gnome-applets - en to he translation catalogue (526 entries)

en: Show icon
he: הצגת סמל

en: Graph color for user-related swap usage
he: צבע הגרף לפעילות תחלופה user-related

en: Specifies whether the sticky notes are locked (non-editable) or not.
he: מציין האם הפתקיות הדביקות נעולות (לא ניתנות לעריכה) או לא.

en: _Keyboard Accessibility Preferences
he: העדפות מחליף פריסות לוח־_מקשים

en: _Help
he: ע_זרה

en: _About
he: על _אודות

en: Open the universal access preferences dialog
he: פתיחת דו־שיח גישה כללי

en: There was an error launching the keyboard preferences dialog: %s
he: ארעה שגיאה בהפעלת תיבת דו-שיח אפשרויות המקלדת: %s

note: Note to translators: the first letter of the alphabet, not the indefinite article
en: a
he: א

en: XKB Extension is not enabled
he: תוסף XKB לא מופעל

en: Unknown error
he: שגיאה לא ידועה

en: Error: %s
he: שגיאה: %s

en: AccessX Status
he: מצב AccessX

en: Shows keyboard status when accessibility features are used.
he: מציג את מצב המקלדת כאשר אפשרויות הנגישות מופעלות

en: Keyboard Accessibility Status
he: מצב נגישות מקלדת

en: Displays current state of keyboard accessibility features
he: מציג את המצב הנוכחי של תכונות נגישות המקלדת

en: Shows the state of AccessX features such as latched modifiers
he: הצגת מצב תכונות AccessX כמו משנים נעולים

en: _Preferences
he: _העדפות

en: Battery Charge Monitor Preferences
he: העדפות צג טעינת סוללה

en: Appearance
he: מראה

en: _Compact view
he: תצוגה _קומפקטית

en: (shows single image for status and charge)
he: (הצגת סמל יחיד עבור מצב וטעינה)

en: _Expanded view
he: תצוגה _מורחבת

en: (two images: one for status, one for charge)
he: (שתי תמונות: אחת למצב, אחת לטעינה)

en: _Show time/percentage:
he: הצג _זמן/אחוזים:

en: Show _time remaining
he: הצג את ה_זמן שנותר

en: Show _percentage remaining
he: הצג את ה_אחוזים שנותרו

en: Notifications
he: הודעות

note: TRANSLATOR: This is the beginning of the sentence 'Warn when battery charge drops to: [XX] percent/minutes remaining'
en: _Warn when battery charge drops to:
he: _הודע כאשר טעינת הסוללה יורדת מתחת ל:

en: _Notify when battery is fully recharged
he: הו_דע כאשר הסוללה טעונה במלואה

en: System is running on AC power
he: המערכת פועלת על כוח חשמל

en: System is running on battery power
he: המערכת פועלת על כוח סוללה

en: Battery charged (%d%%)
he: סוללה טעונה (%d%%)

en: Unknown time (%d%%) remaining
he: זמן לא ידוע (%d%%) נותר

en: Unknown time (%d%%) until charged
he: זמן לא ידוע (%d%%) עד לטעינה מלאה

en: %d minute (%d%%) remaining | %d minutes (%d%%) remaining
he[0]: ‏%d דקות (%d%%) נשארו
he[1]: ‏%d דקות (%d%%) נשארו

en: %d minute until charged (%d%%) | %d minutes until charged (%d%%)
he[0]: דקה אחת עד לטעינה מלאה (%d%%)
he[1]: נותרו עוד ‏%d דקות (%d%%) לטעינה מלאה

en: %d hour (%d%%) remaining | %d hours (%d%%) remaining
he[0]: נותרה ‏שעה אחת (%d%%)
he[1]: נותרו ‏%d שעות (%d%%)

en: %d hour until charged (%d%%) | %d hours until charged (%d%%)
he[0]: שעה אחת עד לטעינה מלאה (%d%%)
he[1]: ‏%d שעות עד לטעינה מלאה (%d%%)

note: TRANSLATOR: "%d %s %d %s" are "%d hours %d minutes" * Swap order with "%2$s %2$d %1$s %1$d if needed
en: %d %s %d %s (%d%%) remaining
he: נותרו נותרו ‏‏%d %s ו־%d %s (%d%%)

en: hour | hours
he[0]: שעה
he[1]: שעות

en: minute | minutes
he[0]: דקה
he[1]: דקות

note: TRANSLATOR: "%d %s %d %s" are "%d hours %d minutes" * Swap order with "%2$s %2$d %1$s %1$d if needed
en: %d %s %d %s until charged (%d%%)
he: ‏%d %s ו־%d %s עד לטעינה מלאה (%d%%)

en: Battery Monitor
he: צג טעינת סוללה

en: Your battery is now fully recharged
he: הסוללה שלך כעת טעונה במלואה

en: Battery Notice
he: התרעת סוללה

note: we don't know the remaining time
en: You have %d%% of your total battery capacity remaining.
he: נותרו לך %d%% מסך כל קיבולת הסוללה.

en: You have %d minute of battery power remaining (%d%% of the total capacity). | You have %d minutes of battery power remaining (%d%% of the total capacity).
he[0]: נותרה דקה אחת של עצמת סוללה (%d%% מהקיבולת).
he[1]: נותרו %d דקות של עצמת סוללה (%d%% מהקיבולת).

note: TRANSLATORS: this is a list, it is left as a single string * to allow you to make it appear like a list would in your * locale.  This is if the laptop does not support suspend.
en: To avoid losing your work:
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
he: על מנת שלא לאבד את העבודה שלך:
     • חבר את הנייד למקור עצמה חיצוני, או
     • שמור את המסמכים הפתוחים וכבה את הנייד.

note: TRANSLATORS: this is a list, it is left as a single string * to allow you to make it appear like a list would in your * locale.  This is if the laptop supports suspend.
en: To avoid losing your work:
     • suspend your laptop to save power,
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
he: על מנת שלא לאבד את העבודה שלך:
     • השהה את הנייד שלך כדי לשמור על העצמה,
     • חבר את הנייד למקור עצמה חיצוני, או
     • שמור את המסמכים הפתוחים וכבה את הנייד.

en: Your battery is running low
he: הסוללה שלך כמעט ריקה

en: No battery present
he: לא נמצאה סוללה

en: Battery status unknown
he: מצב הסוללה לא ידוע

en: N/A
he: לא זמין

en: Battery Charge Monitor
he: צג טעינת סוללה

en: Monitor a laptop's remaining power
he: מציג את העצמה הנותרת למחשב נישא

en: This utility shows the status of your laptop battery.
    
    UPower backend enabled.
he: תוכנית שירות זו מציגה את מצב סוללת המחשב הנישא שלך.
    
    ‏UPower מופעל.

note: TRANSLATOR: this is a selectable item in a drop-down menu to end * this sentence: *   "Warn when battery charge drops to: [XX] percent".
en: Percent
he: אחוזים

note: TRANSLATOR: this is a selectable item in a drop-down menu to end * this sentence: *   "Warn when battery charge drops to: [XX] minutes remaining"
en: Minutes Remaining
he: דקות שנותרו

en: Cannot connect to gnome-settings-daemon
he: לא ניתן להתחבר ל־gnome-settings-daemon

en: Cannot get laptop panel brightness
he: לא ניתן לקבל את לוח הבהירות למחשב הנישא

en: LCD brightness : %d%%
he: בהירות LCD: ‏‎%d%%

en: Adjusts laptop panel brightness.
he: לוח להתאמת בהירות המחשב הנישא.

en: Copyright © 2006 Benjamin Canou
he: כל הזכויות שמורות © 2006 Benjamin Canou

en: Available palettes
he: פלטות זמינות

note: TRANSLATOR: This sentance reads something like 'Insert "PILCROW SIGN"' *             hopefully, the name of the unicode character has already *             been translated.
en: Insert "%s"
he: הוספת "%s"

en: Insert special character
he: הוספת תו מיוחד

en: insert special character %s
he: הוספת תו מיוחד %s

en: Character Palette
he: לוח תווים

en: Insert characters
he: הוספת תווים

en: GNOME Panel applet for selecting strange characters that are not on my keyboard. Released under GNU General Public Licence.
he: יישומון ללוח GNOME לבחירת תווים מוזרים שאינם על המקלדת שלי. מופץ תחת הרישיון הציבורי הכללי של GNU.

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _OK
he: _אישור

en: _Palette:
he: _פלטה:

en: Palette entry
he: ערך פלטה

en: Modify a palette by adding or removing characters
he: שנה פלטה באמצעות הוספת או הסרת תווים

en: Add Palette
he: הוספת פלטה

en: Edit Palette
he: עריכת פלטה

en: Palettes list
he: רשימת פלטות

en: _Palettes:
he: _פלטות:

en: _Add
he: _הוספה

en: Add button
he: הוסף כפתור

en: Click to add a new palette
he: לחץ כדי להוסיף פלטה חדשה

en: _Edit
he: _עריכה

en: Edit button
he: עריכת כפתור

en: Click to edit the selected palette
he: לחיצה כדי לערוך את הפלטה שנבחרה

en: _Delete
he: _מחיקה

en: Delete button
he: מחיקת כפתור

en: Click to delete the selected palette
he: לחיצה כדי למחוק את הפלטה שנבחרה

en: Character Palette Preferences
he: העדפות פלטת התווים

en: _Close
he: _סגירה

en: Command Applet Preferences
he: העדפות שורת הפקודה

en: Command:
he: פקודה:

en: _Apply
he: ה_חלה

en: Click to apply the new command.
he: יש ללחוץ להחלת הפקודה החדשה.

en: Interval (seconds):
he: מרווח (שניות):

en: Maximum width (chars):
he: רוחב מרבי (תווים):

en: CPU Frequency Monitor Preferences
he: העדפות ניטור תדר המעבד

en: Monitor Settings
he: הגדרות ניטור

en: _Monitored CPU:
he: מעבד מנו_טר:

en: Display Settings
he: הגדרות תצוגה

en: _Appearance:
he: _מראה:

en: Show CPU frequency as _frequency
he: הצגת תדר המעבד כ_תדר

en: Show frequency _units
he: הצ_גת יחידות תדירות

en: Show CPU frequency as _percentage
he: הצגת תדר המעבד כ_אחוזים

en: CPU Frequency Scaling Monitor
he: מנטר התאמת תדירות המעבד

en: This utility shows the current CPU Frequency
he: תוכנית שירות זו מציגה את תדירות המעבד הנוכחית.

en: This utility shows the current CPU Frequency Scaling.
he: תוכנית שירות זו מציגה את תדירות המעבד הנוכחית.

en: Graphic
he: גרפי

en: Text
he: טקסט

en: Graphic and Text
he: גרפי וטקסט

en: Change CPU Frequency scaling
he: שינוי התאמת תדירות המעבד

en: Privileges are required to change the CPU Frequency scaling.
he: דרושות הרשאות כדי לשנות את התאמת תדירות המעבד

en: (mounted)
he: (מעוגן)

en: (not mounted)
he: (לא מעוגן)

en: Cannot start Nautilus File Manager
he: לא ניתן להפעיל את מנהל הקבצים Nautilus

en: Could not find Nautilus
he: לא ניתן למצוא את Nautilus

en: _Play DVD
he: _ניגון תקליטור

en: _Play CD
he: _ניגון תקליטור

en: _Open %s
he: _פתיחת %s

en: Un_mount %s
he: _ביטול עיגון %s

en: _Mount %s
he: _עיגון %s

en: _Eject %s
he: _הוצאה %s

en: Disk Mounter
he: מעגן דיסקים

en: Applet for mounting and unmounting block volumes.
he: יישומון ללעיגון כרכים.

en: Shows the status of keyboard accessibility features
he: מציג את המצב של תכונות נגישות המקלדת

en: Brightness Applet
he: יישומון בהירות

en: Adjusts Laptop panel brightness
he: לוח התאמת בהירות המחשב הנישא שלך

en: Command
he: פקודה

en: Shows the output of a command
he: הצגת הפלט של פקודה

en: Monitor the CPU Frequency Scaling
he: ניטור התאמת תדירות המעבד

en: Mount local disks and devices
he: מעגן דיסקים מקומיים והתקנים

en: Eyes
he: עיניים

en: A set of eyeballs for your panel
he: ערכת עיניים ללוח שלך

en: Weather Report
he: דיווח מזג־אויר

en: Monitor the current weather conditions, and forecasts
he: מציג את תנאי מזג־האויר הנוכחיים, ותחזיות

en: Inhibit Applet
he: יישומון Inhibit

en: Allows user to inhibit automatic power saving
he: מאפשר למשתמש לעכב חיסכון אוטומטי בחשמל

en: Command Line
he: שורת פקודה

en: Mini-Commander
he: שורת פקודה קטנה

en: System Monitor
he: צג מערכת

en: A system load indicator
he: מחוון עומס מערכת

en: Network Monitor
he: צג הרשת

en: Netspeed Applet
he: היישומון Netspeed

en: Sticky Notes
he: פתקיות דביקות

en: Create, view, and manage sticky notes on the desktop
he: צור, צפה ונהל פתקיות דביקות על שולחן העבודה

en: Timer
he: קוצב זמן

en: Start a timer and receive a notification when it is finished
he: הפעלת קוצב זמן וקבלת התרעה ברגע הסיום שלו

en: Tracker Search Bar
he: שורת חיפוש ל־Tracker

en: Find your data quickly using Tracker
he: מציאת המידע שלך במהירות באמצעות Tracker

en: Trash
he: אשפה

en: Go to Trash
he: לך לאשפה

en: Window Buttons
he: כפתורי חלון

en: Window buttons for your GNOME Panel
he: כפתורי חלונות עבור לוח GNOME שלך

en: Window Picker
he: בורר החלונות

en: Shows a list of icons for the open windows.
he: הצגת רשימת סמלים של החלונות הפתוחים.

en: Window Title
he: כותר חלון

en: Window title for your GNOME Panel
he: כותרי חלונות עבור לוח GNOME שלך

en: The eyes look in the direction of the mouse pointer
he: העיניים מסתכלות על הכיוון של מצביע העכבר

en: A goofy set of eyes for the GNOME panel. They follow your mouse.
he: זוג עיניים מצחיקות עבור הלוח של GNOME. הם עוקבים אחרי העכבר שלך.

en: Can not launch the eyes applet.
he: לא ניתן להפעיל את יישומון העיניים

en: There was a fatal error while trying to load the theme.
he: ארעה שגיאה בזמן טעינת ערכת הנושא.

en: Geyes Preferences
he: העדפות Geyes

en: Themes
he: ערכות נושא

en: _Select a theme:
he: _בחר ערכת נושא:

en: _Details
he: _פרטים

en: _Update
he: _עדכן

en: GNOME Weather
he: מזג־האויר GNOME

en: Weather Forecast
he: תחזית מזג האויר

en: City: %s
    Sky: %s
    Temperature: %s
he: עיר: %s
    שמיים: %s
    טמפרטורה: %s

en: Updating...
he: מעדכן...

en: A panel application for monitoring local weather conditions.
he: יישומון לתצוגת תנאי מזג-אויר מקומיים.

en: © 1999-2005 by S. Papadimitriou and others
he: ‏© 1999-2005 by S. Papadimitriou and others

en: Details
he: פרטים

en: City:
he: עיר:

en: Last update:
he: עדכון אחרון:

en: Conditions:
he: תנאים:

en: Sky:
he: שמיים:

en: Temperature:
he: טמפרטורה:

en: Feels like:
he: מרגיש כמו:

en: Dew point:
he: נקודת העיבוי:

en: Relative humidity:
he: לחות יחסית:

en: Wind:
he: רוח:

en: Pressure:
he: לחץ אויר:

en: Visibility:
he: ראות:

en: Sunrise:
he: זריחה:

en: Sunset:
he: שקיעה:

en: Current Conditions
he: תנאים נוכחיים

en: Forecast Report
he: דיווח תחזית

en: See the ForeCast Details
he: צפייה בפרטי התחזית

en: Forecast
he: תחזית

en: Forecast not currently available for this location.
he: אין תחזית עבור מיקום זה

note: Accessible Name and Description for the components in Preference Dialog
en: Location view
he: תצוגת מיקום

en: Select Location from the list
he: בחירת מיקום מהרשימה

en: Update spin button
he: עדכון כפתור טווח

en: Spinbutton for updating
he: כפתור טווח לעדכון

en: Failed to load the Locations XML database.  Please report this as a bug.
he: נכשל בטעינת בסיס נתונים XML של המיקומים. אנא דווח זאת כבאג.

en: Weather Preferences
he: העדפות מזג־האויר

en: _Automatically update every:
he: עדכון _אוטומטית כל:

note: * Units settings page. Temperature Unit
en: _Temperature unit:
he: יחידת _טמפרטורה:

note: Default means device with default route set
en: Default
he: ברירת המחדל

en: Kelvin
he: קלוין

note: TRANSLATORS: Celsius is sometimes referred Centigrade
en: Celsius
he: צלזיוס

en: Fahrenheit
he: פרנהייט

note: Speed Unit
en: _Wind speed unit:
he: יחידת מהירות ה_רוח:

note: TRANSLATOR: The wind speed unit "meters per second"
en: m/s
he: מטרים לשנייה

note: TRANSLATOR: The wind speed unit "kilometers per hour"
en: km/h
he: קילומטרים לשעה

note: TRANSLATOR: The wind speed unit "miles per hour"
en: mph
he: מיילים לשעה

note: TRANSLATOR: The wind speed unit "knots"
en: knots
he: קשר

en: Beaufort scale
he: סולם ביופורט

note: Pressure Unit
en: _Pressure unit:
he: יחידת _לחץ אויר:

note: TRANSLATOR: The pressure unit "kiloPascals"
en: kPa
he: קילופסקל

note: TRANSLATOR: The pressure unit "hectoPascals"
en: hPa
he: הקטופסקל

note: TRANSLATOR: The pressure unit "millibars"
en: mb
he: מיליבר

note: TRANSLATOR: The pressure unit "millibars of mercury"
en: mmHg
he: מילימטר כספית

note: TRANSLATOR: The pressure unit "inches of mercury"
en: inHg
he: אינצ'ים כספית

note: TRANSLATOR: The pressure unit "atmospheres"
en: atm
he: אטמוספרות

note: Distance Unit
en: _Visibility unit:
he: יחידת _ראות:

note: TRANSLATOR: The distance unit "meters"
en: meters
he: מטרים

note: TRANSLATOR: The distance unit "kilometers"
en: km
he: קילומטרים

note: TRANSLATOR: The distance unit "miles"
en: miles
he: מיילים

en: Update
he: עדכן

en: minutes
he: דקות

en: Display
he: תצוגה

en: General
he: כללי

en: _Select a location:
he: _בחר מיקום:

en: _Find:
he: _חפש:

en: Find _Next
he: ה_בא

en: Location
he: מיקום

en: Cannot connect to gnome-session
he: לא ניתן להתחבר ל־gnome-session

en: Automatic sleep inhibited
he: שינה אוטומטית מושהית

en: Automatic sleep enabled
he: שינה אוטומטית מאופשרת

en: Manual inhibit
he: עיכוב ידני

en: Allows user to inhibit automatic power saving.
he: מאפשר למשתמש לעכב חיסכון אוטומטי בחשמל

en: Copyright © 2006-2007 Richard Hughes
he: כל הזכויות שמורות © 2006-2007 Richard Hughes

en: No items in history
he: אין פריטים בהיסטוריה

note: build file select dialog
en: Start program
he: התחל תוכנית

en: Command line
he: שורת פקודה

en: Type a command here and Gnome will execute it for you
he: יש להזין כאן פקודה ו־GNOME יבצע אותה עבורך

en: Browser
he: דפדפן

en: Click this button to start the browser
he: יש ללחוץ על כפתור זה כדי להפעיל את הדפדפן

en: History
he: היסטוריה

en: Click this button for the list of previous commands
he: יש ללחוץ על כפתור זה לרשימה של פקודות קודמות

en: Command line has been disabled by your system administrator
he: שורת פקודה בוטלה על ידי מנהל המערכת

en: Mini-Commander applet
he: יישומון שורת הפקודה

en: This applet adds a command line to the panel
he: יישומון זה מוסיף שורת פקודה ללוח שלך

en: This GNOME applet adds a command line to the panel. It features command completion, command history, and changeable macros.
he: יישומון זה מוסיף שורת פקודה ללוח.

en: Command Line Preferences
he: העדפות שורת הפקודה

en: Auto Completion
he: השלמה אוטומטית

en: E_nable history-based auto completion
he: ה_פעלת השלמה אוטומטית בהתבסס על היסטוריה

en: Size
he: גודל

en: _Width:
he: _רוחב:

en: pixels
he: פיקסלים

en: Colors
he: צבעים

en: _Use default theme colors
he: שימוש ב_צבעי ערכת הנושא של ברירת המחדל

en: Command line _foreground:
he: _חזית שורת הפקודה:

en: Command line _background:
he: ר_קע שורת הפקודה:

en: Pick a color
he: בחירת צבע

en: _Macros:
he: _מקרואים:

en: _Add Macro...
he: הו_ספת מקרו…

en: _Delete Macro
he: _מחיקת מקרו

en: Macros
he: מקרואים

en: Add New Macro
he: הוספת מקרו חדש

en: _Pattern:
he: _תבנית:

en: Co_mmand:
he: _פקודה:

en: You must specify a pattern and a command
he: חובה לציין תבנית ופקודה

en: You must specify a pattern
he: חובה לציין תבנית

en: You must specify a command
he: חובה לציין פקודה

en: You may not specify duplicate patterns
he: אין אפשרות לציין תבניות כפולות

en: Pattern
he: תבנית

en: _Open System Monitor
he: _פתיחת צג המערכת

en: Start system-monitor
he: הפעלת צג המערכת

en: There was an error executing '%s': %s
he: ארעה שגיאה בהפעלת '%s': %s

en: Processor
he: מעבד

en: Memory
he: זיכרון

en: Network
he: רשת

en: Swap Space
he: מקום תחלופה

en: Load Average
he: ממוצע הספק

en: Disk
he: דיסק

note: xgettext: use and cache are > 1 most of the time, please assume that they always are.
en: %s:
    %u%% in use by programs
    %u%% in use as cache
he: ‏%s:
    ‏%u%% בשימוש על ידי תוכניות
    ‏%u%% בשימוש כמטמון:

en: The system load average is %0.02f
he: ממוצע העומס של המערכת הוא %0.02f

note: xgettext: same as in graphic tab of g-s-m
en: %s:
    Receiving %s
    Sending %s
he: %s:
    התקבל %s
    נשלח %s

en: %s:
    %u%% in use | %s:
    %u%% in use
he[0]: ‏%s:
    ‏%u%% בשימוש‏
he[1]: ‏%s:
    ‏%u%% בשימוש‏

en: CPU Load
he: הספק מעבד

en: Memory Load
he: עומס זיכרון

en: Net Load
he: הספק רשת

en: Swap Load
he: עומס תחלופה

en: Disk Load
he: עומס דיסק

en: A system load monitor capable of displaying graphs for CPU, ram, and swap space use, plus network traffic.
he: צג עומס מערכת המאפשר להציג גרפים למעבד, מקום שימוש ב RAM ובקובץ תחלופה, וגם עומס רשת.

en: Monitored Resources
he: משאבים מוצגים

en: _Processor
he: _מעבד

en: _Memory
he: _זיכרון

en: _Network
he: _רשת

en: S_wap Space
he: מקום _תחלופה

en: _Load
he: ה_ספק

en: _Harddisk
he: _דיסק קשיח

en: Options
he: אפשרויות

en: System m_onitor width:
he: רוחב צ_ג המערכת:

en: System m_onitor height:
he: גובה צ_ג המערכת:

en: Sys_tem monitor update interval:
he: השהיית עדכוני צג המע_רכת:

en: milliseconds
he: מילי-שניות

en: _User
he: _משתמש

en: S_ystem
he: מ_ערכת

en: N_ice
he: _עדיפות

en: I_OWait
he: הפסקת קלט/_פלט

en: I_dle
he: _סרק

en: Sh_ared
he: מ_שותף

en: _Buffers
he: _מאגרים

en: Cach_ed
he: מ_טמון

en: F_ree
he: פ_נוי

en: _In
he: _נכנס

en: _Out
he: י_וצא

en: _Local
he: _מקומי

en: _Background
he: _רקע

en: _Used
he: _בשימוש

en: _Free
he: _פנוי

en: Load
he: עומס

en: _Average
he: _ממוצע

en: Harddisk
he: דיסק קשיח

en: _Read
he: _קרא

en: _Write
he: _כתוב

en: System Monitor Preferences
he: העדפות צג מערכת

en: Device _Details
he: _פרטי ההתקן

en: b/s
he: ס׳/ש׳

en: B/s
he: ב׳/ש׳

en: bits
he: סיביות

en: bytes
he: בתים

en: kb/s
he: ק״ס/ש׳

en: KiB/s
he: KiB/ש׳

en: kb
he: ק״ס

en: Mb/s
he: מ״ס/ש׳

en: MiB/s
he: MiB/ש׳

en: Mb
he: מ״ס

en: Device Details for %s
he: פרטי ההתקן %s

en: _In graph color
he: צבע נ_כנס בתרשים

en: _Out graph color
he: צבע יו_צא בתרשים

en: Internet Address:
he: כתובת האינטרנט:

en: Netmask:
he: מסכת רשת:

en: Hardware Address:
he: כתובת החומרה:

en: P-t-P Address:
he: כתובת נקודה לנקודה:

en: Bytes in:
he: בתים נכנסים:

en: Bytes out:
he: בתים יוצרים:

en: none
he: ללא

en: IPv6 Address:
he: כתובת IPv6:

en: Signal Strength:
he: עצמת האות:

en: ESSID:
he: שם הרשת (ESSID):

en: %s is down
he: %s אינו פועל

en: %s: %s
    in: %s out: %s
he: %s: %s
    נכנס: %s יוצא: %s

en: has no ip
he: אין כתובת ip

en: %s: %s
    sum: %s
he: %s: %s
    סיכום: %s

en: 
    ESSID: %s
    Strength: %d %%
he: 
    שם הרשת (ESSID):‏ %s
    עצמה: %d %%

en: unknown
he: בלתי ידוע

en: Do you want to disconnect %s now?
he: האם אכן ברצונך לנתק את %s כעת?

en: Do you want to connect %s now?
he: האם אכן ברצונך לחבר את %s כעת?

en: <b>Running command %s failed</b>
    %s
he: <b>הפעלת הפקודה %s נכשלה</b>
    %s

en: A little applet that displays some information on the traffic on the specified network device
he: יישומון קטן המציג מעט פרטים באשר לתעבורה בהתקן הרשת שצוין

en: Network _device:
he: התקן ה_רשת:

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

en: Show _sum instead of in & out
he: הצגת _סיכום במקום נכנס יוצא

en: Show _bits instead of bytes
he: הצגת _סיביות במקום בתים

en: Change _icon according to the selected device
he: שינוי הסמל בהת_אם להתקן הנבחר

en: Netspeed Preferences
he: העדפות Netspeed

en: %d note | %d notes
he[0]: פתקית אחת
he[1]: ‏%d פתקיות

en: Show sticky notes
he: הצג פתקיות דביקות

en: Sticky Notes for the GNOME Desktop Environment
he: פתקיות דביקות לסביבת שולחן העבודה Gnome

en: This note is locked.
he: פתקית זאת נעולה.

en: This note is unlocked.
he: פתקית זאת אינה נעולה.

en: _New Note
he: פתקית _חדשה

en: Hi_de Notes
he: הח_בא פתקיות

en: _Lock Notes
he: _נעל פתקיות

en: _Delete Notes
he: _מחק פתקיות

en: _Delete All
he: _מחק הכל

en: Delete all sticky notes?
he: למחוק את כל הפתקיות הדביקות?

en: This cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Delete this sticky note?
he: למחוק את הפתקית הדביקה?

en: _Delete Note...
he: מחק _פתקית...

en: _Lock Note
he: _נעל פתקית

en: _Properties
he: _מאפיינים

en: Sticky Note
he: פתקית דביקה

en: Lock/Unlock note
he: נעל/שחרר פתקית

en: Close note
he: סגור פתקית

en: Resize note
he: שנה גודל פתקית

en: Sticky Notes Preferences
he: העדפות פתקיות דביקות

en: Default Note Properties
he: מאפייני ברירת המחדל של פתקית

en: H_eight:
he: _גובה:

en: Specify the default width (in pixels) of new notes
he: יש לציין את רוחב ברירת המחדל (בפיקסלים) של פתקיות חדשות

en: Specify the default height (in pixels) of new notes
he: יש לציין את גובה ברירת המחדל (בפיקסלים) של פתקיות חדשות

en: Use co_lor from the system theme
he: שימוש ב_צבע מערכת נושא המערכת

en: Font Co_lor:
he: צ_בע גופן:

en: Note C_olor:
he: צבע _פתקית:

en: Choose a base color to use for all sticky notes
he: בחירת צבע בסיס לשימוש בכל הפתקיות הדביקות

en: Pick a default sticky note color
he: בחירת צבע ברירת מחדל עבור פתקיות

en: Use fo_nt from the system theme
he: שימוש ב_גופן מערכת נושא המערכת

en: _Font:
he: _גופן:

en: Choose a font to use for all sticky notes
he: בחירת גופן לשימוש בכל הפתקיות הדביקות

en: Pick a default sticky note font
he: בחירת גופן ברירת מחדל עבור פתקיות

en: Behavior
he: התנהגות

en: _Put notes on all workspaces
he: ה_צמדת פתקיות אל כל מרחבי העבודה

en: Choose if notes are visible on all workspaces
he: בחירה האם הפתקיות גלויות בכל סביבות העבודה

en: Force _default color and font on notes
he: כפייה את _צבע וגופן ברירת המחדל על כל הפתקיות

en: Choose if the default style is forced on all notes
he: בחירה האם לכפות את סגנון ברירת המחדל על כל הפתקיות

en: Hide notes when the des_ktop is clicked on
he: ה_סתרת הפתקיות בעת לחיצה על שולחן העבודה

en: Choose whether to hide all notes when selecting on the desktop
he: בחירה האם להסתיר את כל הפתקיות בעת לחיצה על שולחן העבודה

en: Sticky Note Properties
he: מאפייני פתקית דביקה

en: Properties
he: מאפיינים

en: _Title:
he: _שם:

en: Specify a title for the note
he: ציון שם עבור הפתקית

en: Use default co_lor
he: שימוש ב_צבע ברירת המחדל

en: Font C_olor:
he: _צבע גופן:

en: Note _Color:
he: צ_בע פתקית:

en: Use default fo_nt
he: שימוש ב_גופן ברירת המחדל

en: Choose a color for the note
he: בחירת צבע לפתקית

en: Pick a color for the sticky note
he: בחירת צבע עבור הפתקית הדביקה

en: Choose a font for the note
he: בחירת גופן לפתקית

en: Pick a font for the sticky note
he: בחירת גופן עבור הפתקית הדביקה

en: _Start timer
he: _התחלת קוצב זמן

en: P_ause timer
he: ה_שהיית קוצב זמן

en: S_top timer
he: ע_צירת קוצב זמן

en: Finished
he: הסתיים

en: Timer finished!
he: הספירה לאחור הסתיימה!

en: Timer Applet Preferences
he: העדפות יישומון קוצב זמן

en: Name:
he: שם:

en: Hours:
he: שעות:

en: Minutes:
he: דקות:

en: Seconds:
he: שניות:

en: Show notification popup
he: הצגת התרעות קופצות

en: Show dialog
he: הצגת דו־שיח

en: A search bar applet for finding content stored in Tracker
he: יישומון שורת חיפוש למציאת תוכן מאוחסן ב‏־Tracker

en: Copyright Tracker Authors 2005-2010
he: כל הזכויות שמורות ליוצרי Tracker ‏2005-2010

en: Other
he: אחר

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Tags
he: תגיות

en: Email Addresses
he: כתובת דוא״ל

en: Documents
he: מסמכים

en: Applications
he: יישומים

en: Images
he: תמונות

en: Audio
he: שמע

en: Folders
he: תיקיות

en: Fonts
he: גופנים

en: Videos
he: סרטים

en: Archives
he: ארכיונים

en: Bookmarks
he: סימניות

en: Links
he: קישורים

en: Category
he: קטגוריה

en: Title
he: כותרת

en: No results found for “%s”
he: לא נמצאו הגדרות עבור „%s”

en: %d Item in Trash | %d Items in Trash
he[0]: ‏%d פריטים באשפה
he[1]: ‏%d פריטים באשפה

en: No Items in Trash
he: אין פריטים באשפה

en: Error while spawning Nautilus:
    %s
he: שגיאה בהפעלת נוטילוס:
    %s

en: Delete Immediately?
he: למחוק לחלוטין?

en: Cannot move items to trash, do you want to delete them immediately?
he: לא ניתן להזיז את הפריטים לאשפה, האם למחוק אותם לחלוטין?

en: The selected item cannot be moved to the trash | None of the %d selected items can be moved to the Trash
he[0]: לא ניתן להעביר את הפריט הנבחר לאשפה.
he[1]: לא ניתן להעביר אף לא %d מהפריטים הנבחרים לאשפה.

en: Cannot move some items to trash, do you want to delete these immediately?
he: לא ניתן להזיז חלק מהפריטים לאשפה, האם למחוק פריטים אילו לחלוטין?

en: The selected item cannot be moved to the Trash | %d of the selected items cannot be moved to the Trash
he[0]: לא ניתן להעביר את הפריט הנבחר לאשפה
he[1]: לא ניתן להעביר %d מהפריטים הנבחרים לאשפה

en: A GNOME trash bin that lives in your panel. You can use it to view the trash or drag and drop items into the trash.
he: ישומון אשפה עבור GNOME

note: Translators: the %s in this string should be read as %d.
en: Removing item %s of %s
he: מסיר פריט %s מתוך %s

note: Translators: %s is a file name
en: Removing: %s
he: מסיר: %s

en: Empty all of the items from the trash?
he: האם לרוקן את כל הפריטים מהאשפה?

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
he: ריקון האשפה יגרום לאבדן הפריטים בה לצמיתות. יש אפשרות למחוק כל פריט בנפרד.

en: _Empty Trash
he: _רוקן את האשפה

en: Emptying the Trash
he: מרוקן את האשפה

en: From:
he: מאת:

en: _Open Trash
he: _פתיחת האשפה

en: Unmaximize
he: ביטול הגדלה

en: Maximize
he: הגדלה

en: Minimize
he: מזעור

en: Close
he: סגירה

en: Window buttons for your GNOME Panel.
he: כפתורי חלונות ללוח GNOME שלך.

en: Window Applets on Gnome-Look
he: יישומון חלונות ב־GNOME-Look

en: Window Buttons Preferences
he: העדפות כפתורי חלונות

en: Theme:
he: ערכת נושא:

en: Focused
    Normal
he: מיקוד
    רגיל

en: Focused
    Clicked
he: מיקוד
    לחיצה

en: Focused
    Hover
he: מיקוד
    מעבר מעל

en: Unfocused
    Normal
he: ביטול מיקוד
    רגיל

en: Unfocused
    Hover
he: ביטול מיקוד
    מעבר מעל

en: Unfocused
    Clicked
he: ביטול מיקוד
    לחיצה

en: Use Metacity's button order
he: שימוש בסדר הכפתורים של Metacity

en: When checked, the button order will be the same as on Metacity window borders.
he: אם מסומן, סדר הכפתורים יהיה זהה לזה של גבולות החלונות על Metacity.

en: Custom order:
he: סדר מותאים אישית:

note: Translators: minimize, maximize, close should not be translated
en: Define your custom order by using the words:
    minimize, maximize and close
    Separate them by commas (,).
    Do NOT use double values!
he: באפשרותך להגדיר את הסדר באמצעות שימוש במילים:
    minimize, maximize and close
    אותם עליך להפריד באמצעות פסיק (,).
    אין לציין אותו ערך פעמיים!

en: Reload
he: טעינה מחדש

en: Click to reload buttons.
he: יש ללחוץ כדי לטעון מחדש את הכפתורים.

en: Reverse order
he: סדר הפוך

en: <b>Button Order</b>
he: <b>סדר כפתורים</b>

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Align buttons with panel orientation.
he: יישור כפתורים עם כיוון הלוח.

en: Horizontal
he: אופקי

en: Force buttons to always appear horizontal.
he: כפיית הצגת כפתורים תמיד בצורה אופקית.

en: Vertical
he: אנכי

en: Force buttons to always appear vertical.
he: כפיית הצגת כפתורים תמיד בצורה אנכית.

en: <b>Button Orientation</b>
he: <b>כיוון כפתורים</b>

en: Minimize Button
he: כפתור מזעור

en: Maximize/Unmaximize Button
he: כפתור הגדלה/ביטול הגדלה

en: Close Button
he: כפתור סיגרה

en: <b>Button Hiding</b>
he: <b>כפתור הסתרה</b>

en: Positioning & Visibility
he: מיקום ונראות

en: Control _maximized windows only
he: שליטה בכפתור ה_גדלה בלבד

en: _Hide when no active maximized window
he: ה_סתרה בזמן שאין חלון מוגדל פעיל

en: <b>Internal</b>
he: <b>פנימי</b>

en: <b>External</b>
he: <b>חיצוני</b>

en: Window Task Button
he: כפתור משימת חלון

en: Preferences
he: העדפות

en: Show windows from all workspaces
he: הצגת חלונות מכל סביבות העבודה

en: Show the home title and
    log out icon when on the desktop
he: הצגת כותרת הבית וצלמית יציאה על שולחן העבודה

en: Show the application title and close icon
    for the active window
he: הצגת כותרת יישום וצלמית סגירה עבור חלונות פעילים

en: Grey out non-active window icons
he: להאפיר צלמיות חלונות לא פעילים

en: Home
he: בית

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
he: ניתוק, החלפת משתמש, נעילת מסך או כיבוי המחשב

en: Close window
he: סגירת החלון

en: Window Title Preferences
he: העדפות כותרת חלון

en: Swap icon/title _order
he: החלפת _סדר כותרת/סמל

en: Expand applet
he: הרחבת יישומן

en: Disabled until GTK+ developers fix the various bugs.
    You may change it using gconf-editor, but then you also need to set a fixed size.
he: מושבת עד שמפתחי GTK+‎ יתקן מספר באגים.
    באפשרות לשנות זאת באמצעות שימוש ב־dconf-editor, אבל לאחר מכן יהיה עליך לקבוע גודל קבוע.

en: Hide _icon
he: הסתרת _סמל

en: Icon
he: סמל

en: Hide title
he: הסתרת כותרת

en: Alignment:
he: יישור:

en: Set the title alignment.
    Note: only has effect when "Expand applet" is active.
he: הגדרת יישור הכותרת.
    הערה: יש לכך השפעה רק בזמן שיישומון „הרחבה” פעיל.

en: Custom _style
he: סגנון _מותאם אישית

en: Active
he: פעיל

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Font style:
he: סגנון גופן:

en: Font color:
he: צבע גופן:

note: display "custom" icon/title (TODO: customization via preferences?) This has to be unrefed!
en: Desktop
he: שולחן עבודה

en: Window title for your GNOME Panel.
he: כותרי חלונות עבור לוח GNOME שלך.
