gmult 6.1 - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Multiplication Puzzle
hu: Szorzás Rejtvény

en: Congratulations!
hu: Gratulálunk!

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Incorrect — %1$s is not %2$s
hu: Helytelen — %1$s nem %2$s

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Correct — %1$s is %2$s
hu: Helyes — %1$s egyenlő %2$s

en: Incorrect Guesses
hu: Hibás Feltételezések

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: %1$s is %2$s
hu: %1$s van %2$s
