gnome-activity-journal - en to bg translation catalogue (91 entries)

en: print additional debugging information
bg: извеждане на допълнителна информация за изчистване на грешки

en: ERROR
bg: ГРЕШКА

en: Unable to connect to Zeitgeist:
bg: Невъзможност за свързване с Zaitgeist

en: Today
bg: Днес

en: Yesterday
bg: Вчера

en: Go to Today
bg: Отиване на днешната дата

en: Go to the previous day
bg: Отиване към предишния ден

en: Go to the next day
bg: Отиване към следващия ден

en: Type here to search...
bg: Пишете тук за да търсите

en: <b>Playing...</b>
bg: <b>Възпроизвеждане...</b>

en: Preferences
bg: Предпочитания

en: About
bg: Относно

en: Remove Pin
bg: Премахване на отметка

en: Add Pin
bg: Добавяне на отметка

en: Delete item from Journal
bg: Изтриване от Дневника

en: Delete all events with this URI
bg: Изтриване на всички събития с този адрес

en: More Information
bg: Повече информация

en: Send To...
bg: Изпращане до…

en: Used With
bg: Използвано с

en: Launch this subject
bg: Пускане на тази тема

en: Delete this subject
bg: Изтриване на тази тема

en: Active Plugins:
bg: Активни приставки

en: Plugins
bg: Приставки

en: Show icon in system tray
bg: Показване на икона в системната област за уведомяване

en: Configuration
bg: Настройка

en: <span size="larger"><b>Loading Journal...</b></span>
bg: <span size="larger"><b>Зареждане на дневника...</b></span>

en: %s to %s
bg: %s до %s

en: Activity Journal
bg: Дневник на действията

en: {source._desc_sing} with {event.subjects[0].text}
bg: {source._desc_sing} с {event.subjects[0].text}

en: {source._desc_sing} with {event.subjects[0].text}
    {event.subjects[0].uri}
bg: {source._desc_sing} с {event.subjects[0].text}
    {event.subjects[0].uri}

en: Available
bg: Наличен

en: Offline
bg: Извън мрежата

en: Away
bg: Отсъстващ

en: Busy
bg: Зает

en: with
bg: с

en: Time Tracker
bg: Часова лента

en: {source._desc_sing} from {event.subjects[0].text}
bg: {source._desc_sing} от {event.subjects[0].text}

en: {source._desc_sing} from {event.subjects[0].text}
    {event.subjects[0].uri}
bg: {source._desc_sing} от {event.subjects[0].text}
    {event.subjects[0].uri}

en:  (%s Attachments)
bg:  (%s прикачени)

en: Note
    {event.subjects[0].text}
bg: Бележка
    {event.subjects[0].text}

en: item | items
bg[0]: елемент
bg[1]: елементи

note: TODO: Move this into Zeitgeist's library, implemented properly
en: Worked with a Video
bg: Работа с видео

en: Worked with Videos
bg: Работа с видео

en: Worked with Audio
bg: Работа със звук

en: Worked with an Image
bg: Работа с изображение

en: Worked with Images
bg: Работа с изображения

en: Edited or Read Document
bg: Редактиране или четене на документ

en: Edited or Read Documents
bg: Редактиране или четене на документи

en: Edited or Read Code
bg: Редактиране или четене на код

en: Conversation
bg: Разговор

en: Conversations
bg: Разговори

en: Visited Website
bg: Посетена уеб страница

en: Visited Websites
bg: Посетени уеб страници

en: Email
bg: Е-писмо

en: Emails
bg: Е-писма

en: Todo
bg: За правене

en: Todos
bg: Задачи

en: Other Activity
bg: Друга дейност

en: Other Activities
bg: Други дейности

en: Edited or Read Note
bg: Редактиране или четене на бележка

en: Edited or Read Notes
bg: Редактиране или четене на бележки

en: Software Development
bg: Разработка на софтуер

en: Software Developments
bg: Разработки на софтуер

en: Hide/Show GAJ
bg: Скриване/Показване

en: Video
bg: Видео

en: Music
bg: Музика

en: Document
bg: Документ

en: Image
bg: Изображение

en: Source Code
bg: Изходен код

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: IM Message
bg: Съобщение

note: TODO: In a future, I'd be cool to make the day partitions configurable. This includes redefining what Morning/Afternoon/etc. are, but also changing the categories entirely (eg. "Work", "Lunch time", etc.). For this get_day_parts and other methods should take a timestamp of the relevant day so they c
en: Morning
bg: Сутрин

en: Afternoon
bg: Следобед

en: Evening
bg: Вечер

en: Switch to MultiView
bg: Превключване към паралелен изглед

en: <b>Name: </b>
bg: <b>Име: </b>

en: 
    <b>MIME Type:</b> %s (%s)
bg: 
    <b>Вид MIME:</b> %s (%s)

en: Switch to ThumbView
bg: Преминаване към мозаечен изглед

en: Switch to TimelineView
bg: Превключване към хронологичен изглед

en: Pinned Items
bg: Отметки

en: Browse a chronological log of your activities and easily find files, contacts, etc.
bg: Разглеждайте хронологичен запис на вашите дейности  и лесно откривайте файлове, контакти и т. н.

en: Accessibility
bg: Достъпност

en: Allow thumbnails as icons
bg: Позволяване на миниатюрите като икони

en: Amount of visible days
bg: Брой видими дни

en: Customized height for the main window, in pixels (requires restart). Can't be bigger than the desktop's size.
bg: Потребителска височина на основния прозорец, в пиксели (изисква рестартиране). Не може да е по-голява от размера на работния плот.

en: Customized width for the main window, in pixels (requires restart). Can't be bigger than the desktop's size.
bg: Потребителска широчина на основния прозорец, в пиксели (изисква рестартиране). Не може да е по-голява от размера на работния плот.

en: The amount of days to show at once.
bg: Брой едновременно показвани дни.

en: Whether special accessibility options should be enabled (requires restart).
bg: Дали да са включени специалните настройки за достъпност (изисква рестартиране).

en: Whether to allow showing little thumbnails next to each activity (requires restart). If False, only generic mime-type icons will be used.
bg: Дали да се показват малки миниатюри до всяка дейност (изисква рестартиране). Ако не е истина, ще се показват само общи икони на типовете файлове.

en: Window height
bg: Височина на прозореца

en: Window width
bg: Широчина на прозореца
