gmult 6.0 - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Multiplication Puzzle
vi: Câu đố nhân

en: F
vi: Đ

en: J
vi: K

en: Congratulations!
vi: Chúc mừng !

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Incorrect — %1$s is not %2$s
vi: Không đúng — %1$s không phải là %2$s

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Correct — %1$s is %2$s
vi: Đúng — %1$s là %2$s
