gmult 6.0 - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Multiplication Puzzle
it: Moltiplicazione Cifrata

en: J
it: L

en: Congratulations!
it: Complimenti!

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Incorrect — %1$s is not %2$s
it: Sbagliato: %1$s non è %2$s

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Correct — %1$s is %2$s
it: Corretto: %1$s è %2$s

en: Incorrect Guesses
it: Non hai indovinato

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: %1$s is %2$s
it: %1$s è %2$s
