gmpc - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Gnome Music Player Client
jv: Gnome Musik Player Client

en: quit
jv: metu

en: Quit gmpc
jv: Metu gmpc

en: hide
jv: delikke

en: Hide gmpc
jv: Delikke gmpc

en: show
jv: munculke

en: Show gmpc
jv: Munculke gmpc

note: * MM_PLAYPAUSE
en: Next
jv: Terus

en: Mute
jv: Meneng

en: Play/Pause
jv: Mulai/Nyegat

note: * MM_NEXT
en: Previous
jv: Terusane

note: * MM_REPEAT
en: Random
jv: Acak

note: * MM_PREV
en: Stop
jv: Mandeg

en: _Music
jv: _Musik
