gmult 5.0 - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Multiplication Puzzle
ms: Teka-teki Darab

en: Congratulations!
ms: Tahniah!

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Incorrect — %1$s is not %2$s
ms: Salah - %1$s bukan %2$s

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Correct — %1$s is %2$s
ms: Betul - %1$s adalah %2$s

en: Incorrect Guesses
ms: Tekaan yang silap

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: %1$s is %2$s
ms: %1$s adalah %2$s
