gmult - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Congratulations!
cs: Gratuluji!

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Incorrect — %1$s is not %2$s
cs: Nesprávně — %1$s není %2$s

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Correct — %1$s is %2$s
cs: Správně — %1$s je %2$s

en: Incorrect Guesses
cs: Špatný odhad

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: %1$s is %2$s
cs: %1$s je %2$s
