gmult 5.0 - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Multiplication Puzzle
sv: Multipliceringspussel

en: Congratulations!
sv: Gratulerar!

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Incorrect — %1$s is not %2$s
sv: Fel — %1$s är inte %2$s

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Correct — %1$s is %2$s
sv: Rätt — %1$s is %2$s

en: Incorrect Guesses
sv: Felaktiga gissningar

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: %1$s is %2$s
sv: %1$s är %2$s
