gnome-2048 master - en to sl translation catalogue (44 entries)

en: Congratulations!
sl: Čestitke!

en: New Game
sl: Nova igra

en: Keep Playing
sl: Nadaljuj z igranjem

en: Scores
sl: Rezultati

en: Preferences
sl: Možnosti

en: About
sl: O programu

en: Quit
sl: Končaj

en: Window width
sl: Širina okna

en: Window width.
sl: Širina okna igralnega polja.

en: Window height
sl: Višina okna

en: Window height.
sl: Višina okna igralnega polja.

en: Window maximized
sl: Razpeto okno

en: Window maximization state.
sl: Okno naj bo prikazanoo v razpetem stanju.

en: Number of rows
sl: Število vrstic

en: Game grid number of rows.
sl: Število vrstic v mreži igralnega polja.

en: Number of columns
sl: Število stolpcev

en: Game grid number of columns.
sl: Število stolpcev v mreži igralnega polja.

en: Target value
sl: Vrednost cilja

en: Tile value at which user is congratulated.
sl: Vrednost polja, pri katerem se uporabniku pokaže čestitka.

en: Congrat on target tile
sl: Pokaži čestitko pri odkritju ciljnega polja

en: Whether the user shall be congratulated on obtaining target tile.
sl: Možnost določa, ali naj se uporabniku prikaže čestitka ob odkritju ciljnega polja.

en: Animations speed
sl: Hitrost animiranja

en: Duration of animations: show tile, move tile, and dim tile.
sl: Trajanje animacije: pokaži polje, premakni polje in zamegli polje.

en: Allow undo
sl: Dovoli razveljavitve

en: Whether tile movements can be undone.
sl: Možnost določa, ali je poteze mogoče razveljaviti.

en: Number of undo movements
sl: Število razveljavitev

en: Maximum number of tile movements that can be undone.
sl: Največje število potez polj, ki jih je še mogoče razveljaviti.

en: Obtain the 2048 tile
sl: Cilj je polje 2048

en: Play the highly addictive 2048 game. GNOME 2048 is a clone of the popular single-player puzzle game. Gameplay consists of joining numbers in a grid and obtain the 2048 tile.
sl: Igra Gnome 2048 je klon popularne številske igre. Cilj igre je doseči število 2048 z združevanjem enakih števil v mreži.

en: Use your keyboard's arrow keys to slide all tiles in the desired direction. Be careful: all tiles slide to their farthest possible positions, you cannot slide just one tile or one row or column. Tiles with the same value are joined when slided one over the other.
sl: Uporabite smerne tipke za premikanje med polji v želeni smeri. Bodite previdni: ob pritisku smerne tipke, se polje postavi na najbolj oddaljeno mesto v mreži. Ni se mogoče premakniti le za eno polje oziroma le za eno vrstico ali stolpec. Polja z isto vrednostjo števila se seštejejo in natoprekrijejo.

en: With every new tile obtained you increase your score. If you think you can easily get the 2048 tile, do not let it stop you, the game does not end there, you can continue joining tiles and improving your score.
sl: Z vsakim združenim poljem se poveča trenutni rezultat igre. Če se vam zdi, da je doseči število 2048 enostavno, se lahko preizkusite. Igra se tam sicer še ne konča. Za najvstrajnejše je še veliko prostora.

en: Originally created by Gabriele Cirulli, 2048 has gained much popularity due to it being highly addictive. Cirulli's 2048 is in turn a clone of the 1024 game and includes ideas from other clones.
sl: Igra 2048, ki jo je ustvaril Gabriele Cirulli, je postala uspešnica zaradi velike zasvojljivosti. Igra vključuje različne ideje tudi drugih podobnih iger.

en: A running game having reached the 2048 tile
sl: Igra, pri kateri je treba s seštevanjem doseči število 2048

note: this is a translatable version of project_group
en: The GNOME Project
sl: Projekt GNOME

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: puzzle;
sl: igra;uganka;sudoku;seštevanje;

en: Grid size
sl: Velikost mreže

en: Display congrats
sl: Pokaži čestitke

en: Game Over
sl: Konec igra

en: You have obtained the %u tile
sl: Odkrito je polje %u

en: Grid 4 × 4
sl: Mreža 4 × 4

en: Grid 5 × 5
sl: Mreža 5 × 5

en: Grid Size:
sl: Velikost mreže:

en: A clone of 2048 for GNOME
sl: Klon igre 2048 za GNOME

en: Copyright © 2014-2015 – Juan R. García Blanco
    Copyright © 2016 – Arnaud Bonatti
sl: Avtorske pravice © 2014-2015 – Juan R. García Blanco
    Avtorske pravice © 2016 – Arnaud Bonatti
