gnome-activity-journal - en to eu translation catalogue (91 entries)

en: print additional debugging information
eu: inprimatu arazketa-informazio gehigarria

en: ERROR
eu: ERROREA

en: Unable to connect to Zeitgeist:
eu: Ezin izan da Zeitgeist-era konektatu:

en: Today
eu: Gaur

en: Yesterday
eu: Atzo

en: Go to Today
eu: Joan Gaur egunera

en: Go to the previous day
eu: Joan aurreko egunera

en: Go to the next day
eu: Joan hurrengo egunera

en: Type here to search...
eu: Idatzi hemen bilaketa egiteko...

en: <b>Playing...</b>
eu: <b>Erreproduzitzen...</b>

en: Preferences
eu: Hobespenak

en: About
eu: Honi buruz

en: Remove Pin
eu: Kendu pin-a

en: Add Pin
eu: Gehitu pin-a

en: Delete item from Journal
eu: Ezabatu elementua egunkaritik

en: Delete all events with this URI
eu: Ezabatu URI hau daukaten elementu guztiak

en: More Information
eu: Informazio gehiago

en: Send To...
eu: Bidali hona...

en: Used With
eu: Honekin erabilia

en: Launch this subject
eu: Abiarazi gai hau

en: Delete this subject
eu: Ezabatu gai hau

en: Active Plugins:
eu: Plugin aktiboak:

en: Plugins
eu: Pluginak

en: Show icon in system tray
eu: Erakutsi ikonoa sistemaren erretiluan

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: <span size="larger"><b>Loading Journal...</b></span>
eu: <span size="larger"><b>Journal kargatzen...</b></span>

en: %s to %s
eu: %s-(e)tik %s-(e)ra

en: Activity Journal
eu: Jarduera-egunkaria

en: {source._desc_sing} with {event.subjects[0].text}
eu: {source._desc_sing} {event.subjects[0].text}-(e)kin

en: {source._desc_sing} with {event.subjects[0].text}
    {event.subjects[0].uri}
eu: {source._desc_sing} {event.subjects[0].text}-(e)kin
    {event.subjects[0].uri}

en: Available
eu: Eskuragarri

en: Offline
eu: Lineaz kanpo

en: Away
eu: Kanpoan

en: Busy
eu: Lanpetuta

en: with
eu: honekin:

en: Time Tracker
eu: Denbora-aztarnaria

en: {source._desc_sing} from {event.subjects[0].text}
eu: {source._desc_sing} {event.subjects[0].text}-(e)tik

en: {source._desc_sing} from {event.subjects[0].text}
    {event.subjects[0].uri}
eu: {source._desc_sing} {event.subjects[0].text}-(e)tik
    {event.subjects[0].uri}

en:  (%s Attachments)
eu:  (%s eranskin)

en: Note
    {event.subjects[0].text}
eu: Oharra
    {event.subjects[0].text}

en: item | items
eu[0]: elementu
eu[1]: elementu

note: TODO: Move this into Zeitgeist's library, implemented properly
en: Worked with a Video
eu: Bideo batekin prestatua

en: Worked with Videos
eu: Bideoekin prestatua

en: Worked with Audio
eu: Audio batekin prestatua

en: Worked with an Image
eu: Irudi batekin prestatua

en: Worked with Images
eu: Irudiekin prestatua

en: Edited or Read Document
eu: Dokumentu editatu edo irakurria

en: Edited or Read Documents
eu: Dokumentu editatu edo irakurriak

en: Edited or Read Code
eu: Kode editatu edo irakurria

en: Conversation
eu: Berriketa

en: Conversations
eu: Berriketak

en: Visited Website
eu: Bisitatutako webgunea

en: Visited Websites
eu: Bisitatutako webguneak

en: Email
eu: Posta elektronikoa

en: Emails
eu: Posta elektronikoak

en: Todo
eu: Egiteke

en: Todos
eu: Egitekoak

en: Other Activity
eu: Beste jarduera bat

en: Other Activities
eu: Beste jarduera batzuk

en: Edited or Read Note
eu: Ohar editatu edo irakurria

en: Edited or Read Notes
eu: Ohar editatu edo irakurriak

en: Software Development
eu: Software-garapena

en: Software Developments
eu: Software-garapenak

en: Hide/Show GAJ
eu: Ezkutatu/erakutsi GAJ

en: Video
eu: Bideoa

en: Music
eu: Musika

en: Document
eu: Dokumentua

en: Image
eu: Irudia

en: Source Code
eu: Iturburu-kodea

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: IM Message
eu: IM mezua

note: TODO: In a future, I'd be cool to make the day partitions configurable. This includes redefining what Morning/Afternoon/etc. are, but also changing the categories entirely (eg. "Work", "Lunch time", etc.). For this get_day_parts and other methods should take a timestamp of the relevant day so they c
en: Morning
eu: Goiza

en: Afternoon
eu: Arratsaldea

en: Evening
eu: Ilunabarra

en: Switch to MultiView
eu: Aldatu bistaratze anitzera

en: <b>Name: </b>
eu: <b>Izena: </b>

en: 
    <b>MIME Type:</b> %s (%s)
eu: 
    <b>MIME mota:</b> %s (%s)

en: Switch to ThumbView
eu: Aldatu miniatura-bistaratzera

en: Switch to TimelineView
eu: Aldatu denbora-lerroaren bistaratzera

en: Pinned Items
eu: Finkatutako elementuak

en: Browse a chronological log of your activities and easily find files, contacts, etc.
eu: Arakatu zure jardueren egunkari kronologikoa eta bilatu fitxategiak, kontaktuak, etab. modu errazean.

en: Accessibility
eu: Erabilerraztasuna

en: Allow thumbnails as icons
eu: Onartu miniaturak ikono modura

en: Amount of visible days
eu: Ikusgarri den egun-kopurua

en: Customized height for the main window, in pixels (requires restart). Can't be bigger than the desktop's size.
eu: Leiho nagusiaren altuera pertsonalizatua, pixeletan (berrabiaraztea behar du). Ezin da izan mahaigainaren tamaina baino handiagoa.

en: Customized width for the main window, in pixels (requires restart). Can't be bigger than the desktop's size.
eu: Leiho nagusiaren zabalera pertsonalizatua, pixeletan (berrabiaraztea behar du). Ezin da izan mahaigainaren tamaina baino handiagoa.

en: The amount of days to show at once.
eu: Aldi berean erakutsiko den egun-kopurua.

en: Whether special accessibility options should be enabled (requires restart).
eu: Erabilerraztasun-aukera bereziak gaituko diren ala ez (berrabiaraztea behar du).

en: Whether to allow showing little thumbnails next to each activity (requires restart). If False, only generic mime-type icons will be used.
eu: Jarduera bakoitzaren alboan miniatura txikiak erakustea ahalbidetuko den ala ez (berrabiaraztea behar du). Gezurra bada, mime-type ikono generikoak soilik erabiliko dira.

en: Window height
eu: Leiho-altuera

en: Window width
eu: Leiho-zabalera
