gmult 6.0 - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Multiplication Puzzle
id: Puzzle Multiplikasi

en: Congratulations!
id: Selamat!

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Incorrect — %1$s is not %2$s
id: Salah — %1$s bukan %2$s

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Correct — %1$s is %2$s
id: Benar — %1$s adalah %2$s

en: Incorrect Guesses
id: Perkiraan salah

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: %1$s is %2$s
id: %1$s adalah %2$s
