gmult 2.0 - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Multiplication Puzzle
de: Multiplizierrätsel

en: Congratulations!
de: Herzlichen Glückwunsch!

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Incorrect — %1$s is not %2$s
de: Falsch — %1$s ist nicht %2$s

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Correct — %1$s is %2$s
de: Richtig — %1$s ist %2$s

en: Incorrect Guesses
de: Falsche Antworten

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: %1$s is %2$s
de: %1$s ist %2$s
