gmpc - en to hu translation catalogue (415 entries)

en: A gnome frontend for the mpd daemon
hu: Gnome felület az mpd démonhoz

en: Gnome Music Player Client
hu: Gnome zenelejátszókliens

en: Failed to load the configuration system.
hu: Nem sikerült betölteni a konfigurációs rendszert.

en: Failed to setup libmpd
hu: Nem tudtam beállítani a libmpd-t

en: GMPC has insufficient permissions on the mpd server.
hu: A GMPC nem rendelkezik az mpd szerveren a szükséges jogosultságokkal.

en: Failed to set password on: '%s'
    Please try again
hu: Nem tudtam beállítani a jelszót a '%s' helyen
    Kérem próbálja újra

en: Please enter your password for: '%s'
hu: Kérem írja be a jelszavát a '%s' helyhez

en: error code
hu: Hibakód

en: Insufficient permission to connect to mpd. Check password
hu: Nincs jogosultságod az mpd-hez csatlakozni. Ellenőrizd a jelszót.

en: MPD versions before 0.13.0 are not supported
hu: A 0.13.0 előtti MPD verziók nem támogatottak

en: Connected to mpd
hu: Kapcsolódtam az mpd-hez

en: Disconnected from mpd
hu: Bontottam a kapcsolatot az MPD-vel

note: * Mpd version
en: Version
hu: Verzió

en: quit
hu: kilépés

en: Quit gmpc
hu: Kilépés a gmpc-ből

en: hide
hu: elrejt

en: Hide gmpc
hu: Gmpc elrejtése

en: show
hu: mutat

en: Show gmpc
hu: Gmpc mutatása

en: show notification
hu: értesítések mutatása

en: Show trayicon notification
hu: Tálca ikon értesítések mutatása

en: A new metadata plugin was added, gmpc has purged all failed hits from the cache
hu: Az új metaadat modul hozzá lett adva, a gmpc eltávolítja az összes nem létező elemet a tárolóból

en: Metadata Handler
hu: Metaadat kezelő

en: Connected
hu: Kapcsolódva

en: Not Connected
hu: Nincs kapcsolat

en: Connected to
hu: Kapcsolódva ehhez:

en: Disconnected
hu: Bontva

note: * * Set paused in Window string
en: paused
hu: szüneteltetve

en: Repeat: %s
hu: Ismétlés: %s

en: On
hu: Be

en: Off
hu: Ki

en: Random: %s
hu: Véletlenszerű: %s

en: Single mode: %s
hu: Egyszerű mód: %s

en: Consume: %s
hu: Összezárt: %s

en: MPD Reported the following error
hu: Az MPD a következő hibát jelezte

en: Profile
hu: Profil

en: added
hu: hozzáadva

en: changed hostname to:
hu: hostname megváltozott erre:

en: Interface
hu: Felület

en: Failed to load plugin
hu: A modul betöltése sikertelen

en: plugin has no name
hu: a modulnak nincs neve

en: plugin with same name already exists
hu: a plugin már azonos néven létezik

en: plugin is missing set/get enable function
hu: a pluginból hiányzik a beállítás/lekérdezés engedélyezése funkció

en: plugin browser structure is incorrect
hu: a plugin böngésző struktúrája nem korrekt

en: plugin metadata structure is incorrect
hu: a plugin metaadat struktúrája nem korrekt

en: plugin preferences structure is incorrect
hu: a plugin beállítások struktúra nem korrekt

en: Failed to create plugin instance
hu: Plugin folyamat hivatkozás létrehozása sikertelen

en: Failed to bind symbol in plugin
hu: Sikertelen szimbólum csatolás a modulban

en: Plugin %s has wrong api version: %i
hu: %s plugin api verziója rossz: %i

en: Plugin %s has wrong no plugin structure: %s
hu: %s plugin struktúrája rossz: %s

en: One or more plugins failed to load, see help->messages for more information
hu: Egy vagy több bővítményt nem lehetett betölteni, a segítség->üzenetek pontban több információt találsz

en: Plugin version
hu: Plugin verzió

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Name
hu: Név

en: Function
hu: Funkció

en: Dummy
hu: Üres

en: Browser Extension
hu: Böngészőkiegészítés

en: Metadata Provider
hu: Metaadatszolgáltató

en: Metadata Provider and Browser Extension
hu: Metaadatszolgáltató és böngészőkiegészítés

en: Misc.
hu: Egyéb

en: Unknown
hu: Ismeretlen

note: * MM_PLAYPAUSE
en: Next
hu: Következő

en: Notification
hu: Értesítés

en: Start the program in full screen
hu: Program indítása teljes képernyős módban

en: Show program version and revision
hu: Program verziójának és revizíójának mutatása

en: Quits the running gmpc
hu: A futó gmpc bezárása kilépéskor

en: Don't load the plugins
hu: Ne töltse be a modulokat

en: Load alternative config file
hu: Alternatív konfigurációs fájl betöltése

en: Set the debug level
hu: A nyomkövetési szint beállítása

en: Start gmpc hidden to tray
hu: Indításkor elrejtés a tálcára

en: Remove all failed hits from metadata cache
hu: Összes nem létező elem eltávolítása a metaadatok tárolóból

en: Shows all output from a certain log domain
hu: Megmutatja az összes kimenetet egy domain naplójából

en: Select a profile
hu: Válasszon egy profilt

en: File is not a valid .desktop file
hu: Ez nem egy érvényes .desktop fájl

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
hu: Ismeretlen .desktop fájl verzió: '%s'

en: Starting %s
hu: Indítás: %s

en: Application does not accept documents on command line
hu: Az alkalmazás nem fogad el dokumentumokat a parancssorban

en: Unrecognized launch option: %d
hu: Ismeretlen indítási paraméter: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
hu: Nem adhatók dokumentum-URI címek egy 'Type=Link' asztali bejegyzésnek

en: Not a launchable item
hu: Nem indítható elem

en: Disable connection to session manager
hu: A munkamenet-kezelőhöz való csatlakozás tiltása

en: Specify file containing saved configuration
hu: A mentett beállításokat tartalmazó fájl megadása

en: FILE
hu: FÁJL

en: Specify session management ID
hu: A munkamenet-kezelő azonosítójának megadása

en: ID
hu: Azonosító

en: Session management options:
hu: Munkamenet-kezelési beállításai:

en: Show session management options
hu: Munkamenet-kezelési beállítások megjelenítése

en: Enter your password for: '<hostname>'
hu: Adja meg a jelszavát ehhez: '<szerver>'

en: Password
hu: Jelszó

en: _Save password
hu: Jel_szó mentése

en: <b>Profile:</b>
hu: <b>Profil:</b>

en: Conn_ect
hu: Kap_csolódás

en: Host:
hu: Kiszolgáló:

en: Music Directory:
hu: Zene Könyvtár

en: Name:
hu: Név:

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Timeout (s):
hu: Várakozási idő (s):

en: _Autoconnect
hu: _Automatikus csatlakozás

en: _Disconnect
hu: _Kapcsolat bontása

en: _Use Authentication
hu: A_zonosítás használata

en: <b>Enable Field:</b>
hu: <b>Engedélyezett mezők:</b>

en: <b>Example:</b>
hu: <b>Példa:</b>

en: <span size="large"><b>Format Rule:</b></span>
hu: span size="large"><b>Formátum Sorrend:</b></span>

en: Edit Song Formatting
hu: Dal formátum szerkesztése

en: T_rack
hu: _Sáv

en: _Artist
hu: Elő_adó

en: _Date
hu: _Dátum

en: _Stream name
hu: _Folyam neve

en: _Title
hu: _Cím

en: example
hu: példa

en: <b>Main:</b>
hu: <b>Fő:</b>

en: <b>Playlist:</b>
hu: <b>Lejátszólista:</b>

en: Center playing song
hu: Jelenleg játszott dal középen

en: Hide on close
hu: Elrejtés bezáráskor

en: Save position and size between sessions
hu: Pozíció és méret mentése

en: Show songlist tooltip
hu: Lejátszólista gyorstipp mutatása

en: Stop playing on exit
hu: Lejátszás megállítása kilépéskor

en: Stylize album covers
hu: Lemezborítók dekorálása

en: <b>Loaded Plugins:</b>
hu: <b>Betöltött modulok:</b>

en: <b>Crossfade:</b>
hu: <b>Átúszás:</b>

en: <b>Output Devices:</b>
hu: <b>Kimeneti eszközök:</b>

en: <b>Replaygain</b>
hu: <b>Ismétlés beállítás</b>

en: <span size="small"><i>You need to be connected
    in order to change these settings</i></span>
hu: <span size="small"><i>Kapcsolódva kell lenned,
    ezen beállítások módosításához</i></span>

en: Enable crossfade
hu: Áttűnés engedélyezése

en: Track
hu: Szám

en: fade time (s):
hu: átfedési idő (mp):

en: <b>Inline messages</b>
hu: <b>Felbukkanó üzentek</b>

en: <b>Notification Area Icon</b>
hu: <b>Értesítési terület Ikon</b>

en: <b>PopUp</b>
hu: <b>Felbukkanó ablak</b>

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Position:
hu: Pozíció:

en: Show on song change
hu: Mutatás szám váltásakor

en: Show severity
hu: Súlyosság mutatása

en: Timeout:
hu: Várakozási idő:

en: <b>Proxy settings</b>
hu: <b>Proxy beállítások</b>

en: Use a proxy for internet connectivity
hu: Proxy használata az internet kapcsolathoz

en: Use authentication
hu: Hitelesítés használata

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: To disable a keybinding edit it and press 'backspace'
hu: Billentyűzet hozárendelés letiltásához használja a 'backspace' billentyűt

en: <span size="x-large"><b>Plugins</b></span>
    <i>None Selected</i>
hu: <span size="x-large"><b>Bővítmények</b></span>
    <i>Nincs kiválasztott</i>

en: Messages
hu: Üzenetek

en: _Copy to clipboard
hu: _Másolás a vágólapra

en: <enter playlist name>
hu: <írja be a lejátszólista nevét>

en: <span size="x-small"><i>Playlist already exists.</i></span>
hu: <span size="x-small"><i>A lejátszólista már létezik.</i></span>

en: Save Playlist
hu: A lejátszólista mentése

en: name:
hu: név:

note: * * add url to playlist
en: Add URL
hu: URL hozzáadása

en: Enter URL:
hu: Adja meg az URL-t:

en: Consume
hu: Összezárt

en: Mute
hu: Elnémítás

en: Play
hu: Lejátszás

en: Play/Pause
hu: Lejátszás/Szünet

en: Prev
hu: Előző

note: * MM_NEXT
en: Previous
hu: Előző

note: * MM_REPEAT
en: Random
hu: Véletlenszerű

note: * MM_FASTBACKWARD
en: Repeat
hu: Ismétlés

note: * MM_PREV
en: Stop
hu: Leállítás

en: Toggle random mode
hu: Véletlenszerű lejátszás ki- és bekapcsolása

en: Toggle repeat mode
hu: Ismétlő mód ki- és bekapcsolása

en: _Control
hu: _Vezérlés

en: _Go
hu: _Ugrás

en: _Help
hu: _Súgó

en: _Music
hu: _Zene

en: _Option
hu: _Opció

en: _Server
hu: _Kiszolgáló

en: _Tools
hu: _Eszközök

en: _View
hu: _Nézet

en: gmpc - Playlist Manager
hu: gmpc - Lejátszólista Kezelő

en: Artist information
hu: Előadó információ

en: Guitar Tabs
hu: Gitár tabok

en: Lyrics
hu: Dalszöveg

en: Similar Songs
hu: Hasonló dalok

en: Web Links
hu: Web linkek

en: item | items
hu[0]: tétel
hu[1]: tétel

en: (Estimation)
hu: (Becslés)

en: switch play queue
hu: lejátszólista váltás

en: Switch to play queue
hu: Váltás a lejátszólistára

en: Clear play queue
hu: Lejátszólista törlése

en: Crop current song
hu: Aktuális dal kivágása

en: Crop the playlist so it only contains the current song
hu: A lejátszó lista törlése oly módon hogy csak az aktuális dalt tartalmazza

en: search playlist
hu: lejátszólista keresés

en: Search playlist <query>
hu: Lejátszólista keresés <lekérdezés>

en: Your mpd has a broken 'addid', pasting will fail.
hu: Az mpdben van egy törött 'addid', beillesztés sikertelen lesz.

note: add the delete widget
en: Crop
hu: Levágás

note: add the shuffle widget
en: Shuffle
hu: Kevert

en: <i>Playlist <b>"%s"</b> already exists
    Overwrite?</i>
hu: <i>A <b>"%s"</b> lejátszólista már létezik.
    Felülírja?</i>

en: Failed to save the playlist file.
hu: Nem tudtam menteni a lejátszólista fájlt.

en: Play Queue
hu: Lejátszási sor

en: Search Playlist
hu: Keresés a lejátszólistában

en: Database
hu: Adatbázis

en: Directories
hu: Könyvtárak

en: It seems you have no music in your database.
    To add music, copy the music to your <i>music_directory</i> as specified in your mpd config file.
    Then update the database. (Server->Update Database)
hu: Úgy tűnik, hogy nincs zene az adatbázisban.
    Zene hozzáadás az mpd konfigurációs fájban megadott <i>Zene könyvtár> meghatározásával lehet.
    Ezután frissítse az adatbázist. (Szerver-> Adatbázis frissítése)

en: Added folder '%s' recursively
hu: A '%s' könyvtárt rekurzívan hozzáadtam

note: add the replace widget replace the replace widget replace
en: Replace
hu: Csere

note: add the update widget
en: Update
hu: Frissítés

en: Loaded playlist
hu: Betöltött lejátszólista

en: Added
hu: Hozzáadva

en: song | songs
hu[0]: dal
hu[1]: dal

en: directory | directories
hu[0]: könyvtár
hu[1]: könyvtár

en: playlist | playlists
hu[0]: lejátszólista
hu[1]: lejátszólista

en: Are you sure you want to clear the selected playlist?
hu: Biztos törölni kívánja a kiválasztott lejátszólistát?

en: search database
hu: keresés az adatbázisban

en: Search database <query>
hu: Keresés az adatbázisban <lekérdezés>

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Search
hu: Keresés

en: Search failed
hu: Keresés sikertelen

en: Add all
hu: Összes hozzáadása

en: switch search
hu: váltás a keresésre

en: Switch to the search browser
hu: Váltás a kereső böngészőre

en: Search Browser
hu: Kereső Böngésző

en: Playlist Editor
hu: Lejátszólista szerkesztő

en: Favorites
hu: Kedvencek

en: Rename Playlist
hu: Lejátszólista átnevezése

note: delete
en: Rename
hu: Átnevezés

en: Playlists
hu: Lejátszólisták

note: Add
en: Add to playlist
hu: Hozzáadás a lejátszólistához

en: Added playing song to favorites list.
hu: Lejátszott dal hozzáadása a kedvencek listához

note: *
en: Add Current Song to favorites
hu: Aktuális dal hozzáadása a kedvencekhez

en: Tag based browser
hu: Címke alapú böngésző

en: Reset browser
hu: Böngésző alaphelyzetbe állítása

note: name
en: Server Information
hu: Kiszolgálóinformáció

en: Server
hu: Szerver

en: Uptime
hu: Üzemidő

en: Time Playing
hu: Lejátszási idő

note: * Mpd Playtime
en: Total Playtime
hu: Összes lejátszási idő

note: * Mpd Artists
en: Number of artists
hu: Előadók száma

note: * Mpd Albums
en: Number of albums
hu: Albumok száma

note: * Mpd Songs
en: Number of songs
hu: Dalok száma

note: * Mpd Songs
en: URL Handlers
hu: URL kezelők

note: * Mpd Songs
en: Tag Types
hu: Címke típusok

en: Tag statistics
hu: Címke statisztika

en: Format
hu: Formátum

en: Genre
hu: Műfaj

en: Codec
hu: Kodek

en: Length
hu: Hossz

en: Track number
hu: Dal sorszáma

en: Similar Artist
hu: Hasonló előadók

en: Other albums by
hu: Egyéb albumok tőle:

en: No Album
hu: Nincs album

en: Now Playing
hu: Éppen szól

en: Artist
hu: Előadó

en: Year
hu: Év

en: Songs
hu: Dalok

en: Date
hu: Dátum

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Show sidebar
hu: Oldalsáv megjelenítése

en: <b>Search:</b>
hu: <b>Keresés:</b>

en: Genres
hu: Műfajok

en: Dates
hu: Dátumok

en: Playtime
hu: Lejátszási idő

note: Fetch album info
en: Album information
hu: Album információ

en: Song list
hu: Dal lista

en: Albums
hu: Albumok

en: Metadata Browser
hu: Metaadat-böngésző

en: Markup
hu: Jelölés

en: Title
hu: Cím

en: File
hu: Fájl

en: Composer
hu: Szerző

en: Performer
hu: Előadó

en: Duration
hu: Időtartam

en: Disc
hu: Lemez

en: Comment
hu: Megjegyzés

en: Icon Id
hu: Ikon azonosító

en: Position
hu: Pozíció

en: AlbumArtist
hu: AlbumElőadó

en: Extension
hu: Bővítmény

note: Add a tools menu item with the previously generated menu as submenu
en: Tools
hu: Eszközök

en: Paste before
hu: Beszúrás elé

en: Paste after
hu: Beszúrás utána

note: * Edit column
en: Edit Columns
hu: Oszlopok szerkesztése

en: Added profile
hu: Hozzáadott profil

note: Generate removal message before the actual profile is destroyed
en: Removed profile
hu: Törölt profil

en: Refetch
hu: Ismételt letöltés

en: Select file
hu: Válassz egy fájlt

en: Metadata selector
hu: Metaadat választó

en: Failed to open file:
hu: Nem tudtam megnyitni a fájlt:

en: because of encoding issues
hu: kódolási problémák miatt

en: Fetching Lyrics
hu: Dalszöveg letöltése

en: Fetching Artist Info
hu: Előadó-információ letöltése

en: Fetching Guitar tab
hu: Gitár tab letöltése

en: Fetching Album Info
hu: Album-információ letöltése

en: Not Available
hu: Nem elérhető

en: Select File
hu: Válassz egy fájlt

en: Text Document
hu: Szöveges dokumentum

en: All
hu: Mind

en: Images
hu: Képek

en: n/a
hu: nem ismert

en: Loading
hu: Töltés

en: Gmpc Easy Command
hu: Gmpc könnyű parancsok

en: Easy Command help
hu: Gmpc parancsok segítség

en: Command
hu: Parancs

en: Usage
hu: Használat

en: The following commands can be used in the easy command window.
    The easy command window can be opened by pressing ctrl-space
hu: A következő parancsok használhatók az egyszerű parancs ablakban.
    Az egyszerű parancs ablakot kinyitni a Ctrl-space billentyűk megnyomásával lehet.

en: Help
hu: Súgó

en: Get a list of available commands
hu: Lista készítése az elérhető parancsokról

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Filetype
hu: Fájltípus

en: Size
hu: Méret

en: Set
hu: Beállít

en: Insufficient information to store/fetch this metadata
hu: Kevés az információ a metaadat tárolásához/vételéhez

en: Artist art
hu: Album kép

en: Album art
hu: Album kép

en: Song lyrics
hu: Dal szöveg

en: Album Info
hu: Album információ

en: Artist Biography
hu: Szerző biográfia

en: Guitar Tab
hu: Gitár Tab

en: MPD is rescanning the database
hu: MPD újrakeres az adatbázisban

en: MPD Database has been updated at:
hu: MPD adatbázis frissítve ekkor:

en: enable
hu: engedélyezés

en: disable
hu: letiltás

en: The current song will be forever repeated.
hu: Az aktuális dalt örökké ismétli.

en: Playback will be stopped after the current playing song.
hu: Lejátszás megállítása a jelenleg lejátszott dal után.

note: Player control basic playlist commands
en: play
hu: lejátszás

en: start playback
hu: lejátszás indítása

en: pause
hu: szünet

en: pause playback
hu: lejátszás megállítása

en: next
hu: következő

en: next song
hu: következő dal

en: prev
hu: előző

en: previous song
hu: előző dal

en: stop
hu: leállítás

en: stop playback
hu: lejátszás megállítása

en: random
hu: véletlenszerű

en: Random (on|off)
hu: Véletlenszerű (be|ki)

en: repeat
hu: ismétlés

en: Repeat (on|off)
hu: Ismétlés (be|ki)

en: single
hu: egyedi

en: Single (on|off)
hu: Egyedi (be|ki)

en: consume
hu: könnyített

en: Consume (on|off)
hu: Könnyített (be|ki)

note: volume commands
en: volume
hu: hangerő

en: Volume (+-)<level>
hu: Hangerő (+-)<szint>

en: mute
hu: némítás

en: crossfade
hu: átúsztatás

[ctx: Regex for matching crossfade, translate off]
en: ([0-9]+|Off)
hu: ([0-9]+|Ki)

en: Set Crossfade <seconds>
hu: Átúsztatás beállítása <másodperc>

en: output
hu: kimenet

en: Play <query>
hu: Lejátszás <várakozó>

en: add
hu: hozzáad

en: Add <query>
hu: Hozzáad <várakozó>

en: replace
hu: csere

en: Replace <query>
hu: Csere <várakozó>

note: Basic seek commands
en: seek
hu: keresés

en: Seek within the current song
hu: Keresés az aktuális dalban

en: stop after current song
hu: leállítás az aktuális dal után

en: Stop playback after the current song
hu: Lejátszás leállítása az aktuális dal után

en: repeat current song
hu: akutális dal ismétlése

en: Repeat the current song
hu: Az aktuális dal ismétlése

en: update database
hu: adatbázis frissítése

en: Update the database
hu: Adatbázis frissítése

note: Basic dialog with a close button
en: Bug information
hu: Hiba információ

en: It is the first time you have launched gmpc.
    This assistant will help you connect gmpc to your mpd daemon.
hu: Első alkalommal indítod a gmpc-t.
    Ez a segéd végigvezet az mpd démonhoz való kapcoslódás lépésein.

en: Welcome to GMPC
hu: Üdvözöllek a GMPC-ben

en: Setup connection
hu: Kapcsolat beállítása

note: * * End
en: Gmpc is now ready for use.
    Enjoy using gmpc.
hu: A Gmpc használatra kész.
    Kellemes zenehallgatást!

en: Finish
hu: Befejezés

en: Server Settings
hu: Szerverbeállítások

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: Connecting
hu: Csatlakozás

note: Add all from album
en: All from album
hu: Minden az albumról

note: Add all from artist
en: All from artist
hu: Minden az előadótól

note: Add all from genre
en: All from genre
hu: Minden a műfajból

note: Add all from file
en: All from same directory
hu: Minden a könyvtárból

note: Create sub menu Add
en: Add more
hu: Továbbiak hozzáadása

en: Failed to open local file
hu: Helyi fájl megnyitása sikertelen

en: Uri scheme not supported
hu: Uri séma nem támogatott

en: PlayPause
hu: Lejátszás/Megállítás

note: * MM_STOP
en: Fast Forward
hu: Gyorsan előre

note: * MM_FASTFORWARD
en: Fast Backward
hu: Gyorsan visszafele

note: * MM_RANDOM
en: Raise window
hu: Ablak előrehozása

note: * MM_RAISE
en: Hide window
hu: Ablak elejtése

note: * MM_HIDE
en: Toggle window
hu: Ablak mutatása és elrejtése

note: * MM_TOGGLE_HIDDEN
en: Volume Up
hu: Felhangosít

note: * MM_VOLUME_UP
en: Volume Down
hu: Lehalkít

note: * MM_VOLUME_DOWN
en: Show song
hu: Dal mutatása

note: * MM_SHOW_NOTIFICATION
en: Toggle Mute
hu: Némítás

note: * MM_TOGGLE_MUTE
en: Show easy command entry
hu: Egyszerű parancs elemek mutatása

en: Could not grab the following multimedia keys:
hu: Nem tudtam érzékelni a következő multimédia gombokat:

en: 
    Ensure that your window manager (or other applications) have not already bound this key for some other function, then restart gmpc.
hu: 
    Kérem ellenőrizze, hogy az ablakkezelő (vagy egyéb alkalmazások) nem foglalta-e már le ezt a billentyűt valami más funkcióhoz, majd indítsa újra a gmpc-t.

en: Duplicate mapping(s) detected
    
    Some duplicate multimedia key mappings were detected, and disabled.  Please revisit the preferences and ensure your settings are now correct.
hu: Kétszeres hozzárendelés(eke)t találtam
    
    Néhány helyen kétszer lett hozzárendelve egy multimédia gomb, ezeket letiltottam. Kérem ellenőrizze újra a beállításokat, és javítsa ki a hibát.

en: Multimedia Keys
hu: Multimédia billentyűk

en: Duplicate mapping detected
    
    %s is already mapped to %s
hu: Többszörös átfedés található
    
    %s már használatban van itt: %s

en: Could not grab multimedia key:
    
    	%s: %s
    
    Ensure that your window manager (or other applications) have not already bound this key for some other function, then restart gmpc.
hu: Nem tudtam észlelni a multimédia gombot:
    
    	%s: %s
    
    Ellenőrizze, hogy az ablakkezelője (vagy valamilyen egyéb alkalmazás) nem használja-e már ezt a billentyűt valami másra, majd indítsa újra a gmpc-t.

en: Action
hu: Művelet

en: Shortcut
hu: Gyorsbillentyű

en: Total time
hu: Teljes idő

en: day | days
hu[0]: nap
hu[1]: nap

en: hour | hours
hu[0]: óra
hu[1]: óra

en: minute | minutes
hu[0]: perc
hu[1]: perc

en: Failed to execute
hu: Nem tudtam végrehajtani

en: Unavailable
hu: Nem elérhető

en: Fetching
hu: Letöltés

en: _Replace
hu: _Csere

en: Fetching ..
hu: Letöltés...

en: Volume
hu: Hangerő

en: Lookup %s on %s
hu: %s megtekintése itt: %s

en: Info
hu: Infó

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Critical
hu: Kritikus

en: Time
hu: Idő

en: Message
hu: Üzenet

en: Fetching...
hu: Letöltés...

en: Single Mode enabled
hu: Egyszerű mód engedélyezve

en: Single Mode disabled
hu: Egyszerű mód letiltva

en: Consume Mode enabled
hu: Igényes mód engedélyezve

en: Consume Mode disabled
hu: Igényes mód letiltva

en: Repeat enabled
hu: Ismétlés engedélyezése

en: Repeat disabled
hu: Ismétlés letiltása

en: Random enabled
hu: Véletlenszerű engedélyezés

en: Random disabled
hu: Véletlenszerű letiltása

en: By
hu: Szerző

en: From
hu: erről az albumról:

en: Not Playing
hu: Nincs lejátszás

note: Fetch similar songs
en: Similar songs
hu: Hasonló dalok
