gmult 5.0 - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Multiplication Puzzle
nl: Vermenigvuldigingspuzzel

en: Congratulations!
nl: Proficiat!

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Incorrect — %1$s is not %2$s
nl: Verkeerd — %1$s is niet %2$s

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Correct — %1$s is %2$s
nl: Juist — %1$s is %2$s

en: Incorrect Guesses
nl: Foute gokken
