gmpc - en to hy translation catalogue (5 entries)

note: * MM_PLAYPAUSE
en: Next
hy: Հաջորդը

en: _Disconnect
hy: Անջատում

note: * MM_NEXT
en: Previous
hy: Նախորդը

note: * MM_FASTBACKWARD
en: Repeat
hy: Կրկնել

note: * MM_PREV
en: Stop
hy: Դադարեցնել
