gnome-alsamixer 1.0 - en to no translation catalogue (34 entries)

en: _File
no: _Fil

en: _Edit
no: R_ediger

en: _Help
no: _Hjelp

en: E_xit
no: A_vslutt

en: Exit the program
no: Avslutt programmet

en: Sound Card _Properties
no: E_genskaper for lydkort

en: Configure the current sound card
no: Konfigurer aktivt lydkort

en: Program Prefere_nces
no: _Brukervalg for program

en: Configure the application
no: Konfigurer programmet

en: _About
no: _Om

en: About this application
no: Om dette programmet

en: Contributors:
no: Bidragsytere:

en: An ALSA mixer for GNOME
no: En ALSA-mikser for GNOME

en: GNOME ALSA Mixer
no: GNOME ALSA-mikser

en: Main Application
no: Hovedprogram

en: Card ID
no: Kort-ID

en: ALSA Card ID (usually 'default')
no: Alsa kort-ID (vanligvis «forvalgt»)

en: App
no: Program

en: Parent Application
no: Opphavsprogram

en: Sound Card Names and Visibility
no: Navn og synlighet for lydkort

en: Slider Style
no: Type fader

en: _Single slider with pan
no: E_nkel kontroll med panorering

en: _Dual slider with lock
no: _Dobbel kontroll med lås

en: Slider Toggle Style
no: Stil for aktivering av kontroll

en: _Button
no: _Knapp

en: _Checkbox
no: _Avkryssingsboks

en: Program Preferences
no: Brukervalg for program

en: Mixer
no: Mikser

en: Sound Card Element Names and Visibility
no: Navn og synlighet for lydkortelement

en: Sound Card Properties
no: Egenskaper for lydkort

en: Lock
no: Lås

en: ALSA mixer element
no: ALSA mikserelement

en: Mute
no: Demp

en: Rec.
no: Opptak
