gmusicbrowser 1.1005 - en to cs translation catalogue (1423 entries)

en:  Context pane layout
cs: Rozložení kontextového panelu

en:  Fields
cs: Pole

en:  Review
cs: Recenze

en:  of {length}
cs:  z {length}

en: %S by %a
cs: %S od %a

en: %d Album | %d Albums
cs[0]: %d Album
cs[1]: %d Alba
cs[2]: %d Alb

en: %d Artist | %d Artists
cs[0]: %d Interpret
cs[1]: %d Interpreti
cs[2]: %d Interpretů

en: %d Upcoming Event | %d Upcoming Events
cs[0]: %d nadcházející událost
cs[1]: %d nadcházející události
cs[2]: %d nadcházejících událostí

en: %d album | %d albums
cs[0]: %d album
cs[1]: %d alba
cs[2]: %d alb

en: %d artist | %d artists
cs[0]: %d interpret
cs[1]: %d interpreti
cs[2]: %d interpretů

en: %d file | %d files
cs[0]: %d soubor
cs[1]: %d soubory
cs[2]: %d souborů

en: %d file in {folder} | %d files in {folder}
cs[0]: %d soubor ve složce {folder}
cs[1]: %d soubory ve složce {folder}
cs[2]: %d souborů ve složce {folder}

en: %d folder | %d folders
cs[0]: %d složka
cs[1]: %d složky
cs[2]: %d složek

en: %d second | %d seconds
cs[0]: %d vteřina
cs[1]: %d vteřiny
cs[2]: %d vteřin

en: %d song | %d songs
cs[0]: %d skladba
cs[1]: %d skladby
cs[2]: %d skladeb

en: %d song added | %d songs added
cs[0]: %d skladba přidána
cs[1]: %d skladby přidány
cs[2]: %d skladeb přidáno

en: %d song in queue | %d songs in queue
cs[0]: %d skladba ve frontě
cs[1]: %d skladby ve frontě
cs[2]: %d skladeb ve frontě

en: %d song in the library | %d songs in the library
cs[0]: %d skladba v knihovně
cs[1]: %d skladby v knihovně
cs[2]: %d skladeb v knihovně

en: %d song selected | %d songs selected
cs[0]: %d vybraná skladba
cs[1]: %d vybrané skladby
cs[2]: %d vybraných skladeb

en: %s fuzzy match with %s
cs: %s se nejasně shoduje %s

en: %t by %a (%m)
cs: %S od %a

en: '{file}' exists. Overwrite ?
cs: '{file}' existuje. Přepsat ?

en: (%d song excluded) | (%d songs excluded)
cs[0]: (%d skladba vyjmuta)
cs[1]: (%d skladby vyjmuty)
cs[2]: (%d skladeb vyjmuto)

en: (case insensitive)
cs: (nedostupné)

en: (common parent folder : {common})
cs: (obvyklá nadřazená složka : {common})

en: (other)
cs: (další)

en: (see http://www.last.fm)
cs: (navštivte http://www.last.fm)

en: (unstable)
cs: (nestabilní)

en: - When selecting a song, the playlist filter will be reset if the song is not in it
    - Skip to another song when removing the current song from the playlist
cs: - Pokud je vybrána skladba, která není ve filtru playlistu, bude filtr smazán
    - Pokud bude stávající skladba odstraněna z playlistu, bude přeskočeno na další skladbu

en: 0 chance
cs: 0 možností

en: 0 means 'show all'
cs: 0 znamená 'zobrazit vše'

en: 1 chance in {probability}
cs: 1 možnost v {probability}

en: 3 Filter panes
cs: 3 okna filtru

en: 32x32 PNG file icon
cs: soubor s ikonou 32x32 PNG

en: 50 Last Added
cs: 50 naposled přidaných

en: 50 Last Played
cs: 50 naposled přehrávaných

en: 50 Most Played
cs: 50 nejpřehrávanějších

en: <b>%t</b>
    <small><small>by</small> %a
    <small>from</small> %l</small>
cs: <b>%t</b>
    <small><small>od</small> %a
    <small>z</small> %l</small>

en: <big><big>by %a</big></big>
cs: <big><big>od %a</big></big>

en: <i>by</i> %a\n<i>from</i> %l
cs: <i>od</i> %a\n<i>z</i> %l

en: Abort
cs: Zrušit

en: Abort ReplayGain analysis
cs: Zrušit analýzu pomocí ReplayGain

en: Abort mass-tagging
cs: Zrušit hromadné popisování

en: About
cs: O aplikaci

en: About to delete {files}
    Are you sure ?
cs: Odstraňování {files}
    Odstranit?

en: About to turn off the computer in :
cs: Vypnout počítač za :

en: Actions are not supported by current notification daemon
cs: Akce není podporována stávajícím notifikačním démonem

en: Add
cs: Přidat

en: Add Files ...
cs: Přidat soubory ...

en: Add Music
cs: Přidat hudbu

en: Add a button to rip a CD
cs: Přidat tlačítko pro CD rip

en: Add a filter
cs: Přidat filtr

en: Add a fullscreen button
cs: Přidat tlačítko celoobrazovkového režimu

en: Add a fullscreen button to layouts that can accept extra buttons
cs: Přidat tlačítko celoobrazovkového režimu do vzhledů, které akceptují extra tlačítka

en: Add a group
cs: Přidat skupinu

en: Add a label to the current song
cs: Přidat štítek stávající skladbě

en: Add a list of files/folders to the playlist
cs: Přidat seznam souborů/složek do playlistu

en: Add a radio
cs: Přidat rádio

en: Add files or folders
cs: Přidat soubory a složky

en: Add files/folders to library
cs: Přidat soubory/složky do knihovny

en: Add folder
cs: Přidat složku

en: Add folder ...
cs: Přidat složku ...

en: Add multiple condition
cs: Přidat vícenásobnou podmínku

en: Add new label
cs: Přidat nový štítek

en: Add new radio
cs: Přidat nové rádio

en: Add rule :
cs: Přidat pravidlo :

en: Add shorcut key
cs: Přidat klávesovou zkratku

en: Add tab
cs: Přidat záložku

en: Add to existing values
cs: Přidat do stávajících hodnot

en: Add to list
cs: Přidat do seznamu

en: Add to queue
cs: Přidat do fronty

en: Add {value} to {field} for all tracks on this album.
cs: Přidat {value} do {field} ke všem stopám na tomto albu.

en: Added
cs: Přidáno

en: Added Today
cs: Přidáno dnes

en: Adding a radio
cs: Přidávání rádia

en: Additionally this format can be used :
     default number1 format1 number2 format2 ...
     dates more recent than number1 seconds will use format1, ...
cs: Dodatečně může být použit tento formát :
     výchozí počet1 formát1 počet2 formát2 ...
    data současnější než počet1 vteřin použijí formát1, ...

en: Adds a menu entry to artist/album context menu, allowing to search the picture/cover in google and save it.
cs: Přidat položku do kontextového menu interpreta/alba, která umožní hledat googlem obrázek/přebal a uložit jej.

en: Adds labels to the current song
cs: Přidat štítky stávající skladbě

en: Adds menu entries to song contextual menu
cs: Přidat položky do kontextového menu skladby

en: Advanced Search ...
cs: Rozšířené vyhledávání ...

en: Advanced Tag Editing
cs: Rozšířená editace popisků

en: Album and artist
cs: Album a interpret

en: Album and artist on the left side
cs: Album a interpret na levé straně

en: Album artist
cs: Interpret alba

en: Album artist or artist
cs: Album umělec nebo umělec

en: Album cover
cs: Přebal alba

en: Album gain
cs: Zisk alba

en: Album mode
cs: Režim alba

en: Album peak
cs: Vrchol alba

en: Album picture
cs: Obrázek alba

en: Album picture & info
cs: Obrázek alba & info

en: Album pictures
cs: Obrázky alba

en: Album playcount:
cs: Počet přehrání alba:

en: Album shuffle
cs: Zamíchané album

en: Album with picture
cs: Album s obrázkem

en: Album year(s)
cs: Rok alba

en: Albuminfo
cs: Informace o albu

en: Albuminfo plugin
cs: Zásuvný modul pro Informace o albu

en: Albums
cs: Alba

en: All
cs: Vše

en: All Songs
cs: Všechny skladby

en: All albums
cs: Všechna alba

en: All artists
cs: Všichni interpreti

en: All files
cs: Všechny soubory

en: All genres
cs: Všechny žánry

en: All labels
cs: Všechny štítky

en: All moods
cs: Všechny nálady

en: All of :
cs: Vše z :

en: All songs
cs: Všechny skladby

en: All styles
cs: Všechny styly

en: All themes
cs: Všechna témata

en: Allmusic uses both Genres and Styles to describe albums. If you use only Genres, you may want to include Styles in allmusic's list of Genres.
cs: Allmusic užívá Žánry a Styly k popisu alba. Pokud používáte pouze Žánry, možná budete chtít zahrnout Styly do seznamu stylů v Allmusic.

en: Allow for scheduling fade-out and stop
cs: Umožnit nastavení slábnutí a zastavení

en: Allows controlling gmusicbrowser via DBus using the MPRIS v1.0 standard
cs: Umožnit ovládání prostřednictvím DBus za použití standardu MPRIS v1.0

en: Allows controlling gmusicbrowser via DBus using the MPRIS v2.0 standard
cs: Ovládat gmusicbrowser přes DBus za použití standardu MPRIS v2.0

en: Amount of volume changed by the mouse wheel
cs: Velikost kroku změny hlasitosti kolečkem myši

en: Analyse and add replaygain tags for all songs that don't have replaygain tags, or incoherent album replaygain tags
cs: Analýzovat a přidat replaygain tagy pro všechny písně, které nemají replaygain značky, nebo nesoudržné replaygain značky alba

en: Any of :
cs: Cokoliv z :

en: Append
cs: Přidat

en: Append (only if not already present)
cs: Přidat (pouze pokud již neexistuje)

en: Append to playlist
cs: Přidat do playlistu

en: Application
cs: Aplikace

en: Are you sure you want to delete the '{label}' label ?
cs: Určitě odstranit štítek '{label}' ?

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Artist
cs: Interpret

en: Artist & album
cs: Interpret & album

en: Artist (Year - Album)
cs: Umělec (Rok - Album)

en: Artist Biography
cs: Životopis umělce

en: Artist URL
cs: URL interpreta

en: Artist picture
cs: Obrázek interpreta

en: Artist picture size : %d
cs: Velikost obrázku interpreta : %d

en: Artist playcount:
cs: Počet přehrání interpreta

en: Artist,Album,Disc,Track
cs: Interpret,album,disk,stopa

en: Artist,Date,Album,Disc,Track
cs: Interpret,rok,album,disk,stopa

en: Artist: %a
cs: Interpret: %a

en: Artistinfo
cs: Informace o interpretovi

en: Artistinfo plugin
cs: Zásuvný modul Informace o interpretovi

en: Artists
cs: Interpreti

en: Ascending order
cs: Vzrůstající

en: Ask confirmation only if file already exists
cs: Potvrzovat pouze pokud soubor již existuje

en: Audio properties
cs: Zvukové vlastnosti

en: Author
cs: Autor

en: Auto
cs: Automatické

en: Auto fill based on filenames ...
cs: Automaticky vyplnit dle názvu souboru ..

en: Auto fill only blank fields
cs: Automaticky vyplnit jen prázdná pole

en: Auto fill up to
cs: Automaticky vyplnit k

en: Auto filter
cs: Automatický filter

en: Auto-fill queue
cs: Automaticky vyplnit frontu

en: Auto-fill queue with similar artists (from last.fm)
cs: Automaticky doplňovat frontu podobným umělci (z last.fm)

en: Auto-increment track numbers
cs: Automatický nárůst čísla stopy

en: Auto-save fields with data from allmusic
cs: Automaticky ukládat pole s daty z Allmusic

en: Auto-save positive finds
cs: Automatické ukládání výsledků hledání

en: Auto-scroll
cs: Automatický posun

en: Auto-select Pictures
cs: Automatický výběr obrázků

en: Automatically remove current song if not found
cs: Automaticky odstranit stávající skladbu, pokud nebyla nalezena

en: Autosave
cs: Automatické ukládání

en: Autosave plugin
cs: Zásuvný modul automatického ukládání

en: Available
cs: Dostupné

en: Average rating:
cs: Průměrné hodnocení:

en: Bad session
cs: Chyba sezení

en: Base Folder :
cs: Základní složka :

en: Basic fields
cs: Základní pole

en: Begin with
cs: Začít s

en: Below
cs: Níže

en: Biography
cs: Životopis

en: Bitrate
cs: Datový tok

en: Body :
cs: Tělo zprávy :

en: Body text is not supported by current notification daemon
cs: Text těla není podporován stávajícím notifikačním démonem

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Browser views
cs: Zobrazení prohlížeče

en: Browser window layout :
cs: Styl prohlížeče

en: Browser with SongTree
cs: Prohlížeč se stromem skladeb

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Buttons, Song & Cover
cs: Tlačítka, skladba & přebal

en: Can be relative by using + or -
cs: Při použití + nebo - může být relativní

en: Can't change the volume in non-gstreamer iceserver mode
cs: Nelze změnit hlasitost v non-gstreamer režimu iceserveru

en: Can't change the volume. Needs amixer (packaged in alsa-utils) to change volume when using this audio backend.
cs: Nelze změnit hlasitost. Při použití tohoto audio backendu je vyžadován amixer (obsažen v alsa-utils).

en: Can't create sink '{sink}'
cs: Nelze vytvořit sink '{sink}'

en: Can't play this file.
cs: Nelze přehrát tento soubor

en: Can't read file or invalid file
cs: Soubor nelze číst nebo je poškozený

en: Can't write in base folder '{folder}'.
cs: Nelze zapisovat do základní složky '{folder}'.

en: Capitalize
cs: Psát s vekými písmeny

en: Capitalize each word
cs: Všechna slova psát s vekými písmeny

en: Case insensitive
cs: Nedostupná položka

en: Case sensitive
cs: Dostupná položka

en: Case-sensitive
cs: Dostupná položka

en: Categories pane
cs: Okno Kategorie

en: Centered
cs: Zarovnáno

en: Centered on
cs: Zarovnáno na

en: Change Display
cs: Změnit zobrazení

en: Change default text color
cs: Změnit výchozí barvu textu

en: Change default text font and size
cs: Změnit výchozí font a velikost písma

en: Change the context visibility
cs: Změnit viditelnost kontextu

en: Channels
cs: Kanály

en: Check Collection
cs: Zkontrolovat kolekci

en: Check for updated/deleted songs on startup
cs: Kontrolovat přidané/smazané skladby při startu

en: Check for updated/removed songs
cs: Zkontrolovat přidané/smazané skladby

en: Check real length of mp3
cs: Zkontrolovat skutečnou délku mp3 souboru

en: Check your audio settings
cs: Zkontrolovat nastavení zvuku

en: Checking length/bitrate
cs: Kontrolovat délku/datový tok

en: Checking songs
cs: Kontrolovat skladby

en: Choose Album From this Artist
cs: Vybrat album tohoto interpreta

en: Choose Artist/Album/Song
cs: Vybrat interpreta/album/skladbu

en: Choose Picture
cs: Vybrat obrázek

en: Choose Random Album
cs: Vybrat náhodné album

en: Choose a folder
cs: Vyberte složku

en: Choose directory to copy files to
cs: Vybrat adresář pro kopírování souborů

en: Choose directory to move files to
cs: Vybrat adresář pro přesunutí souborů

en: Choose files
cs: Vybrat soubory

en: Choose folder to add
cs: Vybrat složku pro přidání

en: Choose font for lyrics
cs: Vybrat typ písma pro texty

en: Choose font...
cs: Vybrat typ písma...

en: Choose icon for label {name}
cs: Vybrat ikonu pro štítek {name}

en: Choose page to open
cs: Vybrat stránku k otevření

en: Choose picture for '%s'
cs: Vybrat obrázek pro '%s'

en: Choose playlist files to import
cs: Vybrat soubory s playlisty k importu

en: Clear
cs: Smazat

en: Clear playlist
cs: Vyčistit seznam skladeb

en: Clear playlist filter
cs: Vyčistit filtr seznamu skladeb

en: Clear queue
cs: Smazat frontu

en: Clear selected fields
cs: Smazat vybraná pole

en: Click to show fullsize image
cs: Kliknutím zvětšit obrázek na plnou velikost

en: Click to show larger image
cs: Kliknutím zvětšit obrázek

en: Client banned, contact gmusicbrowser's developer
cs: Zakázaný klient, kontaktujte vývojáře gmusicbrowser

en: Close
cs: Zavřít

en: Close Window
cs: Zavřít okno

en: Close a filter
cs: Vybrat filtr

en: Close to tray
cs: Zavřít do oznamovací oblasti

en: Collection
cs: Kolekce

en: Command
cs: Příkaz

en: Command to launch when the button is pressed
cs: Při stisknutém tlačítku vykonat příkaz

en: Command used :
cs: Použitý příkaz :

en: Command used when
    'turn off computer when queue empty'
    is selected
cs: Pokud je zvoleno
    'Vypnout počítač po vyprázdnění fronty'
    použít příkaz

en: Command when playing song changed :
cs: Příkaz při změně přehrávané skladby :

en: Command when stopped :
cs: Příkaz při zastavení :

en: Comment
cs: Komentář

en: Comments
cs: Komentáře

en: Compilation
cs: Kolekce

en: Composer
cs: Skladatel

en: Conductor
cs: Dirigent

en: Connect through a proxy
cs: Připojit přes proxy

en: Connections from :
cs: Připojení od :

en: Context
cs: Kontext

en: Control
cs: Ovládání

en: Conz Aishi (with Filter Panes)
cs: Conz Aishi (s filtry panelů)

en: Conz Glimm (different controls)
cs: Conz Glimm (různé ovládací prvky)

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy failed
cs: Kopírování selhalo

en: Copy link address
cs: Kopírovat odkaz na adresu

en: Copy to mounted portable player
cs: Kopírovat do připojeného přenosného přehrávače

en: Copy to portable player
cs: Kopírovat do přenosného přehrávače

en: Copying file | Copying %d files
cs[0]: Kopírování souboru
cs[1]: Kopírování %d souborů
cs[2]: Kopírování %d souborů

en: Copyright
cs: Autorská práva

en: Cover Size :
cs: Velikost přebalu:

en: Create ID3v2 tags as ID3v2.4
cs: Vytvořit ID3v2 popisky jako ID3v2.4

en: Current song must always be in the playlist
cs: Stávající skladba vždy musí být v playlistu

en: Custom
cs: Obecné

en: Custom Text
cs: Obecný text

en: Custom URL
cs: Obecné URL

en: Custom command :
cs: Obecný příkaz :

en: Custom context pages :
cs: Obecné kontextové stránky :

en: Custom formats
cs: Obecné formáty

en: Custom pipeline
cs: Vlastní pipeline

en: Custom...
cs: Obecné...

en: Date
cs: Rok

en: Date format :
cs: Formát data:

en: Date of purchase
cs: Datum pořízení

en: Debut Album
cs: Uvedení alba

en: Decrease Volume
cs: Snížit hlasitost

en: Decrease volume
cs: Snížit hlasitost

en: Default
cs: Výchozí

en: Default fullscreen
cs: Výchozí celá obrazovka

en: Default rating : %d %
cs: Výchozí hodnocení : %d %

en: Default text color
cs: Výchozí barva textu

en: Default text font
cs: Výchozí font textu

en: Delay before showing tray tip popup on mouse over : %d ms
cs: Prodleva vyskakovacího okna oznamovací oblasti po přejetí myší nad ikonou : %d ms

en: Delete
cs: Odstranit

en: Delete Selected Songs
cs: Odstranit vybrané skladby

en: Delete list
cs: Odstranit seznam

en: Descending order
cs: Sestupné pořadí

en: Descr.
cs: Popis

en: Description
cs: Popis

en: Desktop widgets
cs: Pomůcky

en: Desktop widgets plugin
cs: Zásuvný modul pomůcek

en: Disable screensaver when fullscreen and playing
cs: Při celoobrazovkovém režimu vypnout spořič obrazovky

en: Disabled
cs: Neaktivováno

en: Disc
cs: Disk

en: Disc #
cs: Disk #

en: Disc name
cs: Název disku

en: Display (:1 or host:0 for example)
cs: Zobrazit (:1 nebo host:0 pro příklad)

en: Display Songs
cs: Zobrazit skladby

en: Display a special layout in or around the titlebar of the focused window
cs: Zobrazit speciální rozložení v nebo okolo záhlaví vybraného okna

en: Display stop/next actions
cs: Zobrazit akce zastavit/další

en: Display synchronized lyrics of the current song
cs: Zobrazovat texty v souladu se stávající skladbou

en: Display tray tip for %d ms
cs: Zobrazit vyskakovací okno oznamovací oblasti po %d ms

en: Do not add a title row
cs: Nepřidávat titulkovou řádku

en: Do not create an id3v1 tag in mp3 files
cs: Nevytvářet ID3v1 popisek u souborů mp3

en: Do not unsynchronise id3v2 tags
cs: Nechat synchronizované ID3v2 popisky

en: Do not write the tags
cs: Nezapisovat popisky

en: Don't add the overlay to dialogs
cs: Nepřidávat překrytí do dialogů

en: Don't know how to play files of type {type}
cs: Neznámý typ souboru {type}

en: Don't notify if the main window is visible
cs: Neupozorňovat pokud je hlavní okno viditelné

en: Don't submit current song
cs: Neodesílat stávající skladbu

en: Download
cs: Stáhnout

en: Drag and drop songs here to replace the selection.
cs: Přetáhněte songy sem pro nahrazení výběru

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit Current Song Properties
cs: Upravit vlastnosti stávající skladby

en: Edit Lyrics
cs: Upravit texty

en: Edit Lyrics ...
cs: Upravit texty ...

en: Edit Multiple Songs Properties
cs: Upravit mnohočetné vlastnosti skladeb

en: Edit Settings
cs: Nastavení

en: Edit auto-fill formats ...
cs: Upravit formáty automatického vyplňování ...

en: Edit filter
cs: Upravit filter

en: Edit filter...
cs: Upravit filtr

en: Edit grouping ...
cs: Upravit seskupení ...

en: Edit in the last.fm wiki
cs: Upravit v last.fm wiki

en: Edit labels
cs: Upravit štítky

en: Edit list
cs: Upravit seznam

en: Edit mode
cs: Režim úprav

en: Edit ordered modes ...
cs: Upravit režimy pořadí

en: Edit random modes ...
cs: Upravit náhodné režimy

en: Edit rating
cs: Upravit hodnocení

en: Edit row tip
cs: Upravit řádek Tip

en: Edit selected song properties
cs: Upravit vlastnosti vybrané skladby

en: Edit...
cs: Upravit...

en: Editable in song properties dialog
cs: Je možno upravit v dialogu vlastností skladby

en: Editing list :
cs: Úprava seznamu :

en: Editing tags
cs: Úprava popisků

en: Embedded lyrics
cs: Vložený text

en: Embedded picture
cs: Vložený obrázek

en: Encapsulated object
cs: Zapouzdřený objekt

en: Encoded by
cs: Kódoval

en: Encoded with
cs: Kódováno s

en: Encoder
cs: Enkodér

en: Encoding used for id3v1 tags :
cs: Kódování použité pro ID3v1 popisky :

en: Enqueue
cs: Přidat do fronty

en: Enqueue Action
cs: Možnosti přidání do fronty

en: Enqueue Displayed
cs: Přidat do fronty zobrazené

en: Enqueue Selected
cs: Přidat do fronty vybrané

en: Enqueue Selected Songs
cs: Přidat do fronty vybrané skladby

en: Enqueue Songs from Current Album
cs: Přidat do fronty skladby ze stávajícího alba

en: Enqueue Songs from Current Artist
cs: Přidat do fronty skladby stávajícího interpreta

en: Enqueue a list of files/folders
cs: Přidat do fronty seznam souborů/složek

en: Enqueue filter
cs: Přidat do fronty filtr

en: Enter album name
cs: Vložit název alba

en: Enter custom event string :
cs: Vložit uživatelský řetězec události :

en: Equalizer
cs: Ekvalizér

en: Error :
cs: Chyba :

en: Error details
cs: Podrobnosti o chybě

en: Error saving artistbio in '{file}' :
    {error}
cs: Chyba ukládání životopisu umělce do '{file}' :
    {error}

en: Error saving lyrics in '{file}' :
    {error}
cs: Chyba ukládání textů do '{file}' :
    {error}

en: Error saving review in '{file}' :
    {error}
cs: Chyba ukládání textů do '{file}' :
    {error}

en: Error writing '{file}'
cs: Chyba zápisu do '{file}'

en: Error: invalid filename pattern
cs: Chyba: špatný tvar názvu souboru

en: Events
cs: Akce

en: Example :
cs: Příklad :

en: Exclude 'seed'-artist from queue
cs: Vyloučit 'seed'-umělce z fronty

en: Execute custom command on selected files
cs: Provést uživatelský příkaz na vybraných souborech

en: Export plugin
cs: Zásuvný modul exportu

en: Export song properties to a .csv file
cs: Exportovat vlastnosti skladby do souboru .csv

en: Export to .m3u file
cs: Exportovat do souboru .m3u

en: Extra fields
cs: Extra pole

en: Extra gain
cs: Extra zisk

en: Extract guest artist from title :
cs: Vyčlenit hostujícího interpreta z názvu :

en: Fade-out
cs: Slábnout

en: Fade-out in %d seconds
cs: Zeslabit v %d sekundách

en: Fade-out then stop
cs: Slábnout, pak zastavit

en: Fetching albuminfo
cs: Získávání informací o albu

en: Field type
cs: Typ pole

en: Fields
cs: Pole

en: Fields will be saved according to the settings above. Albuminfo files will be re-read if there are fields to be saved and you choose 'albums missing reviews' in the combo box.
cs: Pole budou uloženy podle nastavení výše. Soubory s informacemi o albu se budou znovu načítat, pokud existují pole k uložení a můžete si vybrat "alba s chybějící recenzí" v poli se seznamem.

en: File
cs: Soubor

en: File properties
cs: Vlastnosti souboru

en: File type
cs: Typ souboru

en: Filename
cs: Název souboru

en: Filename extension
cs: Přípona názvu souboru

en: Filename format :
cs: Formát názvu souboru :

en: Filename without extension
cs: Název souboru bez přípony

en: Files
cs: Soubory

en: Filesystem
cs: Souborový systém

en: Filter
cs: Filtr

en: Filter :
cs: Filtr :

en: Filter edition
cs: Editace filtru

en: Filter on playing Album
cs: Filtr na přehrávané album

en: Filter on playing Artist
cs: Filtr na přehrávaného interpreta

en: Filter on playing Song
cs: Filtr na přehrávanou skladbu

en: Filter on this album
cs: Filtr na toto album

en: Filter on this artist
cs: Filtr na tohoto interpreta

en: Find :
cs: Nalézt :

en: Find a unique filename if file already exists
cs: Pokud soubor již existuje, najít jedinečný název

en: Find songs in same albums
cs: Najít skladby na stejných albech

en: Find songs with same artists
cs: Najít skladby stejných interpretů

en: Find songs with the same names
cs: Najít skladby stejných názvů

en: Folder
cs: Složka

en: Folder (right-aligned)
cs: Složka (zarovnáno vpravo)

en: Folder format :
cs: Formát složky :

en: Folder pattern :
cs: Vzor složky :

en: Folders to search for new songs
cs: Nové skladby hledat ve složkách

en: Follow playing song
cs: Následovat přehrávanou skladbu

en: Follow selected song
cs: Následovat vybranou skladbu

en: Font size
cs: Velikost písma

en: Forward
cs: Vpřed

en: Found but not working
cs: Nalezeno, ale nefunkční

en: Friday
cs: Pátek

en: Full screen layout :
cs: Celoobrazovkové rozložení :

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Fullscreen simple
cs: Jednoduchá celá obrazovka

en: GStreamer module not loaded.
cs: Modul GStreamer není zaveden

en: Gain for songs missing replaygain tags
cs: Výtěžek skladeb bez popisků replaygain

en: Garage Fullscreen
cs: Celá obrazovka v režimu Garáž

en: Genre
cs: Žánr

en: Genre - Album
cs: Žánr - Album

en: Genre - Artist
cs: Žánr - Album

en: Genre is set
cs: Žánr je nastaven

en: Genres
cs: Žánry

en: Genres pane
cs: Panel žánrů

en: Gnome mmkeys
cs: Multimediální klávesy Gnome

en: Gnome multimedia keys plugin
cs: Zásuvný modul multimediálních kláves Gnome

en: Go to Playing Track
cs: Přejít na přehrávanou skladbu

en: Go to playing song
cs: Přejít na přehrávanou skladbu

en: Group by :
cs: Seskupit s :

en: Grouping
cs: Seskupení

en: Handshake OK
cs: Spojení OK

en: Handshake failed :
cs: Selhání spojení :

en: Hard limiter
cs: Tvrdá omezení

en: Help
cs: Pomoc

en: Hide
cs: Skrýt

en: Hide non-matching
cs: Skrýt, které se neshodují

en: Hide toolbar
cs: Skrýt lištu nástrojů

en: Icon theme :
cs: Téma ikon :

en: Identifier in file tag
cs: Identifikátor v popisku souboru

en: Ignore playback errors
cs: Ignorovat chyby přehrávání

en: Import list
cs: Seznam importů

en: In this case one command by file will be run
cs: V tomto případě bude spuštěn jeden příkaz pro soubor

en: Include Styles in Genres
cs: Zahrnout Styly a Žánry

en: Increase Volume
cs: Zvýšit hlasitost

en: Increase volume
cs: Zesílit hlasitost

en: Insensitive title-artist (left-aligned)
cs: Nedostupné titul-interpret (zarovnáno vlevo)

en: Insensitive title-artist (right-aligned)
cs: Nedostupné titul-interpret (zarovnáno vpravo)

en: Insensitive, Song & Cover
cs: Nedostupné, skladba & přebal

en: Insert Selected Songs at the top of the queue
cs: Vložit vybrané skladby na začátek fronty

en: Insert a list of files/folders at the start of the playlist
cs: Vložit seznam souborů/složek na začátek playlistu

en: Insert this pipeline before the audio sink
cs: Vložit tuto pipeline před audiosink

en: Invalid regular expression
cs: Chybný výraz

en: Invert filter
cs: Obrátit filtr

en: Invisible hot spot
cs: Neviditelný hot spot

en: Isn't smart equal to %s
cs: není rovný %s

en: Justified
cs: Do bloku

en: Karaoke plugin
cs: Zásuvný modul karaoke

en: Key
cs: Klávesa

en: Keys
cs: Klávesy

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Label
cs: Štítek

en: Label is set
cs: Štítek je nastaven

en: Label/Publisher
cs: Značka/vydavatel

en: Labels
cs: Štítky

en: Labels' icons
cs: Ikony štítků

en: Lang
cs: Jazyk

en: Lang.
cs: Jazyk

en: Languages
cs: Jazyky

en: Last played
cs: Naposled přehrávané

en: Last skipped
cs: Naposled přeskočené

en: Launch ripping program
cs: Spustit ripovací program

en: Layout
cs: Rozložení

en: Layout :
cs: Rozložení :

en: Layouts
cs: Vzhled

en: Left aligned
cs: Zarovnat vlevo

en: Left pane
cs: Levý panel

en: Left-clic or scrollwheel to change, right-click to mute
cs: Klik levým tlačítkem, nebo rolování kolečkem změní, pravý klik umlčí

en: Length
cs: Délka

en: Library
cs: Knihovna

en: Library :
cs: Knihovna :

en: Library empty.
    
    Use the settings dialog to add music.
cs: Knihovna je prázdná.
    
    Použijte dialog nastavení pro přidání hudby.

en: Library size : %d song | Library size : %d songs
cs[0]: Velikost knihovny : %d skladba
cs[1]: Velikost knihovny : %d skladby
cs[2]: Velikost knihovny : %d skladeb

en: Limit similar artists to a rate of similarity :
cs: Nastavit míru podobnosti umělců kvůli následnému hodnocení podobnosti :

en: Limit similar artists to the first :
cs: Nejprve stanovte limit podobnosti umělce

en: List
cs: Seznam

en: List empty
cs: Seznam je prázdný

en: List order
cs: Pořadí seznamu

en: Listed :
cs: V seznamu:

en: Listed songs
cs: Skladeb v seznamu

en: Listeners:
cs: Posluchači:

en: Lists
cs: Seznamy

en: Lists, Library & Context
cs: Seznamy, knihovna & kontext

en: Literal search
cs: Písmenné vyhledávání

en: Load lyrics even if lyrics panel is hidden
cs: Načíst text písně, i když je panel se slovy skrytý

en: Load/Save Artist Info in :
cs: Načíst/uložit biografii interpreta do:

en: Loaded %d unsent song from previous session | Loaded %d unsent songs from previous session
cs[0]: Načtena %d neodeslaná skladba z předchozího sezení
cs[1]: Načteny %d neodeslané skladby z předchozího sezení
cs[2]: Načteno %d neodeslaných skladeb z předchozího sezení

en: Loading failed.
cs: Načítání selhalo.

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Lock
cs: Zamknout

en: Lock Album
cs: Zamčené album

en: Lock Artist
cs: Zamčený interpret

en: Lock on Album
cs: Zamčené album

en: Lock on Artist
cs: Zamčený interpret

en: Lock on song
cs: Zamčená skladba

en: Lock on {field}
cs: Zamknuto {field}

en: Locked on :
cs: Zamknuto :

en: Lookup at allmusic.com
cs: Vyhledávání na allmusic.com

en: Lookup in AMG
cs: Vyhledat na AMG

en: Lookup in google
cs: Vyhledat googlem

en: Lower left
cs: Dole vlevo

en: Lower right
cs: Dole vpravo

en: Lullaby plugin
cs: Zásuvný modul Lullaby

en: Lyricist
cs: Textař

en: Lyrics
cs: Texty

en: Lyrics (requires lyrics plugin)
cs: Texty (vyžaduje zásuvný modul texty)

en: Lyrics alignement
cs: Zarovnání textů

en: Lyrics file :
cs: Text souboru :

en: Lyrics file name format
cs: Formát názvu souboru textu

en: Lyrics for
cs: Text pro

en: Lyrics plugin
cs: Zásuvný modul texty

en: Lyrics source
cs: Zdroj textů

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: MPRIS v1 support
cs: Podpora MPRIS v1

en: MPRIS v2 support
cs: Podpora MPRIS v2

en: Main
cs: Hlavní

en: Main artist
cs: Hlavní interpret

en: Make it look like
cs: Vzhled jako

en: Makes gmusicbrowser react to the Next/Previous/Play/Stop multimedia keys in gnome.
cs: Umožnit ovládání multimediálními klávesami Gnome Další/Předchozí/Přehrát/Zastavit

en: Mass Rename
cs: Hromadně přejmenovat

en: Mass Renaming
cs: Hromadné přejmenování

en: Media type
cs: Typ média

en: Menu entry name
cs: Název položky menu

en: Middle-clic for next album
cs: Klikem prostředního tlačítka myši přesunout na další album

en: Middle-click on local artists to set a filter on them, right-click non-local artists to search for them on the web.
cs: Klik prostředním tlačítkem na umělce nastaví filtr, pravý klik vyhledá umělce na internetu

en: Minimal tip
cs: Minimální

en: Minimum size
cs: Minimální velikost

en: Misc.
cs: Různé

en: Modification
cs: Modifikace

en: Monday
cs: Pondělí

en: Moods
cs: Nálady

en: More info
cs: Víc informací

en: More results
cs: Více výsledků

en: Mosaic View
cs: Pohled Mozaika

en: Move
cs: Přesunout

en: Move Files to :
cs: Přesunout soubory do :

en: Move failed
cs: Přesouvání selhalo

en: Move folder to
cs: Přesunout složku do

en: Moving file | Moving %d files
cs[0]: Přesouvání souboru
cs[1]: Přesouvání %d souborů
cs[2]: Přesouvání %d souborů

en: Music
cs: Hudba

en: Mute/Unmute
cs: Ztlumit/zrušit ztlumení

en: Name
cs: Název

en: Name of layout
cs: Název rozložení

en: Name under which the command will appear in the menu
cs: Název pod kterým se příkaz bude objevovat v menu

en: Never
cs: Nikdy

en: New
cs: Nový

en: New custom field
cs: Nové uživatelské pole

en: New filter
cs: Nový filtr

en: New list
cs: Nový seznam

en: New name
cs: Nový název

en: Next
cs: Další

en: Next Album
cs: Další album

en: Next Artist
cs: Další interpret

en: Next Song
cs: Další

en: Next Song In Playlist
cs: Další skladba v playlistu

en: No connections
cs: Není spojení

en: No file browser found.
cs: Prohlížeč souborů nenalezen.

en: No genre
cs: Žádný žánr

en: No label
cs: Žádný štítek

en: No locked filter
cs: Žádný zamčený filtr

en: No lyrics found
cs: Text nebyl nalezen

en: No moods
cs: Žádné nálady

en: No results found
cs: Žádné výsledky

en: No review found
cs: Recenze nenalezena

en: No review written.
cs: Nebyly napsány žádné recenze

en: No songs
cs: Žádné skladby

en: No songs found
cs: Žádné skladby nenalezeny

en: No styles
cs: Žádné styly

en: No themes
cs: Žádná témata

en: No web browser found.
cs: Webový prohlížeč nenalezen.

en: None
cs: Žádný

en: Normal
cs: Normální

en: Normal mode
cs: Normální režim

en: Normal with buttons
cs: Normální s tlačítky

en: Normalize volume (the files must have replaygain tags)
cs: Normalizovat hlasitost (soubory musí mít popisky replaygain)

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Note that some notification daemons resize the displayed picture
cs: Nějaký notifikační démoni změnili velikost zobrazeného obrázku

en: Note: inactive fields must be enabled by the user in the 'Fields' tab in Settings
cs: Poznámka: neaktivní pole musí být povolena uživatelem v záložce "Pole" v Nastavení

en: Notify
cs: Oznamování

en: Notify plugin
cs: Zásuvný modul upozornění

en: Notify you of the playing song with the system's notification popups
cs: Upozorňovat na přehrávání skladby systémovým notifikačním oknem

en: Now playing
cs: Právě hraje

en: NowPlaying plugin
cs: Zásuvný modul Právě hraje

en: Number of days since added
cs: Počet dní od přidání

en: Number of days since last played
cs: Počet dní od posledního přehrání

en: Number of days since last skipped
cs: Počet dní od posledního přeskočení

en: Number of days since modified
cs: Počet dní od úpravy

en: Number of milliseconds
cs: Počet milisekund

en: Number of seconds
cs: Počet vteřin

en: Number of times played
cs: Počet přehrání

en: Number of times skipped
cs: Počet přeskočení

en: ON -> smaller means more probable
    OFF -> bigger means more probable
cs: ON -> menší znamená pravděpodobnější
    OFF -> větší znamená pravděpodobnější

en: ON less probable if genre is set
    OFF more probable if genre is set
cs: ON méně pravděpodobně pokud je nastaven žánr
    OFF více pravděpodobně pokud je nastaven žánr

en: ON less probable if label is set
    OFF more probable if label is set
cs: ON méně pravděpodobně pokud je nastaven štítek
    OFF více pravděpodobně pokud je nastaven štítek

en: Old name
cs: Starý název

en: On top of other windows instead of below
cs: Nahoře oken místo dole

en: One of these commands is required to play files of type {type} : {cmd}
cs: Jeden z těchto příkazů je vyžadován pro přehrání souborů typu {type} : {cmd}

en: Only affect mp3 files that do not already have an id3v1 tag
cs: Ovlivní pouze mp3 soubory, které ještě nemají ID3v1 popisek

en: Only show similar artists from local library
cs: Zobrazit pouze podobné umělce z místní knihovny

en: Opacity
cs: Neprůsvitnost

en: Open Browser
cs: Otevřít prohlížeč

en: Open Browser window
cs: Prohlížeč

en: Open Context window
cs: Otevřít kontextové okno

en: Open Custom window
cs: Otevřít uživatelské okno

en: Open Equalizer
cs: Otevřít ekvalizér

en: Open Playlist
cs: Otevřít playlist

en: Open Preference window
cs: Otevřít okno vlastností

en: Open Queue
cs: Otevřít frontu

en: Open Queue window
cs: Otevřít okno fronty

en: Open Search window
cs: Otevřít okno vyhledávání

en: Open containing folder
cs: Otevřít obsahující složku

en: Open context & queue panel
cs: Otevřít panel kontextu & fronty

en: Open context page
cs: Otevřít kontextovou stránku

en: Open existing list
cs: Otevřít existující seznam

en: Open folder
cs: Otevřít složku

en: Open last.fm website in your browser
cs: Otevřít stránku last.fm v prohlížeči

en: Open link in Browser
cs: Otevřít odkaz v prohlížeči

en: Open page layout
cs: Otevřít rozložení stránky

en: Open special layouts as desktop widgets
cs: Otevřít speciální rozložení jako pomůcku

en: Open this page in the web browser
cs: Otevřít tuto stránku ve webovém prohlížeči

en: Options
cs: Nastavení

en: Options ...
cs: Nastavení

en: Options for subgroup
cs: Možnosti podskupiny

en: Or you can use the field $files which will be replaced by the list of files, and only one command will be run
cs: Nebo můžete použít pole $soubory, které bude nahrazeno seznamem souborů a bude spuštěn pouze jeden příkaz.

en: Original Artist
cs: Původní interpret

en: Original Filename
cs: Původní název souboru

en: Original release year
cs: Původní rok vydání

en: Originaly from
cs: Původem z

en: Other
cs: Jiný

en: Output
cs: Výstup

en: Overlay layout :
cs: Rozložení překrytí :

en: Owner identifier
cs: Identifikátor vlastníka

en: Path,Album,Disc,Track,File
cs: Cesta,album,disk,stopa,soubor

en: Path,File
cs: Cesta,soubor

en: Pattern to find .lrc files :
cs: Šablona hledání souborů .lrc

en: Pause
cs: Pauza

en: Picture
cs: Obrázek

en: Picture Type
cs: Typ obrázku

en: Picture cache : %d MB
cs: Cache obrázku : %d MB

en: Picture finder
cs: Vyhledávač obrázku

en: Picture finder plugin
cs: Zásuvný modul vyhledávač obrázků

en: Picture size : %d
cs: Velikost obrázku : %d

en: Pictures and music files
cs: Soubory hudby a obrázků

en: Pictures files
cs: Soubory obrázků

en: Play
cs: Přehrát

en: Play Only Displayed
cs: Přehrát jen zobrazené

en: Play Only Selected
cs: Přehrát jen vybrané

en: Play a list of files
cs: Přehrát seznam souborů

en: Play all songs from this album
cs: Přehrát všechny skladby tohoto alba

en: Play all songs from this artist
cs: Přehrát všechny skladby tohoto interpreta

en: Play button
cs: Tlačítko přehrát

en: Play count
cs: Počet přehrávání

en: Play counter
cs: Počítadlo přehrávání

en: Play filter
cs: Přehrát filtr

en: Play history
cs: Přehrát historii

en: Play listed songs
cs: Přehrát skladby ze seznamu

en: Play order
cs: Pořadí přehrávání

en: Play, queue or track
cs: Přehrát, fronta nebo skladba

en: Play/Pause
cs: Přehrát/pauza

en: Playback
cs: Přehrát

en: Playcount:
cs: Počet přehrání

en: Played Today
cs: Přehráváno dnes

en: Player mounted on :
cs: Přehrávač připojen k :

en: Player window layout :
cs: Styl přehrávače :

en: Playing
cs: Přehrávání

en: Playing Album
cs: Přehrávání alba

en: Playing Artist
cs: Přehrávání interpreta

en: Playing Filter
cs: Přehrávání filtru

en: Playing Title
cs: Přehrávání titulu

en: Playing and queue icons
cs: Ikony přehrávání a fronty

en: Playing error : {error}
cs: Chyba přehrávání : {error}

en: Playlist Empty
cs: Playlist je prázdný

en: Playlist Utilities Bar
cs: Lišta nástrojů pro playlist

en: Playlist empty
cs: Playlist je prázdný

en: Playlist files
cs: Soubory playlistu

en: Playlist filter
cs: Filtr playlistu

en: Playlist filter :
cs: Filtr playlistu :

en: Playlists
cs: Playlisty

en: Plugin not loaded
cs: Zásuvný modul není zaveden

en: Plugins
cs: Zásuvné moduly

en: Popularimeter
cs: Popularimetr

en: Popup Custom window
cs: Vyskakovací uživatelské okno

en: Popup Traytip
cs: Vyskakovací okno oznamovací oblasti

en: Popup notify window
cs: Vyskakovací okno s oznámením

en: Popup playlist filter menu
cs: Vyskakovací okno filtrovacího menu playlistu

en: Popup playlist order menu
cs: Vyskakovací okno řazení menu seznamu skladeb

en: Popup queue menu
cs: Menu fronty ve vyskakovací bublině

en: Pre-set
cs: Předvolit

en: Prefered place to load and save lyrics :
cs: Preferované místo pro načítání a ukládání textů:

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Prepend
cs: Předřadit

en: Press a key or a key combination
cs: Stisknout klávesu nebo kombinaci kláves

en: Previous
cs: Předchozí

en: Previous Song
cs: Předchozí skladba

en: Previous Song In Playlist
cs: Předchozí skladba v playlistu

en: Previous page
cs: Předchozí strana

en: Price paid
cs: Zaplacená cena

en: Private Data
cs: Důvěrné údaje

en: Produced (P)
cs: Produkce (P)

en: Progress
cs: Vývoj

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Provides context views using MozEmbed or WebKit
cs: Kontextový pohled pomocí MozEmbed nebo WebKit

en: Proxy host :
cs: Host proxy:

en: Publication right
cs: Vydavatelská práva

en: Publisher
cs: Vydavatel

en: Publisher/Studio logotype
cs: Vydavatel/logotyp studia

en: Queue
cs: Fronta

en: Queue (%n)
cs: Fronta (%n)

en: Queue Edit
cs: Upravit frontu

en: Queue album
cs: Fronta alb

en: Queue artist
cs: Fronta interpretů

en: Queue empty
cs: Fronta prázdná

en: Queue in Sidebar
cs: Fronta v postranní liště

en: Queue mode
cs: Režim fronty

en: Queue options
cs: Možnosti fronty

en: Quick Search
cs: Rychlé hledání

en: Quick Search with SongTree
cs: Rychlé hledání se stromem skladeb

en: Quit
cs: Ukončit

en: Quit when queue empty
cs: Ukončit po vyprázdnění fronty

en: Radio title
cs: Název rádia

en: Radio url
cs: URL rádia

en: Random
cs: Náhodné

en: Random Playback
cs: Náhodné přehrávání

en: Random mode edition
cs: Editace náhodného režimu

en: Rating
cs: Hodnocení

en: Rating (picture)
cs: Hodnocení (obrázek)

en: Rating between 0 and 100, or empty for default
cs: Hodnotit od 0 do 100, prázdné pro výchozí

en: Rating range:
cs: Rozpětí hodnocení

en: Re-load layouts
cs: Znovu načíst rozložení

en: Re-read tags
cs: Znovu načíst popisky

en: Re-reading tags
cs: Znovu načíst popisky

en: Re-shuffle
cs: Znovu zamíchat

en: Read/write in file tag
cs: Číst/zapsat popisek souboru

en: Recent Filters
cs: Nedávné filtry

en: Recent albums
cs: Nedávná alba

en: Recent artists
cs: Nedávní interpreti

en: Recent songs
cs: Nedávné skladby

en: Recent songs include skipped songs that haven't been played.
cs: Skladby včetně těch, které nemohly být přehrány.

en: Recently played
cs: Nedávno přehrávané

en: Recently played songs
cs: Předchozí

en: Recording Dates
cs: Data nahrávky

en: Recording date
cs: Datum nahrání skladby

en: Reference point :
cs: Místo odkazu :

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Refresh list
cs: Obnovit seznam

en: Regular expression
cs: Správný výraz

en: Regular expression :
cs: Správný výraz :

en: Regular expression didn't match
cs: Výraz neodpovídá

en: Release date
cs: Datum vydání

en: Remember last Filter/Playlist between sessions
cs: Zapamatovat si poslední filtr/playlist mezi sezeními

en: Remember playing position between sessions
cs: Zapamatovat si pozici přehrávání mezi sezeními

en: Remember playing song between sessions
cs: Zapamatovat si přehrávanou skladbu mezi sezeními

en: Remember queue between sessions
cs: Zapamatovat si frontu mezi sezeními

en: Remove
cs: Odstranit

en: Remove a label from the current song
cs: Odstranit štítek ze stávající skladby

en: Remove all
cs: Odstranit vše

en: Remove all songs
cs: Odstranit všechny skladby

en: Remove filter
cs: Odstranit filtr

en: Remove from disk
cs: Odstranit z disku

en: Remove from library
cs: Odstranit z knihovny

en: Remove from list
cs: Odstranit ze seznamu

en: Remove from playlist
cs: Odstranit z playlistu

en: Remove from queue
cs: Odstranit z fronty

en: Remove header, footer and left column from wikipedia pages
cs: Odstranit záhlaví, zápatí a levý sloupek ze stránek Wikipedie

en: Remove label
cs: Odstranit štítek

en: Remove list
cs: Odstranit seznam

en: Remove selected songs
cs: Odstranit vybrané skladby

en: Remove this field
cs: Odstranit toto pole

en: Remove this rule
cs: Odstranit toto pravidlo

en: Remove this tab
cs: Odstranit tuto záložku

en: Remove this tag
cs: Odstranit tento popisek

en: Remove this widget
cs: Odstranit tuto pomůcku

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Rename File
cs: Přejmenovat soubor

en: Rename file
cs: Přejmenovat soubor

en: Rename files using this pattern :
cs: Přejmenovat soubory dle šablony :

en: Rename folder
cs: Přejmenovat složku

en: Rename this folder to :
cs: Přejmenovat tuto složku na :

en: Rename/move files based on these fields :
cs: Přejmenovat/přesunout soubory v těchto polích :

en: Renaming {oldname}
    to {newname}
    failed : {error}
cs: Přejmenování {oldname}
    na {newname}
    selhalo : {error}

en: Reorganize files and folders
cs: Reorganizovat soubory a složky

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Replace
cs: Přemístit

en: Replace existing values
cs: Nahradit stávající hodnoty

en: Replace...
cs: Přemístit...

en: ReplayGain options
cs: Možnosti ReplayGain

en: Replaygain analysis
cs: Analýza ReplayGain

en: Rescan
cs: Zaktualizovat

en: Rescan Collection
cs: Zaktualizovat kolekci

en: Reset filter
cs: Vynulovat filtr

en: Retrieves album-relevant information (review etc.) from allmusic.com.
cs: Načte relevantní informace o albu (recenze atd.) z allmusic.com.

en: Review
cs: Recenze

en: Rewind
cs: Převinout

en: Rhythmbox 2nd queue column
cs: Rhythmbox 2 se sloupcem fronty

en: Right aligned
cs: Zarovnat vpravo

en: Right side
cs: Vpravo

en: Right-click to remove filters
cs: Klik pravým tlačítkem myši odstraní filtry

en: Right-click to toggle shuffle/random
cs: Klikněte pravým tlačítkem myši a přepněte zamíchat/náhodné

en: Rip plugin
cs: Zásuvný modul ripování

en: Ripping software :
cs: Ripovací software :

en: Run a command when playing a song
cs: Spustit příkaz během přehrávání skladby

en: Run perl code
cs: Spustit kód perl

en: Run system command
cs: Spustit systémový příkaz

en: Running time
cs: Běžící čas

en: Same Title
cs: Stejný titul

en: Same album
cs: Stejné album

en: Same artist
cs: Stejný interpret

en: Same title
cs: Stejný titul

en: Same year
cs: Stejný rok

en: Sampling Rate
cs: Vzorkovací frekvence

en: Saturday
cs: Sobota

en: Save
cs: Uložit

en: Save Tags/Options
cs: Uložit popisky/nastavení

en: Save album info in:
cs: Uložit informace o albu do:

en: Save artist biography
cs: Uložit biografii interpreta

en: Save as...
cs: Uložit jako...

en: Save current filter as
cs: Uložit stávající filtr jako

en: Save current list as
cs: Uložit stávající seznam jako

en: Save lyrics
cs: Uložit texty

en: Save now
cs: Uložit nyní

en: Save picture as
cs: Uložit obrázek jako

en: Save review
cs: Stejná recenze

en: Save selected fields for all tracks on the same album whenever album data is loaded from allmusic or from file.
cs: Uložit vybraná pole pro všechny skladby na stejném albu, pokud jsou informace o desce stahovány ze souboru allmusic

en: Save tags/settings every %d minutes
cs: Uložit popisky/nastavení každých %d minut

en: Saved
cs: Uloženo

en: Saved Lists
cs: Uložené seznamy

en: Saved filters
cs: Uložené filtry

en: Saved lists
cs: Uložené seznamy

en: Scan Collection
cs: Prohledat kolekci

en: Scan as an album
cs: Prohledat jako album

en: Scan for new songs
cs: Vyhledat nové skladby

en: Scan per-file track gain
cs: Vyhledat odchylky skladby

en: Scan this file
cs: Prohledat tento soubor

en: Scan using tag-defined album
cs: Prohledávání pomocí alba definovaného popiskem

en: Scanning
cs: Prohledávání

en: Scroll with song
cs: Posunovat se skladbou

en: Scroll with the song
cs: Posunovat se skladbou

en: Scrollwheel to change, right-click to mute
cs: Kolečko na myši pro změnu, pravé tlačítko pro umlčení

en: Search
cs: Vyhledat

en: Search :
cs: Vyhledat .

en: Search Album
cs: Vyhledat album

en: Search Artist
cs: Vyhledat interpreta

en: Search Comment
cs: Vyhledat komentář

en: Search Genre
cs: Vyhledat žánr

en: Search Label
cs: Vyhledat štítek

en: Search Title
cs: Vyhledat titul

en: Search Title, Artist and Album
cs: Vyhledat titul, interpreta a album

en: Search Title, Artist, Album, Comment, Label and Genre
cs: Vyhledat titul, interpreta, album, komentář, štítek a žánr

en: Search Title, Artist, Album, Comment, Label, Genre and Filename
cs: Vyhledat titul, interpreta, album, komentář, štítek, žánr a název souboru

en: Search album
cs: Vyhledat album

en: Search all fields
cs: Prohledat všechna pole

en: Search allmusic for Artist
cs: Vyhledat interpreta na stránkách allmusic

en: Search amazon.com for Artist
cs: Vyhledat interpreta na stránkách amazon.com

en: Search and display lyrics
cs: Vyhledat a zobrazit texty

en: Search box type
cs: Typ vyhledávacího pole

en: Search discogs for Artist
cs: Vyhledat interpreta na stránkách discogs

en: Search for Artist on youtube
cs: Vyhledat interpreta na stránkách youtube

en: Search for a picture on internet
cs: Vyhledat obrázek na internetu

en: Search for artist on:
cs: Vyhledat interpreta na:

en: Search for current album
cs: Vyhledat stávající album

en: Search for current artist
cs: Vyhledat stávajícího interpreta

en: Search for new songs on startup
cs: Vyhledat nové skladby při spuštění

en: Search google for Artist
cs: Použít google pro vyhledání interpreta

en: Search on the web
cs: Vyhledat na internetu

en: Search options
cs: Možnosti hledání

en: Search pitchfork for Artist
cs: Vyhledat interpreta na stránkách pitchfork

en: Search title
cs: Vyhledat titul

en: Search window layout :
cs: Styl okna hledání :

en: Search:
cs: Vyhledat:

en: Searching for a picture of :
cs: Hledání obrázku :

en: Seek
cs: Hledat

en: Select current song
cs: Vybrat stávající skladbu

en: Select fields
cs: Vybrat pole

en: Select matches
cs: Zvolit shody

en: Select search fields
cs: Zvoli pole vyhledávání

en: Selected :
cs: Vybráno :

en: Selected songs
cs: Vybrané skladby

en: Selected songs to update :
cs: Vybrané skladby k aktualizaci :

en: Selecting pictures
cs: Výběr obrázků

en: Seller
cs: Prodejce

en: Send Title/Artist/Album in standard input
cs: Odeslat Titul/Interpret/Album na standardní vstup

en: Set Current Song Rating
cs: Hodnotit stávající skladbu

en: Set Picture
cs: Nastavit obrázek

en: Set as primary filter
cs: Nastavit jako primární filtr

en: Set focus on a layout widget
cs: Vybrat zaměření pomůcky rozložení

en: Set grouping
cs: Nastavit seskupování

en: Set icon
cs: Nastavit ikonu

en: Set player window layout
cs: Nastavit rozložení okna přehrávače

en: Set subgroup
cs: Nastavit podskupinu

en: Set {year} as year for all tracks on this album.
cs: Uložit{year} jako rok pro všechny skladby na tomto albu.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Settings on this page will only take effect after a restart
cs: Nastavení na této straně se projeví po restartu

en: Show
cs: Zobrazit

en: Show Artist page on last.fm
cs: Zobrazit stránky interpreta na last.fm

en: Show Artist page on wikipedia
cs: Zobrazit stránky interpreta na wikipedii

en: Show album
cs: Zobrazit album

en: Show artist picture
cs: Zobrazit obrázek umělce

en: Show artist's biography
cs: Zobrazit biografii interpreta

en: Show artist's upcoming events
cs: Zobrazit nadcházející plánované akce interpreta

en: Show buttons
cs: Zobrazit tlačítka

en: Show genre
cs: Zobrazit Žánr

en: Show info panel
cs: Zobrazit info panel

en: Show main window
cs: Zobrazit hlavní okno

en: Show playlist
cs: Zobrazit seznam skladeb

en: Show replaygain submenu
cs: Zobrazit podnabídku replaygain

en: Show similar artists
cs: Zobrazit podobné umělce

en: Show song details
cs: Zobrazit podrobnosti o skladbě

en: Show status bar
cs: Zobrazit stavový řádek

en: Show suggestions
cs: Zobrazit návrhy

en: Show tabs
cs: Zobrazit panely

en: Show tray icon
cs: Zobrazit ikonu v oznamovací oblasti

en: Show tray tip on song change
cs: Zobrazit okno oznamovací oblasti při změně skladby

en: Show/Hide
cs: Zobrazit/skrýt

en: Show/Hide Browser
cs: Zobrazit/skrýt Prohlížeč

en: Show/Hide Cover
cs: Zobrazit/skrýt Přebal

en: Show/Hide layout widget(s)
cs: Zobrazit/skrýt pomůcku(y) rozložení

en: Show/Hide lyrics line
cs: Zobrazit/skrýt řádku textů

en: Show/hide URI entry
cs: Zobrazit/skrýt URI vstup

en: Show/hide status bar
cs: Zobrazit/skrýt stavový řádek

en: Shuffle
cs: Zamíchat

en: Shuffle queue
cs: Zamíchat frontu

en: Shuffled albums
cs: Zamíchaná alba

en: Shuffled albums, shuffled tracks
cs: Zamíchaná alba, zamíchané stopy

en: Shutdown command :
cs: Příkaz pro vypnutí :

en: Sidebar
cs: Postranní lišta

en: Similar
cs: Podobní

en: Similar Artists
cs: Podobní umělci

en: Simple List View
cs: Zobrazit jednoduchý seznam

en: Simple title
cs: Jednoduchý název

en: Size
cs: Velikost

en: Skip count
cs: Přeskočit počet

en: Skip history
cs: Přeskočit historii

en: Skip to next song if an error occurs
cs: Při chybě přeskočit na další skladbu

en: Small
cs: Malý

en: Small album picture
cs: Malý obrázek alba

en: Small player
cs: Malý přehrávač

en: Smaller browser
cs: Menší prohlížeč

en: Song
cs: Skladba

en: Song Properties
cs: Vlastnosti skladby

en: Song informations
cs: Informace o skladbě

en: Song rating
cs: Hodnocení skladby

en: SongTree groupings edition
cs: Edice seskupení stromu skladeb

en: Songs Properties
cs: Vlastnosti skladeb

en: Songtree View
cs: Zobrazit jako strom skladeb

en: Sort
cs: Třídit

en: Sort mode edition
cs: Edice režimu třídění

en: Sort order
cs: Třídit pořadí

en: Split artist names on :
cs: Rozdělit jména interpreta na :

en: Start ReplayGain analysis
cs: Začít analýzu ReplayGain

en: Start in tray
cs: Spustit v oznamovací oblasti

en: Statistics
cs: Statistika

en: Statusbar
cs: Stavový řádek

en: Stop
cs: Zastavit

en: Stop checking
cs: Zastavit kontrolu

en: Stop fetching albuminfo
cs: Zastavit načítání informací o albu

en: Stop scanning
cs: Zastavit prohledávání

en: Stop selecting pictures
cs: Zastavit výběr obrázků

en: Stop when queue empty
cs: Zastavit po vyprázdnění fronty

en: Stop, Play and Next buttons
cs: Tlačítka zastavit, přehrát a další

en: Stop, Play and Next buttons and Time
cs: Tlačítka Zastavit, Přehrát, Další a Čas

en: Stop, Play and Next buttons and Title/Artist
cs: Tlačítka Zastavit, Přehrát, Další a Titul/Interpret

en: Strip wikipedia pages
cs: Pruh stránek Wikipedie

en: Styles
cs: Styly

en: Submit Now-Playing OK
cs: Postoupení NowPlaying OK

en: Submit OK
cs: Postoupení OK

en: Submit failed :
cs: Selhání postoupení :

en: Submit played songs to last.fm
cs: Postoupit přehrávané skladby na last.fm

en: Subtitle
cs: Podtitul

en: Summary :
cs: Nadpis zprávy :

en: Sunday
cs: Neděle

en: Switch to fullscreen mode
cs: Přepnout do režimu celé obrazovky

en: System clock is not close enough to the current time
cs: Systémový čas se liší od stávajícího

en: System command :
cs: Systémový příkaz :

en: Tags
cs: Popisky

en: Terms of use
cs: Podmínky používání

en: The artists similar to the 'seed'-artist will be used to populate the queue, but you can decide to exclude the 'seed'-artist him/herself.
cs: Interpreti podobní 'seed'-umělci naplní frontu, ale můžete se rozhodnout vyloučit 'seed'-umělce sám/sama.

en: The layout for this desktop widget is missing.
cs: Zobrazení pro tento widget chybí

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: These fields can be used :
cs: Tato pole mohou být použita :

en: This command is required to play files of type {type} : {cmd}
cs: K přehrání souborů typu {type} je požadován příkaz : {cmd}

en: This label is set for %d song. | This label is set for %d songs.
cs[0]: Tento štítek je nastaven pro %d skladbu.
cs[1]: Tento štítek je nastaven pro %d skladby.
cs[2]: Tento štítek je nastaven pro %d skladeb.

en: This plugin requires :
cs: Tento zásuvný modul vyžaduje :

en: This plugin retrieves artist-relevant information (biography, upcoming events, similar artists) from last.fm.
cs: Tento zásuvný modul vyhledává relevantní informace o umělci (životopis, plánované akce, podobní umělci) z last.fm

en: Threshold to count a song as played : %d %
cs: Limit počítání skladby jako přehrané : %d %

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Time :
cs: Čas :

en: Timeout : %d seconds
cs: Timeout : %d sekund

en: Timespan of the fade-out in seconds
cs: Časová rozteč slábnutí ve vteřinách

en: Title
cs: Název

en: Title & icon
cs: Název a ikona

en: Title & progress
cs: Název a stav

en: Title - Artist - Album
cs: Název - Interpret - Album

en: Title or filename
cs: Titul nebo název souboru

en: Title: %t
cs: Název: %t

en: Title: %t (Track No. %n)
cs: Titul: %t (Skladba č. %n)

en: Titlebar
cs: Záhlaví

en: Titlebar overlay plugin
cs: Zásuvný modul překrytí záhlaví

en: Toggle Album Lock
cs: Přepnout zámek alba

en: Toggle Artist Lock
cs: Přepnout zámek interpreta

en: Toggle Song Lock
cs: Přepnout zámek skladby

en: Toggle a label of the current song
cs: Přepnout štítek stávající skladby

en: Toggle between Random/Shuffle and Ordered
cs: Přepnout mezi Náhodně/Zamíchat a Pořadí

en: Toggle fullscreen mode
cs: Celá obrazovka

en: Toggle the fullscreen layout
cs: Přepnout celoobrazovkové rozložení

en: Toolbar
cs: Lišta nástrojů

en: Tools
cs: Nástroje

en: Total playcount:
cs: Celkový počet přehrání:

en: Track
cs: Stopa

en: Track Properties
cs: Vlastnosti skladby

en: Track gain
cs: Zisk stopy

en: Track peak
cs: Nejvyšší úroveň stopy

en: Tray tip window layout :
cs: Styl vyskakovacího okna oznamovací oblasti :

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Turn Off
cs: Vypnout

en: Turn off computer when queue empty
cs: Vypnout počítač po vyprázdnění fronty

en: Unique file identifier
cs: Unikátní identifikátor souboru

en: Unknown album
cs: Neznámé album

en: Unknown field ({field})
cs: Neznámé pole ({field})

en: Unknown filter :
cs: Neznámý filtr

en: Unknown layout '%s'
cs: Neznámé uspořádání '%s'

en: Unlock Album
cs: Odemknout album

en: Unlock Artist
cs: Odemknout interpreta

en: Unnamed custom command
cs: Nepojmenovaný uživatelský příkaz

en: Unnamed filter
cs: Nepojmenovaný filtr

en: Untitled
cs: Neoznačeno

en: Update tags
cs: Aktualizace popisků

en: Update tags...
cs: Aktualizace popisků...

en: Upper left
cs: Nahoře vlevo

en: Upper right
cs: Nahoře vpravo

en: Use Equalizer
cs: Použít ekvalizér

en: Use ID3v2.4 instead of ID3v2.3 when creating an ID3v2 tag, ID3v2.3 are probably better supported by other softwares
cs: Při vytváření ID3v2 popisku použít ID3v2.4 místo ID3v2.3 , ID3v2.3 je pravděpodobně lépe podporováno dalším softwarem

en: Use MozEmbed
cs: Použít MozEmbed

en: Use ReplayGain
cs: Použít ReplayGain

en: Use WebKit
cs: Použít WebKit

en: Use a master filter
cs: Použít hlavní filtr

en: Use album normalization instead of track normalization
cs: Použít normalizaci alba místo normalizace stopy

en: Use default regular expression
cs: Použít výchozí obvyklý výraz

en: Use gstreamer
cs: Použít gstreamer

en: Use latin1 encoding if possible in id3v2 tags
cs: U ID3v2 popisků použít kódování latin1 pokud je dostupné

en: Use tags from last.fm's XML event pages with a leading % (e.g. %headliner), furthermore linebreaks '<br>' and any text you'd like to have in between. E.g. '%title taking place at %startDate<br>in %city, %country<br><br>'
cs: Použít popisky ze stránek akcí  XML last.fm s předchozím % (např. %headliner), dále zalomení řádků '<br>' a libovolný text mezi. Např. '%title vystupující dne %startDate<br>v %city, %country<br><br>'

en: Use the playing filter
cs: Použít přehrávaný filtr

en: Use this picture as cover for album '{album}'
cs: Použít tento obrázek jako přebal pro album '{album}'

en: Use this picture for artist '{artist}'
cs: Použít tento obrázek pro interpreta '{artist}'

en: Use {command} to play {ext} files
cs: Pro přehrání souborů {ext} použít {command}

en: Used for clipping prevention
cs: Použito k prevenci ořezu

en: Used for the Artists field
cs: Použít pro pole interpret

en: Used to associate the saved value with a user or a function
cs: Použito k přiřazení uložené hodnoty k uživateli nebo funkci

en: User authentification error
cs: Chyba ověření uživatele

en: Value not written in file tag
cs: Hodnota nezapsána v popisku souboru

en: Value written in file tag
cs: Hodnota zapsána v popisku souboru

en: Various artists
cs: Různí interpreti

en: Version
cs: Verze

en: View
cs: Zobrazení

en: View Binary
cs: Zobrazit binární

en: View binary data ...
cs: Zobrazit binární data ...

en: Volume :
cs: Hlasitost :

en: Volume step :
cs: Krok nastavení hlasitosti :

en: Wait for more when queue empty
cs: Vyčkejte než se fronta vyprázdní

en: Warning : these are advanced options, don't change them unless you know what you are doing.
cs: Pozor : toto jsou pokročilé volby, neměňte je, pokud si nejste jisti tím, co děláte.

en: Warning : using a folder with invalid encoding, you should rename it.
cs: Upozornění : složka má chybné kódování, měli byste ji přejmenovat.

en: Warning: all existing data for this field will be lost
cs: Pozor: všechna existující data pro toto pole budou ztracena

en: Warning: an identifier is needed
cs: Pozor: je vyžadován identifikátor

en: Warning: converting existing data to this format may be lossy
cs: Pozor: převod dat do tohoto formátu může být ztrátový

en: Web context
cs: Webový kontext

en: Web context plugin
cs: zásuvný modul webowého kontextu

en: Wednesday
cs: Středa

en: Weighted Random
cs: Náhodný význam

en: When added
cs: Při přidání

en: When changing songs, the previous song is added to the recent list even if not played at all.
cs: Při změně skladeb bude předchozí přidána do stávajícího seznamu ačkoliv nebyla přehrána.

en: When current song
cs: Při aktuální skladbě

en: Whole library
cs: Celá knihovna

en: Widget name
cs: Název pomůcky

en: Wikipedia
cs: Wikipedie

en: Wikipedia Locale
cs: Místní Wikipedie

en: Will not write the tags except with the advanced tag editing dialog. The changes will be kept in the library instead.
    Warning, the changes for a song will be lost if the tag is re-read.
cs: Nezapíše popisky kromě rozšířené editace popisků. Místo toho budou změny uloženy v knihovně.
    Pozor, změny budou ztraceny při opakovaném načtení popisku.

en: Will use default if not found
cs: Použije se defaultní, pokud nebude nalezen

en: Windows
cs: Okna

en: Words that begin with
cs: Slova začínající na

en: Write filenames to ...
cs: Zapsat názvy souborů do ...

en: Write value of selected fields in the tags. Useful for fields that were previously not written to tags, to make sure the current value is written.
cs: Zapsat vybraná pole do tagu. Užitečné pro pole, která nebyla předtím do tagů zanesena.

en: Writing tags
cs: Zápis popisků

en: Year
cs: Rok

en: Year - Album
cs: Rok - Album

en: Year - Artist
cs: Rok - Umělec

en: Yes
cs: Ano

en: You can force a check for these files by holding shift when selecting "Re-read tags"
cs: Můžete vynutit  kontrolu těchto souborů držením shiftu když vybererte "Znovu přečíst tagy"

en: You can use some markup, eg :
    <b>bold</b> <i>italic</i> <u>underline</u>
    Note that the markup may be ignored by the notification daemon
cs: Možno použít označení, např. :
    <b>tučně</b> <i>kurzíva</i> <u>podtržené</u>
    Označení může být ignorováno notifikačním démonem

en: You must specify a base folder
cs: Je nutné nastavit hlavní složku

en: _Insert column
cs: _Vložit sloupec

en: _Remove this column
cs: _Odstranit tento sloupec

en: _Retry
cs: _Zkusit znovu

en: _Sort by
cs: _Třídit dle

en: abort copy
cs: Zrušit kopírování

en: abort move
cs: Zrušit přesouvání

en: add
cs: Přidat

en: advanced options
cs: pokročilé volby

en: after
cs: po

en: after %s
cs: po %s

en: album information now for
cs: Informace o albu nyní pro

[ctx: Field_aliases]
note: comma-separated list of field aliases for album, these are in addition to english aliases
en: album,on
cs: album,na

en: albums missing reviews
cs: alba s chybějícími recenzemi

en: alphabetical
cs: abecedně

en: amixer control :
cs: ovládání amixeru :

en: applied on reload
cs: vyžaduje restart

en: apply filter
cs: použít filtr

en: artist
cs: interpret

[ctx: Field_aliases]
note: comma-separated list of field aliases for artist, these are in addition to english aliases
en: artist,by
cs: umělec, od

en: auto detect
cs: automatická detekce

en: autofill
cs: automaticky vyplnit

en: automatic size
cs: automatická velikost

en: back cover
cs: zadní přebal

en: band
cs: skupina

en: band/artist logotype
cs: logotyp skupiny/interpreta

en: before
cs: před

en: before %s
cs: před %s

en: between
cs: mezi

en: between %s ago and %s ago
cs: mezi %s zpět a %s zpět

en: between %s and %s
cs: mezi %s a %s

en: between (absolute dates)
cs: mezi (absolutní data)

en: between (relative dates)
cs: mezi (relativní data)

en: big size
cs: velká velikost

en: bonus tracks
cs: bonusové stopy

en: bootleg
cs: ilegální

en: broken
cs: poškozeno

en: by
cs: dle

en: by added
cs: dle přidání

en: by lastplay
cs: dle posledního přehrání

en: by lastplay & bootleg
cs: dle posledního přehrání & bootlegu

en: by lastplay & play count
cs: dle posledního přehrání & počtu přehrání

en: by play count
cs: dle počtu přehrání

en: by rating
cs: dle hodnocení

en: by {artist} from {album}
cs: od {artist} z {album}

en: by {author}
cs: od {author}

en: bytes
cs: bytů

en: check length now
cs: Zkontrolovat délku nyní

en: check now
cs: kontrolovat nyní

en: cloud mode
cs: režim mraky

en: command :
cs: příkaz :

en: common number
cs: obecný počet

en: common string
cs: obecný řetězec

en: composer
cs: skladatel

en: conductor
cs: dirigent

en: connection failed
cs: selhání spojení

en: connection failed.
cs: selhání spojení.

en: contains
cs: obsahuje

en: contains %s
cs: obsahuje %s

en: contains %s (case sensitive)
cs: zahrnuje %s (malá a velká písmena)

en: counter
cs: počítadlo

en: custom
cs: uživatelský

en: day
cs: den

en: days
cs: dnů

en: default
cs: výchozí

en: default filename
cs: výchozí název souboru

en: default folder
cs: výchozí složka

en: delete selected filter
cs: smazat vybraný filtr

en: delete selected grouping
cs: smazat vybrané seskupení

en: delete selected random mode
cs: smazat vybraný náhodný režim

en: delete selected sort mode
cs: smazat vybraný režim třídění

en: different folders
cs: rozdílné složky

en: disc {disc}
cs: disk {disc}

en: doesn't contain %s
cs: neobsahuje %s

en: doesn't contain %s (case sensitive)
cs: nezahrnuje %s (malá a velká písmena)

en: doesn't have a picture
cs: nemá obrázek

en: doesn't include %s
cs: neobsahuje %s

en: doesn't include artist %s
cs: neobsahuje umělce %s

en: doesn't match regexp %s
cs: Neodpovídá regulárnímu výrazu %s

en: doesn't match regexp %s (case sensitive)
cs: Neodpovídá regulárnímu výrazu %s (malá a velká písmena)

en: during performance
cs: během produkce

en: during recording
cs: během nahrávání

en: empty
cs: prázdné

en: enable gapless (experimental)
cs: umožnit přehrávání bez mezer (pokusně)

en: entire collection
cs: celá kolekce

en: error
cs: chyba

en: example (selected song) : {score}  ({chances})
cs: příklad (vybraná skladba) : {score}  ({chances})

en: example :
cs: příklad :

en: example :
cs: příklad :

en: example : %s
cs: příklad : %s

en: examples :
cs: příklady :

en: fallback-gain : %d dB
cs: nouzový-zisk : %d dB

en: false
cs: nepravda

en: favorite
cs: oblíbené

en: file tag
cs: Vepsat do tagu

en: filters
cs: Filtry

en: flags
cs: příznaky

en: float
cs: plovoucí

en: font size depends on
cs: velikost písma závisí na

en: for files without a VBR header
cs: pro soubory bez hlavičky VBR

en: front cover
cs: přední přebal

en: fuzzy match
cs: nejasná shoda

en: gmusicbrowser is playing %t from %l (%Y) by %a
cs: gmusicbrowser právě přehrává %t z %l (%Y) od %a

en: google images
cs: obrázky z googlu

en: google images (hi-res)
cs: obrázky z googlu ve vysokém rozlišení

en: group by
cs: seskupit s

en: half-life :
cs: poločas :

en: has a picture
cs: má obrázek

en: has at least one
cs: má alespoň jeden

en: has been played
cs: byl přehrán

en: has been skipped
cs: byl přerušen

en: has none
cs: nemá žádný

en: hours
cs: hodin

en: huge size
cs: obrovská velikost

en: icecast server
cs: server icecast

en: id3v1 tag
cs: ID3v1 popisek

en: ignore title
cs: ignorovat název

en: illustration
cs: ilustrace

en: imported list
cs: importovaný seznam

en: in %l
cs: v %l

en: in the bottom
cs: na konci

en: in the bottom %s
cs: na konci %s

en: in the top
cs: nahoře

en: in the top %s
cs: nahoře %s

en: includes
cs: zahrnuje

en: includes %s
cs: jzahrnuje %s

en: includes artist
cs: Zahrnuje umělce

en: includes artist %s
cs: Zahrnuje umělce %s

en: integer
cs: celé číslo

en: invalid pattern
cs: chybná šablona

en: inverse
cs: inverze

en: is
cs: je

en: is %s
cs: je %s

en: is 44.1kHz
cs: je 44.1kHz

en: is a flac file
cs: je soubor flac

en: is a lossless file
cs: je bezztrátový soubor

en: is a lossy file
cs: je soubor flac

en: is a mp3 file
cs: je soubor mp3

en: is a musepack file
cs: je soubor musepack

en: is a vorbis file
cs: je soubor vorbis

en: is a wavepack file
cs: je soubor wavepack

en: is an aac file
cs: je soubor aac

en: is an alac file
cs: je soubor alac

en: is an ape file
cs: je soubor ape

en: is an mp4/m4a file
cs: je soubor mp4/m4a

en: is defined
cs: je definován

en: is equal to
cs: se rovná

en: is equal to %s
cs: se rovná %s

en: is false
cs: je falešný

en: is in
cs: je v

en: is in %s
cs: je v %s

en: is mono
cs: je mono

en: is not defined
cs: není definován

en: is smart equal
cs: je rovný

en: is smart equal to %s
cs: je rovný %s

en: is stereo
cs: je stereo

en: is true
cs: je pravda

en: isn't %s
cs: není %s

en: isn't equal to %s
cs: se nerovná %s

en: isn't in %s
cs: není v %s

en: isn't mono
cs: není mono

en: isn't stereo
cs: není stereo

en: itunes doesn't support unsynchronised tags last time I checked, mostly affect tags with pictures
cs: Při posledním ověření itunes nepodporovalo nesynchronizované popisky, patrné hlavně u popisků s obrázky

en: last.fm plugin
cs: zásuvný modul last.fm

en: last.fm's similarity categories:
    >90 super
    >70 very high
    >50 high
    >30 medium
    >10 lower
cs: Kategorie podobností last.fm:
    >90 super
    >70 velmi vysoká
    >50 vysoká
    >30 průměrná
    >10 nízká

en: lead artist
cs: hlavní interpret

en: leaflet page
cs: prospektová strana

en: left-side filter panes
cs: panely s filtry vlevo

en: length of songs
cs: délka skladeb

en: less than
cs: méně než

en: less than %s ago
cs: méně než před %s zpět

en: lyricist
cs: textař

en: lyrics file
cs: Soubor slov

en: matches regexp
cs: odpovídá regulárnímu výrazu

en: matches regexp %s
cs: odpovídá regulárnímu výrazu %s

en: matches regexp %s (case sensitive)
cs: odpovídá regulárnímu výrazu %s (malá a velká písmena)

en: maximum font size
cs: maximální velikost písma

en: media
cs: média

en: medium size
cs: střední velikost

en: minimal
cs: minimální

en: minimum font size
cs: nejmenší velikost písma

en: minutes
cs: minut

en: month
cs: měsíc

en: months
cs: měsíce

en: more than
cs: více než

en: more than %s ago
cs: více než %s zpět

en: mosaic mode
cs: režim mozaika

en: movie/video screen capture
cs: filmová/video obrazovka

en: mp3 files without a VBR header requires a full scan to check its real length and bitrate
cs: mp3 soubory bez VBR vyžadují znovu plné prozkoumání kvůli stanovení skutečné délky a datového toku

en: mplayer executable :
cs: mplayer spustitelný:

en: mplayer options :
cs: možnosti mplayeru

en: multi-lines string
cs: víceřádkový řetězec

en: name of the new filter
cs: název nového filtru

en: name of the new grouping
cs: název nového seskupení

en: name of the new random mode
cs: název nového náhodného režimu

en: name of the new sort mode
cs: název nového režimu třídění

en: never
cs: nikdy

en: never played
cs: nikdy nepřehrávané

en: no %s fuzzy match with %s
cs: žádná %s nejasná shoda s %s

en: no matches found, you might want to remove some search terms.
cs: žádná shoda nenalezena, zkuste odstranit nějakou podmínku vyhledávání

en: no order
cs: bez pořadí

en: no picture
cs: bez obrázku

en: no pictures
cs: bez obrázků

en: no plugins found
cs: zásuvný modul nenalezen

en: no songs needs checking
cs: songy nepotřebují kontrolu

en: no splitting
cs: bez dělení

en: no to all
cs: ne pro vše

en: noname
cs: bezejmenné

en: normal
cs: normální

en: not between %s ago and %s ago
cs: ne mezi %s zpět a %s zpět

en: not between %s and %s
cs: ne mezi %s a %s

en: not bootleg
cs: není ilegální

en: not defined
cs: není definován

en: not in the bottom %s
cs: není v dolní % s

en: not in the top %s
cs: ne nahoře %s

en: not present in %s
cs: není přítomen v %s

en: not set to %s
cs: není nastaven na% s

en: not the %s least recent
cs: v neposlední řadě %s nedávné

en: not the %s most recent
cs: ne %s poslední

en: number of songs
cs: počet skladeb

en: number of songs in filter
cs: počet skladeb ve filtru

en: only show entries with at least n songs
cs: zobrazit jen položky obsahující minimálně n skladeb

en: only works when the artist-info tab is displayed
cs: Funkční jen pokud je zobrazena záložka informace o interpretovi

en: only works with some lyrics source and when the lyrics tab is active
cs: Funkční pouze s některými zdroji textů a pokud je zobrazena záložka textů

en: open context window
cs: otevřít okno kontextu

en: options
cs: nastavit okna

en: or %d seconds
cs: nebo %d sekund

en: other
cs: další

en: other file icon
cs: jiná ikona souboru

en: output device :
cs: výstupní zařízení :

en: password :
cs: heslo :

en: perl code
cs: perl kód

en: picture size
cs: velikost obrázku

en: play count average
cs: průměrný počet přehrání

en: played>4
cs: přehráno>4

en: pre-amp
cs: předzesilovač

en: pre-amp : %d dB
cs: předzesílení : %d dB

en: present in %s
cs: přítomen v %s

en: present in list
cs: přítomen v seznamu

en: quit
cs: ukončit

en: rating
cs: hodnocení

en: rating average
cs: průměrné hodnocení

en: recording location
cs: nahrávání umístění

en: requires xdg-screensaver
cs: je požadován xdg-screensaver

en: reset filter {nb}
cs: vymazat filtr {nb}

en: reset format
cs: obnovit formát

en: reset primary filter
cs: vymazat primární filtr

en: reset secondary filter
cs: vymazat sekundární filtr

en: retry
cs: zkusit znovu

en: retry in {seconds} s
cs: zkusit znovu za {seconds} s

en: reverse order
cs: Obrátit pořadí

en: save as '{name}'
cs: uložit jako '{name}'

en: save filter as
cs: uložit filtr jako

en: save grouping as
cs: uložit seskupení jako

en: save random mode as
cs: uložit náhodný režim jako

en: save sort mode as
cs: uložit režim třídění jako

en: saved filters
cs: uložené filtry

en: saved groupings
cs: uloženená seskupení

en: saved random modes
cs: uložené náhodné režimy

en: saved sort modes
cs: uložené režimy třídění

en: scan now
cs: vyhledávat nyní

en: seconds
cs: vteřin

en: set to
cs: nastavit na

en: set to %s
cs: nastavit na %s

en: show histogram background
cs: Zobrazit pozadí histogramu

en: show pictures
cs: zobrazit obrázky

en: show the 'All' row
cs: zobrazit položku 'Vše'

en: similar-artists
cs: podobný-umělec

en: skin options
cs: nastavení motivu

en: skip count average
cs: přeskočit počítadlo průměru

en: small size
cs: malá velikost

en: sort by
cs: třídit podle

en: static list
cs: statický seznam

en: stop
cs: zastavit

en: string
cs: řetězec

en: supports :
cs: podporuje :

en: text format
cs: formát textu

en: text mode
cs: režim textu

en: the %s least recent
cs: %s nejméně nedávné

en: the %s most recent
cs: %s poslední

en: the command {name}
cs: příkaz '{name}'

en: the default is utf16 for ID3v2.3 and utf8 for ID3v2.4
cs: výchozí je utf16 pro ID3v2.3 a utf8 pro ID3v2.4

en: the file {name}
cs: soubor {name}

en: the least recent
cs: nejméně nedávné

en: the most recent
cs: poslední

en: the {name} perl module
cs: perl režim {name}

en: then {action}
cs: pak {action}

en: times
cs: krát

[ctx: Field_aliases]
note: comma-separated list of field aliases for title, these are in addition to english aliases
en: title
cs: název

en: toggle Intersection mode
cs: přepnout smíšený režim

en: toggle Invert mode
cs: přepnout invertní režim

en: tools
cs: nástroje

en: true
cs: pravda

en: turn off
cs: vypnout

en: unknown
cs: neznámý

en: unknown error
cs: neznámá chyba

en: unnamed random mode
cs: nepojmenovaný náhodný režim

en: url-encoded list of files
cs: seznam souborů s url kódováním

en: url-encoded list of files/folders
cs: seznam souborů/složek s url kódováním

en: use :
cs: použít :

en: use album name
cs: použít název alba

en: use default
cs: použít výchozí

en: use gnome settings
cs: použít nastavení gnome

en: use song folder
cs: použít složku skladby

en: use standard strftime variables
cs: použít standardní proměnné funkce strftime

en: username :
cs: uživatelské jméno :

en: using skin :
cs: použitý motiv :

en: wait for more
cs: vyčkat

en: weeks
cs: týdnů

en: weight :
cs: důležitost :

en: wikipedia, lyrics, and custom webpages
cs: Wikipedie, texty a uživatelské webové stránky

en: with browser
cs: s prohlížečem

en: with browser & queue
cs: s prohlížečem & frontou

en: with browser (SongTree)
cs: s prohlížečem (strom skladeb)

en: with lists
cs: se seznamy

en: with picture
cs: s obrázkem

en: with playlist
cs: s playlistem

en: with queue
cs: s frontou

en: with search
cs: s vyhledáváním

en: with search and lists
cs: s vyhledáváním a seznamy

en: with search and lists 2
cs: s vyhledáváním a seznamy 2

en: without gstreamer : one stream per file, one connection at a time
    with gstreamer : one continuous stream, multiple connection possible
cs: bez gstreamru : jeden proud pro soubor, naráz jen jedno připojení
    s gstreamrem : nepřetržitý proud, možnost mnohonásobného připojení

en: x offset :
cs: vyrovnat x :

en: y offset :
cs: vyrovnat y :

en: year
cs: rok

en: year (highest)
cs: rok (nejvyšší)

en: years
cs: roky

en: yes to all
cs: ano pro vše

en: {album}
    <small>by</small> {artist}
cs: {album}
    <small>od</small> {artist}

en: {folder} already exists
cs: {folder} již existuje

en: {hours} hours {min} min {sec} s
cs: {hours} hodin {min} min {sec} s

en: {outputname} output settings
cs: {outputname} nastavení výstupu

en: {songs} by {artists}
cs: {songs} od {artists}

en: {song} by {artist}
cs: {song} od {artist}

en: |-separated list of widget names
cs: |-oddělený seznam názvů pomůcek
