gnome-applets master - en to kk translation catalogue (179 entries)

en: _Help
kk: _Көмек

en: _About
kk: О_сы туралы

en: Unknown error
kk: Белгісіз қате

en: Error: %s
kk: Қате: %s

en: _Preferences
kk: Қа_лаулар

en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

en: _Compact view
kk: Ық_шам көрінісі

en: Notifications
kk: Хабарламалар

en: Unknown time (%d%%) remaining
kk: Қалған уақыты (%d%%) белгісіз

note: TRANSLATOR: "%d %s %d %s" are "%d hours %d minutes" * Swap order with "%2$s %2$d %1$s %1$d if needed
en: %d %s %d %s (%d%%) remaining
kk: %d %s %d %s (%d%%) қалды

en: hour | hours
kk[0]: сағат

en: minute | minutes
kk[0]: минут

en: Battery Monitor
kk: Батарея бақылаушысы

en: Your battery is running low
kk: Батареяңыз бітіп барады

en: No battery present
kk: Ешбір батарея жоқ

en: Battery status unknown
kk: Батареяның күйі белгісіз

en: N/A
kk: Анықталмаған

en: There was an error displaying help: %s
kk: Көмекті көрсету кезінде қате кетті: %s

note: TRANSLATOR: this is a selectable item in a drop-down menu to end * this sentence: *   "Warn when battery charge drops to: [XX] percent".
en: Percent
kk: Пайыз

en: Licensed under the GNU General Public License Version 2
kk: GNU General Public License, нұсқасы 2 не одан кейін шыққан аясында лицензияланған

note: TRANSLATOR: This sentance reads something like 'Insert "PILCROW SIGN"' *             hopefully, the name of the unicode character has already *             been translated.
en: Insert "%s"
kk: "%s" кірістіру

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _OK
kk: О_К

en: _Palette:
kk: _Палитра:

en: Palette entry
kk: Палитра элементі

en: _Add
kk: Қо_су

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: _Close
kk: _Жабу

en: Command
kk: Команда

en: Command:
kk: Команда:

en: Display Settings
kk: Экран баптаулары

en: _Appearance:
kk: С_ыртқы түрі:

en: Text
kk: Мәтін

en: (not mounted)
kk: (тіркелмеген)

en: _Play CD
kk: CD _ойнату

en: _Open %s
kk: %s а_шу

en: _Mount %s
kk: %s ті_ркеу

en: _Eject %s
kk: %s ш_ығару

en: Eyes
kk: Көздер

en: Geyes Preferences
kk: Geyes қалаулары

en: Themes
kk: Темалар

en: _Select a theme:
kk: _Теманы таңдаңыз:

en: _Details
kk: Кө_бірек

en: _Update
kk: _Жаңарту

en: Updating...
kk: Жаңарту...

en: Details
kk: Көбірек

en: City:
kk: Қала:

en: Temperature:
kk: Температура:

en: Pressure:
kk: Қысым:

en: Visibility:
kk: Көрінуі:

en: Forecast
kk: Болжам

note: Default means device with default route set
en: Default
kk: Бастапқы

en: Kelvin
kk: Кельвин

note: TRANSLATORS: Celsius is sometimes referred Centigrade
en: Celsius
kk: Цельсий

en: Fahrenheit
kk: Фаренгейт

en: Update
kk: Жаңарту

en: minutes
kk: минут

en: Display
kk: Көрсету

en: General
kk: Жалпы

en: _Find:
kk: _Табу:

en: Find _Next
kk: Кел_есіні табу

en: Location
kk: Орналасу

en: Auto _refresh
kk: Авто_жаңарту

en: Today
kk: Бүгін

en: 5 Days
kk: 5 күн

en: 3 Months
kk: 3 ай

en: 6 Months
kk: 6 ай

en: 1 Year
kk: 1 жыл

en: 5 Years
kk: 5 жыл

en: Maximum
kk: Максимум

en: Line
kk: Жол

en: Linear
kk: Сызықтық

en: _Options
kk: Опц_иялар

en: Refresh
kk: Жаңарту

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Help
kk: Көмек

en: About
kk: Осы туралы

en: Currency
kk: Қаржы

en: label
kk: белгі

en: Symbol
kk: Таңба

en: Label
kk: Белгі

en: Last
kk: Соңғы

en: Change %
kk: Өзгерту %

en: Chart
kk: Диаграмма

en: Command line
kk: Командалық жол

en: Browser
kk: Браузер

en: History
kk: Тарихы

en: Size
kk: Өлшемі

en: _Width:
kk: _Ені:

en: pixels
kk: пиксель

en: Colors
kk: Түстер

en: Pick a color
kk: Түсті таңдаңыз

en: Macros
kk: Макрос

en: _Pattern:
kk: _Шаблон:

en: Co_mmand:
kk: Коман_да:

en: Command Line
kk: Командалық жол

en: Show handle
kk: Тұтқасын көрсету

en: Show frame
kk: Қоршауын көрсету

en: Width
kk: Ені

en: Pattern
kk: Шаблон

en: _Properties
kk: Қас_иеттері

en: Enter password
kk: Парольді енгізу

en: Password:
kk: Пароль:

en: Not connected
kk: Байланыспаған

en: C_onnect
kk: Ба_йланысты орнату

en: _Disconnect
kk: Ба_йланысты үзу

en: System Monitor
kk: Жүйелік бақылаушы

en: Processor
kk: Процессор

en: Memory
kk: Жады

en: Network
kk: Желі

en: Disk
kk: Диск

en: _Network
kk: Ж_елі

en: _Harddisk
kk: Қ_атты дискі

en: Options
kk: Опциялар

en: _User
kk: Па_йдаланушы

en: _Local
kk: Же_ргілікті

en: _Background
kk: _Фон

en: _Used
kk: Қ_олдануда

en: Load
kk: Жүктеу

en: Harddisk
kk: Қатты дискі

en: _Read
kk: _Оқу

en: System Monitor Preferences
kk: Жүйелік бақылаушы баптаулары

en: bytes
kk: байт

en: KiB
kk: КиБ

en: Mb/s
kk: Мб/с

en: MiB
kk: МиБ

en: none
kk: ешнәрсе

en: unknown
kk: белгісіз

en: This cannot be undone.
kk: Бұны болдырмау мүмкін емес болады.

en: H_eight:
kk: Б_иіктігі:

en: _Font:
kk: Қа_ріп:

en: Behavior
kk: Мінез-құлығы

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: _Title:
kk: А_тауы:

en: Timer
kk: Таймер

en: Finished
kk: Аяқталған

en: Other
kk: Басқа

en: Contacts
kk: Контакттар

en: Tags
kk: Тегтер

en: Documents
kk: Құжаттар

en: Applications
kk: Қолданбалар

en: Images
kk: Суреттер

en: Audio
kk: Аудио

en: Folders
kk: Бумалар

en: Fonts
kk: Қаріптер

en: Videos
kk: Видеолар

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: Category
kk: Санат

en: Title
kk: Атауы

en: Trash
kk: Қоқыс шелегі

en: Go to Trash
kk: Қоқыс шелегіне өту

en: %d Item in Trash | %d Items in Trash
kk[0]: Қоқыс шелегінде %d нәрсе бар

en: No Items in Trash
kk: Қоқыс шелегі бос

en: Delete Immediately?
kk: Қазір өшіру керек пе?

en: Cannot move items to trash, do you want to delete them immediately?
kk: Элементтерді қоқыс шелегіне жылжыту мүмкін емес, оларды қазір өшіруді қалайсыз ба?

en: Cannot move some items to trash, do you want to delete these immediately?
kk: Кейбір элементтерді қоқыс шелегіне жылжыту мүмкін емес, оларды қазір өшіруді қалайсыз ба?

note: Translators: %s is a file name
en: Removing: %s
kk: Өшірілуде: %s

en: Empty all of the items from the trash?
kk: Қоқыс шелегінен барлық заттарды өшіру керек пе?

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
kk: Қоқыс шелегін тазартуды таңдасаңыз, құрамасы жойылады. Оларды жеке-жеке өшіруге болатынын есте сақтаңыз.

en: _Empty Trash
kk: Қ_оқыс шелегін тазарту

en: Emptying the Trash
kk: Қоқыс шелегін тазарту

en: From:
kk: Кімнен:

en: _Open Trash
kk: Қ_оқыс шелегін ашу

en: Unmaximize
kk: Жазық емес қылу

en: Maximize
kk: Жазық қылу

en: Minimize
kk: Қайыру

en: Close
kk: Жабу

en: Reload
kk: Қайта жүктеу

en: Automatic
kk: Автоматты

en: Horizontal
kk: Горизонталды

en: Vertical
kk: Вертикалды

en: Home
kk: Үй бумасы

en: Close window
kk: Терезені жабу

en: Window Title
kk: Терезе атауы

en: Icon
kk: Таңбаша

en: Font style:
kk: Қаріп стилі:

en: Active
kk: Белсенді

en: Inactive
kk: Белсенді емес
