gmult - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Multiplication Puzzle
es: Rompecabezas de multiplicaciones

en: Solve a math mystery
es: Resuelva un misterio matemático

en: Main Menu
es: Menú principal

en: Congratulations!
es: ¡Felicidades!

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Incorrect — %1$s is not %2$s
es: Incorrecto — %1$s no es %2$s

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Correct — %1$s is %2$s
es: Correcto — %1$s es %2$s

en: Incorrect Guesses
es: Adivinanzas incorrectas

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: %1$s is %2$s
es: %1$s es %2$s

en: Show version
es: Mostrar la versión
