gmpc - en to pl translation catalogue (424 entries)

en: A gnome frontend for the mpd daemon
pl: Klient GNOME serwera MPD

en: Failed to load the configuration system.
pl: Nie można załadować systemu konfiguracji

en: Failed to setup libmpd
pl: Nie można ustawić libmpd

en: GMPC has insufficient permissions on the mpd server.
pl: GMPC ma niewystarczające prawa dostępu do serwera MPD.

en: Failed to set password on: '%s'
    Please try again
pl: Nie można ustawić hasła dla: '%s'
    Spróbuj ponownie.

en: Please enter your password for: '%s'
pl: Wprowadź hasło dla: '%s'

en: error code
pl: kod błędu

en: Insufficient permission to connect to mpd. Check password
pl: Niewystarczające prawa do połączenia z serwerem MPD. Sprawdź hasło.

en: MPD versions before 0.13.0 are not supported
pl: Wersje MPD starsze od 0.13.0 nie są obsługiwane.

en: Connected to mpd
pl: Podłączony do MPD

en: Disconnected from mpd
pl: Odłączony od MPD

note: * Mpd version
en: Version
pl: Wersja

en: quit
pl: zakończ

en: Quit gmpc
pl: Zamknij GMPC

en: hide
pl: ukryj

en: Hide gmpc
pl: Ukryj GMPC

en: show
pl: wyświetl

en: Show gmpc
pl: Wyświetl GMPC

en: show notification
pl: wyświetl powiadomienie

en: Show trayicon notification
pl: Wyświetl powiadomienie ikony obszaru powiadomień

en: A new metadata plugin was added, gmpc has purged all failed hits from the cache
pl: Dodano nową wtyczkę metadanych, GMPC oczyścił pamięć podręczną ze wszystkich niepełnych wpisów

en: Metadata Handler
pl: Operator metadanych

en: Connected
pl: Połączony

en: Not Connected
pl: Niepołączony

en: Connected to
pl: Połączony z

en: Disconnected
pl: Rozłączony

note: * * Set paused in Window string
en: paused
pl: wstrzymane

en: Repeat: %s
pl: Powtarzaj: %s

en: On
pl: Włączone

en: Off
pl: Wyłączony

en: Random: %s
pl: Losuj: %s

en: Single mode: %s
pl: Tryb pojedynczy: %s

en: Consume: %s
pl: Zjadaj: %s

en: MPD Reported the following error
pl: MPD zwrócił następujący błąd

en: Profile
pl: Profil

en: added
pl: dodano

en: changed hostname to:
pl: zmieniona host na:

en: Interface
pl: Interfejs

en: Failed to load plugin
pl: Ładowanie wtyczki nie powiodło się

en: plugin has no name
pl: wtyczka nie ma nazwy

en: plugin with same name already exists
pl: wtyczka o takiej samej nazwie już istnieje

en: plugin is missing set/get enable function
pl: brak funkcji włączania set/get we wtyczce

en: plugin browser structure is incorrect
pl: struktura przeglądarki wtyczki jest nieprawidłowa

en: plugin metadata structure is incorrect
pl: struktura metadanych wtyczki jest nieprawidłowa

en: plugin preferences structure is incorrect
pl: Struktura ustawień wtyczki jest nieprawidłowa

en: Failed to create plugin instance
pl: Utworzenie instancji wtyczki nie powiodło się

en: Failed to bind symbol in plugin
pl: Przypisanie symbolu do wtyczki nie powiodło się

en: Plugin %s has wrong api version: %i
pl: Wtyczka %s ma złą wersję API: %i

en: Plugin %s has wrong no plugin structure: %s
pl: Wtyczka %s ma złą strukturę: %s

en: One or more plugins failed to load, see help->messages for more information
pl: Nie powiodło sie ładowanie jednej lub wielu wtyczek. Więcej informacji: Pomoc->Dziennik zdarzeń.

en: Plugin version
pl: Wersja wtyczki

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Enabled
pl: Włączona

en: Name
pl: Nazwa

en: Function
pl: Funkcja

en: Dummy
pl: Sztuczny

en: Browser Extension
pl: Rozszerzenie przeglądarki

en: Metadata Provider
pl: Dostawca metadanych

en: Metadata Provider and Browser Extension
pl: Dostawcy metadanych i rozszerzenie przeglądarki

en: Misc.
pl: Różności

en: Unknown
pl: Nieznany

note: * MM_PLAYPAUSE
en: Next
pl: Następny

en: Notification
pl: Powiadamianie

en: Start the program in full screen
pl: Uruchom program w trybie pełnoekranowym

en: Show program version and revision
pl: Wyświetl wersję i rewizję programu

en: Quits the running gmpc
pl: Kończy działanie uruchomionego GMPC

en: Don't load the plugins
pl: Nie wczytuj wtyczek

en: Load alternative config file
pl: Wczytaj alternatywny plik konfiguracji

en: Set the debug level
pl: Ustaw poziom debugowania

en: Start gmpc hidden to tray
pl: Uruchom GMPC ukryty w obszarze powiadamiania

en: Remove all failed hits from metadata cache
pl: Usuń wszystkie błędne wyniki z pamięci podręcznej metadanych

en: Shows all output from a certain log domain
pl: Wyświetl dane wyjściowe z określonej kategorii zdarzeń

en: Select a profile
pl: Wybierz profil

en: File is not a valid .desktop file
pl: Plik nie jest prawidłowym plikiem .desktop

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
pl: Nierozpoznana wersja pliku .desktop "%s"

en: Starting %s
pl: Uruchamianie %s

en: Application does not accept documents on command line
pl: Program nie akceptuje dokumentów w wierszu poleceń

en: Unrecognized launch option: %d
pl: Nierozpoznana opcja uruchamiania: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
pl: Nie można przekazać adresów URI dokumentów do wpisu .desktop "Type=Link"

en: Not a launchable item
pl: Tego elementu nie można uruchomić

en: Disable connection to session manager
pl: Wyłącz łączenie z menedżerem sesji

en: Specify file containing saved configuration
pl: Określ plik zawierający zapisaną konfigurację

en: FILE
pl: PLIK

en: Specify session management ID
pl: Określa ID zarządzania sesji

en: Session management options:
pl: Opcje zarządzania sesją:

en: Show session management options
pl: Wyświetl opcje zarządzania sesją

en: Enter your password for: '<hostname>'
pl: Wprowadź hasło dla: "<hostname>"

en: Password
pl: Hasło

en: _Save password
pl: Zapi_sz hasło

en: <b>Profile:</b>
pl: <b>Profil:</b>

en: Conn_ect
pl: Podłą_cz

en: Host:
pl: Komputer:

en: Music Directory:
pl: Katalog muzyki:

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Timeout (s):
pl: Limit czasu odpowiedzi (s):

en: _Autoconnect
pl: _Automatyczne łączenie

en: _Disconnect
pl: _Rozłącz

en: _Use Authentication
pl: _Użyj uwierzytelniania

en: <b>Enable Field:</b>
pl: <b>Włącz pole:</b>

en: <b>Example:</b>
pl: <b>Przykład:</b>

en: <span size="large"><b>Format Rule:</b></span>
pl: <span size="large"><b>Format reguły:</b></span>

en: Edit Song Formatting
pl: Modyfikuj formatowanie utworów

en: T_rack
pl: Utwó_r

en: _Artist
pl: Wykon_awca

en: _Date
pl: _Rok

en: _Stream name
pl: Nazwa _strumienia

en: _Title
pl: _Tytuł

en: example
pl: przykład

en: <b>Main:</b>
pl: <b>Główne:</b>

en: <b>Playlist:</b>
pl: <b>Lista odtwarzania:</b>

en: Center playing song
pl: Centruj odtwarzany utwór

en: Enable search as you type. (Might be slow)
pl: Włącz wyszukiwanie w trakcie pisania (może być powolne)

en: Hide on close
pl: Ukryj przy wyjściu

en: Save position and size between sessions
pl: Zachowaj położenie i rozmiar pomiędzy uruchomieniami

en: Show songlist tooltip
pl: Wyświetl podpowiedzi listy odtwarzania

en: Stop playing on exit
pl: Zatrzymaj odtwarzanie przy wyjściu

en: Stylize album covers
pl: Stylizuj okładki albumów

en: <b>Loaded Plugins:</b>
pl: <b>Załadowane wtyczki:</b>

en: <b>Crossfade:</b>
pl: <b>Przenikanie:</b>

en: <b>Output Devices:</b>
pl: <b>Urządzenia wyjściowe:</b>

en: <span size="small"><i>You need to be connected
    in order to change these settings</i></span>
pl: <span size="small"><i>W celu zmiany tych ustawień
    powineneś być połączony</i></span>

en: Enable crossfade
pl: Włącz przenikanie

en: Track
pl: Nr

en: fade time (s):
pl: długość przenikania (s):

en: <b>Inline messages</b>
pl: <b>Wysuwane wiadomości</b>

en: <b>Notification Area Icon</b>
pl: <b>Ikona w obszarze powiadamiania</b>

en: <b>PopUp</b>
pl: <b>Powiadomienia</b>

en: Enable
pl: Włącz

en: Position:
pl: Położenie:

en: Show on song change
pl: Pokazuj przy zmianie utworu

en: Show severity
pl: Wyświetl tylko

en: Timeout:
pl: Czas wyświetlania:

en: <b>Proxy settings</b>
pl: <b>Ustawienia pośrednika</b>

en: HTTP Proxy:
pl: Serwer pośredniczący HTTP:

en: Use a proxy for internet connectivity
pl: Użyj serwera pośredniczącego do komunikacji z internetem

en: Use authentication
pl: Zastosuj uwierzytelnianie

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: To disable a keybinding edit it and press 'backspace'
pl: Aby wyłączyć przypisanie klawisza, zacznij je zmieniać i naciśnij 'backspace'

en: <span size="x-large"><b>Plugins</b></span>
    <i>None Selected</i>
pl: <span size="x-large"><b>Wtyczki</b></span>
    <i>Nie zaznaczono</i>

en: Messages
pl: Wiadomości

en: _Copy to clipboard
pl: S_kopiuj do schowka

en: <enter playlist name>
pl: <wprowadź nazwę listy odtwarzania>

en: <span size="x-small"><i>Playlist already exists.</i></span>
pl: <span size="x-small"><i>Lista odtwarzania już istnieje</i></span>

en: Save Playlist
pl: Zapisz listę odtwarzania

en: name:
pl: nazwa:

note: * * add url to playlist
en: Add URL
pl: Dodaj URL

en: Enter URL:
pl: Podaj URL:

en: Consume
pl: Tryb zjadania utworów

en: Mute
pl: Wycisz

en: Play
pl: Odtwarzaj

en: Play/Pause
pl: Odtwarzaj/Wstrzymaj

en: Prev
pl: Poprzedni

note: * MM_NEXT
en: Previous
pl: Poprzedni

note: * MM_REPEAT
en: Random
pl: Losuj

en: Random Mode
pl: Tryb losowy

note: * MM_FASTBACKWARD
en: Repeat
pl: Powtarzaj

en: Repeat Mode
pl: Tryb powtarzania

en: Single
pl: Pojedynczo

en: Single Mode
pl: Tryb pojedynczy

en: Skip to the next song
pl: Przeskocz do następnego utworu

en: Skip to the previous song
pl: Przeskocz do poprzedniego utworu

note: * MM_PREV
en: Stop
pl: Zatrzymaj

en: _Control
pl: S_terowanie

en: _Go
pl: Przej_dź

en: _Help
pl: _Pomoc

en: _Music
pl: _Muzyka

en: _Option
pl: _Opcje

en: _Profiles
pl: _Profile

en: _Server
pl: _Serwer

en: _Tools
pl: _Narzędzia

en: _View
pl: _Widok

en: gmpc - Playlist Manager
pl: GMPC - menedżer list odtwarzania

en: Artist information
pl: Informacje o wykonawcy

en: Guitar Tabs
pl: Chwyty gitarowe

en: Lyrics
pl: Słowa

en: Similar Songs
pl: Podobne utwory

en: Web Links
pl: Link WWW

en: item | items
pl[0]: utwór
pl[1]: utwory
pl[2]: utworów

en: (Estimation)
pl: (Pozostało)

en: switch play queue
pl: przełącz kolejkę odtwarzania

en: Switch to play queue
pl: Przełącz do kolejki odtwarzania

en: Clear play queue
pl: Wyczyść kolejkę odtwarzania

en: Crop current song
pl: Przytnij listę do bieżącego utworu

en: Crop the playlist so it only contains the current song
pl: Wyczyść listę odwarzania, aby zawierała jedynie bieżący utwór.

en: search playlist
pl: przeszukaj listę odtwarzania

en: Search playlist <query>
pl: Przeszukaj listę odtwarzania <zapytanie>

en: Your mpd has a broken 'addid', pasting will fail.
pl: Twój serwer MPD nie obsługuje poprawnie komendy 'addid'.  Wklejanie się nie uda.

note: add the delete widget
en: Crop
pl: _Przytnij

note: add the shuffle widget
en: Shuffle
pl: _Tasuj

en: <i>Playlist <b>"%s"</b> already exists
    Overwrite?</i>
pl: <i>Lista odwtarzania <b>"%s"</b> już istnieje
    Zastąpić?</i>

en: Failed to save the playlist file.
pl: Zapisywanie listy odtwarzania do pliku nie powiodło się.

en: Play Queue
pl: Lista odtwarzania

en: Search Playlist
pl: Przeszukaj listę odtwarzania

en: Database
pl: Kolekcja

en: Directories
pl: Katalogi

en: It seems you have no music in your database.
    To add music, copy the music to your <i>music_directory</i> as specified in your mpd config file.
    Then update the database. (Server->Update Database)
pl: Wygląda na to, że nie masz muzyki w swojej kolekcji.
    Aby dodać muzykę, skopiuj lub przenieś ją do katalogu <i>music_directory</i>, który ustawiłeś w pliku konfiguracyjnym MPD. Następnie zaktualizuj kolekcję. (Serwer->Aktualizuj kolekcję)

en: Added folder '%s' recursively
pl: Dodano katalog '%s" z podkatalogami

note: add the replace widget replace the replace widget replace
en: Replace
pl: Zastąp

note: add the update widget
en: Update
pl: Aktualizuj

en: Loaded playlist
pl: Wczytana lista odtwarzania

en: Added
pl: Dodano

en: song | songs
pl[0]: utwór
pl[1]: utwory
pl[2]: utworów

en: directory | directories
pl[0]: katalog
pl[1]: katalogi
pl[2]: katalogów

en: playlist | playlists
pl[0]: lista odtwarzania
pl[1]: listy odtwarzania
pl[2]: list odtwarzania

en: Are you sure you want to clear the selected playlist?
pl: Jesteś pewien, że chcesz wyczyścić zaznaczoną listę odtwarzania?

en: search database
pl: przeszukaj bazę danych

en: Search database <query>
pl: Przeszukaj bazę danych <zapytanie>

en: Query
pl: Zapytanie

en: Search
pl: Szukaj

en: Search failed
pl: Wyszukiwanie nie powiodło się

en: Add all
pl: Dodaj wszystko

en: switch search
pl: przełącz wyszukiwanie

en: Switch to the search browser
pl: Przełącz do przeglądarki wyszukiwań

en: Search Browser
pl: Przeglądarka wyszukiwań

en: Playlist Editor
pl: Edytor list odtwarzania

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Rename Playlist
pl: Zmień nazwę listy odtwarzania

note: delete
en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Playlists
pl: Listy odtwarzania

note: Add
en: Add to playlist
pl: Dodaj do listy odtwarzania

en: Added playing song to favorites list.
pl: Odtwarzany utwór został dodany do listy ulubionych

note: *
en: Add Current Song to favorites
pl: Dodaj bieżący utwór do ulubionych

en: Tag based browser
pl: Przeglądarka znaczników

en: Reset browser
pl: Wyzeruj przeglądarkę

note: name
en: Server Information
pl: Informacje o serwerze

en: Server
pl: Serwer

en: Uptime
pl: Całkowity czas pracy

en: Time Playing
pl: Czas odtwarzania

note: * Mpd Playtime
en: Total Playtime
pl: Całkowity czas odtwarzania

note: * Mpd Artists
en: Number of artists
pl: Liczba artystów

note: * Mpd Albums
en: Number of albums
pl: Liczba albumów

note: * Mpd Songs
en: Number of songs
pl: Liczba utworów

note: * Mpd Songs
en: URL Handlers
pl: Pomocnicy URL

note: * Mpd Songs
en: Tag Types
pl: Typy znaczników

en: Tag statistics
pl: Statystyki znaczników

en: Genre
pl: Gatunek

en: Codec
pl: Kodek

en: Length
pl: Długość

en: Track number
pl: Nr ścieżki

en: Similar Artist
pl: Podobny wykonawca

en: Other albums by
pl: Inne albumy

en: No Album
pl: Brak albumu

en: Now Playing
pl: Teraz odtwarzany

en: Artist
pl: Wykonawca

en: Year
pl: Rok

en: Songs
pl: Utwory

en: Date
pl: Rok

en: Directory
pl: Katalog

en: Add the item to the play queue
pl: Dodaj pozycje do kolejki odtwarzania

en: Show sidebar
pl: Pokaż panel boczny

en: Hide sidebar
pl: Ukryj panel boczny

en: <b>Search:</b>
pl: <b>Wyszukaj:</b>

en: Genres
pl: Gatunki

en: Dates
pl: Daty

en: Playtime
pl: Czas odtwarzania

note: Fetch album info
en: Album information
pl: Informacje o albumie

en: Song list
pl: Lista utworów

en: Albums
pl: Albumy

en: Metadata Browser
pl: Przeglądarka metadanych

en: Markup
pl: Schemat

en: Title
pl: Tytuł

en: File
pl: Plik

en: Composer
pl: Kompozytor

en: Performer
pl: Przygotowujący

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Disc
pl: Płyta

en: Comment
pl: Komentarz

en: Icon Id
pl: Id ikony

en: Position
pl: Położenie

en: AlbumArtist
pl: Wykonawca albumu

en: Extension
pl: Rozszerzenie

note: Add a tools menu item with the previously generated menu as submenu
en: Tools
pl: Narzędzia

en: Paste before
pl: Wklej przed

en: Paste after
pl: Wklej za

note: * Edit column
en: Edit Columns
pl: Modyfikuj kolumny

en: Added profile
pl: Dodano profil

note: Generate removal message before the actual profile is destroyed
en: Removed profile
pl: Usunięto profil

en: Refetch
pl: Pobierz ponownie

en: Select file
pl: Wybierz plik

en: Metadata selector
pl: Wybór metadanych

en: Failed to open file:
pl: Nie można otworzyć pliku:

en: because of encoding issues
pl: przez problemy z kodowaniem

en: Fetching Lyrics
pl: Pobieranie słów

en: Fetching Artist Info
pl: Pobieranie informacji o wykonawcy

en: Fetching Guitar tab
pl: Pobieranie chwytów gitarowych

en: Fetching Album Info
pl: Pobieranie informacji o albumie

en: Not Available
pl: Niedostępne

en: Select File
pl: Wybierz plik

en: Text Document
pl: Dokument tekstowy

en: All
pl: Wszystko

en: Images
pl: Obrazy

en: n/a
pl: nd

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Gmpc Easy Command
pl: Łatwe Polecenia GMPC

en: Easy Command help
pl: Pomoc Łatwych Poleceń

en: Command
pl: Polecenie

en: Usage
pl: Działanie

en: The following commands can be used in the easy command window.
    The easy command window can be opened by pressing ctrl-space
pl: Następujące polecenia mogą zostać użyte w oknie Łatwych Poleceń.
    Okno Łatwych Poleceń można uzyskać kombinacją klawiszy ctrl-spacja

en: Help
pl: Pomoc

en: Get a list of available commands
pl: Pobierz listę dostępnych poleceń

en: Provider
pl: Źródło

en: Filetype
pl: Typ pliku

en: Size
pl: Rozmiar

en: Set
pl: Wybierz

en: Insufficient information to store/fetch this metadata
pl: Zbyt mało informacji do pobrania metadanych

en: Artist art
pl: Obrazy wykonawcy

en: Album art
pl: Obrazy albumu

en: Song lyrics
pl: Słowa utworu

en: Album Info
pl: Informacje o albumie

en: Artist Biography
pl: Biografia wykonawcy

en: Guitar Tab
pl: Chwyty gitarowe

en: MPD is rescanning the database
pl: MPD skanuje ponownie kolekcję

en: MPD Database has been updated at:
pl: Kolekcja została zaktualizowana

note: Default to 'select' if no specific action given
en: select
pl: wybierz

en: enable
pl: włącz

en: disable
pl: wyłącz

en: The current song will be forever repeated.
pl: Aktualnie odtwarzany utwór będzie powtarzany w nieskończoność

en: Playback will be stopped after the current playing song.
pl: Odtwarzanie zostanie zatrzymane po aktualnie odtwarzanym utworze

note: Player control basic playlist commands
en: play
pl: odtwarzaj

en: start playback
pl: rozpocznij odtwarzanie

en: pause
pl: wstrzymaj

en: pause playback
pl: wstrzymaj odtwarzanie

en: next
pl: następny

en: next song
pl: następny utwór

en: prev
pl: poprzedni

en: previous song
pl: poprzedni utwór

en: stop
pl: zatrzymaj

en: stop playback
pl: zatrzymaj odtwarzanie

en: random
pl: losowo

en: Random (on|off)
pl: Losowanie (wł|wył)

en: repeat
pl: powtarzaj

en: Repeat (on|off)
pl: Powtarzanie (wł|wył)

en: single
pl: tryb pojedynczego utworu

en: Single (on|off)
pl: Tryb pojedynczego utworu (wł|wył)

en: consume
pl: tryb zjadania utworów

en: Consume (on|off)
pl: Tryb zjadania utworów (wł|wył)

note: volume commands
en: volume
pl: głośność

en: Volume (+-)<level>
pl: Głośność (+-)<poziom>

en: mute
pl: wycisz

en: crossfade
pl: przejście

[ctx: Regex for matching crossfade, translate off]
en: ([0-9]+|Off)
pl: ([0-9]+|Wył)

en: Set Crossfade <seconds>
pl: Ustaw przejście <sekundy>

en: output
pl: wyjście

en: Play <query>
pl: Odtwarzaj <zapytanie>

en: add
pl: dodaj

en: Add <query>
pl: Dodaj <zapytanie>

en: replace
pl: zastąp

en: Replace <query>
pl: Zastąp <zapytanie>

note: Basic seek commands
en: seek
pl: przeskocz

en: Seek within the current song
pl: Przeskocz wewnątrz bieżącego utworu

en: stop after current song
pl: zatrzymaj po bieżąco odtwarzanym utworze

en: Stop playback after the current song
pl: Zatrzymaj odtwarzanie po bieżąco odtwarzanym utworze

en: repeat current song
pl: powtarzaj bieżący

en: Repeat the current song
pl: Powtarzaj bieżący utwór

en: update database
pl: aktualizuj kolekcję

en: Update the database
pl: Zaktualizuj kolekcję

en: Proxy
pl: Serwer pośredniczący

note: Basic dialog with a close button
en: Bug information
pl: Informacje o błędach

en: It is the first time you have launched gmpc.
    This assistant will help you connect gmpc to your mpd daemon.
pl: Po raz pierwszy uruchomiono GMPC.
    Ten kreator pomoże Ci połączyć GMPC z serwerem MPD.

en: Welcome to GMPC
pl: Witaj w GMPC

en: Setup connection
pl: Ustawienia połączenia

note: * * End
en: Gmpc is now ready for use.
    Enjoy using gmpc.
pl: GMPC jest gotowy do użytku.
    Miłego słuchania.

en: Finish
pl: Zakończ

en: Server Settings
pl: Ustawienia serwera

en: Connection
pl: Połączenie

en: Connecting
pl: Łączenie

note: Add all from album
en: All from album
pl: wszystkie z albumu

note: Add all from artist
en: All from artist
pl: wszystkie tego wykonawcy

note: Add all from genre
en: All from genre
pl: wszystkie z tego gatunku

note: Add all from file
en: All from same directory
pl: wszystkie z tego samego katalogu

note: Create sub menu Add
en: Add more
pl: Dodaj więcej

en: Failed to open local file
pl: Otwarcie lokalnego pliku nie powiodło się

en: Uri scheme not supported
pl: Schemat Uri nieobsługiwany

en: PlayPause
pl: Odtwarzaj/Wstrzymaj

note: * MM_STOP
en: Fast Forward
pl: Przewijanie w przód

note: * MM_FASTFORWARD
en: Fast Backward
pl: Przewijanie w tył

note: * MM_RANDOM
en: Raise window
pl: Podnieś okno

note: * MM_RAISE
en: Hide window
pl: Ukryj okno

note: * MM_HIDE
en: Toggle window
pl: Przełącz okno

note: * MM_TOGGLE_HIDDEN
en: Volume Up
pl: Głośniej

note: * MM_VOLUME_UP
en: Volume Down
pl: Ciszej

note: * MM_VOLUME_DOWN
en: Show song
pl: Wyświetl utwór

note: * MM_SHOW_NOTIFICATION
en: Toggle Mute
pl: Przełącz wyciszenie

note: * MM_TOGGLE_MUTE
en: Show easy command entry
pl: Wyświel wpis łatwych poleceń

en: Could not grab the following multimedia keys:
pl: Nie można przechwycić następujących klawiszy multimedialnych:

en: 
    Ensure that your window manager (or other applications) have not already bound this key for some other function, then restart gmpc.
pl: 
    Sprawdź, czy twój menadżer okien (lub inny program) nie ma już przypisanego tego klawisza do innej funkcji, a następnie zrestartuj GMPC.

en: Duplicate mapping(s) detected
    
    Some duplicate multimedia key mappings were detected, and disabled.  Please revisit the preferences and ensure your settings are now correct.
pl: Wykryto zduplikowane przypisania
    
    Wykryto i zablokowano duplikaty przypisania klawiszy multimedialnych. Przejdź do Preferencji i upewnij się czy twoje ustawienia są teraz poprawne.

en: Multimedia Keys
pl: Klawisze multimedialne

en: Duplicate mapping detected
    
    %s is already mapped to %s
pl: Wykryto wielokrotne przypisania
    
    %s jest już przypisany do %s

en: Could not grab multimedia key:
    
    	%s: %s
    
    Ensure that your window manager (or other applications) have not already bound this key for some other function, then restart gmpc.
pl: Nie można przechwycić przycisku multimedialnego:
    
    	%s: %s
    
    Sprawdź czy twój menadżer okien (lub inny program) nie ma już przypisanego tego klawisza do innej funkcji, następnie zrestartuj GMPC.

en: Action
pl: Czynność

en: Shortcut
pl: Skrót

en: Total time
pl: Całkowity czas

en: day | days
pl[0]: dzień
pl[1]: dni
pl[2]: dni

en: hour | hours
pl[0]: godzina
pl[1]: godziny
pl[2]: godzin

en: minute | minutes
pl[0]: minuta
pl[1]: minuty
pl[2]: minut

en: second | seconds
pl[0]: sekunda
pl[1]: sekundy
pl[2]: sekund

en: Failed to execute
pl: Nie można wykonać

en: Unavailable
pl: Niedostępne

en: Fetching
pl: Pobieranie

en: _Replace
pl: Zastąp

en: Fetching ..
pl: Pobieranie ..

en: Volume
pl: Głośność

en: Muted
pl: Wyciszone

en: Lookup %s on %s
pl: Wyszukaj %s na %s

en: Info
pl: Informacje

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Time
pl: Czas

en: Message
pl: Wiadomość

en: Fetching...
pl: Pobieranie...

en: Single Mode enabled
pl: Tryb pojedynczy włączony

en: Single Mode disabled
pl: Tryb pojedynczy wyłączony

en: Consume Mode enabled
pl: Tryb zjadania włączony

en: Consume Mode disabled
pl: Tryb zjadania wyłączony

en: Repeat enabled
pl: Powtarzanie włączone

en: Repeat disabled
pl: Powtarzanie wyłączone

en: Random enabled
pl: Losowanie włączone

en: Random disabled
pl: Losowanie wyłączone

en: By
pl: -

en: From
pl: z albumu

en: Not Playing
pl: Nie odtwarza

note: Fetch similar songs
en: Similar songs
pl: Podobne utwory
