gnome-activity-journal - en to sl translation catalogue (90 entries)

en: print additional debugging information
sl: prikaži dodatne razhroščevalne podatke

en: ERROR
sl: NAPAKA

en: Unable to connect to Zeitgeist:
sl: Ni se bilo mogoče povezati z Zeitgeistom:

en: Today
sl: Danes

en: Yesterday
sl: Včeraj

en: Go to Today
sl: Pojdi na današnji dan

en: Go to the previous day
sl: Pojdi na predhodni dan

en: Go to the next day
sl: Pojdi na naslednji dan

en: Type here to search...
sl: Tipkajte tukaj za iskanje ...

en: <b>Playing...</b>
sl: <b>Predvajanje ...</b>

en: Preferences
sl: Možnosti

en: About
sl: O

en: Remove Pin
sl: Odstrani priponko

en: Add Pin
sl: Dodaj priponko

en: Delete item from Journal
sl: Odstrani predmet iz Dnevnika

en: Delete all events with this URI
sl: Izbriši vse dogodke s tem URI

en: More Information
sl: Več podrobnosti

en: Send To...
sl: Pošlji v ...

en: Used With
sl: Uporabljeno z

en: Launch this subject
sl: Poženi to zadevo

en: Delete this subject
sl: Izbriši to zadevo

en: Active Plugins:
sl: Dejavni vstavki:

en: Plugins
sl: Vstavki

en: Show icon in system tray
sl: Pokaži ikono v sistemski vrstici

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: <span size="larger"><b>Loading Journal...</b></span>
sl: <span size="larger"><b>Nalaganje dnevnika ...</b></span>

en: %s to %s
sl: %s v %s

en: Activity Journal
sl: Dnevnik dejavnosti

en: {source._desc_sing} with {event.subjects[0].text}
sl: {source._desc_sing} z {event.subjects[0].text}

en: {source._desc_sing} with {event.subjects[0].text}
    {event.subjects[0].uri}
sl: {source._desc_sing} z {event.subjects[0].text}
    {event.subjects[0].uri}

en: Available
sl: Na voljo

en: Offline
sl: Brez povezave

en: Away
sl: Odsoten

en: Busy
sl: Zaseden

en: with
sl: z

en: Time Tracker
sl: Sledilnik časa

en: {source._desc_sing} from {event.subjects[0].text}
sl: {source._desc_sing} od {event.subjects[0].text}

en: {source._desc_sing} from {event.subjects[0].text}
    {event.subjects[0].uri}
sl: {source._desc_sing} od {event.subjects[0].text}
    {event.subjects[0].uri}

en:  (%s Attachments)
sl:  (%s priloge)

en: Note
    {event.subjects[0].text}
sl: Opomba
    {event.subjects[0].text}

en: item | items
sl[0]: predmet
sl[1]: predmeta
sl[2]: predmeti
sl[3]: predmeti

note: TODO: Move this into Zeitgeist's library, implemented properly
en: Worked with a Video
sl: Delo z videom

en: Worked with Videos
sl: Delo z videi

en: Worked with Audio
sl: Delo z zvokom

en: Worked with an Image
sl: Delo s sliko

en: Worked with Images
sl: Delo s slikami

en: Edited or Read Document
sl: Urejanje ali branje dokumenta

en: Edited or Read Documents
sl: Urejanje ali branje dokumentov

en: Edited or Read Code
sl: Urejanje ali branje kode

en: Conversation
sl: Pogovor

en: Conversations
sl: Pogovori

en: Visited Website
sl: Obisk spletne strani

en: Visited Websites
sl: Obisk spletnih strani

en: Email
sl: E-pošta

en: Emails
sl: E-pošta

en: Todo
sl: Za narediti

en: Todos
sl: Opravila

en: Other Activity
sl: Druga dejavnost

en: Other Activities
sl: Druge dejavnosti

en: Edited or Read Note
sl: Urejanje ali branje opombe

en: Edited or Read Notes
sl: Urejanje ali branje opomb

en: Software Development
sl: Razvoj programov

en: Software Developments
sl: Razvoji programov

en: Hide/Show GAJ
sl: Kaži/skrij GAJ

en: Music
sl: Glasba

en: Document
sl: Dokument

en: Image
sl: Slika

en: Source Code
sl: Izvorna koda

en: Unknown
sl: Neznano

en: IM Message
sl: Hipno sporočilo

note: TODO: In a future, I'd be cool to make the day partitions configurable. This includes redefining what Morning/Afternoon/etc. are, but also changing the categories entirely (eg. "Work", "Lunch time", etc.). For this get_day_parts and other methods should take a timestamp of the relevant day so they c
en: Morning
sl: Zjutraj

en: Afternoon
sl: Popoldne

en: Evening
sl: Zvečer

en: Switch to MultiView
sl: Preklopi v razširjen pogled

en: <b>Name: </b>
sl: <b>Ime: </b>

en: 
    <b>MIME Type:</b> %s (%s)
sl: 
    <b>Vrsta mime:</b> %s (%s)

en: Switch to ThumbView
sl: Preklopi v pogled sličic

en: Switch to TimelineView
sl: Preklopi v pogled časovnice

en: Pinned Items
sl: Pripeti predmeti

en: Browse a chronological log of your activities and easily find files, contacts, etc.
sl: Brskajte po kronološkem dnevniku svojih dejavnosti in enostavno najdite datoteke, stike, itn.

en: Accessibility
sl: Dostopnost

en: Allow thumbnails as icons
sl: Dovoli sličice kot ikone

en: Amount of visible days
sl: Količina vidnih dni

en: Customized height for the main window, in pixels (requires restart). Can't be bigger than the desktop's size.
sl: Višina glavnega okna po meri v točkah (zahteva ponovni zagon). Ne more biti večja kot velikost namizja.

en: Customized width for the main window, in pixels (requires restart). Can't be bigger than the desktop's size.
sl: Širina glavnega okna po meri v točkah (zahteva ponovni zagon). Ne more biti večja kot velikost namizja.

en: The amount of days to show at once.
sl: Količina dni, ki naj bodo naenkrat prikazani.

en: Whether special accessibility options should be enabled (requires restart).
sl: Ali naj bodo omogočene posebne možnosti za dostopnost (zahteva ponovni zagon).

en: Whether to allow showing little thumbnails next to each activity (requires restart). If False, only generic mime-type icons will be used.
sl: Ali naj se dovoli prikaz majhnih sličic poleg vsake dejavnosti (zahteva ponovni zagon). Če je nastavljeno na False, bodo uporabljene le splošne ikone vrst MIME.

en: Window height
sl: Višina okna

en: Window width
sl: Širina okna
