gmpc - en to gl translation catalogue (404 entries)

en: A gnome frontend for the mpd daemon
gl: Unha interface gnome para o daemon mpd

en: Gnome Music Player Client
gl: Cliente de reprodución de música de Gnome

en: Failed to load the configuration system.
gl: Fallou ao cargar o sistema de configuración

en: Failed to setup libmpd
gl: Aconteceu un erro ao configurar libmpd

en: GMPC has insufficient permissions on the mpd server.
gl: GMPC non ten permisos abondo para acceder ao servidor mpd.

en: Failed to set password on: '%s'
    Please try again
gl: Fallou ao estabelecer o contrasinal en: «%s»
    Por favor, tenteo de novo.

en: Please enter your password for: '%s'
gl: Introduza o contrasinal para: «%s»

en: error code
gl: código de erro

en: Insufficient permission to connect to mpd. Check password
gl: Permisos insuficientes para conectarse a mpd. Comprobe o contrasinal

en: MPD versions before 0.13.0 are not supported
gl: No se admiten versións de MPD anteriores á 0.13.0

en: Connected to mpd
gl: Conectado con mpd

en: Disconnected from mpd
gl: Desconectado de mpd

note: * Mpd version
en: Version
gl: Versión

en: quit
gl: saír

en: Quit gmpc
gl: Saír de gmpc

en: hide
gl: agochar

en: Hide gmpc
gl: Agochar gmpc

en: show
gl: mostrar

en: Show gmpc
gl: Mostrar gmpc

en: show notification
gl: mostrar notificacións

en: Show trayicon notification
gl: Mostrar icona na área de notificación

en: A new metadata plugin was added, gmpc has purged all failed hits from the cache
gl: Engadiuse unha nova extensión de metadatos, gmpc borrou todos os eventos fallidos da caché.

en: Metadata Handler
gl: Manexador de metadatos

en: Connected
gl: Conectado

en: Not Connected
gl: Desconectado

en: Connected to
gl: Conectado a

en: Disconnected
gl: Desconectado

note: * * Set paused in Window string
en: paused
gl: en pausa

en: Repeat: %s
gl: Repetir: %s

en: On
gl: Acendido

en: Off
gl: Apagado

en: Random: %s
gl: Aleatorio: %s

en: Single mode: %s
gl: Modo compacto: %s

en: Consume: %s
gl: Completo: %s

en: MPD Reported the following error
gl: MPD Informou do seguinte erro

en: Profile
gl: Perfil

en: added
gl: engadido

en: changed hostname to:
gl: nome da máquina cambiado a:

en: Failed to load plugin
gl: Fallou ao cargar o engadido

en: plugin has no name
gl: o engadido non ten nome

en: plugin with same name already exists
gl: Xa existe un engadido co mesmo nome

en: plugin is missing set/get enable function
gl: non se atopa a configuración ou está desactivada a función

en: plugin browser structure is incorrect
gl: a estructura para explorar o engadido é incorrecta

en: plugin metadata structure is incorrect
gl: a estrutura de metadatos do engadidos é incorrecta

en: plugin preferences structure is incorrect
gl: a estrutura das preferencias do engadido é incorrecta

en: Failed to create plugin instance
gl: Aconteceu un erro ao crear a instancia do engadido

en: Failed to bind symbol in plugin
gl: Aconteceu un erro ao forzar a asociación no engadido

en: Plugin %s has wrong api version: %i
gl: O engadido %s ten unha versión da api errada: %i

en: Plugin %s has wrong no plugin structure: %s
gl: O engadido %s ten unha estrutura errada: %s

en: One or more plugins failed to load, see help->messages for more information
gl: Un ou máis engadidos fallaron ao cargalos, vexa a axuda->mensaxes para máis información

en: Plugin version
gl: Versión do engadido

en: Plugins
gl: Engadidos

en: Enabled
gl: Activado

en: Name
gl: Nome

en: Function
gl: Función

en: Dummy
gl: Simulación

en: Browser Extension
gl: Extensión de exploración

en: Metadata Provider
gl: Fornecedor de metadatos

en: Metadata Provider and Browser Extension
gl: Fornecedor de metadatos e extensión de exploración

en: Misc.
gl: Varios

en: Unknown
gl: Descoñecido

note: * MM_PLAYPAUSE
en: Next
gl: Seguinte

en: Notification
gl: Notificación

en: Start the program in full screen
gl: Iniciar o programa en pantalla completa

en: Show program version and revision
gl: Mostrar a versión e a revisión do programa

en: Quits the running gmpc
gl: Saír do gmpc en execución

en: Don't load the plugins
gl: Non cargar os engadidos

en: Load alternative config file
gl: Cargar un ficheiro de configuración alternativo

en: Set the debug level
gl: Axustar o nivel de depuración

en: Start gmpc hidden to tray
gl: Iniciar gmpc minimizado na área de notificación

en: Remove all failed hits from metadata cache
gl: Eliminar todos os fallos da caché de metadatos

en: Shows all output from a certain log domain
gl: Mostrar todas as saídas dun certo dominio de rexistro

en: Select a profile
gl: Escolla un perfil

en: File is not a valid .desktop file
gl: O ficheiro non é un ficheiro .desktop correcto

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
gl: A versión «%s» do ficheiro de escritorio non se recoñece

en: Starting %s
gl: Iniciando %s

en: Application does not accept documents on command line
gl: O aplicativo non acepta documentos na liña de ordes

en: Unrecognized launch option: %d
gl: Opción de inicio non recoñecida: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
gl: Non é posíbel pasar os URI de documento a unha entrada do escritorio «Type=Link»

en: Not a launchable item
gl: Non é un elemento executábel

en: Disable connection to session manager
gl: Desactivar a conexión ao xestor de sesións

en: Specify file containing saved configuration
gl: Especifique o ficheiro que contén a configuración gardada

en: FILE
gl: FICHEIRO

en: Specify session management ID
gl: Especificar o ID de xestión de sesión

en: Session management options:
gl: Opcións de xestión da sesión:

en: Show session management options
gl: Mostrar as opcións de xestión de sesión

en: Enter your password for: '<hostname>'
gl: Introduza o seu contrasinal para: «<hostname>»

en: Password
gl: Contrasinal

en: _Save password
gl: _Gardar o contrasinal

en: <b>Profile:</b>
gl: <b>Perfil:</b>

en: Conn_ect
gl: Con_ectar

en: Host:
gl: Servidor:

en: Music Directory:
gl: Directorio de música:

en: Name:
gl: Nome:

en: Password:
gl: Contrasinal:

en: Port:
gl: Porto:

en: Timeout (s):
gl: Tempo de espera (s):

en: _Autoconnect
gl: _Autoconectar

en: _Disconnect
gl: _Desconectar

en: _Use Authentication
gl: _Utilizar autenticación

en: <b>Enable Field:</b>
gl: <b>Activar campo:</b>

en: <b>Example:</b>
gl: <b>Exemplo:</b>

en: <span size="large"><b>Format Rule:</b></span>
gl: <span size="large"><b>Regra de formato:</b></span>

en: A_lbum
gl: Á_lbum

en: Edit Song Formatting
gl: Editar o formato da canción

en: T_rack
gl: Pis_ta

en: _Artist
gl: _Artista

en: _Date
gl: _Data

en: _Stream name
gl: Nome do _fluxo

en: _Title
gl: _Título

en: example
gl: exemplo

en: <b>Main:</b>
gl: <b>Principal:</b>

en: <b>Playlist:</b>
gl: <b>Lista de reprodución:</b>

en: Center playing song
gl: Centrar a canción en reprodución

en: Hide on close
gl: Agochar ao pechar

en: Save position and size between sessions
gl: Gardar a posición e o tamaño da xanela para próximas sesións

en: Show songlist tooltip
gl: Mostrar mensaxe emerxente da lista de cancións

en: Stop playing on exit
gl: Parar a reprodución ao saír

en: Stylize album covers
gl: Estilizar as portadas dos álbumes

en: <b>Loaded Plugins:</b>
gl: <b>Engadidos cargados:</b>

en: <b>Crossfade:</b>
gl: <b>Esvaecemento cruzado:</b>

en: <b>Output Devices:</b>
gl: <b>Dispositivos de saída:</b>

en: <b>Replaygain</b>
gl: <b>Normalización de volume</b>

en: <span size="small"><i>You need to be connected
    in order to change these settings</i></span>
gl: <span size="small"><i>É preciso que estea conectado
    para cambiar estas configuracións</i></span>

en: Album
gl: Álbum

en: Enable crossfade
gl: Activar esvaecemento cruzado

en: Track
gl: Pista

en: fade time (s):
gl: duración do esvaecemento (s):

en: <b>Inline messages</b>
gl: <b>Mensaxes en liña</b>

en: <b>Notification Area Icon</b>
gl: <b>Icona da área de notificación</b>

en: <b>PopUp</b>
gl: <b>Xanela emerxente</b>

en: Enable
gl: Activar

en: Position:
gl: Posición:

en: Show on song change
gl: Mostrar no cambio de canción

en: Show severity
gl: Mostrar con gravedade

en: Timeout:
gl: Tempo de espera:

en: <b>Proxy settings</b>
gl: <b>Axustes do proxy</b>

en: HTTP Proxy:
gl: Proxy HTTP:

en: Use a proxy for internet connectivity
gl: Usar un proxy para a conexión a Internet

en: Use authentication
gl: Usar autenticación

en: Username:
gl: Nome de usuario:

en: To disable a keybinding edit it and press 'backspace'
gl: Para desactivar un atallo, edíteo e prema «borrar»

en: <span size="x-large"><b>Plugins</b></span>
    <i>None Selected</i>
gl: <span size="x-large"><b>Engadidos</b></span>
    <i>Ningún seleccionado</i>

en: Messages
gl: Mensaxes

en: _Copy to clipboard
gl: _Copiar ao portaretallos

en: <enter playlist name>
gl: <introduza o nome da lista de reprodución>

en: <span size="x-small"><i>Playlist already exists.</i></span>
gl: <span size="x-small"><i>A lista de reprodución xá existe.</i></span>

en: Save Playlist
gl: Gardar a lista de reprodución

en: name:
gl: nome:

note: * * add url to playlist
en: Add URL
gl: Engadir URL

en: Enter URL:
gl: Introduza o URL:

en: Consume
gl: Completo

en: Mute
gl: Silenciar

en: Play/Pause
gl: Reproducir/Pausa

note: * MM_NEXT
en: Previous
gl: Anterior

note: * MM_REPEAT
en: Random
gl: Aleatorio

note: * MM_FASTBACKWARD
en: Repeat
gl: Repetir

note: * MM_PREV
en: Stop
gl: Deter

en: _Go
gl: _Ir

en: _Help
gl: A_xuda

en: _Music
gl: _Música

en: _Option
gl: _Opción

en: _Tools
gl: Ferramen_tas

en: _View
gl: _Ver

en: gmpc - Playlist Manager
gl: gmpc - Administrador de listas de reprodución

en: Artist information
gl: Información do artista

en: Guitar Tabs
gl: Tablaturas de guitarra

en: Lyrics
gl: Letras

en: Similar Songs
gl: Cancións semellantes

en: Web Links
gl: Ligazóns web

en: item | items
gl[0]: elemento
gl[1]: elementos

en: (Estimation)
gl: (Estimación)

en: switch play queue
gl: cambiar á cola de reprodución

en: Switch to play queue
gl: Cambiar á cola de reprodución

en: Clear play queue
gl: Limpar a cola de reproducción

en: Crop current song
gl: Cortar a canción actual

en: Crop the playlist so it only contains the current song
gl: Cortar a lista de reproducción polo que só conten a canción actual

en: search playlist
gl: buscar na lista de reproducción

en: Search playlist <query>
gl: Buscar na lista de reproducción <consultar>

en: Your mpd has a broken 'addid', pasting will fail.
gl: O «addid» do seu mpd esta danado, o pegar fallará.

note: add the delete widget
en: Crop
gl: Cortar

note: add the shuffle widget
en: Shuffle
gl: Aleatorio

en: <i>Playlist <b>"%s"</b> already exists
    Overwrite?</i>
gl: <i>A lista de reprodución <b>«%s»</b> xa existe
    Sobrescribir?</i>

en: Failed to save the playlist file.
gl: Fallou ao gardar o ficheiro da lista de reproducción.

en: Play Queue
gl: Cola de reprodución

en: Search Playlist
gl: Buscar a lista de reproducción

en: Database
gl: Base de datos

en: Directories
gl: Directorios

en: It seems you have no music in your database.
    To add music, copy the music to your <i>music_directory</i> as specified in your mpd config file.
    Then update the database. (Server->Update Database)
gl: Semella que non hai música na base de datos.
    Para engadir música, copie a música a <i>music_directory</i> como se indica no ficheiro de configuración de mpd.
    Despois actualice a base de datos. (Servidor->Actualizar base de datos)

en: Added folder '%s' recursively
gl: Engadido o cartafol «%s» recursivamente

note: add the replace widget replace the replace widget replace
en: Replace
gl: Substituír

note: add the update widget
en: Update
gl: Actualizar

en: Loaded playlist
gl: Lista de reprodución cargada

en: Added
gl: Engadida

en: song | songs
gl[0]: canción
gl[1]: cancións

en: directory | directories
gl[0]: directorio
gl[1]: directorios

en: playlist | playlists
gl[0]: lista de reprodución
gl[1]: listas de reproducción

en: Are you sure you want to clear the selected playlist?
gl: Esta seguro de que quere limpar a lista de reprodución seleccionada?

en: search database
gl: buscar na base de datos

en: Search database <query>
gl: Buscar na base de datos <consulta>

en: Query
gl: Consulta

en: Search
gl: Buscar

en: Search failed
gl: A busca fallou

en: Add all
gl: Engadir todo

en: switch search
gl: cambiar á busca

en: Switch to the search browser
gl: Cambiar ao explorador de buscas

en: Search Browser
gl: Explorador de buscas

en: Playlist Editor
gl: Editor de listas de reprodución

en: Favorites
gl: Preferidos

en: Rename Playlist
gl: Renomear a lista de reproducción

note: delete
en: Rename
gl: Renomear

en: Playlists
gl: Listas de reprodución

note: Add
en: Add to playlist
gl: Engadir á lista de reprodución

en: Added playing song to favorites list.
gl: Engadir a canción en reprodución á lista de preferidas.

note: *
en: Add Current Song to favorites
gl: Engadir a canción actual a preferidas

en: Tag based browser
gl: Explorador baseado en etiquetas

en: Reset browser
gl: Reiniciar o explorador

note: name
en: Server Information
gl: Información do servidor

en: Server
gl: Servidor

en: Uptime
gl: Tempo de execución

en: Time Playing
gl: Tempo de reprodución

note: * Mpd Playtime
en: Total Playtime
gl: Tiempo total de reprodución

note: * Mpd Artists
en: Number of artists
gl: Número de artistas

note: * Mpd Albums
en: Number of albums
gl: Número de álbumes

note: * Mpd Songs
en: Number of songs
gl: Número de cancións

note: * Mpd Songs
en: URL Handlers
gl: Manexadores de URL

note: * Mpd Songs
en: Tag Types
gl: Tipos de etiquetas

en: Tag statistics
gl: Estatísticas de etiquetas

en: Format
gl: Formato

en: Genre
gl: Xénero

en: Codec
gl: Códec

en: Length
gl: Duración

en: Track number
gl: Número de pista

en: Similar Artist
gl: Artista semellante

en: Other albums by
gl: Outros álbumes por

en: No Album
gl: Ningún álbum

en: Now Playing
gl: Reproducindo agora

en: Artist
gl: Artista

en: Year
gl: Ano

en: Songs
gl: Cancións

en: Date
gl: Data

en: Directory
gl: Directorio

en: Genres
gl: Xéneros

en: Dates
gl: Datas

en: Playtime
gl: Tempo de reprodución

note: Fetch album info
en: Album information
gl: Información do álbum

en: Song list
gl: Lista de cancións

en: Metadata Browser
gl: Explorador de metadatos

en: Markup
gl: Marcado

en: Title
gl: Título

en: File
gl: Ficheiro

en: Composer
gl: Compositor

en: Performer
gl: Intérprete

en: Duration
gl: Duración

en: Disc
gl: Disco

en: Comment
gl: Comentario

en: Icon Id
gl: Id da icona

en: Position
gl: Posición

en: AlbumArtist
gl: Artista do álbum

en: Extension
gl: Extensión

note: Add a tools menu item with the previously generated menu as submenu
en: Tools
gl: Ferramentas

en: Paste before
gl: Pegar antes

en: Paste after
gl: Pegar despois

note: * Edit column
en: Edit Columns
gl: Editar Columnas

en: Added profile
gl: Perfil engadido

note: Generate removal message before the actual profile is destroyed
en: Removed profile
gl: Perfil eliminado

en: Refetch
gl: Obter de novo

en: Select file
gl: Seleccionar ficheiro

en: Metadata selector
gl: Selector de metadatos

en: Failed to open file:
gl: Fallou ao abrir o ficheiro:

en: because of encoding issues
gl: debido a problemas de codificación

en: Fetching Lyrics
gl: Obtendo letras

en: Fetching Artist Info
gl: Obtendo información do artista

en: Fetching Guitar tab
gl: Obtendo a tablatura de guitarra

en: Fetching Album Info
gl: Obtendo información do álbum

en: Not Available
gl: Non dispoñíbel

en: Select File
gl: Seleccionar ficheiro

en: Text Document
gl: Documento de texto

en: All
gl: Todo

en: Images
gl: Imaxes

en: n/a
gl: n/d

en: Loading
gl: Cargando

en: Gmpc Easy Command
gl: Orde doada de GMPC

en: Easy Command help
gl: Axuda de ordes doadas

en: Command
gl: Orde

en: Usage
gl: Uso

en: The following commands can be used in the easy command window.
    The easy command window can be opened by pressing ctrl-space
gl: As seguintes ordes poden usarse na xanela de orde doada.
    Esta xanela pode abrirse premendo Ctrl+Espazo.

en: Help
gl: Axuda

en: Get a list of available commands
gl: Obter unha lista das ordes dispoñíbeis

en: Provider
gl: Fornecedor

en: Filetype
gl: Tipo de ficheiro

en: Size
gl: Tamaño

en: Set
gl: Configurar

en: Insufficient information to store/fetch this metadata
gl: Información insuficiente para almacenar/obter estes metadatos

en: Artist art
gl: Foto do artista

en: Album art
gl: Portada

en: Song lyrics
gl: Letras de cancións

en: Album Info
gl: Información dol álbum

en: Artist Biography
gl: Biografía do artista

en: Guitar Tab
gl: Tablatura de guitarra

en: MPD is rescanning the database
gl: MPD está volvendo a explorar a base de datos

en: MPD Database has been updated at:
gl: A base de dados MPD foi actualizada a:

en: enable
gl: activar

en: disable
gl: desactivar

en: The current song will be forever repeated.
gl: A canción actual repitese constantemente

en: Playback will be stopped after the current playing song.
gl: A reprodución deterase ao rematar a canción actual.

note: Player control basic playlist commands
en: play
gl: reproducir

en: start playback
gl: comezar a reprodución

en: pause
gl: pausar

en: pause playback
gl: pausar a reprodución

en: next
gl: seguinte

en: next song
gl: canción sequinte

en: prev
gl: anterior

en: previous song
gl: canción anterior

en: stop
gl: deter

en: stop playback
gl: deter a reprodución

en: random
gl: aleatorio

en: Random (on|off)
gl: Aleatorio (activado|desactivado)

en: repeat
gl: repetir

en: Repeat (on|off)
gl: Repetir (activado|desactivado)

en: single
gl: compacto

en: Single (on|off)
gl: Compacto (acendido|apagado)

en: consume
gl: completo

en: Consume (on|off)
gl: Completo (acendido|apagado)

en: Volume (+-)<level>
gl: Volume (+-)<nivel>

en: mute
gl: silenciar

en: crossfade
gl: esvaecemento cruzado

[ctx: Regex for matching crossfade, translate off]
en: ([0-9]+|Off)
gl: ([0-9]+|Apagar)

en: Set Crossfade <seconds>
gl: Estabelecer o esvaecemento cruzado <segundos>

en: output
gl: saída

en: Play <query>
gl: Reproducir <consultar>

en: add
gl: engadir

en: Add <query>
gl: Engadir <consultar>

en: replace
gl: substituir

en: Replace <query>
gl: Substituir <consultar>

note: Basic seek commands
en: seek
gl: buscar

en: Seek within the current song
gl: Buscar na canción actual

en: stop after current song
gl: deter despois da canción actual

en: Stop playback after the current song
gl: Deter a reprodución despóis da canción actual

en: repeat current song
gl: repetir a canción actual

en: Repeat the current song
gl: Repetir a canción actual

en: update database
gl: actualizar a base de datos

en: Update the database
gl: Actualizar a base de datos

note: Basic dialog with a close button
en: Bug information
gl: Información de erros

en: It is the first time you have launched gmpc.
    This assistant will help you connect gmpc to your mpd daemon.
gl: É a primeira vez que se executa GMPC.
    Este asistente axudaralle a conectar GMPC ao seu daemon «mpd».

en: Welcome to GMPC
gl: Benvido a GMPC

en: Setup connection
gl: Configurar a conexión

note: * * End
en: Gmpc is now ready for use.
    Enjoy using gmpc.
gl: GMPC agora está listo para o seu uso.
    Goce utilizando GMPC.

en: Finish
gl: Concluír

en: Server Settings
gl: Configuración do servidor

en: Connection
gl: Conexión

en: Connecting
gl: Conectando

note: Add all from album
en: All from album
gl: Todo o do álbum

note: Add all from artist
en: All from artist
gl: Todo o do artista

note: Add all from genre
en: All from genre
gl: Todo o do xénero

note: Add all from file
en: All from same directory
gl: Todo o do mesmo directorio

note: Create sub menu Add
en: Add more
gl: Engadir máis

en: Failed to open local file
gl: Fallou ao abrir o ficheiro local

en: Uri scheme not supported
gl: O esquema de Uri non está admitido

en: PlayPause
gl: Reproducir/Pausar

note: * MM_STOP
en: Fast Forward
gl: Avance rápido

note: * MM_FASTFORWARD
en: Fast Backward
gl: Retroceso rápido

note: * MM_RANDOM
en: Raise window
gl: Subir a xanela

note: * MM_RAISE
en: Hide window
gl: Agochar a xanela

note: * MM_HIDE
en: Toggle window
gl: Cambiar de xanela

note: * MM_TOGGLE_HIDDEN
en: Volume Up
gl: Subir o volume

note: * MM_VOLUME_UP
en: Volume Down
gl: Baixar o volume

note: * MM_VOLUME_DOWN
en: Show song
gl: Mostrar a canción

note: * MM_SHOW_NOTIFICATION
en: Toggle Mute
gl: Conmutar o silencio

note: * MM_TOGGLE_MUTE
en: Show easy command entry
gl: Mostrar entrada de ordes doadas

en: Could not grab the following multimedia keys:
gl: Non se puideron asignar as seguintes teclas multimedia:

en: 
    Ensure that your window manager (or other applications) have not already bound this key for some other function, then restart gmpc.
gl: 
    Asegurse de que o xestror de xanelas (ou outros aplicativos) non asignaron esa tecla a algunha outra función, reinicie o gmpc.

en: Duplicate mapping(s) detected
    
    Some duplicate multimedia key mappings were detected, and disabled.  Please revisit the preferences and ensure your settings are now correct.
gl: Detectaronse mapeado(s) duplicado(s)
    
    Algunhas teclas multimedia asignadas foron detectadas como duplicadas e desactivadas. Por favor revise as súas preferencias e asegúrese de que agora son correctas.

en: Multimedia Keys
gl: Teclas multimedia

en: Duplicate mapping detected
    
    %s is already mapped to %s
gl: Detectouse un mapeado duplicado
    
    %s xa está mapeada a %s

en: Could not grab multimedia key:
    
    	%s: %s
    
    Ensure that your window manager (or other applications) have not already bound this key for some other function, then restart gmpc.
gl: Non se puideron asignar as seguintes teclas multimedia:
    
    	%s: %s
    
    Asegúrese de que o seu xestor de xanelas non ten asignada esa tecla para outras funcións e reinicie gmpc.

en: Action
gl: Acción

en: Shortcut
gl: Atallo

en: Total time
gl: Tempo total

en: day | days
gl[0]: día
gl[1]: días

en: hour | hours
gl[0]: hora
gl[1]: horas

en: minute | minutes
gl[0]: minuto
gl[1]: minutos

en: Failed to execute
gl: Fallou ao executar

en: Unavailable
gl: Non dispoñíbel

en: Fetching
gl: Obtendo

en: _Replace
gl: _Substituír

en: Fetching ..
gl: Obtendo...

en: Lookup %s on %s
gl: Buscar %s en %s

en: Info
gl: Información

en: Warning
gl: Aviso

en: Critical
gl: Crítico

en: Time
gl: Hora

en: Message
gl: Mensaxe

en: Single Mode enabled
gl: Modo compacto activado

en: Single Mode disabled
gl: Modo compacto desactivado

en: Consume Mode enabled
gl: Activado o modo completo

en: Consume Mode disabled
gl: Desactivado o modo completo

en: Repeat enabled
gl: Repetir activado

en: Repeat disabled
gl: Repetir desactivado

en: Random enabled
gl: Aleatorio activado

en: Random disabled
gl: Aleatorio desactivado

en: By
gl: Por

en: From
gl: De

en: Not Playing
gl: Non se está a reproducir
