gnome-activity-journal - en to ast translation catalogue (76 entries)

en: print additional debugging information
ast: amosar información de depuración adicional

en: Unable to connect to Zeitgeist:
ast: Nun se pudo coneutar con Zeitgeist:

en: Today
ast: Güei

en: Yesterday
ast: Ayeri

en: Go to Today
ast: Dir a güei

en: Type here to search...
ast: Escribe equí pa guetar...

en: Preferences
ast: Preferencies

en: Remove Pin
ast: Quitar pinchu

en: Add Pin
ast: Pinchar

en: Delete item from Journal
ast: Desaniciar elementu del Diariu

en: Delete all events with this URI
ast: Desaniciar tolos eventos con esti URI

en: More Information
ast: Más Información

en: Send To...
ast: Unviar a…

en: Used With
ast: Usáu con

en: Launch this subject
ast: Llanzar esti asuntu

en: Delete this subject
ast: Desaniciar esti asuntu

en: Active Plugins:
ast: Complementos activos:

en: Plugins
ast: Complementos

en: %s to %s
ast: %s a %s

en: Activity Journal
ast: Diariu d'actividá

en: {source._desc_sing} with {event.subjects[0].text}
ast: {source._desc_sing} con {event.subjects[0].text}

en: {source._desc_sing} with {event.subjects[0].text}
    {event.subjects[0].uri}
ast: {source._desc_sing} con {event.subjects[0].text}
    {event.subjects[0].uri}

en: Available
ast: Disponible

en: Offline
ast: Ensin conexón

en: Away
ast: Ausente

en: Busy
ast: Ocupáu

en: with
ast: con

en: Time Tracker
ast: Xestor de tiempu

en: {source._desc_sing} from {event.subjects[0].text}
ast: {source._desc_sing} de {event.subjects[0].text}

en: {source._desc_sing} from {event.subjects[0].text}
    {event.subjects[0].uri}
ast: {source._desc_sing} de {event.subjects[0].text}
    {event.subjects[0].uri}

en:  (%s Attachments)
ast:  (%s Axuntos)

en: Note
    {event.subjects[0].text}
ast: Nota
    {event.subjects[0].text}

en: item | items
ast[0]: elementu
ast[1]: elementos

note: TODO: Move this into Zeitgeist's library, implemented properly
en: Worked with a Video
ast: Trabayó con un videu

en: Worked with Videos
ast: Trabayó con videos

en: Worked with Audio
ast: Trabayó con soníu

en: Worked with an Image
ast: Trabayó con una imaxen

en: Worked with Images
ast: Trabayó con imáxenes

en: Edited or Read Document
ast: Documentu editáu o lleíu

en: Edited or Read Documents
ast: Documentos editaos o lleíos

en: Edited or Read Code
ast: Códigu editáu o lleíu

en: Conversation
ast: Conversación

en: Conversations
ast: Conversaciones

en: Visited Website
ast: Sitiu web visitáu

en: Visited Websites
ast: Sitios web visitaos

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Emails
ast: Correos electrónicos

en: Other Activity
ast: Otra actividá

en: Other Activities
ast: Otres actividaes

en: Edited or Read Note
ast: Nota editada o lleída

en: Edited or Read Notes
ast: Notes editaes o lleíes

en: Video
ast: Videu

en: Music
ast: Música

en: Document
ast: Documentu

en: Image
ast: Imaxe

en: Source Code
ast: Códigu fonte

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: IM Message
ast: Mensaxe nel intre

note: TODO: In a future, I'd be cool to make the day partitions configurable. This includes redefining what Morning/Afternoon/etc. are, but also changing the categories entirely (eg. "Work", "Lunch time", etc.). For this get_day_parts and other methods should take a timestamp of the relevant day so they c
en: Morning
ast: Mañana

en: Afternoon
ast: Tardi

en: Evening
ast: Nuechi

en: Switch to MultiView
ast: Cambear a vista múltiple

en: Switch to ThumbView
ast: Cambear a vista de miniatures

en: Switch to TimelineView
ast: Cambear a vista de llinia de tiempu

en: Pinned Items
ast: Artículos pinchaos

en: Browse a chronological log of your activities and easily find files, contacts, etc.
ast: Revisa un rexistru cronolóxicu de les actividaes y alcuentra fácilmente ficheros, contautos, etc.

en: Accessibility
ast: Accesibilidá

en: Allow thumbnails as icons
ast: Permitir miniatures como iconos

en: Amount of visible days
ast: Cantidá de díes visibles

en: Customized height for the main window, in pixels (requires restart). Can't be bigger than the desktop's size.
ast: Altor personalizáu de la ventana principal, en pixels (requier reaniciar). Nun pue ser mayor que'l tamañu del escritoriu.

en: Customized width for the main window, in pixels (requires restart). Can't be bigger than the desktop's size.
ast: Anchor personalizáu de la ventana principal, en pixels (requier reaniciar). Nun pue ser mayor que'l tamañu del escritoriu.

en: The amount of days to show at once.
ast: Cantidá de díes qu'amosar a la vez.

en: Whether special accessibility options should be enabled (requires restart).
ast: Indica si tienen d'activase les opciones especiales d'accesibilidá (requier reaniciar).

en: Whether to allow showing little thumbnails next to each activity (requires restart). If False, only generic mime-type icons will be used.
ast: Indica si se permite amosar miniatures xunto a cada actividá (requier reaniciar). Si ye falso, sólo s'usarán los iconos xenéricos del tipu MIME.

en: Window height
ast: Altor de la ventana

en: Window width
ast: Anchor de la ventana
