gnome-alsamixer - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: _File
ca: _Fitxer

en: _Edit
ca: _Edita

en: _Help
ca: A_juda

en: E_xit
ca: _Surt

en: Exit the program
ca: Surt del programa

en: Sound Card _Properties
ca: Propietats de la targeta de so

en: Configure the current sound card
ca: Configura la targeta de so actual

en: Program Prefere_nces
ca: Preferè_ncies del programa

en: Configure the application
ca: Configura l'aplicació

en: _About
ca: _Quant a

en: About this application
ca: Quant a aquesta aplicació

en: Contributors:
ca: Hi han contribuït:

en: An ALSA mixer for GNOME
ca: Un mesclador d'ALSA per al GNOME

en: GNOME ALSA Mixer
ca: Mesclador ALSA de GNOME

en: Main Application
ca: Aplicació principal

en: Card ID
ca: Id. de la targeta

en: ALSA Card ID (usually 'default')
ca: Id. de la targeta ALSA (usualment 'default')

en: App
ca: Aplicació

en: Parent Application
ca: Aplicació pare

en: Sound Card Names and Visibility
ca: Noms de les targetes de so i visibilitat

en: Slider Style
ca: Estil de la barra lliscant

en: _Single slider with pan
ca: Barra lli_scant simple amb moviment

en: _Dual slider with lock
ca: Barra lliscant _doble amb blocatge

en: Slider Toggle Style
ca: Estil de commutació de la barra lliscant

en: _Button
ca: _Botó

en: _Checkbox
ca: _Casella de verificació

en: Program Preferences
ca: Preferències del programa

en: Mixer
ca: Mesclador

en: Sound Card Element Names and Visibility
ca: Noms els elements de la targeta de so i visibilitat

en: Sound Card Properties
ca: Propietats de la targeta de so

en: Lock
ca: Bloca

en: ALSA mixer element
ca: Element del mesclador ALSA

en: Mute
ca: Silencia

en: Rec.
ca: Grava
