gnome-applets MASTER - en to et translation catalogue (625 entries)

en: Shows the state of AccessX features such as latched modifiers
et: AccessX võimaluste oleku näitamine, näiteks kleepuvad muuteklahvid

en: There was an error launching the help viewer: %s
et: Abiteabe näitaja käivitamisel ilmnes viga : %s

en: Open the keyboard preferences dialog
et: Klaviatuurieelistuste dialoogi avamine

en: There was an error launching the keyboard preferences dialog: %s
et: Klaviatuurieelistuste dialoogi käivitamisel ilmnes viga : %s

en: _Keyboard Accessibility Preferences
et: Klaviatuurikasutuse _hõlbustuste eelistused

en: _Help
et: A_bi

en: _About
et: _Rakendist lähemalt

en: AccessX Status
et: AccessX olek

en: Shows keyboard status when accessibility features are used.
et: Klaviatuuri oleku näitamine kui klaviatuurihõlbustused on kasutusel.

en: XKB Extension is not enabled
et: XKB laiendused pole lubatud

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Error: %s
et: Viga: %s

en: Keyboard Accessibility Status
et: Klaviatuurikasutuse hõlbustuste olek

en: Displays current state of keyboard accessibility features
et: Klaviatuurihõlbustuste praeguse oleku kuvamine

en: AccessX Status Applet Factory
et: AccessX olekurakendi Factory

en: Keyboard Accessibility Status Applet Factory
et: Klaviatuurihõlbustuste olekurakendi Factory

en: Shows the status of keyboard accessibility features
et: Klaviatuurihõlbustuste oleku näitamine

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: System is running on AC power
et: Süsteem on vooluvõrgu toitel

en: System is running on battery power
et: Süsteem on akutoitel

en: Battery charged (%d%%)
et: Aku on laetud (%d%%)

en: Unknown time (%d%%) remaining
et: Järelejäänud aeg pole teada (%d%%)

en: Unknown time (%d%%) until charged
et: Täislaadimiseni jäänud aeg pole teada (%d%%)

en: %d minute (%d%%) remaining | %d minutes (%d%%) remaining
et[0]: Jäänud on %d minut (%d%%)
et[1]: Jäänud on %d minutit (%d%%)

en: %d minute until charged (%d%%) | %d minutes until charged (%d%%)
et[0]: Täislaadimiseni on jäänud %d minut (%d%%)
et[1]: Täislaadimiseni on jäänud %d minutit (%d%%)

en: %d hour (%d%%) remaining | %d hours (%d%%) remaining
et[0]: Jäänud on %d tund (%d%%)
et[1]: Jäänud on %d tundi (%d%%)

en: %d hour until charged (%d%%) | %d hours until charged (%d%%)
et[0]: Täislaadimiseni on jäänud %d tund (%d%%)
et[1]: Täislaadimiseni on jäänud %d tundi (%d%%)

note: TRANSLATOR: "%d %s %d %s" are "%d hours %d minutes" * Swap order with "%2$s %2$d %1$s %1$d if needed
en: %d %s %d %s (%d%%) remaining
et: Jäänud on %d %s %d %s (%d%%)

en: hour | hours
et[0]: tund
et[1]: tundi

en: minute | minutes
et[0]: minut
et[1]: minutit

note: TRANSLATOR: "%d %s %d %s" are "%d hours %d minutes" * Swap order with "%2$s %2$d %1$s %1$d if needed
en: %d %s %d %s until charged (%d%%)
et: Täislaadimiseni on jäänud %d %s %d %s (%d%%)

en: Battery Monitor
et: Aku jälgija

en: Your battery is now fully recharged
et: Aku on nüüd täis laetud

en: Battery Notice
et: Aku teade

note: we don't know the remaining time
en: You have %d%% of your total battery capacity remaining.
et: Sul on aku kogutäituvusest %d%% järel.

en: You have %d minute of battery power remaining (%d%% of the total capacity). | You have %d minutes of battery power remaining (%d%% of the total capacity).
et[0]: Akutoitel saab töötada veel umbes %d minut (%d%% kogumahust).
et[1]: Akutoitel saab töötada veel umbes %d minutit (%d%% kogumahust).

note: TRANSLATORS: this is a list, it is left as a single string * to allow you to make it appear like a list would in your * locale.  This is if the laptop does not support suspend.
en: To avoid losing your work:
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
et: Et mitte kaotada tehtud tööd:
     • ühenda oma sülearvuti vooluvõrku või
     • salvesta avatud dokumendid ja lülita oma sülearvuti välja.

note: TRANSLATORS: this is a list, it is left as a single string * to allow you to make it appear like a list would in your * locale.  This is if the laptop supports suspend.
en: To avoid losing your work:
     • suspend your laptop to save power,
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
et: Et mitte kaotada tehtud tööd:
     • lülita arvuti ooterežiimile,
     • lülita arvuti vooluvõrku, või
     • salvesta avatud dokumendid ja lülita arvuti välja.

en: Your battery is running low
et: Aku saab varsti tühjaks

en: No battery present
et: Aku puudub

en: Battery status unknown
et: Aku olek pole teada

en: N/A
et: Puudub

en: There was an error displaying help: %s
et: Abiteabe kuvamisel tekkis viga: %s

en: This utility shows the status of your laptop battery.
et: See utiliit näitab sinu sülearvuti aku olukorda.

note: true
en: upower backend enabled.
et: upower taustaprogramm lubatud.

note: false
en: Legacy (non-HAL) backend enabled.
et: Ühilduvuse taustaprogramm (mitte-HAL) lubatud.

en: Battery Charge Monitor
et: Aku täituvuse jälgija

en: Monitor a laptop's remaining power
et: Sülearvuti akutoite jälgimine

en: Battery Charge Monitor Preferences
et: Aku täituvuse jälgija eelistused

en: Appearance
et: Välimus

en: _Compact view
et: _Kompaktne vaade

en: (shows single image for status and charge)
et: (ühe pildi näitamine nii oleku kui ka laadimise jaoks)

en: _Expanded view
et: _Laiendatud vaade

en: (two images: one for status, one for charge)
et: (kaks pilti: üks oleku ja teine laadimise jaoks)

en: _Show time/percentage:
et: _Aja- ja protsendisildi näitamine:

en: Show _time remaining
et: Järelejäänud _aja näitamine

en: Show _percentage remaining
et: Järelejäänud _protsendi näitamine

en: Notifications
et: Teavitused

note: TRANSLATOR: This is the beginning of the sentence 'Warn when battery charge drops to: [XX] percent/minutes remaining'
en: _Warn when battery charge drops to:
et: _Hoiatus, kui aku täituvus langeb tasemeni:

en: _Notify when battery is fully recharged
et: Märguanne, kui aku on _täis laetud

en: Red value level
et: Punane tase

en: The battery level below which the battery is displayed as red. Also the value at which the low battery warning is displayed.
et: Aku täituvus, millest allapoole kuvatakse akut punasena. Selle taseme juures kuvatakse samuti hoiatust aku madala täituvuse kohta.

en: Warn on low time rather than low percentage
et: Hoiatus pigem lühikese aja, mitte madala akuprotsendi puhul

en: Use the value defined in red_value as a time remaining to show the warning dialog rather than a percentage.
et: Protsendikuva asemel hoiatusdialoogi kuvamine vastavalt red_value võtmes kirjeldatud väärtusele.

en: Low Battery Notification
et: Aku tühjenemise märguanne

en: Notify user when the battery is low.
et: Kasutaja teavitamine aku tühjenemisest.

en: Full Battery Notification
et: Aku täislaadimise märguanne

en: Notify user when the battery is full.
et: Kasutaja teavitamine aku täislaadimisest.

en: Beep for warnings
et: Hoiatuste puhul tehakse piiksu

en: Beep when displaying a warning.
et: Hoiatuse kuvamisel tehakse piiksu.

en: Drain from top
et: Eemalda tipust

en: Show the battery meter draining from the top of the battery. Only implemented for traditional battery view.
et: Akuindikaatori kuvamisel näidatakse laadimise nivood. Teostatud ainult klassikalise akuvaate jaoks.

en: Upright (small) battery
et: Püstine (väike) aku

en: Show the upright, smaller battery on the panel.
et: Paneelil näidatakse väiksemat püstist akut.

en: Show the horizontal battery
et: Akut näidatakse rõhtsalt

en: Show the traditional, horizontal battery on the panel.
et: Paneelil näidatakse traditsionilist horisontaalset akut.

en: Show the time/percent label
et: Aja- ja protsendisildi näitamine

en: 0 for no label, 1 for percentage and 2 for time remaining.
et: 0 sildi jaoks, 1 protsendi ja 2 järelejäänud aja jaoks.

note: TRANSLATOR: this is a selectable item in a drop-down menu to end * this sentence: *   "Warn when battery charge drops to: [XX] percent".
en: Percent
et: protsendini

note: TRANSLATOR: this is a selectable item in a drop-down menu to end * this sentence: *   "Warn when battery charge drops to: [XX] minutes remaining"
en: Minutes Remaining
et: minutit lõpuni

en: Battery Status Utility
et: Aku oleku utiliit

en: Battery power low
et: Aku hakkab tühjaks saama

en: Battery fully re-charged
et: Aku on täis laetud

en: Available palettes
et: Saadaolevad paletid

note: TRANSLATOR: This sentance reads something like 'Insert "PILCROW SIGN"' *             hopefully, the name of the unicode character has already *             been translated.
en: Insert "%s"
et: Lisa "%s"

en: Insert special character
et: Lisa erisümbol

en: insert special character %s
et: Lisa erisümbol %s

en: Gnome Panel applet for selecting strange characters that are not on my keyboard. Released under GNU General Public Licence.
et: Gnome paneeli rakend selliste märkide valimiseks, mis klaviatuuril puuduvad. Väljastatud GNU Üldise Avaliku Litsentsi alusel.

en: Character Palette
et: Märgipalett

en: Insert characters
et: Märkide lisamine

en: DEPRECATED - Characters shown on applet startup
et: AEGUNUD - sümbolid, mida näidata rakendi käivitamisel

en: Characters shown on applet startup
et: Sümbolid, mida näidata rakendi käivitamisel

en: The string that the user had selected when the applet was last used. This string will be displayed when the user starts the applet.
et: Sõne, mille kasutaja valis kui rakendit viimati kasutati. Seda sõnet kuvatakse siis, kui kasutaja käivitab rakendi.

en: List of available palettes
et: Saadaolevate palettide loend

en: List of strings containing the available palettes.
et: Saadaolevaid palette sisaldavate sõnede loend.

en: Charpicker Applet Factory
et: Charpicker rakendi Factory

en: _Edit
et: _Muuda

en: _Palette:
et: Pa_lett:

en: Palette entry
et: Paletielement

en: Modify a palette by adding or removing characters
et: Paleti muutmine märkide lisamise või eemaldamise teel

en: Add Palette
et: Paleti lisamine

en: Edit Palette
et: Paleti muutmine

en: Palettes list
et: Palettide loend

en: _Palettes:
et: _Paletid:

en: Add button
et: Lisamise nupp

en: Click to add a new palette
et: Klõpsa uue paleti lisamiseks

en: Edit button
et: Muutmise nupp

en: Click to edit the selected palette
et: Klõpsa valitud paleti muutmiseks

en: Delete button
et: Kustutamise nupp

en: Click to delete the selected palette
et: Klõpsa valitud paleti kustutamiseks

en: Character Palette Preferences
et: Märgipaleti eelistused

en: CPU to Monitor
et: Jälgitav CPU

en: Set the CPU to monitor. In a single processor system you don't have to change it.
et: CPU monitori määramine. Ühe protsessoriga süsteemis pole sul seda vaja muuta.

en: Mode to show cpu usage
et: Meetod protsessorikasutuse näitamiseks

en: A 0 value means to show the applet in graphic mode (pixmap only), 1 to show the applet in text mode (not to show the pixmap) and 2 to show the applet in graphic and text mode.
et: Väärtus 0 tähendab, et rakendit näidatakse graafilises režiimis (ainult pilt), 1 tähendab tekstirežiimi (ainult tekst) ja väärtus 2 tähendab nii graafilist kui tekstirežiimi.

en: The type of text to display (if the text is enabled).
et: Kuvatava teksti tüüp (kui teksti on lubatud).

en: A 0 value means to show cpu frequency, 1 to show frequency and units, and 2 to show percentage instead of frequency.
et: Väärtus 0 tähendab, et näidatakse protsessori sagedust. 1 puhul näidatakse sagedust ja ühikuid ning 2 puhul näidatakse sageduse asemel protsenti.

en: CPU Frequency Monitor Preferences
et: Protsessori takti monitori eelistused

en: Monitor Settings
et: Monitori sätted

en: _Monitored CPU:
et: _Jälgitav CPU:

en: Display Settings
et: Kuva sätted

en: _Appearance:
et: _Välimus:

en: Show CPU frequency as _frequency
et: Protsessori takti näidatakse _taktina

en: Show frequency _units
et: Taktiühikuid _näidatakse

en: Show CPU frequency as _percentage
et: Protsessori takti näidatakse _protsentides

en: CPU Frequency Scaling Monitor
et: Protsessori takti skaleerimise monitor

en: Monitor the CPU Frequency Scaling
et: Protsessori takti skaleerimise monitor

en: Could not open help document
et: Abidokumenti pole võimalik avada

en: This utility shows the current CPU Frequency Scaling.
et: See utiliit näitab protsessori takti skaleerumist.

en: This utility shows the current CPU Frequency
et: See utiliit näitab protsessori takti.

en: Graphic
et: Pilt

en: Text
et: Tekst

en: Graphic and Text
et: Pilt ja tekst

en: Frequency Scaling Unsupported
et: Takti skaleerimine ei ole toetatud

note: If there is no cpufreq support it shows only the cpu frequency, * I think is better than do nothing. I have to notify it to the user, because * he could think that cpufreq is supported but it doesn't work succesfully
en: CPU frequency scaling unsupported
et: Protsessori takti skaleerimine ei ole toetatud

en: You will not be able to modify the frequency of your machine.  Your machine may be misconfigured or not have hardware support for CPU frequency scaling.
et: Sa ei saa selle masina takti muuta.  See masin on vääralt seadistatud või ei toeta selle masina riistvara protsessori takti muutmist.

en: Change CPU Frequency scaling
et: Protsessori takti skaleerimise muutmine

en: Privileges are required to change the CPU Frequency scaling.
et: Protsessori takti skaleerimise muutmiseks on vaja õiguseid

en: (mounted)
et: (külge haagitud)

en: (not mounted)
et: (külge haakimata)

en: Cannot start Nautilus File Manager
et: Failihaldurit Nautilus pole võimalik käivitada

en: Could not find Nautilus
et: Nautilust pole võimalik leida

en: _Play DVD
et: _Esita DVD'd

en: _Play CD
et: _Esita CD'd

en: _Open %s
et: _Ava %s

en: Un_mount %s
et: Ühenda %s _lahti

en: _Mount %s
et: Ü_henda %s

en: _Eject %s
et: _Väljasta %s

en: Applet for mounting and unmounting block volumes.
et: Kettaseadmete kokku- ja lahtiühendamise rakend.

en: Disk Mounter
et: Kettaühendaja

en: Interval timeout to check mount point status
et: Ajavahemik ühenduspunktide kontrollimise vahel

en: Time in seconds between status updates
et: Sekundites määratud ajavahemik olekuuenduste vahel

en: Drive Mount Applet Factory
et: Drive Mount rakendi Factory

en: Factory for drive mount applet
et: Drive mount rakendi Factory

en: Mount local disks and devices
et: Kohalike ketaste ja seadmete ühendamine

en: A goofy set of eyes for the GNOME panel. They follow your mouse.
et: Napakas silmade komplekt GNOME paneelile, mis jälgivad hiirekursorit.

en: Eyes
et: Silmad

en: The eyes look in the direction of the mouse pointer
et: Silmad vaatavad hiirekursori suunas

en: Geyes Applet Factory
et: Geyes rakendi Factory

en: A set of eyeballs for your panel
et: Paar silmamunasid sinu paneelile

en: Directory in which the theme is located
et: Kataloog, kus teema asub

en: Can not launch the eyes applet.
et: Silmade rakendit pole võimalik käivitada.

en: There was a fatal error while trying to load the theme.
et: Teema laadimisel tekkis fataalne viga.

en: Geyes Preferences
et: Geyes eelistused

en: Themes
et: Teemad

en: _Select a theme:
et: _Vali teema:

en: © 1999-2005 by S. Papadimitriou and others
et: © 1999-2005 S. Papadimitriou ja teised

en: A panel application for monitoring local weather conditions.
et: Paneelirakend kohalike ilmaolude monitoorimiseks.

en: _Details
et: Ü_ksikasjad

en: _Update
et: _Värskenda

en: Weather Report
et: Ilmateade

en: GNOME Weather
et: GNOME ilmajaam

en: Weather Forecast
et: Ilmateade

en: City: %s
    Sky: %s
    Temperature: %s
et: Linn: %s
    Taevas: %s
    Temperatuur: %s

en: Updating...
et: Värskendamine...

en: Details
et: Üksikasjad

en: City:
et: Linn:

en: Last update:
et: Viimati uuendatud:

en: Conditions:
et: Tingimused:

en: Sky:
et: Taevas:

en: Temperature:
et: Temperatuur:

en: Feels like:
et: Tundub nagu:

en: Dew point:
et: Kastepunkt:

en: Relative humidity:
et: Suhteline õhuniiskus:

en: Wind:
et: Tuul:

en: Pressure:
et: Õhurõhk:

en: Visibility:
et: Nähtavus:

en: Sunrise:
et: Päike tõuseb:

en: Sunset:
et: Päike loojub:

en: Current Conditions
et: Praegune ilm

en: Forecast Report
et: Ilmaennustus

en: See the ForeCast Details
et: Vaata ilmaennustuse üksikasju

en: Forecast
et: Ennustus

en: Radar Map
et: Radarikaart

note: XXX: weather.com? is this an advert?
en: _Visit Weather.com
et: _Külasta weather.com

en: Visit Weather.com
et: Külasta Weather.com lehte

en: Click to Enter Weather.com
et: Weather.com külastamiseks klõpsa siia

en: Forecast not currently available for this location.
et: Ilmaennustus pole selle koha jaoks praegu saadaval.

note: Accessible Name and Description for the components in Preference Dialog
en: Location view
et: _Asukoha vaade

en: Select Location from the list
et: Vali asukoht nimekirjast

en: Update spin button
et: Uuendamise spinnerinupp

en: Spinbutton for updating
et: Spinnerinupp uuendamiseks

en: Address Entry
et: Aadressi sisestus

en: Enter the URL
et: Sisesta URL

en: Failed to load the Locations XML database.  Please report this as a bug.
et: Tõrge asukohtade XML andmebaasi laadimisel. Palun teata sellest kui veast.

en: Weather Preferences
et: Ilmajaama eelistused

en: _Automatically update every:
et: _Automaatne värskendamine vahemikuga:

note: * Units settings page. Temperature Unit
en: _Temperature unit:
et: _Temperatuuriühik:

en: Default
et: Vaikimisi

note: Speed Unit
en: _Wind speed unit:
et: _Tuulekiiruse ühik:

note: TRANSLATOR: The wind speed unit "miles per hour"
en: mph
et: miili tunnis

note: TRANSLATOR: The wind speed unit "knots"
en: knots
et: sõlme

en: Beaufort scale
et: Beauforti skaala

note: Pressure Unit
en: _Pressure unit:
et: _Rõhuühik:

note: TRANSLATOR: The pressure unit "inches of mercury"
en: inHg
et: tolli/Hg

note: Distance Unit
en: _Visibility unit:
et: _Nähtavuse ühik:

note: TRANSLATOR: The distance unit "meters"
en: meters
et: meetrit

note: TRANSLATOR: The distance unit "miles"
en: miles
et: miili

en: Enable _radar map
et: _Radarikaardi näitamine

en: Use _custom address for radar map
et: _Kohandatud aadressi kasutamine radarikaardi jaoks

en: A_ddress:
et: _Aadress:

en: Update
et: Uuenda

en: minutes
et: minutit

en: Display
et: Esitus

en: General
et: Üldine

en: _Select a location:
et: _Vali asukoht:

en: _Find:
et: _Otsing:

en: Find _Next
et: Otsi _järgmist

en: Location
et: Asukoht

en: Update the data automatically
et: Andmete automaatne uuendamine

en: Determines whether the applet automatically updates its weather statistics or not.
et: Määrab, kas rakend uuendab ilmastatistikat automaatselt või mitte.

en: Update interval
et: Uuendamise sagedus

en: The interval, in seconds, between automatic updates.
et: Sekundites määratud ajavahemik olekuuenduste vahel.

en: Display radar map
et: Radarikaardi näitamine

en: Fetch a radar map on each update.
et: Igal uuendusel tõmmatakse radarikaart.

en: Show notification
et: Teadete näitamine

en: Show notifications for critical weather conditions
et: Kriitiliste ilmaolude kohta teadete näitamine

en: Show detailed forecast
et: Üksikasjaliku ilmateate näitamine

en: If true, additional details about weather will be downloaded and shown.
et: Kui märgitud, laaditakse alla ja kuvatakse üksikasjalikumat ilmateadet.

en: Gweather Applet Factory
et: Gweather rakendi Factory

en: Factory for creating the weather applet.
et: Ilmajaama rakendi loomise Factory.

en: Monitor the current weather conditions, and forecasts
et: Hetke ilmastikutingimuste ja -prognooside jälgimine

en: Invest Applet Factory
et: Investeerimisrakendi Factory

en: Factory for creating the invest applet.
et: Investeerimisrakendi loomise Factory.

en: Invest
et: Investeeringud

en: Track your invested money.
et: Investeeringute jälgimine.

en: Financial Chart
et: Börsidiagramm

en: _Ticker symbol:
et: _Tiksuja sümbol:

en: Auto _refresh
et: Automaatne _värskendamine

en: Today
et: Täna

en: 5 Days
et: 5 päeva

en: 3 Months
et: 3 kuud

en: 6 Months
et: 6 kuud

en: 1 Year
et: 1 aasta

en: 5 Years
et: 5 aastat

en: Maximum
et: Maksimaalne

en: _Graph style:
et: _Graafiku laad:

note: see http://biz.yahoo.com/charts/guide11.html and http://en.wikipedia.org/wiki/Moving_average
en: Moving average:
et: Libisev keskmine:

note: see http://biz.yahoo.com/charts/guide12.html and http://en.wikipedia.org/wiki/Moving_average#Exponential_moving_average
en: Exponential moving average:
et: Eksponentsiaalne libisev keskmine:

note: see http://en.wikipedia.org/wiki/Technical_analysis#Overlays
en: Overlays:
et: Pealiskihid:

note: Please keep this term short. For its meaning, see http://biz.yahoo.com/charts/guide6.html and http://en.wikipedia.org/wiki/Stock_split
en: Splits
et: Splitid

note: Please keep this term short. For its meaning, see http://biz.yahoo.com/charts/guide20.html and http://en.wikipedia.org/wiki/Volume_%28finance%29
en: Volumes
et: Mahud

note: see http://biz.yahoo.com/charts/guide10.html and http://en.wikipedia.org/wiki/Technical_indicator#Charting_terms_and_indicators
en: Indicators:
et: Näitajad:

note: Please keep this term short. For its meaning, see http://en.wikipedia.org/wiki/Stochastic_oscillator
en: Slow stoch
et: Aeglane stohhastik

note: Please keep this term short. For its meaning, see http://en.wikipedia.org/wiki/Stochastic_oscillator
en: Fast stoch
et: Kiire stohhastik

en: Line
et: Joon

en: Bar
et: Riba

en: Candle
et: Küünal

en: Scale:
et: Skaala:

en: Linear
et: Lineaarne

en: Logarithmic
et: Logaritmiline

en: _Options
et: _Valikud

en: Downloading chart from <b>Yahoo!</b>
et: Diagrammi allalaadimine <b>Yahoo!</b>'st

en: Invest Preferences
et: Investeerija eelistused

en: label
et: silt

en: Stocks
et: Aktsiad

note: Instead of adding a single stock to the list of stocks, the 'Add Group' button adds a group (kind of a sub folder) to which numerous stocks can be added. A group here refers to a group of stocks.
en: Add Group
et: Lisa grupp

note: An index value (for instance the NASDAQ Composite) is based on a number of stocks. This option allows to also show the quotes of the stocks an index is based on.
en: Show stocks of index values
et: Indeksaktsia kuvamine

en: An index value, for instance the <i>NASDAQ Composite</i> (^IXIC), is based on a number of stocks. This option allows to also show the quotes of the <i><b>stocks</b></i> an index is based on.
et: Indeks, näiteks <i>NASDAQ Composite</i> (^IXIC), baseerub paljudel aktsiatel. See valik võimaldab kuvada <i><b>aktsiate</b></i> kvooti, millel see indeks baseerub.

en: Hide charts in quotes list
et: Loendis graafikuid ei näidata

en: A small chart image is shown next to each quote. The retrieval of each chart image causes network traffic. Hiding charts reduces the network bandwidth demand significantly.
et: Iga määra kõrval kuvatakse väikest graafikut. Graafikute hankimine põhjustab interneti kastuamist. Graafikute peitmine vähendab interneti kasutust märgatavalt.

en: <i><small><b>Source:</b> <a href="http://finance.yahoo.com/">Yahoo! Finance</a> (at least 15 minutes delayed)</small></i>
et: <i><small><b>Allikas:</b> <a href="http://finance.yahoo.com/">Yahoo! Finance</a> (viivitus vähemalt 15 minutit)</small></i>

en: Currency
et: Valuuta

en: Type the target currency to which all stock quotes will be converted to.
et: Sisesta valuuta, millesse kõik aktsiahinnad teisendada.

note: name, stock_id, label, accellerator, tooltip, callback
en: About
et: Rakendist lähemalt

en: Help
et: Abi

en: Preferences
et: Eelistused

en: Refresh
et: Värskenda

note: a) We aren't configured yet
en: <b>You have not entered any stock information yet</b>
et: <b>Sa pole veel aktsiate andmeid sisestanud</b>

en: <b>No stock quotes are currently available</b>
et: <b>Aktsiakursid pole hetkel saadaval</b>

en: The server could not be contacted. The computer is either offline or the servers are down. Try again later.
et: Serveriga pole võimalik ühendust võtta. Arvuti pole võrku ühendatud või pole serverid kättesaadavad. Proovi hiljem uuesti.

en: Financial Chart - %s
et: Börsidiagramm - %s

en: Opening Chart
et: Diagrammi avamine

en: Chart downloaded
et: Diagramm on alla laaditud

en: Chart could not be downloaded
et: Diagrammi pole võimalik alla laadida

en: Symbol
et: Sümbol

en: Label
et: Silt

en: Amount
et: Kogus

en: Price
et: Hind

en: Commission
et: Komisjonitasu

en: Currency Rate
et: Valuutakurss

en: Stock Group
et: Aktsiagrupp

note: translators: Asks the user to confirm deletion of a group of stocks
en: Delete entire stock group?
et: Kas kustutada terve aktsiagrupp?

note: translators: stocks can be grouped together into a "stock group". The user wants to delete a group, but the group still contains stocks. By deleting the group, also all stocks will be removed from configuration
en: This removes all stocks contained in this stock group!
    Do you really want to remove this stock group?
et: See eemaldab kõik sellesse aktsigruppi kuuluvad aktsiad!
    Kas tõesti tahad selle aktsiagrupi eemaldada?

en: Invest could not connect to Yahoo! Finance
et: Investeerimisrakendil pole võimalik Yahoo! Finance'ga ühendust võtta

note: Translators: This is share-market jargon. It is the average percentage change of all stock prices. The %s gets replaced with the string value of the change (localized), including the percent sign.
en: Average change: %s
et: Keskmine muutus: %s

note: Translators: This is share-market jargon. It refers to the total difference between the current price and purchase price for all the shares put together for a particular currency. i.e. How much money would be earned if they were sold right now. The first string is the change value, the second the cu
en: Positions balance: %s %s (%s)
et: Positsioonide bilanss: %s %s (%s)

en: Updated at %s
et: Uuendatud %s

note: model: SYMBOL, LABEL, TICKER_ONLY, BALANCE, BALANCE_PCT, VALUE, VARIATION_PCT, PB Translators: these words all refer to a stock. Last is short for "last price". Gain is referring to the gain since the stock was purchased.
en: Ticker
et: Tiksuja

en: Last
et: Eelmine

en: Change %
et: Muutus %

en: Chart
et: Diagramm

en: Gain
et: Kasv

en: Gain %
et: Kasv %

en: This GNOME applet adds a command line to the panel. It features command completion, command history, and changeable macros.
et: See GNOME'i rakend lisab paneelile käsurea. Käsurea võimaluste hulgas on olemas käskude automaatlõpetus ja ajalugu ning muudetavad makrod.

en: No items in history
et: Ajaloos pole ühtegi kirjet

note: build file select dialog
en: Start program
et: Programmi käivitamine

en: Command line
et: Käsurida

en: Type a command here and Gnome will execute it for you
et: Kirjuta siia käsk, mille Gnome käivitab

en: Cannot get schema for %s: %s
et: %s jaoks pole võimalik skeemi võtta: %s

en: Cannot set schema for %s: %s
et: %s jaoks pole võimalik skeemi seada: %s

en: Set default list value for %s
et: Vaikimisi loendi väärtuse seadmine %s jaoks

en: GCONF_DISABLE_MAKEFILE_SCHEMA_INSTALL is set, not installing schemas
et: GCONF_DISABLE_MAKEFILE_SCHEMA_INSTALL on seatud, skeeme ei paigaldata

en: Must set the GCONF_CONFIG_SOURCE environment variable
et: Keskkonnamuutuja GCONF_CONFIG_SOURCE peab olema seatud

en: Failed to access configuration source(s): %s
et: Tõrge seadistusallika(te)le ligipääsul: %s

en: Error syncing config data: %s
et: Viga seadistusandmete sünkroniseerimisel: %s

en: Macro pattern list
et: Makromustrite loend

en: List of GConfValue entries containing strings for the macro patterns.
et: GConfValue kirjete loend, mida sisaldab stringe makromustrite jaoks.

en: Macro command list
et: Makrokäskude loend

en: List of GConfValue entries containing strings for the macro commands.
et: GConfValue kirjete loend, mida sisaldab stringe makrokäskude jaoks.

en: Command Line Preferences
et: Käsurea eelistused

en: Auto Completion
et: Automaatlõpetus

en: E_nable history-based auto completion
et: _Ridade lõpetamine ajaloo põhjal

en: Size
et: Suurus

en: _Width:
et: _Laius:

en: pixels
et: pikslit

en: Colors
et: Värvid

en: _Use default theme colors
et: Teema _vaikevärvide kasutamine

en: Command line _foreground:
et: Käsurea te_ksti värv:

en: Command line _background:
et: Käsurea _tausta värv:

en: Pick a color
et: Värvi valimine

en: _Macros:
et: _Makrod:

en: _Add Macro...
et: _Lisa makro...

en: _Delete Macro
et: _Kustuta makro

en: Macros
et: Makrod

en: Add New Macro
et: Uue makro lisamine

en: _Pattern:
et: _Muster:

en: Co_mmand:
et: K_äsk:

en: Show handle
et: Sanga näitamine

en: Show a handle so the applet can be detached from the panel.
et: Sanga kuvamine, et rakendit oleks võimalik paneelilt lahti ühendada.

en: Show frame
et: Raami näitamine

en: Show a frame surrounding the applet.
et: Rakendi ümber näidatakse raami.

en: Perform history autocompletion
et: Ajaloo automaatne lõpetamine

en: Attempt to autocomplete a command from the history of commands entered.
et: Käsu automaatlõpetamise proovimine käskude ajaloo põhjal.

en: Width
et: Laius

en: Width of the applet
et: Rakendi laius

en: Not used anymore
et: Enam ei kasutata

en: Use the default theme colors
et: Kasuta teema vaikevärve

en: Use theme colors instead of custom ones.
et: Kohandatud värvide asemel kasutatakse vaikimisi värve.

en: Foreground color, red component
et: Esiplaani värvus, punane komponent

en: The red component of the foreground color.
et: Tekstivärvi punane komponent.

en: Foreground color, green component
et: Esiplaani värvus, roheline komponent

en: The green component of the foreground color.
et: Tekstivärvi roheline komponent.

en: Foreground color, blue component
et: Esiplaani värvus, sinine komponent

en: The blue component of the foreground color.
et: Tekstivärvi sinine komponent.

en: Background color, red component
et: Taustavärv, punane komponent

en: The red component of the background color.
et: Taustavärvi punane komponent.

en: Background color, green component
et: Taustavärv, roheline komponent

en: The green component of the background color.
et: Taustavärvi roheline komponent.

en: Background color, blue component
et: Taustavärv, sinine komponent

en: The blue component of the background color.
et: Taustavärvi sinine komponent.

en: History list
et: Ajaloo loend

en: List of GConfValue entries containing strings for history entries.
et: Ajalooliste kirjete loend GConfValue vormingus kirjetena.

en: This per-applet key is deprecated in favour of the global key, /schemas/apps/mini-commander-global/macro_patterns.
et: See appletipõhine võti on ebasoovitatav ning selle asemel kasutatakse globaalset võtit /schemas/apps/mini-commander-global/macro_patterns.

en: Browser
et: Valija

en: Click this button to start the browser
et: Brauseri käivitamiseks klõpsa sellel nupul

en: History
et: Ajalugu

en: Click this button for the list of previous commands
et: Eelmiste käskude nimekirja avamiseks klõpsa sellel nupul

en: Command line has been disabled by your system administrator
et: Käsurida on sinu süsteemihalduri poole ära keelatud

en: Command Line
et: Käsurida

en: Mini-Commander applet
et: Pisi-käsurea rakend

en: This applet adds a command line to the panel
et: See rakend lisab paneelile käsurea

en: MiniCommander Applet Factory
et: MiniCommander rakendi Factory

en: Mini-Commander
et: Pisi-käsurida

en: You must specify a pattern
et: Sa pead mustri määrama

en: You must specify a pattern and a command
et: Sa pead mustri ja käsu määrama

en: You must specify a command
et: Sa pead käsu määrama

en: You may not specify duplicate patterns
et: Korduvaid mustreid ei saa määrata

en: Pattern
et: Muster

en: Command
et: Käsk

en: Volume Applet
et: Helitugevuse rakend

note: tooltip over applet
en: Volume Control
et: Helitugevuse reguleerija

en: _Open Volume Control
et: Ava _helitugevuse reguleerija

en: Mu_te
et: _Tumm

en: The volume control did not find any elements and/or devices to control. This means either that you don't have the right GStreamer plugins installed, or that you don't have a sound card configured.
et: Helitugevuse regulaator ei leidnud ühtegi elementi või seadet, mida juhtida. See tähendab seda, et Sul pole õiget GStreamer'i pluginat paigaldatud või pole Sul helikaarti seadistatud.

en: You can remove the volume control from the panel by right-clicking the speaker icon on the panel and selecting "Remove From Panel" from the menu.
et: Sa saad helitugevuse regulaatorit eemaldada klõpsates parema nupuga paneelil oleval valjuhääldi ikoonil ja valida menüüst "Eemalda paneelilt".

en: Failed to start Volume Control: %s
et: Helitugevuse reguleerijat pole võimalik käivitada: %s

en: %s: muted
et: %s: tumm

en: Failed to display help: %s
et: Tõrge abiteabe kuvamisel: %s

en: Volume control for your GNOME Panel.
et: Helitugevuse regulaator Sinu GNOME paneelile.

en: Using GStreamer 0.10.
et: GStreamer 0.10 kasutamine.

en: Mute
et: Tumm

en: Volume Control...
et: Helitugevuse reguleerija...

en: Unknown Volume Control %d
et: Tundmatu helitugevuse reguleerija %d

en: Channel controlled by applet. Only for OSS setups
et: Rakendi poolt juhitav kanal. Ainult OSS seadistusele

en: Saved mute state
et: Vaigistatud oleku salvestamine

en: Saved volume to restore on startup
et: Salvestatud helitugevused taastatakse käivitamisel

en: Adjust the sound volume
et: Helitugevuse reguleerimine

note: make window look cute
en: Volume Control Preferences
et: Helitugevuse juhtimise eelistused

en: Select the device and track to control.
et: Vali seade ja rada, mida soovid juhtida.

en: _Activate
et: _Aktiveeri

en: _Deactivate
et: _Deaktiveeri

en: _Properties
et: _Omadused

en: Modem Monitor
et: Modemi jälgija

en: Connection active, but could not get connection time
et: Ühendus on aktiivne aga ühendumise aega pole võimalik hankida

en: Time connected: %.1d:%.2d
et: Ühendumise aeg: %.1d:%.2d

en: Not connected
et: Ühendamata

en: To connect to your Internet service provider, you need administrator privileges
et: Interneti teenusepakkujaga ühenduse loomiseks vajad sa halduriõiguseid

en: To disconnect from your Internet service provider, you need administrator privileges
et: Interneti teenusepakkujaga ühenduse lõpetamiseks vajad sa halduriõiguseid

en: The entered password is invalid
et: Sisestatud parool on vigane

en: Check that you have typed it correctly and that you haven't activated the "caps lock" key
et: Veendu, et sa oled selle korrektselt sisestanud ja sul pole "caps lock" klahv aktiveeritud

en: Do you want to connect?
et: Kas soovid ühendust luua?

en: Do you want to disconnect?
et: Kas soovid ühendust katkestada?

en: C_onnect
et: Ü_henda

en: _Disconnect
et: _Katkesta ühendus

en: Could not launch network configuration tool
et: Võrguseadistamise vahendit pole võimalik käivitada

en: Check that it's installed in the correct path and that it has the correct permissions
et: Veendu, et see on korrektselt paigaldatud ja sellele on määratud on korrektsed pääsuõigused

en: Applet for activating and monitoring a dial-up network connection.
et: Sissehelistamisühenduse aktiveerimise ja jälgimise rakend.

en: Enter password
et: Sisesta parool

en: Root password required
et: Vajalik on juurkasutaja parool

en: Password:
et: Parool:

en: Connecting with Internet Service Provider
et: Ühendumine Interneti Teenusepakkujaga

en: Activate and monitor a dial-up network connection
et: Sissehelistamisega võrguühenduste aktiveerimine ja jälgimine

en: A system load monitor capable of displaying graphs for CPU, ram, and swap space use, plus network traffic.
et: Süsteemi koormusmonitor on suuteline kuvama graafikuid protsessori koormuse, mälu- ja saaleruumi kasutuse ning võrguliikluse kohta.

en: Start system-monitor
et: Süsteemijälgija käivitamine

en: There was an error executing '%s': %s
et: '%s' käivitamisel tekkis viga: %s

en: Processor
et: Protsessor

en: Memory
et: Mälu

en: Network
et: Võrk

en: Swap Space
et: Saaleruum

en: Load Average
et: Keskmine koormus

en: Disk
et: Ketas

note: xgettext: use and cache are > 1 most of the time, please assume that they always are.
en: %s:
    %u%% in use by programs
    %u%% in use as cache
et: %s:
    %u%% kasutusel programmide poolt
    %u%% kasutusel puhvrite jaoks

en: The system load average is %0.02f
et: Süsteemi keskmine koormus on %0.02f

note: xgettext: same as in graphic tab of g-s-m
en: %s:
    Receiving %s
    Sending %s
et: %s:
    %s vastuvõtt
    %s saatmine

en: %s:
    %u%% in use | %s:
    %u%% in use
et[0]: %s:
    %u%% kasutuses
et[1]: %s:
    %u%% kasutuses

en: CPU Load
et: Protsessori koormus

en: Memory Load
et: Mälu koormatus

en: Net Load
et: Võrgu koormatus

en: Swap Load
et: Saalekoormus

en: Disk Load
et: Ketta koormus

en: _Open System Monitor
et: Ava _süsteemi jälgija

en: System Monitor
et: Süsteemi jälgija

en: Enable CPU load graph
et: Protsessorikoormuse graafiku lubamine

en: Enable memory load graph
et: Mälukoormise graafiku lubamine

en: Enable network load graph
et: Võrgukoormuse graafiku lubamine

en: Enable swap load graph
et: Saalekoormuse graafiku lubamine

en: Enable load average graph
et: Keskmise koormuse graafiku lubamine

en: Enable disk load graph
et: Kettakoormuse graafiku lubamine

en: Applet refresh rate in milliseconds
et: Rakendi värskendamissagedus millisekundites

en: Graph size
et: Graafiku suurus

en: For horizontal panels, the width of the graphs in pixels. For vertical panels, this is the height of the graphs.
et: Rõhtpaneelidele tähendab see graafikute laiust pikslites, püstpaneelidele aga graafikute kõrgust.

en: Graph color for user-related CPU activity
et: Graafiku värv kasutajaga seotud protsessorikasutuse jaoks

en: Graph color for system-related CPU activity
et: Graafiku värv süsteemse protsessorikasutuse jaoks

en: Graph color for nice-related CPU activity
et: Graafiku värv madala prioriteediga protsessorikasutuse jaoks

en: Graph color for iowait related CPU activity
et: Graafiku värv protsessori iowait-kasutuse jaoks

en: CPU graph background color
et: Protsessorigraafiku taustavärv

en: Graph color for user-related memory usage
et: Graafiku värv kasutajaga seotud mälukasutuse jaoks

en: Graph color for shared memory
et: Graafiku värv jagatud mälu jaoks

en: Graph color for buffer memory
et: Graafiku värvus puhverdatud mälu jaoks

en: Graph color for cached memory
et: Graafiku värvus vahemälu jaoks

en: Memory graph background color
et: Mälugraafiku taustavärv

en: Graph color for input network activity
et: Graafiku värv võrgusisendi aktiivsuse jaoks

en: Graph color for output network activity
et: Graafiku värv võrguväljundi aktiivsuse jaoks

en: Graph color for loopback network usage
et: Graafiku värv loopback võrgu kasutuse jaoks

en: Network graph background color
et: Võrgugraafiku taustavärv

en: Graph color for user-related swap usage
et: Graafiku värv kasutajaga seotud saalekasutuse jaoks

en: Swap graph background color
et: Saalegraafiku taustavärv

en: Graph color for load average
et: Graafiku värv keskmise koormuse jaoks

en: Load graph background color
et: Koormusegraafiku taustavärv

en: Graph color for disk read
et: Graafiku värv kettalt lugemiste jaoks

en: Graph color for disk write
et: Graafiku värv kettale kirjutamiste jaoks

en: Background color for disk load graph
et: Kettakoormuse graafiku taustavärv

en: The desktop description file to execute as the system monitor
et: Töölaua kirjeldusfail süsteemijälgija käivitamiseks

en: A system load indicator
et: Süsteemi koormuse näidik

en: Monitored Resources
et: Jälgitavad ressursid

en: _Processor
et: _Protsessor

en: _Memory
et: _Mälu

en: _Network
et: _Võrk

en: S_wap Space
et: _Saaleruum

en: _Load
et: _Koormus

en: _Harddisk
et: _Kõvaketas

en: Options
et: Valikud

en: System m_onitor width:
et: Süsteemi _jälgija laius:

en: System m_onitor height:
et: Süsteemi jälgija _kõrgus:

en: Sys_tem monitor update interval:
et: Süs_teemijälgija uuendamise vahemik:

en: milliseconds
et: millisekundit

en: _User
et: _Kasutaja

en: S_ystem
et: _Süsteem

en: N_ice
et: _Tähtsus (nice)

en: I_dle
et: _Jõude

en: Sh_ared
et: _Jagatud

en: _Buffers
et: _Puhvrid

en: Cach_ed
et: _Puhverdatud

en: F_ree
et: _Vaba

en: _In
et: _Sisse

en: _Out
et: _Välja

en: _Local
et: _Kohalik

en: _Background
et: _Taust

en: _Used
et: _Kasutatud

en: _Free
et: _Vaba

en: Load
et: Koormus

en: _Average
et: _Keskmine

en: Harddisk
et: Kõvaketas

en: _Read
et: _Lugemine

en: _Write
et: _Kirjutamine

en: System Monitor Preferences
et: Süsteemi jälgija eelistused

en: Inbox Monitor
et: Sisendkasti jälgija

en: CD Player
et: CD-esitaja

en: Keyboard Indicator
et: Klaviatuurinäidik

en: Some panel items are no longer available
et: Mõned paneeliasjad pole enam saadaval

en: One or more panel items (also referred to as applets) are no longer available in the GNOME desktop.
et: Üks või enam paneelil olevaid rakendeid pole enam GNOME töölaua jaoks saadaval.

en: These items will now be removed from your configuration:
et: Need asjad eemaldatakse nüüd sinu seadistustest:

en: You will not receive this message again.
et: Seda teadet sulle rohkem ei edastata.

en: Tomboy (ne Stickynotes)
et: Tomboy (mitte märkmepaberid)

en: Tomboy (transparent upgrade from stickynotes)
et: Tomboy (sujuv uuendus märkmepaberitele)

en: Sticky Notes Applet Factory
et: Sticky Notes rakendi Factory

en: Sticky Notes
et: Märkmepaberid

en: Create, view, and manage sticky notes on the desktop
et: Märkmepaberite loomine, vaatamine ja haldamine

en: This note is locked.
et: See märge on lukus.

en: This note is unlocked.
et: See märge ei ole lukus.

en: _New Note
et: _Uus märge

en: _Delete Note...
et: _Kustuta märge...

en: _Lock Note
et: Lukusta _märge

en: Sticky Notes Preferences
et: Märkmepaberite eelistused

en: Default Note Properties
et: Märkmete vaikimisi omadused

en: Choose a font to use for all sticky notes
et: Kõikidele märkmepaberitele kirjatüübi valimine

en: Pick a default sticky note font
et: Märkmepaberi vaikimisi kirjatüübi valimine

en: _Font:
et: _Kirjatüüp:

en: Use fo_nt from the system theme
et: Süsteemse teema _kirjatüübi kasutamine

en: Note C_olor:
et: Märkme _värv:

en: Font Co_lor:
et: Teksti _värv:

en: Choose a base color to use for all sticky notes
et: Kõikidele märkmepaberitele paberi põhivärvuse valimine

en: Pick a default sticky note color
et: Märkmepaberi vaikimisi värvi valimine

en: Use co_lor from the system theme
et: Süsteemse teema _värvuse kasutamine

en: Specify the default height (in pixels) of new notes
et: Uute märkmepaberite vaikimisi kõrguse valimine (pikslites)

en: Specify the default width (in pixels) of new notes
et: Uute märkmepaberite vaikimisi laiuse valimine (pikslites)

en: H_eight:
et: _Kõrgus:

en: Behavior
et: Käitumine

en: Hide notes when the des_ktop is clicked on
et: Märkmete _peitmine töölaual klõpsamisel

en: Choose whether to hide all notes when selecting on the desktop
et: Selle valimine peidab töölaua aktiveerimise korral kõik märkmed

en: Force _default color and font on notes
et: _Vaikimisi kasutatavate värvide rakendamine märkmetele

en: Choose if the default style is forced on all notes
et: Selle valimine surub vaikimisi stiili kõikidele märkmetele

en: _Put notes on all workspaces
et: _Märkmete paigutamine kõigile töölaudadele

en: Choose if notes are visible on all workspaces
et: Selle valimine muudab märkmed nähtavaks kõikidel töölaudadel

en: Delete this sticky note?
et: Kas kustutada see märkmepaber?

en: This cannot be undone.
et: Seda pole võimalik tagasi võtta.

en: Delete all sticky notes?
et: Kas kustutada kõik märkmepaberid?

en: _Delete All
et: _Kustuta kõik

en: Sticky Note
et: Märkmepaber

en: Lock/Unlock note
et: Märkme lukustamine/lahtilukustamine

en: Close note
et: Märkme sulgemine

en: Resize note
et: Märkme suuruse muutmine

en: Sticky Note Properties
et: Märkmepaberi omadused

en: Properties
et: Omadused

en: Choose a font for the note
et: Märkmepaberi kirjatüübi valimine

en: Pick a font for the sticky note
et: Märkmepaberi kirjatüübi valimine

en: Use default fo_nt
et: V_aikimisi kirjatüübi kasutamine

en: Choose a color for the note
et: Märkmepaberi värvuse valimine

en: Pick a color for the sticky note
et: Märkmepaberi värvuse valimine

en: Note _Color:
et: _Märkme värv:

en: Font C_olor:
et: _Teksti värv:

en: Use default co_lor
et: Vaike_värvuse kasutamine

en: Specify a title for the note
et: Märkme pealkirja määramine

en: _Title:
et: _Pealkiri:

en: Default width for new notes
et: Vaikimisi laius uutele märkmetele

en: Default width for new sticky notes in pixels.
et: Uute märkmepaberite vaikimisi laius pikslites.

en: Default height for new notes
et: Vaikimisi kõrgus uutele märkmetele

en: Default height for new sticky notes in pixels.
et: Uute märkmepaberite vaikimisi kõrgus pikslites.

en: Default color for new notes
et: Vaikimisi värv uutele märkmetele

en: Default color for new sticky notes. This should be in html hex specification, for example "#30FF50".
et: Uute märkmepaberite vaikimisi värvus. See määratakse html hex kirjeldusena, näiteks "#000000".

en: Default color for font
et: Kirjatüübi vaikevärv

en: Default font color for new sticky notes. This should be in html hex specification, for example "#000000".
et: Uute märkmete teksti vaikimisi värvus. See määratakse html hex kirjeldusena, näiteks "#000000".

en: Default font for new notes
et: Vaikimisi kirjastiil uutele märkmetele

en: Default font for new sticky notes. This should be a Pango Font Name, for example "Sans Italic 10".
et: Uute märkmete vaikimisi kirjatüüp. See määratakse pango kirjatüübi nimena (Pango Font Name), näiteks "Sans Italic 10".

en: Sticky notes' workspace stickyness
et: Märkmepaberite kleepuvus töölauale

en: Specifies whether the sticky notes are visible on ALL workspaces on the desktop, or not.
et: Kas märkmepaberid on näha KÕIGIL töölaudadel või mitte.

en: Sticky notes' locked state
et: Märkmepaberite lukustatud olek

en: Specifies whether the sticky notes are locked (non-editable) or not.
et: Kas märkmepaberid on lukustatud (pole muudetavad) või mitte.

en: Date format of note's title
et: Märkmepealkirja ajavorming

en: By default, sticky notes are given the current date as the title when they are created. This format is used; anything that can be parsed by strftime() is valid.
et: Vaikimisi on märkmepaberite loomisel nende tiitliks käesolev kuupäev. Sealjuures kasutatakse käesolevat vormingut - lubatud on kõik, mis on strftime() funktsioonile mõistetav.

en: Whether to use the default system color
et: Kas vaikimisi süsteemset värvi kasutatake

en: If this option is disabled, a custom color can be used as the default color for all sticky notes.
et: Kui see valik on keelatud, siis on kõikidel märkmepaberitel võimalik vaikimisi värviks kasutada kohandatud värvi.

en: Whether to use the default system font
et: Kas vaikimisi süsteemset kirjatüüpi kasutatake

en: If this option is disabled, a custom font can be used as the default font for all sticky notes.
et: Kui see valik on keelatud, siis on kõikidel märkmepaberitel võimalik vaikimisi kirjatüübiks kasutada kohandatud kirjatüüpi.

en: Whether to force the default color and font on all notes
et: Kas kõikidele märkmetele määratakse vaikimisi värv ja kirjatüüp

en: If this option is enabled, the custom colors and fonts that have been assigned to individual notes will be ignored.
et: Kui see valik on lubatud, siis eiratakse üksikutele märkmetele määratud kohandatud kirjatüüpe ja värve.

en: Whether to hide all notes when the desktop is selected
et: Kas töölaua valimise korral tuleb kõik märkmed ära peita või mitte

en: If this option is enabled, selecting the desktop in any way will automatically hide all the open notes.
et: Kui see valik on märgitud, siis töölaua igasuguse valimise korral peidetakse automaatselt kõik avatud märkmed.

en: Whether to ask for confirmation when deleting a note
et: Kas märkme kustutamisel küsitakse kinnitust

en: Empty notes are always deleted without confirmation.
et: Tühjad märkmepaberid kustutatakse ilma hoiatusteta.

en: Hi_de Notes
et: Pei_da märkmed

en: _Delete Notes
et: _Kustuta märkmed

en: _Lock Notes
et: Lukusta _märkmed

en: %d note | %d notes
et[0]: %d märge
et[1]: %d märget

en: Show sticky notes
et: Märkmepaberite näitamine

en: Sticky Notes for the GNOME Desktop Environment
et: Märkmepaberid GNOME töölaua keskkonna jaoks

en: Trash
et: Prügi

en: Go to Trash
et: Prügikastis tuhnimine

en: _Empty Trash
et: _Tühjenda prügikast

en: _Open Trash
et: _Ava prügikast

en: %d Item in Trash | %d Items in Trash
et[0]: Prügikastis on %d asi
et[1]: Prügikastis on %d asja

en: No Items in Trash
et: Prügikast on tühi

en: Error while spawning Nautilus:
    %s
et: Tõrge Nautiluse väljakutsumisel:
    %s

en: A GNOME trash bin that lives in your panel. You can use it to view the trash or drag and drop items into the trash.
et: GNOME prügikast, mis elab sinu paneelil. Seda saab kasutada prügikasti sisu vaatamiseks või asjade prügikasti lohistamiseks.

en: Delete Immediately?
et: Kustutada kohe?

en: Cannot move items to trash, do you want to delete them immediately?
et: Kirjeid pole võimalik prügikasti tõsta, kas sa soovid neid koheselt kustutada?

en: Cannot move some items to trash, do you want to delete these immediately?
et: Mõingaid kirjeid pole võimalik prügikasti tõsta, kas sa soovid neid koheselt kustutada?

en: Trash Applet
et: Prügikastirakend

note: Translators: the %s in this string should be read as %d.
en: Removing item %s of %s
et: Kirje %s/%s eemaldamine

note: Translators: %s is a file name
en: Removing: %s
et: Eemaldamine: %s

en: Empty all of the items from the trash?
et: Kas tühjendada prügikast kõigist asjadest?

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
et: Kui sa valid prügikasti tühjendamise, siis visatakse kõik seal asuvad asjad jäädavalt minema. Neid asju on võimalik aga ka ükshaaval kustutada.

en: Emptying the Trash
et: Prügikasti tühjendamine

en: From:
et: Päritolu:
