gmpc - en to th translation catalogue (5 entries)

note: * MM_PLAYPAUSE
en: Next
th: ลำดับต่อไป

en: Mute
th: ปิดเสียง

en: Play/Pause
th: เล่น/หยุด

note: * MM_REPEAT
en: Random
th: สุ่มเลือก

note: * MM_FASTBACKWARD
en: Repeat
th: เล่นซ้ำ
