gmpc - en to he translation catalogue (172 entries)

en: A gnome frontend for the mpd daemon
he: מנשק GNOME עבור סוכן ה־mpd

en: Gnome Music Player Client
he: לקוח נגן המוסיקה של GNOME

en: Failed to load the configuration system.
he: כשל בטעינת מערכת התצורה.

en: Failed to setup libmpd
he: כשל בהגדרת libmpd

en: GMPC has insufficient permissions on the mpd server.
he: ל־GMPC אין די הרשאות בשרת ה־mpd.

en: Failed to set password on: '%s'
    Please try again
he: כשל בהגדרת הסיסמה עבור: '%s'
    אנא נסה שוב

en: Please enter your password for: '%s'
he: אנא הזן את סיסמתך עבור: '%s'

en: error code
he: קוד שגיאה

en: Insufficient permission to connect to mpd. Check password
he: ההרשאות להתחברות אל ה־mpd אינן מספקות. בדוק את הסיסמה

note: * Mpd version
en: Version
he: גירסה

en: A new metadata plugin was added, gmpc has purged all failed hits from the cache
he: נוסף תוסף נתוני מטא חדש, gmpc הסירה את כל הפניות שנכשלו מהמטמון

en: Metadata Handler
he: מטפל בנתוני מטא

en: Connected
he: מחובר

en: Not Connected
he: לא מחובר

en: Connected to
he: מחובר אל

en: Disconnected
he: מנותק

en: Repeat: %s
he: חזרה: %s

en: On
he: פעיל

en: Off
he: מופסק

en: Random: %s
he: אקראי: %s

en: MPD Reported the following error
he: MPD דיווח על השגיאה הבאה

en: Profile
he: פרופיל

en: added
he: נוסף

en: changed hostname to:
he: שם המארח שונה ל־:

en: Interface
he: מנשק

en: One or more plugins failed to load, see help->messages for more information
he: נכשלה הפעלת אחד או יותר התוספים שלך, עיין ב"עזרה->הודעות למידע נוסף

en: Enabled
he: מופעל

en: Name
he: שם

en: Function
he: פונקציה

en: Dummy
he: דמה

en: Browser Extension
he: הרחבת דפדפן

en: Metadata Provider
he: ספק נתוני מטא

en: Metadata Provider and Browser Extension
he: ספק נתוני מטא והרחבת דפדפן

en: Misc.
he: שונות

en: Unknown
he: לא ידוע

note: * MM_PLAYPAUSE
en: Next
he: הבא

en: Notification
he: דיווחים

en: Copyright 2003-2007 Qball Cow
he: כל הזכויות שמורות 2003-2007 Qball Cow

en: Enter your password for: '<hostname>'
he: הזן את סיסמתך עבור: '<hostname>'

en: Password
he: סיסמה

en: _Save password
he: _שמור סיסמה

en: <b>Profile:</b>
he: <b>פרופיל:</b>

en: Conn_ect
he: ה_תחבר

en: Host:
he: מארח:

en: Name:
he: שם:

en: Password:
he: סיסמה:

en: Port:
he: פתחה:

en: Timeout (s):
he: תפוגה (ש'):

en: _Autoconnect
he: ה_תחברות אוטומטית

en: _Disconnect
he: הת_נתק

en: _Use Authentication
he: השתמש ב_אימות

en: <b>Enable Field:</b>
he: <b>אפשר שדה:</b>

en: <b>Example:</b>
he: <b>דוגמה:</b>

en: <span size="large"><b>Format Rule:</b></span>
he: <span size="large"><b>כלל המבנה:</b></span>

en: A_lbum
he: א_לבום

en: Edit Song Formatting
he: עריכת מבנה השיר

en: T_rack
he: _רצועה

en: _Artist
he: _אמן

en: _Date
he: _תאריך

en: _Stream name
he: שם ה_תזרים

en: _Title
he: _כותרת

en: example
he: דוגמה

en: <b>Main:</b>
he: <b>ראשי:</b>

en: <b>Playlist:</b>
he: <b>רשימת השמעה:</b>

en: Center playing song
he: מרכז את השיר המתנגן

en: Hide on close
he: הסתר עם הסגירה

en: Save position and size between sessions
he: שמור את המיקום והגודל בין ההפעלות

en: Show songlist tooltip
he: הצג תיאורים ברשימת השירים

en: Stop playing on exit
he: הפסק לנגן עם היציאה

en: Stylize album covers
he: סגנן את עטיפות האלבומים

en: <b>Loaded Plugins:</b>
he: <b>תוספים שנטענו:</b>

en: <b>Crossfade:</b>
he: <b>עמעום מדורג:</b>

en: <b>Output Devices:</b>
he: <b>התקני הפלט:</b>

en: <span size="small"><i>You need to be connected
    in order to change these settings</i></span>
he: <span size="small"><i>עליך להיות מחובר
    כדי לשנות הגדרות אלו</i></span>

en: Enable crossfade
he: אפשר עמעום מדורג

en: fade time (s):
he: זמן העמעום (ש'):

en: <b>Inline messages</b>
he: <b>הודעות פנימיות</b>

en: <b>Notification Area Icon</b>
he: <b>הסמל באזור הדיווחים</b>

en: <b>PopUp</b>
he: <b>חלונית מוקפצת</b>

en: Enable
he: הפעל

en: Position:
he: מיקום:

en: Show severity
he: הצג מידת חומרה

en: Timeout:
he: תפוגה:

en: HTTP Proxy:
he: מתווך HTTP:

en: Use a proxy for internet connectivity
he: השתמש במתווך להתקשרות אינטרנט

en: <span size="x-large"><b>Plugins</b></span>
    <i>None Selected</i>
he: <span size="x-large"><b>תוספים</b></span>
    <i>לא נבחרו</i>

en: Messages
he: הודעות

en: <enter playlist name>
he: <הזן את שם רשימת ההשמעה>

en: <span size="x-small"><i>Playlist already exists.</i></span>
he: <span size="x-small"><i>רשימת ההשמעה כבר קיימת.</i></span>

en: Save Playlist
he: שמירת רשימת השמעה

en: name:
he: שם:

note: * * add url to playlist
en: Add URL
he: הוספת כתובת

en: Mute
he: השתק

en: Play/Pause
he: נגן/השהה

note: * MM_NEXT
en: Previous
he: הקודם

note: * MM_REPEAT
en: Random
he: אקראי

note: * MM_FASTBACKWARD
en: Repeat
he: חזרה

note: * MM_PREV
en: Stop
he: עצור

en: _Control
he: _בקרה

en: _Go
he: _עבור

en: _Music
he: _מוסיקה

en: _Option
he: _אפשרות

en: _Server
he: _שרת

en: _View
he: _תצוגה

en: gmpc - Playlist Manager
he: gmpc - מנהל רשימות ההשמעה

en: item | items
he[0]: פריט
he[1]: פריטים

en: (Estimation)
he: (הערכה)

en: Your mpd has a broken 'addid', pasting will fail.
he: ל־mpd שלך יש 'addid' פגום, ההדבקה תכשל.

note: add the delete widget
en: Crop
he: חיתוך

note: add the shuffle widget
en: Shuffle
he: מעורב

en: <i>Playlist <b>"%s"</b> already exists
    Overwrite?</i>
he: <i>רשימת ההשמעה <b>"%s"</b> כבר קיימת
    לשכתב?</i>

en: Failed to save the playlist file.
he: כשל בשמירת קובץ רשימת ההשמעה.

en: Play Queue
he: תור הנגינה

en: Directories
he: תיקיות

en: Added folder '%s' recursively
he: התיקייה '%s' נוספה ברקורסיביות

note: add the replace widget replace the replace widget replace
en: Replace
he: החלף

note: add the update widget
en: Update
he: עדכן

en: Loaded playlist
he: רשימת ההשמעה שנטענה

en: Added
he: נוסף

en: song | songs
he[0]: שיר
he[1]: שירים

en: directory | directories
he[0]: תיקייה
he[1]: תיקיות

en: playlist | playlists
he[0]: רשימת השמעה
he[1]: רשימות השמעה

en: Are you sure you want to clear the selected playlist?
he: האם אתה בטוח שברצונך לרוקן את רשימת ההשמעה הנבחרת?

en: Search
he: חיפוש

en: Paste before
he: הדבקה לפני

en: Paste after
he: הדבקה אחרי

note: * Edit column
en: Edit Columns
he: עריכת הטורים

en: Proxy
he: מתווך

en: It is the first time you have launched gmpc.
    This assistant will help you connect gmpc to your mpd daemon.
he: זוהי הפעם הראשונה בה הפעלת את gmpc.
    תוכנית עזר זו תסייע לך לחבר את ה־gmpc שלך לסוכן ה־mpd.

en: Welcome to GMPC
he: ברוך הבא ל־GMPC

en: Setup connection
he: הגדרת חיבור

note: * * End
en: Gmpc is now ready for use.
    Enjoy using gmpc.
he: Gmpc מוכן לשימוש כעת.
    תהנה מהשימוש ב־gmpc.

en: Finish
he: סיים

en: Server Settings
he: הגדרות השרת

en: Connection
he: חיבור

en: Connecting
he: מתחבר

note: Add all from album
en: All from album
he: הכול מהאלבום

note: Add all from artist
en: All from artist
he: הכול מהזמר

note: Add all from genre
en: All from genre
he: הכול מהסגנון

note: Add all from file
en: All from same directory
he: הכול מאותה התיקייה

note: Create sub menu Add
en: Add more
he: הוסף עוד

en: PlayPause
he: נגן/השהה

note: * MM_STOP
en: Fast Forward
he: הרץ קדימה

note: * MM_FASTFORWARD
en: Fast Backward
he: הרץ אחורה

note: * MM_RANDOM
en: Raise window
he: העלה חלון

note: * MM_RAISE
en: Hide window
he: הסתר חלון

note: * MM_HIDE
en: Toggle window
he: החלף חלון

note: * MM_TOGGLE_HIDDEN
en: Volume Up
he: הגבר עוצמה

note: * MM_VOLUME_UP
en: Volume Down
he: הנמך עוצמה

note: * MM_VOLUME_DOWN
en: Show song
he: הצג שיר

note: * MM_SHOW_NOTIFICATION
en: Toggle Mute
he: החלפת השתקה

en: Could not grab the following multimedia keys:
he: לא ניתן ללכוד את מקשי המולטימדיה הבאים:

en: 
    Ensure that your window manager (or other applications) have not already bound this key for some other function, then restart gmpc.
he: 
    וודא כי מנהל החלונות שלך (או יישומים אחרים) לא איגדו את המקש הזה לטובת פונקציות אחרות, ואז הפעל את gmpc מחדש.

en: Duplicate mapping(s) detected
    
    Some duplicate multimedia key mappings were detected, and disabled.  Please revisit the preferences and ensure your settings are now correct.
he: זוהה מיפוי כפול
    
    זוהו כמה מקשי מולטימדיה כפולים, והם בוטלו. אנא בקשר שוב בהעדפות כדי לוודא שהגדרותיך נכונות כעת.

en: Multimedia Keys
he: מקשי מולטימדיה

en: Could not grab multimedia key:
    
    	%s: %s
    
    Ensure that your window manager (or other applications) have not already bound this key for some other function, then restart gmpc.
he: לא ניתן ללכוד את מקש המולטימדיה:
    
    	%s: %s
    
    וודא כי מנהל החלונות שלך (או יישומים אחרים) לא איגדו את המקש הזה לטובת פונקציות אחרות, ואז הפעל את gmpc מחדש.

en: Action
he: פעולה

en: Shortcut
he: קיצור־דרך

en: day | days
he[0]: יום
he[1]: ימים

en: hour | hours
he[0]: שעה
he[1]: שעות

en: minute | minutes
he[0]: דקה
he[1]: דקות

en: Failed to execute
he: כשל בהפעלה

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Info
he: מידע

en: Warning
he: אזהרה

en: Critical
he: קריטי

en: Time
he: זמן

en: Message
he: הודעה

en: Fetching...
he: מאחזר...

en: By
he: על ידי

en: From
he: מ

en: Not Playing
he: לא מנגן
