gnome-alsamixer - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: _File
fi: _Tiedosto

en: _Edit
fi: _Muokkaa

en: _Help
fi: O_hje

en: E_xit
fi: _Lopeta

en: Exit the program
fi: Sulje sovellus

en: Sound Card _Properties
fi: Äänikortin _ominaisuudet

en: Configure the current sound card
fi: Valitun äänikortin asetukset

en: Program Prefere_nces
fi: Sovelluksen _asetukset

en: Configure the application
fi: Säädä sovelluksen asetuksia

en: _About
fi: _Tietoja

en: About this application
fi: Tietoja sovelluksesta

en: Contributors:
fi: Avustajat:

en: An ALSA mixer for GNOME
fi: ALSA-mikseri Gnomelle

en: GNOME ALSA Mixer
fi: Gnomen ALSA-mikseri

en: Main Application
fi: Pääsovellus

en: Card ID
fi: Kortin tunnniste

en: ALSA Card ID (usually 'default')
fi: ALSAn korttitunniste (yleensä 'default')

en: App
fi: Sovellus

en: Parent Application
fi: Äitisovellus

en: Sound Card Names and Visibility
fi: Äänikorttien nimet ja näkyvyys

en: Slider Style
fi: Säätimien tyyli

en: _Single slider with pan
fi: _Yksi säädin kanavatasapainolla

en: _Dual slider with lock
fi: _Kaksi säädintä lukituksella

en: Slider Toggle Style
fi: Vaihtele säätimien tyyliä

en: _Button
fi: _Painike

en: _Checkbox
fi: _Valinta

en: Program Preferences
fi: Sovelluksen asetukset

en: Mixer
fi: Mikseri

en: Sound Card Element Names and Visibility
fi: Äänikortin kanavien nimet ja näkyvyys

en: Sound Card Properties
fi: Äänikortin ominaisuudet

en: Lock
fi: Lukitse

en: Element
fi: Kanava

en: ALSA mixer element
fi: ALSA-mikserin kanava

en: Mute
fi: Vaimenna

en: Rec.
fi: Äänitä
