gmult 5.0 - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Multiplication Puzzle
fi: Kertolaskupulma

en: Congratulations!
fi: Onneksi olkoon!

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Incorrect — %1$s is not %2$s
fi: Väärin — %1$s ei ole %2$s

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Correct — %1$s is %2$s
fi: Oikein — %1$s on %2$s

en: Incorrect Guesses
fi: Vääriä arvauksia

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: %1$s is %2$s
fi: %1$s on %2$s
