gmpc - en to ne translation catalogue (52 entries)

en: Please enter your password for: '%s'
ne: '%s' को लागि आफ्नो प्रवेशशव्द प्रविष्ठ गर्नुहोस

en: error code
ne: त्रुटी कोड

en: Connected to mpd
ne: mpd सगँ जडान भयो

en: Disconnected from mpd
ne: mpd सगँ जडान टुट्यो

note: * Mpd version
en: Version
ne: संस्करण

en: quit
ne: बन्द गर्नुहोस्

en: Quit gmpc
ne: gmpc बन्द गर्नुहोस्

en: hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Hide gmpc
ne: gmpc लुकाउनुहोस्

en: show
ne: देखाउनुहोस्

en: Show gmpc
ne: gmpc देखाउनुहोस्

en: show notification
ne: जानकारी देखाउनुहोस्

en: Show trayicon notification
ne: ट्रेयआइकन जानकारी देखाउनुहोस

en: Enabled
ne: सक्रिय

note: * MM_PLAYPAUSE
en: Next
ne: अर्को॒

en: _Disconnect
ne: _जडान विच्छेद गर्नुस

en: Mute
ne: मौन

en: Play/Pause
ne: बजाउनुहोस् /  रोक्नुहोस्

note: * MM_NEXT
en: Previous
ne: पहिलेको॒

note: * MM_REPEAT
en: Random
ne: जथाभावी

note: * MM_FASTBACKWARD
en: Repeat
ne: दोहो-याउनु

note: * MM_PREV
en: Stop
ne: रोक्नुहोस

en: _Control
ne: _ नियन्त्रण

en: _Go
ne: _जानुहोस्

en: _Help
ne: _सहायता

en: _Music
ne: _संगीत

en: _Option
ne: _विकल्प

en: _Server
ne: ॒_सर्भर

en: _View
ne: _दृष्टि

en: gmpc - Playlist Manager
ne: gmpc- बजाउने सुची व्यवस्थापक

en: Select file
ne: फाइल छान्नुहोस्

en: Failed to open file:
ne: फाइल खोल्न सकिएन:

en: because of encoding issues
ne: इन्कोडिङ्गको समस्याको कारणले गर्दा

en: Fetching Artist Info
ne: कलाकार जानकारी खोजेर ल्याउदै

en: Fetching Album Info
ne: सङ्ग्रह जानकारी खोजेर ल्याउदै

en: Not Available
ne: उपलब्ध छैन

en: Select File
ne: फाइल छान्नुहोस्

en: Text Document
ne: पाठ कागजात

en: All
ne: सबै

en: Images
ne: तस्विरहरू

en: Loading
ne: लोडगर्दै

en: Proxy
ne: प्रोक्सी

note: * MM_RAISE
en: Hide window
ne: संझ्याल लुकाउनुहोस्

note: * MM_TOGGLE_HIDDEN
en: Volume Up
ne: आवाज बढाउनुहोस्

note: * MM_VOLUME_UP
en: Volume Down
ne: आवाज घटाउनुहोस्

note: * MM_VOLUME_DOWN
en: Show song
ne: गीत देखाउनुहोस्

note: * MM_SHOW_NOTIFICATION
en: Toggle Mute
ne: मौन टोगल

en: day | days
ne[0]: दिन
ne[1]: दिनहरू

en: hour | hours
ne[0]: घण्टा
ne[1]: घण्टाहरू

en: minute | minutes
ne[0]: मिनेट
ne[1]: मिनेटहरू

en: second | seconds
ne[0]: सेकेन्ड
ne[1]: सेकेन्डहरू

en: Lookup %s on %s
ne: खोज्दै %s लाई %s मा
