gmpc - en to lv translation catalogue (15 entries)

note: * MM_PLAYPAUSE
en: Next
lv: Nākamais

en: _Disconnect
lv: _Atvienot

en: Mute
lv: Apklusināt

en: Play/Pause
lv: Atskaņot/pauzēt

note: * MM_NEXT
en: Previous
lv: Iepriekšējais

note: * MM_REPEAT
en: Random
lv: Nejaušs

note: * MM_FASTBACKWARD
en: Repeat
lv: Atkārtot

note: * MM_PREV
en: Stop
lv: Pārtraukt

en: _Control
lv: _Kontrole

en: _Go
lv: _Iet

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Music
lv: _Mūzika

en: _Option
lv: _Iespējas

en: _Server
lv: _Serveris

en: _View
lv: _Skats
