gmult 4.0 - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Multiplication Puzzle
ja: 掛け算パズル

en: Congratulations!
ja: おめでとうございます!

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Incorrect — %1$s is not %2$s
ja: 不正答 — %1$s は %2$s ではありません

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Correct — %1$s is %2$s
ja: 正答 — %1$s は %2$s です

en: Incorrect Guesses
ja: 不正答数

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: %1$s is %2$s
ja: %1$s は %2$s です
