gmpc - en to nl translation catalogue (386 entries)

en: A gnome frontend for the mpd daemon
nl: Een gnome front-end voor de Music Player Daemon

en: Failed to load the configuration system.
nl: Kan het configuratiesysteem niet laden.

en: Failed to setup libmpd
nl: Niet in geslaagd om libmpd in te stellen

en: GMPC has insufficient permissions on the mpd server.
nl: GMPC heeft onvoldoende rechten op de mpd server.

en: Failed to set password on: '%s'
    Please try again
nl: Kon geen wachtwoord veranderen op: '%s'
    Probeer opnieuw

en: Please enter your password for: '%s'
nl: Voer het wachtwoord in voor: '%s'

en: error code
nl: Fout code

en: Insufficient permission to connect to mpd. Check password
nl: Onvoldoende rechten om te verbinden met mpd. Controleer wachtwoord

en: MPD versions before 0.13.0 are not supported
nl: MPD versies voor 0.13.0 worden niet ondersteund

en: Connected to mpd
nl: Verbonden met mpd

en: Disconnected from mpd
nl: Verbinding verbroken met mpd

note: * Mpd version
en: Version
nl: Versie

en: quit
nl: afsluiten

en: Quit gmpc
nl: Verlaat gmpc

en: hide
nl: verberg

en: Hide gmpc
nl: Verberg gmpc

en: show
nl: tonen

en: Show gmpc
nl: Toon gmpc

en: show notification
nl: Notificatie weergeven

en: Show trayicon notification
nl: Trayicoon-notificatie weergeven

en: Show bug information
nl: Toon foutinformatie

en: A new metadata plugin was added, gmpc has purged all failed hits from the cache
nl: Een nieuwe metadata plugin is toegevoegd, gmpc heeft alle mislukte hits in het cache geheugen geplaatst

en: Connected
nl: Verbonden

en: Not Connected
nl: Niet verbonden

en: Connected to
nl: Verbonden met

en: Disconnected
nl: Niet verbonden

note: * * Set paused in Window string
en: paused
nl: gepauzeerd

en: Repeat: %s
nl: Herhalen: %s

en: On
nl: Aan

en: Off
nl: Uit

en: Random: %s
nl: Willekeurig: %s

en: Single mode: %s
nl: Enkelvoudige modus: %s

en: Consume: %s
nl: Verbruiken: %s

en: MPD Reported the following error
nl: MPD geeft de volgende foutmelding

en: Profile
nl: Profiel

en: added
nl: toegevoegd

en: changed hostname to:
nl: Hostnaam veranderd naar:

en: Failed to load plugin
nl: Kan plugin niet laden

en: plugin has no name
nl: Plugin heeft geen naam

en: plugin with same name already exists
nl: plugin met dezelfde naam bestaat reeds

en: plugin is missing set/get enable function
nl: plugin mist set/get enable functie

en: plugin browser structure is incorrect
nl: plugin browser structuur is incorrect

en: plugin metadata structure is incorrect
nl: plugin metadata structuur is incorrect

en: plugin preferences structure is incorrect
nl: plugin voorkeur structuur is incorrect

en: Failed to create plugin instance
nl: Kan de plugin instantie niet creëren

en: Plugin %s has wrong api version: %i
nl: Plugin %s heeft verkeerde api versie: %i

en: Plugin %s has wrong no plugin structure: %s
nl: Plugin %s heeft een onjuiste pluginstructuur: %s

en: One or more plugins failed to load, see help->messages for more information
nl: één of meerdere plugins konden niet geladen worden, zie help->berichten voor meer informatie

en: Plugin version
nl: Plugin versie

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Name
nl: Naam

en: Function
nl: Functie

en: Browser Extension
nl: Browser extentie

en: Metadata Provider
nl: Metadataleverancier

en: Misc.
nl: Diversen

en: Unknown
nl: Onbekend

note: * MM_PLAYPAUSE
en: Next
nl: Volgende

en: Notification
nl: Melding

en: Start the program in full screen
nl: Start het programma in volledig scherm

en: Show program version and revision
nl: Programma's versie en revisie weergeven

en: Quits the running gmpc
nl: Verlaat de huidige gmpc

en: Don't load the plugins
nl: Plug-ins niet laden

en: Load alternative config file
nl: Alternatief configuratiebestand laden

en: Set the debug level
nl: Debugniveau instellen

en: Start gmpc hidden to tray
nl: Start gmpc verborgen in systeemvak

en: Remove all failed hits from metadata cache
nl: Verwijder alle mislukte hits uit het metadata cache

en: Shows all output from a certain log domain
nl: Geef alle output weer van een bepaald log domein

en: Select a profile
nl: Selecteer een profiel

en: File is not a valid .desktop file
nl: Bestand is geen geldig .desktop-bestand

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
nl: Onbekende versie ‘%s’ voor .desktop-bestand

en: Starting %s
nl: Starten van %s

en: Application does not accept documents on command line
nl: De toepassing accepteert geen documenten op de opdrachtregel

en: Unrecognized launch option: %d
nl: Opstartoptie niet herkend: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
nl: Kan geen document-uri's naar een desktopbestand met ‘Type=Link’ sturen

en: Not a launchable item
nl: Onuitvoerbaar item

en: Disable connection to session manager
nl: Verbinding met sessiebeheer verbreken

en: Specify file containing saved configuration
nl: Bestand met opgeslagen configuratie opgeven

en: FILE
nl: BESTAND

en: Specify session management ID
nl: Geef sessiebeheer-ID op

en: Session management options:
nl: Opties voor sessiebeheer:

en: Show session management options
nl: Opties voor sessiebeheer tonen

en: Enter your password for: '<hostname>'
nl: Voer uw wachtwoord voor '<hostname>' in

en: Password
nl: Wachtwoord

en: _Save password
nl: _Sla wachtwoord op

en: <b>Profile:</b>
nl: <b>Profiel:</b>

en: Conn_ect
nl: _Verbind

en: Music Directory:
nl: Muziekmap:

en: Name:
nl: Naam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Port:
nl: Poort:

en: Timeout (s):
nl: Onderbreking (s):

en: _Autoconnect
nl: Automatisch verbinden

en: _Disconnect
nl: Verb_reek verbinding

en: _Use Authentication
nl: Gebr_uik verificatie

en: <b>Enable Field:</b>
nl: <b>Schakel veld in:</b>

en: <b>Example:</b>
nl: <b>Voorbeeld:</b>

en: <span size="large"><b>Format Rule:</b></span>
nl: <span size="large"><b>Opmaakregels:</b></span>

en: Edit Song Formatting
nl: Bewerk nummer opmaak

en: _Artist
nl: _Artiest

en: _Date
nl: _Datum

en: _Stream name
nl: _Naam stream

en: _Title
nl: _Titel

en: example
nl: voorbeeld

en: <b>Playlist:</b>
nl: <b>Afspeellijst:</b>

en: Center playing song
nl: Spring naar huidig afgespeelde nummer

en: Enable search as you type. (Might be slow)
nl: Zoeken tijdens het typen inschakelen. (Kan langzaam zijn)

en: Hide on close
nl: Verbergen in plaats van sluiten

en: Save position and size between sessions
nl: Onthoud positie en grootte tussen sessies

en: Show songlist tooltip
nl: Songlist werkbalktips weergeven

en: Stop playing on exit
nl: Afspelen stoppen bij afsluiten

en: Stylize album covers
nl: Style albumhoezen

en: <b>Loaded Plugins:</b>
nl: <b>Gelade plug-ins:</b>

en: <b>Crossfade:</b>
nl: <b>Overvloeiing:</b>

en: <b>Output Devices:</b>
nl: <b>Output apparaten:</b>

en: <span size="small"><i>You need to be connected
    in order to change these settings</i></span>
nl: <span size="small"><i>U moet verbonden zijn om
    deze instellingen aan te kunnen passen</i></span>

en: Enable crossfade
nl: Schakel overvloeiing in

en: fade time (s):
nl: Overvloeitijd (s)

en: <b>Inline messages</b>
nl: <b>Inline berichten</b>

en: <b>Notification Area Icon</b>
nl: <b>Mededelingengebiedsicoon</b>

en: <b>PopUp</b>
nl: <b>Pop-up</b>

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Position:
nl: Positie

en: Show on song change
nl: Tonen bij veranderen liedje

en: Show severity
nl: Tonen met ernst

en: Timeout:
nl: Tijd:

en: <b>Proxy settings</b>
nl: <b>Proxy instellingen</b>

en: Use a proxy for internet connectivity
nl: Gebruik een proxy voor internet verbinding

en: Use authentication
nl: Authenticatie gebruiken

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: <span size="x-large"><b>Plugins</b></span>
    <i>None Selected</i>
nl: <span size="x-large"><b>Plug-ins</b></span>
    <i>Geen geselecteerd</i>

en: Messages
nl: Berichten

en: _Copy to clipboard
nl: Naar klembord _kopiëren

en: <enter playlist name>
nl: <voer naam van afspeellijst in>

en: <span size="x-small"><i>Playlist already exists.</i></span>
nl: <span size="x-small"><i>Afspeellijst bestaat al.</i></span>

en: Save Playlist
nl: Afspeellijst opslaan

en: name:
nl: Naam:

note: * * add url to playlist
en: Add URL
nl: URL toevoegen

en: Enter URL:
nl: Vul URL in:

en: Consume
nl: Verbruiken

en: Consume Mode
nl: Verbruiksmodus

en: Mute
nl: Dempen

en: Mute the output
nl: Uitvoer dempen

en: Play
nl: Afspelen

en: Play/Pause
nl: Speel/Pauzeer

en: Prev
nl: Vorige

note: * MM_NEXT
en: Previous
nl: Vorige

note: * MM_REPEAT
en: Random
nl: Willekeurig

en: Random Mode
nl: Willekeurige modus

note: * MM_FASTBACKWARD
en: Repeat
nl: Herhalen

en: Repeat Mode
nl: Herhaalmodus

en: Single
nl: Enkelvoudig

en: Single Mode
nl: Enkelvoudige modus

en: Skip to the next song
nl: Spring naar volgend nummer

en: Skip to the previous song
nl: Spring naar vorig nummer

en: Toggle consume mode
nl: Verbruiksmodus omschakelen

en: Toggle random mode
nl: Willekeurige modus omschakelen

en: Toggle repeat mode
nl: Herhaalmodus omschakelen

en: Toggle single mode
nl: Enkelvoudige modus omschakelen

en: _Control
nl: Bedie_ning

en: _Go
nl: _Ga naar

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Music
nl: _Muziek

en: _Option
nl: _Optie

en: _Profiles
nl: _Profielen

en: _Tools
nl: _Gereedschap

en: _View
nl: Beel_d

en: gmpc - Playlist Manager
nl: gmpc - Afspeellijst Manager

en: Artist information
nl: Artiestinformatie

en: Guitar Tabs
nl: Gitaar Tabs

en: Lyrics
nl: Songteksten

en: Similar Songs
nl: Gelijksoortige Nummers

en: (Estimation)
nl: (Schatting)

en: switch play queue
nl: Wissel wachtrij

en: Switch to play queue
nl: Wissel naar wachtrij

en: Clear play queue
nl: Wachtrij leegmaken

en: Crop current song
nl: Huidig liedje inkorten

en: Crop the playlist so it only contains the current song
nl: Kort de afspeellijst in zodat ze enkel het huidige liedje bevat

en: search playlist
nl: speellijst doorzoeken

en: Search playlist <query>
nl: Doorzoek speellijst <query>

en: Your mpd has a broken 'addid', pasting will fail.
nl: Jouw mpd heeft een beschadigde 'addid', plakken zal mislukken.

note: add the delete widget
en: Crop
nl: Uitknippen

note: add the shuffle widget
en: Shuffle
nl: Willekeurig

en: <i>Playlist <b>"%s"</b> already exists
    Overwrite?</i>
nl: <i>Afspeellijst <b>"%s"</b> bestaat al
    Overschrijven?</i>

en: Failed to save the playlist file.
nl: Kan de afspeellijst niet opslaan naar bestand.

en: Play Queue
nl: Wachtrij

en: Search Playlist
nl: Speellijst Doorzoeken

en: Directories
nl: Mappen

en: It seems you have no music in your database.
    To add music, copy the music to your <i>music_directory</i> as specified in your mpd config file.
    Then update the database. (Server->Update Database)
nl: Het lijkt erop dat er geen muziek is in jouw database.
    Om muziek toe te voegen, kopieer de muziek naar <i>music_directory</i> zoals opgegeven in jouw mpd configuratie bestand.
    Update dan de database (Server->Update Database)

en: Added folder '%s' recursively
nl: Voeg de map '%s' recursief toe

note: add the replace widget replace the replace widget replace
en: Replace
nl: Vervang

note: add the update widget
en: Update
nl: Bijwerken

en: Loaded playlist
nl: Afspeellijst geladen

en: Added
nl: Toegevoegd

en: song | songs
nl[0]: nummer
nl[1]: nummers

en: directory | directories
nl[0]: map
nl[1]: mappen

en: playlist | playlists
nl[0]: afspeellijst
nl[1]: afspeellijsten

en: Are you sure you want to clear the selected playlist?
nl: Weet u zeker dat u de gekozen afspeellijst wil legen?

en: search database
nl: doorzoek database

en: Search database <query>
nl: Doorzoek database <query>

en: Query
nl: Opvragen

en: Search
nl: Zoeken

en: Search failed
nl: Zoeken mislukt

en: Add all
nl: Alles toevoegen

en: Switch to the search browser
nl: Schakel naar de zoekbrowser

en: Search Browser
nl: Doorzoek Browser

en: Playlist Editor
nl: Afspeellijsteditor

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Rename Playlist
nl: Afspeellijst hernoemen

note: delete
en: Rename
nl: Hernoem

en: Playlists
nl: Afspeellijsten

note: Add
en: Add to playlist
nl: Toevoegen aan afspeellijst

en: Added playing song to favorites list.
nl: Huidig nummer toegevoegd aan favorieten.

note: *
en: Add Current Song to favorites
nl: Voeg huidig nummer toe aan favorieten

en: Tag based browser
nl: Browser gebaseerd op tags

note: name
en: Server Information
nl: Serverinformatie

en: Time Playing
nl: Afspeeltijd

note: * Mpd Playtime
en: Total Playtime
nl: Totale afspeeltijd

note: * Mpd Artists
en: Number of artists
nl: Aantal artiesten

note: * Mpd Albums
en: Number of albums
nl: Aantal albums

note: * Mpd Songs
en: Number of songs
nl: Aantal nummers

note: * Mpd Songs
en: URL Handlers
nl: URL Afhandelaars

note: * Mpd Songs
en: Tag Types
nl: Tagtypes

en: Tag statistics
nl: Taggingstatistieken

en: Format
nl: Formaat

en: Length
nl: Duur

en: Track number
nl: Tracknummer

en: Similar Artist
nl: Gelijksoortige Artiest

en: Other albums by
nl: Andere Albums door

en: No Album
nl: Geen Album

en: Now Playing
nl: Nu aan het afspelen

en: Artist
nl: Artiest

en: Year
nl: Jaar

en: Songs
nl: Nummers

en: Date
nl: Datum

en: Directory
nl: Map

en: Dates
nl: Datums

en: Playtime
nl: Speeltijd

note: Fetch album info
en: Album information
nl: Album informatie

en: Song list
nl: Afspeellijst

en: Metadata Browser
nl: Metadatabrowser

en: Markup
nl: Opmaak

en: Title
nl: Titel

en: File
nl: Bestand

en: Composer
nl: Componist

en: Performer
nl: Uitvoerder

en: Duration
nl: Lengte

en: Comment
nl: Commentaar

en: Position
nl: Positie

en: AlbumArtist
nl: AlbumArtiest

en: Extension
nl: Extentie

note: Add a tools menu item with the previously generated menu as submenu
en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Paste before
nl: Ervoor plakken

en: Paste after
nl: Erna plakken

note: * Edit column
en: Edit Columns
nl: Kolommen bewerken

en: Added profile
nl: Profiel toegevoegd

note: Generate removal message before the actual profile is destroyed
en: Removed profile
nl: Profiel verwijderd

en: Refetch
nl: Opnieuw halen

en: Select file
nl: Kies bestand

en: Failed to open file:
nl: Fout bij het openen van bestand:

en: because of encoding issues
nl: vanwege encoderingsproblemen

en: Fetching Lyrics
nl: Songteksten worden opgehaald

en: Fetching Artist Info
nl: Artiestinformatie wordt opgehaald

en: Fetching Guitar tab
nl: Gitaartabs worden opgehaald

en: Fetching Album Info
nl: Album info ophalen

en: Not Available
nl: Niet beschikbaar

en: Select File
nl: Kies Bestand

en: Text Document
nl: Tekstdocument

en: All
nl: Alles

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: n/a
nl: n/b

en: Loading
nl: Laden

en: Easy Command help
nl: Eenvoudig commando hulp

en: Command
nl: Opdracht

en: Usage
nl: Verbruik

en: Help
nl: Hulp

en: Get a list of available commands
nl: Verkrijg een lijst met beschikbare commandos

en: Provider
nl: Leverancier

en: Filetype
nl: Bestandstype

en: Size
nl: Grootte

en: Set
nl: Instellen

en: Insufficient information to store/fetch this metadata
nl: Er is te weinig informatie aangegeven om data op te vragen of data op te slaan

en: Album art
nl: Albumcover

en: Song lyrics
nl: Songteksten

en: Album Info
nl: Album informatie

en: Artist Biography
nl: Biografie artiest

en: MPD is rescanning the database
nl: MPD is de database aan het herscannen

en: MPD Database has been updated at:
nl: MPD database werd bijgewerkt op:

note: Default to 'select' if no specific action given
en: select
nl: Selecteren

en: enable
nl: inschakelen

en: disable
nl: uitschakelen

en: The current song will be forever repeated.
nl: Het huidige liedje zal altijd worden herhaald.

en: Playback will be stopped after the current playing song.
nl: Afspelen zal stoppen na het momenteel spelend liedje.

note: Player control basic playlist commands
en: play
nl: afspelen

en: start playback
nl: speel

en: pause
nl: pauze

en: pause playback
nl: afspelen pauzeren

en: next
nl: volgend

en: next song
nl: volgend liedje

en: prev
nl: vorig

en: previous song
nl: vorig liedje

en: stop playback
nl: afspelen stoppen

en: random
nl: willekeurig

en: Random (on|off)
nl: Willekeurig (aan|uit)

en: repeat
nl: herhaal

en: Repeat (on|off)
nl: Herhaal (aan|uit)

en: single
nl: enkelvoudig

en: Single (on|off)
nl: Enkelvoudig (aan|uit)

en: consume
nl: verbruik

en: Consume (on|off)
nl: Verbruiken (aan|uit)

en: mute
nl: dempen

[ctx: Regex for matching crossfade, translate off]
en: ([0-9]+|Off)
nl: ([0-9]+|Uit)

en: Set Crossfade <seconds>
nl: Crossfade <seconds>

en: output
nl: uitvoer

en: Play <query>
nl: Speel <query>

en: add
nl: voegtoe

en: Add <query>
nl: Voeg <query> toe

en: replace
nl: vervang

en: Replace <query>
nl: Vervang <query>

note: Basic seek commands
en: seek
nl: zoek

en: Seek within the current song
nl: Zoeken in het huidige liedje

en: stop after current song
nl: stop na het huidige liedje

en: Stop playback after the current song
nl: stop het spelen na het huidige liedje

en: repeat current song
nl: herhaal huidig liedje

en: Repeat the current song
nl: Herhaal het huidig liedje

en: Update the database
nl: De database updaten

note: Basic dialog with a close button
en: Bug information
nl: Bug informatie

en: It is the first time you have launched gmpc.
    This assistant will help you connect gmpc to your mpd daemon.
nl: Dit is de eerste keer dat je gmpc laad.
    Deze assistent zal je helpen met het verbinden van gmpc met jouw mpd daemon.

en: Welcome to GMPC
nl: Welkom bij GMPC

en: Setup connection
nl: Connectie opzetten

note: * * End
en: Gmpc is now ready for use.
    Enjoy using gmpc.
nl: Gmpc is nu klaar voor gebruik.
    Geniet van gmpc.

en: Finish
nl: Voltooien

en: Server Settings
nl: Server-instellingen

en: Connection
nl: Verbinding

en: Connecting
nl: Bezig verbinding te maken

note: Add all from album
en: All from album
nl: Alles van album

note: Add all from artist
en: All from artist
nl: Alles van artiest

note: Add all from genre
en: All from genre
nl: Alles van genre

note: Add all from file
en: All from same directory
nl: Alles uit dezelfde map

note: Create sub menu Add
en: Add more
nl: Voeg meer toe

en: Failed to open local file
nl: Kon lokaal bestand niet openen

en: Uri scheme not supported
nl: Uri schema wordt niet ondersteund

en: PlayPause
nl: SpeelPauzeer

note: * MM_STOP
en: Fast Forward
nl: Vooruitspoelen

note: * MM_FASTFORWARD
en: Fast Backward
nl: Achteruitspoelen

note: * MM_RANDOM
en: Raise window
nl: Venster naar de voorgrond halen

note: * MM_RAISE
en: Hide window
nl: Venster verbergen

note: * MM_HIDE
en: Toggle window
nl: Wisselen tussen venster

note: * MM_TOGGLE_HIDDEN
en: Volume Up
nl: Volume omhoog

note: * MM_VOLUME_UP
en: Volume Down
nl: Volume omlaag

note: * MM_VOLUME_DOWN
en: Show song
nl: Liedje weergeven

note: * MM_SHOW_NOTIFICATION
en: Toggle Mute
nl: Dempen aan/uit

note: * MM_TOGGLE_MUTE
en: Show easy command entry
nl: Makkelijk commando ingave weergeven

en: Could not grab the following multimedia keys:
nl: Kan volgende multimediatoetsen niet nemen:

en: 
    Ensure that your window manager (or other applications) have not already bound this key for some other function, then restart gmpc.
nl: 
    Kijk of andere programma's deze toets niet al hebben gebonden aan een of andere functie, herstart Gmpc daarna.

en: Duplicate mapping(s) detected
    
    Some duplicate multimedia key mappings were detected, and disabled.  Please revisit the preferences and ensure your settings are now correct.
nl: Dubbele instellingen van toets(en) gedetecteerd
    
    sommige multimediatoetsen werden dubbel ingesteld en werden uitgeschakeld. Ga aub terug naar de instellingen en zorg ervoor dat de instellingen nu correct zijn.

en: Multimedia Keys
nl: Multimediatoetsen

en: Duplicate mapping detected
    
    %s is already mapped to %s
nl: Dubbele instellingen van toets gedetecteerd
    
    %s is reeds ingesteld als %s

en: Could not grab multimedia key:
    
    	%s: %s
    
    Ensure that your window manager (or other applications) have not already bound this key for some other function, then restart gmpc.
nl: Kon volgende multimediatoetsen niet nemen:
    
    	%s %s
    
    Verzeker jezelf ervan dat jouw vensterbeheerder (of andere applicaties) niet reeds verbonden zijn aan deze toets voor een of andere functie, herstart nadien gmpc.

en: Action
nl: Actie

en: Shortcut
nl: Sneltoets

en: Total time
nl: Totale tijd

en: day | days
nl[0]: dag
nl[1]: dagen

en: hour | hours
nl[0]: uur
nl[1]: uren

en: minute | minutes
nl[0]: minuut
nl[1]: minuten

en: second | seconds
nl[0]: seconde
nl[1]: seconden

en: Failed to execute
nl: Kan niet uitvoeren

en: Unavailable
nl: Onbeschikbaar

en: Fetching
nl: Ophalen

en: _Replace
nl: _Vervang

en: Fetching ..
nl: Ophalen ..

en: Lookup %s on %s
nl: Vergelijk %s met %s

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Critical
nl: Kritiek

en: Time
nl: Tijd

en: Message
nl: Bericht

en: Single Mode enabled
nl: Enkelvoudige modus ingeschakeld

en: Single Mode disabled
nl: Enkelvoudige modus uitgeschakeld

en: Consume Mode enabled
nl: Verbruiksmodus ingeschakeld

en: Consume Mode disabled
nl: Verbruiksmodus uitgeschakeld

en: Repeat enabled
nl: Herhalen ingeschakeld

en: Repeat disabled
nl: Herhalen uigeschakeld

en: Random enabled
nl: Willekeurig ingeschakeld

en: Random disabled
nl: Willekeurig uitgeschakeld

en: By
nl: Door

en: From
nl: Van

en: Not Playing
nl: Niet aan het afspelen
