõnad

en: Similar Songs
et: Sarnased lood

en: Web Links
et: Veebi lingid

en: item | items
et[0]: kirje
et[1]: kirjed

en: (Estimation)
et: (Hinnanguline)

en: switch play queue
et: vaheta esitamise järjekorda

en: Switch to play queue
et: Vaheta järjekorra esitamiseks

en: Clear play queue
et: Puhasta esitamise järjekord

en: Crop current song
et: Kärbi aktiivne lugu

en: Crop the playlist so it only contains the current song
et: Kärbi esitusloendit nii, et see sialdaks ainult aktiivset lugu

en: search playlist
et: otsi esitusloendist

en: Search playlist <query>
et: Otsi esitusloendist <päring>

note: add the delete widget
en: Crop
et: Kärbi

note: add the shuffle widget
en: Shuffle
et: Segatud

en: <i>Playlist <b>"%s"</b> already exists
    Overwrite?</i>
et: <i>Esitusloend <b>"%s"</b> on juba olemas
    Ülekirjutada?</i>

en: Failed to save the playlist file.
et: Esitusloendi faili salvestamine nurjus.

en: Play Queue
et: Esitusjärjekord

en: Search Playlist
et: Esitusnimekirjast otsimine

en: Database
et: Andmebaas

en: Directories
et: Kataloogid

en: It seems you have no music in your database.
    To add music, copy the music to your <i>music_directory</i> as specified in your mpd config file.
    Then update the database. (Server->Update Database)
et: Paistab, et sinu andmebaasis pole ühtegi lugu.
    Muusika lisamiseks kopeeri muusika sinu <i>music_directory</i> kataloogi, nagu mpd seadetefailis kirjas.
    Siis uuenda andmebaasi. (Server->Andmebaasi uuendamine)

en: Added folder '%s' recursively
et: Kataloog '%s' lisatud reskursiivselt

note: add the replace widget replace the replace widget replace
en: Replace
et: Asenda

note: add the update widget
en: Update
et: Uuenda

en: Loaded playlist
et: Laaditud esitusloend

en: Added
et: Lisatud

en: song | songs
et[0]: lugu
et[1]: lood

en: directory | directories
et[0]: kataloog
et[1]: kataloogid

en: playlist | playlists
et[0]: esitusloend
et[1]: esitusloendid

en: Are you sure you want to clear the selected playlist?
et: Kas oled kindel, et soovid puhastada valitud esitusloendi?

en: search database
et: otsi andmebaasist

en: Search database <query>
et: Otsi andmebaasist <päring>

en: Query
et: Päring

en: Search
et: Otsing

en: Search failed
et: Otsing nurjus

en: Add all
et: Lisa kõik

en: switch search
et: muuda otsingut

en: Search Browser
et: Otsingu sirvija

en: Playlist Editor
et: Esitusloendi redaktor

en: Favorites
et: Lemmikud

en: Rename Playlist
et: Esitusnimekirja nime muutmine

note: delete
en: Rename
et: Nimeta ümber

en: Playlists
et: Esitusnimekirjad

note: Add
en: Add to playlist
et: Lisa esitusnimekirja

en: Added playing song to favorites list.
et: Aktiiven lugu lemmikutesse lisatud.

note: *
en: Add Current Song to favorites
et: Lisa aktiivne lugu lemmikutesse

en: Tag based browser
et: Sildipõhine sirvija

en: Reset browser
et: Lähtesta sirvija

note: name
en: Server Information
et: Serveri info

en: Uptime
et: Tööaeg

en: Time Playing
et: Esitamise aeg

note: * Mpd Playtime
en: Total Playtime
et: Mänguaeg kokku

note: * Mpd Artists
en: Number of artists
et: Esitajate arv

note: * Mpd Albums
en: Number of albums
et: Albumite arv

note: * Mpd Songs
en: Number of songs
et: Lugude arv

note: * Mpd Songs
en: Tag Types
et: Sildi tüübid

en: Tag statistics
et: Sildi statistika

en: Format
et: Vorming

en: Genre
et: Žanr

en: Codec
et: Koodek

en: Length
et: Kestus

en: Track number
et: Pala number

en: Similar Artist
et: Sarnased esitajad

en: Other albums by
et: Teised albumid

en: No Album
et: Albumit pole

en: Now Playing
et: Hetkel mängib

en: Artist
et: Esitaja

en: Year
et: Aasta

en: Songs
et: Laulud

en: Date
et: Kuupäev

en: Directory
et: Kataloog

en: Genres
et: Žanrid

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Playtime
et: Esitusaeg

note: Fetch album info
en: Album information
et: Albumi info

en: Song list
et: Lugude nimekiri

en: Metadata Browser
et: Metaandmete lehitseja

en: Markup
et: Märgistus

en: Title
et: Pealkiri

en: File
et: Fail

en: Composer
et: Autor

en: Performer
et: Esitaja

en: Duration
et: Kestvus

en: Disc
et: Ketas

en: Comment
et: Kommentaar

en: Icon Id
et: Ikooni id

en: Position
et: Asukoht

en: AlbumArtist
et: Albumiesitaja

en: Extension
et: Laiend

note: Add a tools menu item with the previously generated menu as submenu
en: Tools
et: Tööriistad

en: Paste before
et: Aseta ennem

en: Paste after
et: Aseta hiljem

note: * Edit column
en: Edit Columns
et: Muuda veergusi

en: Added profile
et: Lisatud profiil

note: Generate removal message before the actual profile is destroyed
en: Removed profile
et: Eemaldatud profiil

en: Refetch
et: Tiri uuesti

en: Select file
et: Vali fail

en: Metadata selector
et: Metaandmete valija

en: Failed to open file:
et: Faili avamine nurjus:

en: because of encoding issues
et: kodeerimise tõrgete tõttu

en: Fetching Lyrics
et: Sõnade tõmbamine

en: Fetching Artist Info
et: Esitaja info tõmbamine

en: Fetching Guitar tab
et: Tirin kitarri tabulatuure

en: Fetching Album Info
et: Tirin albumi infot

en: Not Available
et: Pole saadaval

en: Select File
et: Vali fail

en: Text Document
et: Tekst dokument

en: All
et: Kõik

en: Images
et: Pildid

en: n/a
et: puudub

en: Loading
et: Laadimine

en: Gmpc Easy Command
et: Gmpc lihtsad käsud

en: Easy Command help
et: Lihtsate käskude abi

en: Command
et: Käsk

en: Usage
et: Kasutamine

en: Help
et: Abi

en: Get a list of available commands
et: Nimekiri võimalikest käskudest

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Filetype
et: Failitüüp

en: Size
et: Suurus

en: Set
et: Määra

en: Insufficient information to store/fetch this metadata
et: Pole piisavalt infot talletamaks/tirimaks metaandmeid

en: Artist art
et: Esitaja pilt

en: Album art
et: Albumi pilt

en: Song lyrics
et: Laualu sõnad

en: Album Info
et: Albumi info

en: Artist Biography
et: Esitaja elulugu

en: Guitar Tab
et: Kitarri tabulatuur

en: MPD is rescanning the database
et: MPD taasuurib andmebaasi

en: MPD Database has been updated at:
et: MPD andmebaas on uuendatud:

en: enable
et: võimalda

en: disable
et: keela

en: The current song will be forever repeated.
et: Aktiivset lugu korratakse lõpmatuseni.

en: Playback will be stopped after the current playing song.
et: Taasesitamine peatatakse peale aktiivse loo esitamist.

note: Player control basic playlist commands
en: play
et: esita

en: start playback
et: taasesituse alustamine

en: pause
et: paus

en: pause playback
et: esitamise paus

en: next
et: järgmine

en: next song
et: järgmine lugu

en: prev
et: eelmine

en: previous song
et: eelmine lugu

en: stop
et: peata

en: stop playback
et: taasesituse katkestamine

en: random
et: juhuslik

en: Random (on|off)
et: Juhuslik (sees|väljas)

en: repeat
et: korda

en: Repeat (on|off)
et: Kordus (sees|väljas)

en: single
et: üksik

en: Single (on|off)
et: Üksik (sees|väljas)

en: consume
et: tarbi

en: Consume (on|off)
et: Tarbi (sees|väljas)

note: volume commands
en: volume
et: helitugevus

en: Volume (+-)<level>
et: Helitugevus (+-)<nivoo>

en: mute
et: vaigista

en: crossfade
et: siire

[ctx: Regex for matching crossfade, translate off]
en: ([0-9]+|Off)
et: ([0-9]+|Väljas)

en: Set Crossfade <seconds>
et: Näära siire <sekundites>

en: output
et: väljund

en: Play <query>
et: Esita <päring>

en: add
et: lisa

en: Add <query>
et: Lisa <päring>

en: replace
et: asenda

en: Replace <query>
et: Asenda <päring>

note: Basic seek commands
en: seek
et: kerimine

en: stop after current song
et: peata peale aktiivset lugu

en: Stop playback after the current song
et: Peata taasesitamine peale aktiivset lugu

en: repeat current song
et: korda aktiivset lugu

en: Repeat the current song
et: Krda aktiivset lugu

en: update database
et: uuenda andmebaasi

en: Update the database
et: Uuenda andmebaasi

en: Proxy
et: Proksi

note: Basic dialog with a close button
en: Bug information
et: Vea info

en: It is the first time you have launched gmpc.
    This assistant will help you connect gmpc to your mpd daemon.
et: See on esimene kord, kui käivitad gmpc.
    Järgnevad dialoogid aitavad sul ühendada gmpc oma mpd teenusega.

en: Welcome to GMPC
et: Teretulemast GMPC-sse

en: Setup connection
et: Ühenduse seadistamine

note: * * End
en: Gmpc is now ready for use.
    Enjoy using gmpc.
et: Gmpc on kasutamiseks valmis.
    Naudi gmpc kasutamist.

en: Finish
et: Lõpeta

en: Server Settings
et: Serveri seadistused

en: Connection
et: Ühendus

en: Connecting
et: Ühendan

note: Add all from album
en: All from album
et: Kõik albumilt

note: Add all from artist
en: All from artist
et: Kõik esitajalt

note: Add all from genre
en: All from genre
et: Kõik stiililt

note: Add all from file
en: All from same directory
et: Kõik samast kataloogist

note: Create sub menu Add
en: Add more
et: Lisa rohkem

en: Failed to open local file
et: Kohaliku faili avamine nurjus

en: PlayPause
et: EsitaPausi

note: * MM_STOP
en: Fast Forward
et: Kiiresti edasi

note: * MM_FASTFORWARD
en: Fast Backward
et: Kiiresti tagasi

note: * MM_RANDOM
en: Raise window
et: Akna esiletõstmine

note: * MM_RAISE
en: Hide window
et: Peida aken

note: * MM_HIDE
en: Toggle window
et: Lülita aken

note: * MM_TOGGLE_HIDDEN
en: Volume Up
et: Valjemaks

note: * MM_VOLUME_UP
en: Volume Down
et: Vaiksemaks

note: * MM_VOLUME_DOWN
en: Show song
et: Kuva lugu

note: * MM_SHOW_NOTIFICATION
en: Toggle Mute
et: Lülita summutamist

note: * MM_TOGGLE_MUTE
en: Show easy command entry
et: Näita lihtsa käsu kirjet

en: Multimedia Keys
et: Multimeediaklahvid

en: Duplicate mapping detected
    
    %s is already mapped to %s
et: Dubleeriv seostus tuvastatud
    
    %s on juba seostatud %s

en: Action
et: Tegevus

en: Shortcut
et: Otsetee

en: Total time
et: Aeg kokku

en: day | days
et[0]: päev
et[1]: päeva

en: hour | hours
et[0]: tund
et[1]: tundi

en: minute | minutes
et[0]: minut
et[1]: minutit

en: Failed to execute
et: Käivitamine nurjus

en: Unavailable
et: Pole kättesaadav

en: Fetching
et: Tõmbamine

en: _Replace
et: _Asenda

en: Fetching ..
et: Tõmban ...

en: Warning
et: Hoiatus

en: Critical
et: Kriitiline

en: Time
et: Aeg

en: Message
et: Sõnum

en: Single Mode enabled
et: Üksik režiim võimaldatud

en: Single Mode disabled
et: Üksik režiim keelatud

en: Consume Mode enabled
et: Tarbmise režiim võimaldatud

en: Consume Mode disabled
et: Tarbimise režiim keelatud

en: Repeat enabled
et: Kordus võimaldatud

en: Repeat disabled
et: Kordus keelatud

en: Random enabled
et: Juhuslik võimaldatud

en: Random disabled
et: Juhuslik keelatud

en: By
et: esitaja

en: From
et: Albumilt

en: Not Playing
et: Ei mängi
