gmult 4.0 - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Multiplication Puzzle
tr: Çarpma Bulmacası

en: Congratulations!
tr: Tebrikler!

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Incorrect — %1$s is not %2$s
tr: Yanlış — %1$s %2$s değil

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Correct — %1$s is %2$s
tr: Doğru — %1$s %2$s

en: Incorrect Guesses
tr: Yanlış Tahmin

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: %1$s is %2$s
tr: %1$s %2$s
