gnome-activity-journal - en to pl translation catalogue (90 entries)

en: print additional debugging information
pl: wyświetla dodatkowe informacje o debugowaniu

en: ERROR
pl: BŁĄD

en: Unable to connect to Zeitgeist:
pl: Nie można połączyć się z usługą Zeitgeist:

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: Go to Today
pl: Przejdź do dzisiaj

en: Go to the previous day
pl: Przechodzi do poprzedniego dnia

en: Go to the next day
pl: Przechodzi do następnego dnia

en: Type here to search...
pl: Wpisanie w tym miejscu rozpocznie wyszukiwanie...

en: <b>Playing...</b>
pl: <b>Odtwarzanie...</b>

en: Preferences
pl: Preferencje

en: About
pl: O programie

en: Remove Pin
pl: Usuń przypięcie

en: Add Pin
pl: Dodaj przypięcie

en: Delete item from Journal
pl: Usuń element z dziennika

en: Delete all events with this URI
pl: Usuń wszystkie zdarzenia z tym adresem URI

en: More Information
pl: Więcej informacji

en: Send To...
pl: Wyślij do...

en: Used With
pl: Użyte za pomocą

en: Launch this subject
pl: Uruchom ten temat

en: Delete this subject
pl: Usuń ten temat

en: Active Plugins:
pl: Aktywne wtyczki:

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Show icon in system tray
pl: Wyświetlanie ikony w obszarze powiadamiania

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: <span size="larger"><b>Loading Journal...</b></span>
pl: <span size="larger"><b>Wczytywanie dziennika...</b></span>

en: %s to %s
pl: %s do %s

en: Activity Journal
pl: Dziennik aktywności

en: {source._desc_sing} with {event.subjects[0].text}
pl: {source._desc_sing} za pomocą {event.subjects[0].text}

en: {source._desc_sing} with {event.subjects[0].text}
    {event.subjects[0].uri}
pl: {source._desc_sing} za pomocą {event.subjects[0].text}
    {event.subjects[0].uri}

en: Available
pl: Dostępny

en: Away
pl: Zaraz wracam

en: Busy
pl: Zajęty

en: with
pl: za pomocą

en: Time Tracker
pl: Mierzenie czasu

en: {source._desc_sing} from {event.subjects[0].text}
pl: {source._desc_sing} z {event.subjects[0].text}

en: {source._desc_sing} from {event.subjects[0].text}
    {event.subjects[0].uri}
pl: {source._desc_sing} z {event.subjects[0].text}
    {event.subjects[0].uri}

en:  (%s Attachments)
pl:  (załączników: %s)

en: Note
    {event.subjects[0].text}
pl: Wpis
    {event.subjects[0].text}

en: item | items
pl[0]: element
pl[1]: elementy
pl[2]: elementów

note: TODO: Move this into Zeitgeist's library, implemented properly
en: Worked with a Video
pl: Praca z plikiem wideo

en: Worked with Videos
pl: Praca z plikami wideo

en: Worked with Audio
pl: Praca z plikiem dźwiękowym

en: Worked with an Image
pl: Praca z plikiem obrazu

en: Worked with Images
pl: Praca z plikami obrazów

en: Edited or Read Document
pl: Modyfikacja lub odczytanie dokumentu

en: Edited or Read Documents
pl: Modyfikacja lub odczytanie dokumentów

en: Edited or Read Code
pl: Modyfikacja lub odczytanie kodu źródłowego

en: Conversation
pl: Rozmowa

en: Conversations
pl: Rozmowy

en: Visited Website
pl: Odwiedzono stronę WWW

en: Visited Websites
pl: Odwiedzono strony WWW

en: Email
pl: Wiadomość e-mail

en: Emails
pl: Wiadomości e-mail

en: Todo
pl: Do zrobienia

en: Todos
pl: Do zrobienia

en: Other Activity
pl: Inna czynność

en: Other Activities
pl: Inne czynności

en: Edited or Read Note
pl: Modyfikacja lub odczytanie wpisu

en: Edited or Read Notes
pl: Modyfikacja lub odczytanie wpisu

en: Software Development
pl: Tworzenie oprogramowania

en: Software Developments
pl: Tworzenie oprogramowania

en: Hide/Show GAJ
pl: Wyświetlanie/ukrycie GAJ

en: Video
pl: Wideo

en: Music
pl: Muzyka

en: Document
pl: Dokument

en: Image
pl: Obraz

en: Source Code
pl: Kod źródłowy

en: Unknown
pl: Nieznany

en: IM Message
pl: Wiadomość komunikatora

note: TODO: In a future, I'd be cool to make the day partitions configurable. This includes redefining what Morning/Afternoon/etc. are, but also changing the categories entirely (eg. "Work", "Lunch time", etc.). For this get_day_parts and other methods should take a timestamp of the relevant day so they c
en: Morning
pl: Poranek

en: Afternoon
pl: Popołudnie

en: Evening
pl: Wieczór

en: Switch to MultiView
pl: Przełącz do widoku "MultiView"

en: <b>Name: </b>
pl: <b>Nazwa: </b>

en: 
    <b>MIME Type:</b> %s (%s)
pl: 
    <b>Typ MIME:</b> %s (%s)

en: Switch to ThumbView
pl: Przełącz do widoku "ThumbView"

en: Switch to TimelineView
pl: Przełącz do widoku "TimelineView"

en: Pinned Items
pl: Przypięte elementy

en: Browse a chronological log of your activities and easily find files, contacts, etc.
pl: Przeglądanie chronologicznego dziennika aktywności oraz łatwe wyszukiwanie plików, kontaktów itp.

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Allow thumbnails as icons
pl: Zezwolenie na używanie miniatur jako ikon

en: Amount of visible days
pl: Liczba widocznych dni

en: Customized height for the main window, in pixels (requires restart). Can't be bigger than the desktop's size.
pl: Dostosowana wysokość głównego okna w pikselach (wymaga ponownego uruchomienia programu). Nie może być większe niż rozmiar pulpitu.

en: Customized width for the main window, in pixels (requires restart). Can't be bigger than the desktop's size.
pl: Dostosowana szerokość głównego okna w pikselach (wymaga ponownego uruchomienia programu). Nie może być większe niż rozmiar pulpitu.

en: The amount of days to show at once.
pl: Liczba dni wyświetlanych za jednym razem.

en: Whether special accessibility options should be enabled (requires restart).
pl: Określa, czy specjalne opcje dostępności powinny być włączone (wymaga ponownego uruchomienia programu).

en: Whether to allow showing little thumbnails next to each activity (requires restart). If False, only generic mime-type icons will be used.
pl: Określa, czy zezwalać na wyświetlanie miniatur obok każdej aktywności (wymaga ponownego uruchomienia programu). Jeśli ustawione na wartość "False", tylko ogólne ikony typów MIME będą używane.

en: Window height
pl: Wysokość okna

en: Window width
pl: Szerokość okna
