gmult - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Congratulations!
pl: Gratulacje!

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Incorrect — %1$s is not %2$s
pl: Niepoprawne — %1$s nie jest %2$s

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Correct — %1$s is %2$s
pl: Poprawne — %1$s jest %2$s

en: Incorrect Guesses
pl: Nieprawidłowe odgadnięcia

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: %1$s is %2$s
pl: %1$s jest %2$s
