gmult-6.0 - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Congratulations!
da: Tillykke!

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Incorrect — %1$s is not %2$s
da: Forkert — %1$s er ikke %2$s

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Correct — %1$s is %2$s
da: Rigtigt - %1$s er %2$s

en: Incorrect Guesses
da: Forkerte gæt

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: %1$s is %2$s
da: %1$s er %2$s
