gmult 2.1 - en to pt_BR translation catalogue (6 entries)

en: Multiplication Puzzle
pt_BR: Enigma da Multiplicação

en: Congratulations!
pt_BR: Parabéns!

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Incorrect — %1$s is not %2$s
pt_BR: Errado — %1$s não é %2$s

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Correct — %1$s is %2$s
pt_BR: Certo — %1$s é %2$s

en: Incorrect Guesses
pt_BR: Tentativa Incorreta

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: %1$s is %2$s
pt_BR: %1$s é %2$s
