gmult 2.1 - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Multiplication Puzzle
af: Maal Raaisel

en: Congratulations!
af: Veels geluk!

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Incorrect — %1$s is not %2$s
af: Verkeerd — %1$s is nie %2$s

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Correct — %1$s is %2$s
af: Korrek — %1$s is %2$s

en: Incorrect Guesses
af: Verkeerde Raaiskote
