gnome-activity-journal - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: ERROR
fi: VIRHE

en: Unable to connect to Zeitgeist:
fi: Yhteyttä Zeitgeistiin ei voitu luoda:

en: Today
fi: Tänään

en: Yesterday
fi: Eilen

en: Email
fi: Sähköposti

en: Other Activity
fi: Muu toiminta

en: Music
fi: Musiikki

en: Document
fi: Asiakirja

en: Image
fi: Kuva

en: Source Code
fi: Lähdekoodi

en: Unknown
fi: Tuntematon

note: TODO: In a future, I'd be cool to make the day partitions configurable. This includes redefining what Morning/Afternoon/etc. are, but also changing the categories entirely (eg. "Work", "Lunch time", etc.). For this get_day_parts and other methods should take a timestamp of the relevant day so they c
en: Morning
fi: Aamupäivä

en: Afternoon
fi: Iltapäivä

en: Evening
fi: Ilta

en: Accessibility
fi: Esteettömyys

en: Amount of visible days
fi: Näytettävien päivien määrä

en: The amount of days to show at once.
fi: Kerralla näytettävien päivien määrä

en: Window height
fi: Ikkunan korkeus

en: Window width
fi: Ikkunan leveys
