gnome-applets - en to nl translation catalogue (695 entries)

en: Red value level
nl: Rodewaardeniveau

en: The battery level below which the battery is displayed as red. Also the value at which the low battery warning is displayed.
nl: Het niveau waaronder de accu rood getoond wordt. Dit is tevens de de waarde waarbij de melding voor een lege accu wordt weergegeven.

en: Warn on low time rather than low percentage
nl: Bij weinig tijd (in plaats van een laag percentage) waarschuwen

en: Use the value defined in red-value as a time remaining to show the warning dialog rather than a percentage.
nl: Gebruik de waarde gedefiniëerd in ‘red-value’ als resterende tijd om te tonen in het waarschuwingsdialoogvenster in plaats van een percentage.

en: Low Battery Notification
nl: Melding bij lege accu

en: Notify user when the battery is low.
nl: Gebruiker melden als de accu bijna leeg is.

en: Full Battery Notification
nl: Melding bij volle accu

en: Notify user when the battery is full.
nl: Gebruiker melden als de accu volledig opgeladen is.

en: Beep for warnings
nl: Piepen bij waarschuwingen

en: Beep when displaying a warning.
nl: Piepen bij weergave van een waarschuwing.

en: Drain from top
nl: Van boven naar beneden leeglopen

en: Show the battery meter draining from the top of the battery. Only implemented for traditional battery view.
nl: De accuweergave van boven naar beneden laten leeglopen.

en: Upright (small) battery
nl: Verticale (kleine) accu

en: Show the upright, smaller battery on the panel.
nl: De verticale, kleinere accu op het paneel tonen.

en: Show the horizontal battery
nl: De horizontale accu tonen

en: Show the traditional, horizontal battery on the panel.
nl: De traditionele, horizontale accu op het paneel tonen.

en: Show the time/percent label
nl: Label met tijd/percentage tonen

en: 0 for no label, 1 for percentage and 2 for time remaining.
nl: 0 voor geen label, 1 voor percentage en 2 voor overgebleven tijd.

en: Characters shown on applet startup
nl: Weer te geven tekens bij starten

en: The string that the user had selected when the applet was last used. This string will be displayed when the user starts the applet.
nl: De laatst gekozen tekst. Deze tekst zal weergegeven worden wanneer de gebruiker het applet start.

en: List of available palettes
nl: Lijst met beschikbare paletten

en: List of strings containing the available palettes.
nl: Lijst van tekenreeksen die de beschikbare paletten bevatten.

en: Command to execute
nl: Uit te voeren opdracht

en: Command/script to execute to get the output
nl: Uit te voeren opdracht/script om de uitvoer van te verkrijgen

en: Interval for the command
nl: Interval voor de opdracht

en: Interval to execute the command (in seconds)
nl: Interval voor het uitvoeren van de opdracht (in seconden)

en: Width of output
nl: Breedte van uitvoer

en: Number of characters to display
nl: Aantal weer te geven tekens

en: Show icon
nl: Pictogram tonen

en: If applet icon is shown or not
nl: Of het applet-pictogram wordt getoond

en: CPU to Monitor
nl: Te monitoren CPU

en: Set the CPU to monitor. In a single processor system you don't have to change it.
nl: Stel de te monitoren CPU in. In een systeem met een enkele processor hoeft u dit niet te veranderen.

en: Mode to show cpu usage
nl: Mode om cpu-gebruik te laten zien

en: A 'graphic' value means to show the applet in graphic mode (pixmap only), 'text' to show the applet in text mode (not to show the pixmap) and 'both' to show the applet in graphic and text mode.
nl: De waarde ‘graphic’ oont het applet enkel als afbeelding, de waarde ‘text’ enkel als tekst, en de waarde ‘both’ toont zowel een afbeelding als tekst.

en: The type of text to display (if the text is enabled).
nl: Het type tekst om weer te geven (indien tekst ingeschakeld is).

en: A 'frequency' value means to show cpu frequency, 'frequency-unit' to show frequency and units, and 'percentage' to show percentage instead of frequency.
nl: De waarde ‘frequency’ betekent dat de cpu-frequentie wordt getoond, de waarde ‘frequency-unit’ dat zowel frequentie als eenheden worden getoond, en de waarde ‘percentage’ dat het percentage in plaats van de frequentie wordt getoond.

en: Directory in which the theme is located
nl: Map waar het thema zich bevindt

en: Update the data automatically
nl: Gegevens automatisch bijwerken

en: Determines whether the applet automatically updates its weather statistics or not.
nl: Of het applet automatisch de weerstatistieken bijwerkt of niet.

en: Update interval
nl: Update-interval

en: The interval, in seconds, between automatic updates.
nl: Het interval, in seconden, tussen automatische updates.

en: Display radar map
nl: Radarkaart weergeven

en: Fetch a radar map on each update.
nl: Radarkaart ophalen bij elke update.

en: Show notification
nl: Melding tonen

en: Show notifications for critical weather conditions
nl: Waarschuwingen voor kritieke weersomstandigheden tonen

en: Macro pattern list
nl: Macropatronenlijst

en: List of entries containing strings for the macro patterns.
nl: Lijst van items die tekenreeksen voor de macropatronen bevatten.

en: Macro command list
nl: Macro-opdrachtenlijst

en: List of entries containing strings for the macro commands.
nl: Lijst van items die tekenreeksen voor de macro-opdrachten bevatten.

en: Show handle
nl: Greep weergeven

en: Show a handle so the applet can be detached from the panel.
nl: Greep weergeven zodat het applet losgemaakt kan worden van het paneel.

en: Show frame
nl: Kader weergeven

en: Show a frame surrounding the applet.
nl: Kader rondom applet weergeven.

en: Perform history autocompletion
nl: Geschiedenisgebaseerd auto-aanvullen gebruiken

en: Attempt to autocomplete a command from the history of commands entered.
nl: Opdrachten automatisch aanvullen vanuit de opdrachtengeschiedenis.

en: Width
nl: Breedte

en: Width of the applet
nl: Breedte van het applet

en: Use the default theme colors
nl: Standaard themakleuren gebruiken

en: Use theme colors instead of custom ones.
nl: Standaard themalettertypen en -kleuren gebruiken in plaats van aangepaste.

en: Foreground color
nl: Voorgrondkleur

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: History list
nl: Geschiedenis

en: List of entries containing strings for history entries.
nl: Lijst van items die tekenreeksen voor geschiedenisitems bevatten.

en: Enable CPU load graph
nl: CPU-belastingsgrafiek tonen

en: Enable memory load graph
nl: Geheugengebruik tonen

en: Enable network load graph
nl: Netwerkgebruik tonen

en: Enable swap load graph
nl: Wisselbestand-gebruik tonen

en: Enable load average graph
nl: Belastingsgemiddelde tonen

en: Enable disk load graph
nl: Schijfgebruik tonen

en: Applet refresh rate in milliseconds
nl: Vernieuwinterval van het applet in milliseconden

en: Graph size
nl: Grafiekgrootte

en: For horizontal panels, the width of the graphs in pixels. For vertical panels, this is the height of the graphs.
nl: Voor horizontale panelen is dit de breedte, voor verticale is dit de hoogte, van de grafieken.

en: Graph color for user-related CPU activity
nl: Kleur van grafiek voor normale processen

en: Graph color for system-related CPU activity
nl: Kleur van grafiek voor systeemprocessen

en: Graph color for nice-related CPU activity
nl: Kleur van grafiek voor nice-processen

en: Graph color for iowait-related CPU activity
nl: Grafiekkleur voor iowait-gerelateerde CPU-activiteit

en: CPU graph background color
nl: CPU-grafiek-achtergrondkleur

en: Graph color for user-related memory usage
nl: Kleur van de grafiek voor gebruikersgerelateerd geheugengebruik

en: Graph color for shared memory
nl: Kleur van grafiek voor gedeeld geheugen

en: Graph color for buffer memory
nl: Kleur van grafiek voor buffergeheugen

en: Graph color for cached memory
nl: Kleur van grafiek voor gebufferd geheugen

en: Memory graph background color
nl: Geheugengrafiek-achtergrondkleur

en: Graph color for input network activity
nl: Kleur van de grafiek voor inkomende netwerkactiviteit

en: Graph color for output network activity
nl: Kleur van de grafiek voor uitgaande netwerkactiviteit

en: Graph color for loopback network usage
nl: Kleur van de grafiek voor loopback-netwerkactiviteit

en: Network graph background color
nl: Netwerkgebruik-achtergrondkleur

en: Graph color for user-related swap usage
nl: Kleur van de grafiek voor gebruikersgerelateerd wisselbestandgebruik

en: Swap graph background color
nl: Wisselbestand-grafiek-achtergrondkleur

en: Graph color for load average
nl: Kleur van de grafiek voor het belastingsgemiddelde

en: Load graph background color
nl: Belastingsgrafiek-achtergrondkleur

en: Graph color for disk read
nl: Grafiekkleur voor schijflees-activiteit

en: Graph color for disk write
nl: Grafiekkleur voor schijfschrijf-activiteit

en: Background color for disk load graph
nl: Achtergrondkleur voor schijfgebruikgrafiek

en: The desktop description file to execute as the system monitor
nl: Het desktop-bestand dat uitgevoerd dient te worden voor de systeemmonitor

en: Show sum
nl: Totaal weergeven

en: Show sum instead of in & out
nl: Totaal weergeven in plaats van in & uit

en: Show bits
nl: Bits weergeven

en: Show bits instead of bytes
nl: Bits in plaats van bytes weergeven

en: Change icon
nl: Pictogram wijzigen

en: Change icon according to the selected device
nl: Pictogram aanpassen aan het type apparaat

en: Auto change device
nl: Apparaat automatisch wisselen

en: Refresh time
nl: Vernieuwingstijd

en: Refresh time in milliseconds
nl: Vernieuwingstijd in milliseconden

en: Network device
nl: Netwerkapparaat

en: Up command
nl: Up-opdracht

en: Down command
nl: Down-opdracht

en: In graph color
nl: Kleur inkomende grafiek

en: Out graph color
nl: Kleur uitgaande grafiek

en: File name for sticky notes
nl: Bestandsnaam voor memo’s

en: File name for sticky notes in $XDG_CONFIG_HOME/gnome-applets/sticky-notes.
nl: Bestandsnaam voor memo’s in $XDG_CONFIG_HOME/gnome-applets/sticky-notes.

en: Default width for new notes
nl: Standaardbreedte van nieuwe memo’s

en: Default width for new sticky notes in pixels.
nl: Standaardbreedte van nieuwe memo’s in beeldpunten.

en: Default height for new notes
nl: Standaardhoogte van nieuwe memo’s

en: Default color for new notes
nl: Standaardkleur van nieuwe memo’s

en: Default color for new sticky notes. This can be standard name, hexadecimal value, RGB color or RGBA color.
nl: Standaardkleur voor nieuwe memo’s. Dit kan een standaardnaam, hexadecimale waarde, RGB- of RGBA-kleur zijn.

en: Default color for font
nl: Standaardkleur voor tekst

en: Default font color for new sticky notes. This can be standard name, hexadecimal value, RGB color or RGBA color.
nl: Standaardletterkleur voor nieuwe memo’s. Dit kan een standaardnaam, hexadecimale waarde, RGB- of RGBA-kleur zijn.

en: Default font for new notes
nl: Standaardlettertype van nieuwe memo’s

en: Default font for new sticky notes. This should be a Pango Font Name, for example "Sans Italic 10".
nl: Standaardlettertype voor nieuwe memo’s. Dit moet een Pango-naam zijn, zoals ‘Sans Italic 10’.

en: Sticky notes' workspace stickyness
nl: Plakken op werkbladen van memo’s

en: Specifies whether the sticky notes are visible on ALL workspaces on the desktop, or not.
nl: Bepaalt of de memo’s zichtbaar zijn op alle werkbladen van het bureaublad, of niet.

en: Sticky notes' locked state
nl: Memo’s vastgezet of niet

en: Specifies whether the sticky notes are locked (non-editable) or not.
nl: Bepaalt of de memo’s vastgezet zijn of niet (aanpasbaar).

en: Date format of note's title
nl: Datumnotitie van memotitel

en: By default, sticky notes are given the current date as the title when they are created. This format is used; anything that can be parsed by strftime() is valid.
nl: Nieuwe memo’s krijgen standaard de huidige datum als titel. Dit formaat wordt daarvoor gebruikt. Alles wat door strftime() begrepen wordt, is geldig.

en: Whether to use the default system color
nl: Standaard themakleuren gebruiken

en: If this option is disabled, a custom color can be used as the default color for all sticky notes.
nl: Als deze optie uitgeschakeld is, kan een eigen kleur als standaard gebruikt worden voor alle memo’s.

en: Whether to use the default system font
nl: Standaardlettertype gebruiken

en: If this option is disabled, a custom font can be used as the default font for all sticky notes.
nl: Als deze optie uitgeschakeld is, kan een eigen lettertype als standaard gebruikt worden voor alle memo’s.

en: Whether to force the default color and font on all notes
nl: Standaardkleur en -lettertype gebruiken voor alle memo’s

en: If this option is enabled, the custom colors and fonts that have been assigned to individual notes will be ignored.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, zullen de eigen kleuren en lettertypes per memo genegeerd worden.

en: Whether to hide all notes when the desktop is selected
nl: Geeft aan of alle memo’s verborgen moeten worden als er iets op het bureaublad geselecteerd wordt

en: If this option is enabled, selecting the desktop in any way will automatically hide all the open notes.
nl: Indien ingeschakeld worden alle memo’s verborgen als er iets op het bureaublad geselecteerd wordt.

en: Whether to ask for confirmation when deleting a note
nl: Bevestiging vragen bij verwijderen van een memo

en: Empty notes are always deleted without confirmation.
nl: Lege memo’s worden altijd verwijderd zonder bevestiging.

en: Name of timer
nl: Naam van timer

en: Duration of timer in seconds
nl: Duur van timer in seconden

en: Show notification popup when timer finish
nl: Meldingspop-up tonen wanneer timer afloopt

en: Show dialog window when timer finish
nl: Dialoogvenster tonen wanneer timer afloopt

en: Determines whether we use custom or Metacity's button layout
nl: Bepaalt of er een aangepaste knopindeling dan wel die van Metacity wordt gebruikt

en: When disabled, this applet's button_layout string will be used to order the buttons.
nl: Indien uitgeschakeld wordt de button_layout-tekenreeks van dit applet gebruikt om de knoppen te rangschikken.

en: Layout of buttons.
nl: Knoppenindeling.

en: Essentially a copy from Metacity's button_layout, but we can modify it for custom settings.
nl: Op zich een kopie van de button_layout van Metacity, maar we kunnen deze aanpassen voor aangepaste instellingen.

en: Button theme
nl: Knopthema

en: Name of a folder located in windowapplets/themes/ or "custom".
nl: Naam van map in windowapplets/themes/ of ‘custom’ (aangepast).

en: Button orientation
nl: Knoporiëntatie

en: May be used to set a static button orientation. Setting this value to 1 will ensure the buttons are always displayed horizontally. Setting it to 2 will do the same but vertically. The default setting 0 will set it automatically according to the panel.
nl: Kan gebruikt worden voor een vaste knoporiëntatie. Deze waarde instellen op 1 zal ervoor zorgen dat de knoppen altijd horizontaal worden weergegeven. De waarde instellen op 2 zal de knoppen altijd verticaal weergeven. De standaardinstelling 0 zal ze automatisch instellen naargelang het paneel.

en: Hides buttons when there are no windows present.
nl: Verbergt knoppen wanneer er geen vensters aanwezig zijn.

en: When enabled, the buttons will disappear when there are no maximized (or active) windows on the screen.
nl: Indien ingeschakeld zullen de knoppen verdwijnen wanneer er geen gemaximaliseerde (of actieve) vensters op het scherm zijn.

en: Only control maximized windows.
nl: Enkel gemaximaliseerde vensters besturen.

en: When enabled, the window buttons will always control the upper-most maximized window.
nl: Indien ingeschakeld zullen de vensterknoppen altijd het bovenste gemaximaliseerde venster besturen.

en: Reverse the buttons placement.
nl: Knopvolgorde omkeren.

en: When enabled, the window buttons will be placed in reverse order (right to left instead of left to right, or bottom to top instead of top to bottom).
nl: Indien ingeschakeld zullen de vensterknoppen in omgekeerde volgorde geplaatst worden (van rechts naar links in plaats van van links naar rechts, of van onder naar boven in plaats van van boven naar onder).

en: Enable click effect.
nl: Klikeffect inschakelen.

en: When enabled, the button will change image to 'clicked' whenever it is clicked.
nl: Indien ingeschakeld zal uiterlijk van de knop wijzigen naar de 'clicked'-variant wanneer er op wordt geklikt.

en: Enable hover effect.
nl: Zweefeffect inschakelen.

en: When enabled, the button will change image to 'hovered' whenever the mouse passes it.
nl: Indien ingeschakeld zal uiterlijk van de knop wijzigen naar de 'hovered'-variant wanneer de muis er over zweeft.

en: Show tooltips on buttons.
nl: Tooltips op knoppen tonen.

en: When enabled, each button will display its own tooltip, describing the function that it represents.
nl: Indien ingeschakeld zal elke knop zijn eigen tooltip tonen, waarin de functie die de knop voorstelt wordt beschreven.

en: Show windows from all workspaces.
nl: Vensters van alle werkbladen tonen.

en: Show the home title and logout button in the window title if no window is selected and active (maximized)
nl: Startpaginatitel en afmeldpictogram tonen in de venstertitel indien er geen venster geselecteerd en actief (gemaximaliseerd) is

en: Show the application title when an application is active and maximized
nl: Toepassingstitel tonen wanneer de toepassing actief en gemaximaliseerd is

en: All icons except the current active window icon are greyed out. Disable to have colored icons for all windows
nl: Alle pictogrammen buiten dat van het huidig actieve venster worden grijs. Schakel dit uit om alle vensters gekleurde pictogrammen te geven

en: Whether the task list will expand automatically and use all available space.
nl: Of de takenlijst automatisch zal uitbreiden en alle beschikbare ruimte bezetten.

en: Hides title when there are no windows present.
nl: Verbergt de titel wanneer er geen vensters aanwezig zijn.

en: When enabled, the title will disappear when there are no maximized (or active) windows on the screen.
nl: Indien ingeschakeld zal de titel verdwijnen wanneer er geen gemaximaliseerde (of actieve) vensters op het scherm zijn.

en: When enabled, the window title will always display the upper-most maximized window's name.
nl: Indien ingeschakeld zal de venstertitel altijd de titel van het bovenste gemaximaliseerde venster weergeven.

en: Set the title alignment.
nl: Stel de uitlijning van de titel in.

en: Legal values are between 0 and 1.
nl: Waarden tussen 0 en 1 zijn geldig.

en: Swap icon and title.
nl: Pictogram en titel omwisselen.

en: When enabled, window title will be on the left side and the icon on the right side.
nl: Indien ingeschakeld zal de venstertitel aan de linkerzijde en het pictogram aan de rechterzijde worden weergegeven.

en: Expand the applet
nl: Applet uitbreiden

en: When enabled, the applet will use up all available space in the panel.
nl: Indien ingeschakeld zal het applet alle beschikbare ruimte in het paneel bezetten.

en: Hide the icon
nl: Pictogram verbergen

en: When enabled, the window icon will not be displayed.
nl: Indien ingeschakeld wordt het vensterpictogram niet weergegeven.

en: Hide the title
nl: Titel verbergen

en: When enabled, the window title will not be displayed.
nl: Indien ingeschakeld wordt de venstertitel niet weergegeven.

en: Show tooltips over title and icon
nl: Tooltips boven titel en pictogram tonen

en: When enabled, a tooltip carrying the name of the currently active window will be shown.
nl: Indien ingeschakeld wordt er een tooltip met de naam van het huidig actieve venster weergegeven.

en: Minimal title size
nl: Minimumtitelgrootte

en: This size is used when the applet is not expanded or otherwise to determine the minimal size the title label can be shrunk to. The value represents the amount of pixels either in width or height, depending on the panel orientation.
nl: Deze grootte wordt gebruikt wanneer het applet niet uitgebreid is of anders om de minimumgrootte te bepalen waartoe het titellabel ingekrompen kan worden. De waarde stelt het aantal pixels voor in breedte of in hoogte, afhankelijk van de paneeloriëntatie.

en: Use a custom style.
nl: Aangepaste stijl gebruiken.

en: When enabled, custom font style and color will be used. When disabled, system theme defaults will be used.
nl: Indien ingeschakeld zullen aangepaste letterstijlen en -kleuren gebruikt worden. Indien uitgeschakeld worden de systeemthemastandaarden gebruikt.

en: Show the window action menu on right click.
nl: Vensteractiemenu weergeven bij rechterklik.

en: Will cause the window action menu to appear when the title is right-clicked. This experimental feature is still under development! Warning! In current feature state you will be unable to access the applet action menu via title-right click when this option is enabled! You may still do so by right-clicking the icon if it is not hidden.
nl: Dit zal het vensteractiemenu doen verschijnen wanneer er op de titel wordt gerechterklikt. Deze experimentele functie wordt nog volop ontwikkeld! Opgelet! In de huidige staat van de functie kunt u, wanneer deze optie is ingeschakeld, geen toegang verkrijgen tot het applet-actiemenu via een rechterklik op de titel! U kunt dit menu nog steeds openen door, indien het niet verborgen is, te rechterklikken op het pictogram.

en: Active title font.
nl: Lettertype van actieve titel.

en: Font name and size for the active window state.
nl: Naam en grootte van lettertype voor de actievevensterstatus.

en: Inactive title font.
nl: Lettertype van inactieve titel.

en: Font name and size for the inactive window state.
nl: Naam en grootte van lettertype voor de inactievevensterstatus.

en: Active title foreground color.
nl: Voorgrondkleur van actieve titel.

en: Title foreground color in hex format for the active window state.
nl: Titelvoorgrondkleur in hexformaat voor de actievevensterstatus.

en: Inactive title foreground color.
nl: Voorgrondkleur van inactieve titel.

en: Title foreground color in hex format for the inactive window state.
nl: Titelvoorgrondkleur in hexformaat voor de inactievevensterstatus.

en: _Keyboard Accessibility Preferences
nl: _Toetsenbordtoegankelijkheidsvoorkeuren

en: _Help
nl: _Hulp

en: _About
nl: I_nfo

en: Open the universal access preferences dialog
nl: Het dialoogvenster voor universele voorkeuren openen

en: There was an error launching the keyboard preferences dialog: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het weergeven van de toetsenbordvoorkeuren: %s

en: XKB Extension is not enabled
nl: XKB-extensie is niet ingeschakeld

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: AccessX Status
nl: AccessX-status

en: Shows keyboard status when accessibility features are used.
nl: Toont de status van het toetsenbord wanneer toegankelijkheidsmogelijkheden worden gebruikt.

en: Keyboard Accessibility Status
nl: Toetsenbordtoegankelijkheidsstatus

en: Displays current state of keyboard accessibility features
nl: Toont de huidige status van de toegankelijkheidsmogelijkheden

en: Shows the state of AccessX features such as latched modifiers
nl: Toont de status van de AccessX-mogelijkheden

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: Battery Charge Monitor Preferences
nl: Voorkeuren accumeter

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: _Compact view
nl: _Compacte weergave

en: (shows single image for status and charge)
nl: (toont één afbeelding voor zowel status als spanning)

en: _Expanded view
nl: Uit_gebreide weergave

en: (two images: one for status, one for charge)
nl: (twee afbeeldingen: één voor status, één voor spanning)

en: _Show time/percentage:
nl: Tijd _of percentage tonen:

en: Show _time remaining
nl: Resterende _tijd tonen

en: Show _percentage remaining
nl: Resterend _percentage tonen

en: Notifications
nl: Notificaties

note: TRANSLATOR: This is the beginning of the sentence 'Warn when battery charge drops to: [XX] percent/minutes remaining'
en: _Warn when battery charge drops to:
nl: Melden _wanneer het accupercentage lager is dan:

en: _Notify when battery is fully recharged
nl: Melde_n wanneer de accu volledig opgeladen is

en: System is running on AC power
nl: Het systeem werkt op netstroom

en: System is running on battery power
nl: Het systeem werkt op de accu

en: Battery charged (%d%%)
nl: Accu is opgeladen (%d%%)

en: Unknown time (%d%%) remaining
nl: Onbekende tijd (%d%%) resterend

en: Unknown time (%d%%) until charged
nl: Onbekende tijd (%d%%) tot opgeladen

en: %d minute (%d%%) remaining | %d minutes (%d%%) remaining
nl[0]: %d minuut (%d%%) resterend
nl[1]: %d minuten (%d%%) resterend

en: %d minute until charged (%d%%) | %d minutes until charged (%d%%)
nl[0]: Opgeladen over %d minuut (%d%%)
nl[1]: Opgeladen over %d minuten (%d%%)

en: %d hour (%d%%) remaining | %d hours (%d%%) remaining
nl[0]: %d uur (%d%%) resterend
nl[1]: %d uur (%d%%) resterend

en: %d hour until charged (%d%%) | %d hours until charged (%d%%)
nl[0]: Opgeladen over %d uur (%d%%)
nl[1]: Opgeladen over %d uur (%d%%)

note: TRANSLATOR: "%d %s %d %s" are "%d hours %d minutes" * Swap order with "%2$s %2$d %1$s %1$d if needed
en: %d %s %d %s (%d%%) remaining
nl: %d %s en %d %s (%d%%) resterend

en: hour | hours
nl[0]: uur
nl[1]: uur

en: minute | minutes
nl[0]: minuut
nl[1]: minuten

note: TRANSLATOR: "%d %s %d %s" are "%d hours %d minutes" * Swap order with "%2$s %2$d %1$s %1$d if needed
en: %d %s %d %s until charged (%d%%)
nl: Opgeladen over %d %s en %d %s (%d%%)

en: Battery Monitor
nl: Accumeter

en: Your battery is now fully recharged
nl: De accu is weer volledig opgeladen

en: Battery Notice
nl: Accumelding

note: we don't know the remaining time
en: You have %d%% of your total battery capacity remaining.
nl: U heeft nog %d%% van de accucapaciteit over.

en: You have %d minute of battery power remaining (%d%% of the total capacity). | You have %d minutes of battery power remaining (%d%% of the total capacity).
nl[0]: U heeft %d minuut accuspanning over (%d%% van de totale capaciteit).
nl[1]: U heeft %d minuten accuspanning over (%d%% van de totale capaciteit).

note: TRANSLATORS: this is a list, it is left as a single string * to allow you to make it appear like a list would in your * locale.  This is if the laptop does not support suspend.
en: To avoid losing your work:
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
nl: Om geen werk te verliezen:
     • sluit de laptop op de netvoeding aan, of
     • sla geopende documenten op en zet de laptop uit.

note: TRANSLATORS: this is a list, it is left as a single string * to allow you to make it appear like a list would in your * locale.  This is if the laptop supports suspend.
en: To avoid losing your work:
     • suspend your laptop to save power,
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
nl: Om geen werk te verliezen:
     • zet de laptop op stand-by om energie te besparen,
     • sluit de laptop op de netstroom aan, of
     • sla geopende documenten op en zet de laptop uit.

en: Your battery is running low
nl: De accu is bijna leeg

en: No battery present
nl: Geen accu aanwezig

en: Battery status unknown
nl: Onbekende accustatus

en: N/A
nl: N.v.t.

en: Battery Charge Monitor
nl: Accumeter

en: Monitor a laptop's remaining power
nl: De toestand van de laptopaccu in de gaten houden

en: This utility shows the status of your laptop battery.
    
    UPower backend enabled.
nl: Dit programma laat de status van de laptop-accu zien.
    
    UPower-back-end ingeschakeld.

note: TRANSLATOR: this is a selectable item in a drop-down menu to end * this sentence: *   "Warn when battery charge drops to: [XX] percent".
en: Percent
nl: procent

note: TRANSLATOR: this is a selectable item in a drop-down menu to end * this sentence: *   "Warn when battery charge drops to: [XX] minutes remaining"
en: Minutes Remaining
nl: minuten resterend

en: Cannot connect to gnome-settings-daemon
nl: Kan geen verbinding maken met gnome-settings-daemon

en: Cannot get laptop panel brightness
nl: Kan helderheid van laptoppaneel niet verkrijgen

en: LCD brightness : %d%%
nl: LCD-helderheid: %d%%

en: Adjusts laptop panel brightness.
nl: Past de helderheid van het laptoppaneel aan.

en: Licensed under the GNU General Public License Version 2
    
    Brightness Applet is free software; you can redistribute it and/or
    modify it under the terms of the GNU General Public License
    as published by the Free Software Foundation; either version 2
    of the License, or (at your option) any later version.
    
    Brightness Applet is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA
    02110-1301, USA.
nl: Uitgegeven onder de GNU General Public License versie 2
    
    Helderheids-applet is vrije software; u mag het opnieuw distribueren en/of wijzigen onder de voorwaarden van de GNU General Public License zoals gepubliceerd door de Free Software Foundation; ofwel versie 2 van deze licentie of (zo u wilt) een latere versie.
    
    Helderheids-applet wordt geleverd in de hoop dat het handig is, maar ZONDER ENIGE GARANTIE; zonder zelfs een impliciete garantie van VERKOOPBAARHEID, of GESCHIKTHEID VOOR EEN BEPAALD DOEL. Zie de GNU General Public License voor meer informatie.
    
    U zou een kopie van de GNU General Public License ontvangen moeten hebben samen met dit programma; indien dit niet zo is, schrijf dan naar de Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston,  MA 02110-1301, VS.

en: Available palettes
nl: Beschikbare paletten

note: TRANSLATOR: This sentance reads something like 'Insert "PILCROW SIGN"' *             hopefully, the name of the unicode character has already *             been translated.
en: Insert "%s"
nl: ‘%s’ invoegen

en: Insert special character
nl: Speciaal teken invoegen

en: insert special character %s
nl: Speciaal teken %s invoegen

en: Character Palette
nl: Palet met tekens en symbolen

en: Insert characters
nl: Vreemde tekens en symbolen invoegen

en: GNOME Panel applet for selecting strange characters that are not on my keyboard. Released under GNU General Public Licence.
nl: Applet voor het kiezen van bijzondere tekens en symbolen die niet op het toetsenbord zitten. Uitgegeven onder de GNU General Public Licence.

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _OK
nl: _Oké

en: _Palette:
nl: _Palet:

en: Palette entry
nl: Paletingang

en: Modify a palette by adding or removing characters
nl: Palet bewerken door tekens toe te voegen of te verwijderen

en: Add Palette
nl: Palet toevoegen

en: Edit Palette
nl: Palet bewerken

en: Palettes list
nl: Palettenlijst

en: _Palettes:
nl: _Paletten:

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: Add button
nl: Knop toevoegen

en: Click to add a new palette
nl: Klik om een nieuw palet toe te voegen

en: _Edit
nl: Be_werken

en: Edit button
nl: Knop bewerken

en: Click to edit the selected palette
nl: Klik om het palet te bewerken

en: _Delete
nl: Verwij_deren

en: Delete button
nl: Knop verwijderen

en: Click to delete the selected palette
nl: Klik om het palet te verwijderen

en: Character Palette Preferences
nl: Voorkeuren letterpalet

en: _Close
nl: _Sluiten

en: Command Applet Preferences
nl: Opdrachtappletvoorkeuren

en: Command:
nl: Opdracht:

en: Interval (seconds):
nl: Interval (seconden):

en: Maximum width (chars):
nl: Maximumbreedte (tekens):

en: CPU Frequency Monitor Preferences
nl: Processorsnelheid-instellingen

en: Monitor Settings
nl: Monitorinstellingen

en: _Monitored CPU:
nl: _Beheerde CPU:

en: Display Settings
nl: Scherminstellingen

en: _Appearance:
nl: _Uiterlijk:

en: Show CPU frequency as _frequency
nl: CPU-frequentie tonen als _frequentie

en: Show frequency _units
nl: Bekijk frequentie-_eenheden

en: Show CPU frequency as _percentage
nl: CPU-frequentie tonen als _percentage

en: CPU Frequency Scaling Monitor
nl: CPU-frequentieschaalmonitor

en: This utility shows the current CPU Frequency
nl: Dit programma toont de huidige CPU-frequentie

en: This utility shows the current CPU Frequency Scaling.
nl: Dit programma toont de huidige CPU-frequentieschaal.

en: Graphic
nl: Afbeelding

en: Text
nl: Tekst

en: Graphic and Text
nl: Afbeelding en tekst

en: Change CPU Frequency scaling
nl: Processorsnelheid aanpassen

en: Privileges are required to change the CPU Frequency scaling.
nl: U heeft toegangsrechten nodig om de processorsnelheid aan te passen.

en: (mounted)
nl: (aangekoppeld)

en: (not mounted)
nl: (niet aangekoppeld)

en: Cannot start Nautilus File Manager
nl: Kan Nautilus-bestandsbeheerder niet starten

en: Could not find Nautilus
nl: Kon Nautilus niet vinden

en: _Play DVD
nl: _Dvd afspelen

en: _Play CD
nl: _Cd afspelen

en: _Open %s
nl: %s _openen

en: Un_mount %s
nl: %s los_koppelen

en: _Mount %s
nl: %s aankoppelen

en: _Eject %s
nl: %s uitw_erpen

en: Disk Mounter
nl: Schijfkoppelaar

en: Applet for mounting and unmounting block volumes.
nl: Applet om blok-volumes aan- te koppelen en te ontkoppelen.

en: Shows the status of keyboard accessibility features
nl: Toont de status van de toegankelijkheidsmogelijkheden

en: Brightness Applet
nl: Helderheids-applet

en: Adjusts Laptop panel brightness
nl: Past de helderheid van het laptoppaneel aan

en: Command
nl: Opdracht

en: Shows the output of a command
nl: Toont de uitvoer van een opdracht

en: Monitor the CPU Frequency Scaling
nl: CPU-frequentieschalen monitoren

en: Mount local disks and devices
nl: Lokale schijven en apparaten aankoppelen

en: Eyes
nl: Ogen

en: A set of eyeballs for your panel
nl: Twee ogen voor op het paneel

en: Weather Report
nl: Weerbericht

en: Monitor the current weather conditions, and forecasts
nl: Bekijk het huidige weer, en vooruitzichten

en: Inhibit Applet
nl: Verhinder-applet

en: Allows user to inhibit automatic power saving
nl: Laat de gebruiker toe automatische energiebesparing te verhinderen

en: Command Line
nl: Opdrachtregel

en: System Monitor
nl: Systeemmonitor

en: A system load indicator
nl: Een systeembelasting-meter

en: Network Monitor
nl: Netwerkgebruik

en: Netspeed Applet
nl: Netspeed-applet

en: Sticky Notes
nl: Memo’s

en: Create, view, and manage sticky notes on the desktop
nl: Memo’s op uw bureaublad aanmaken, bekijken en beheren

en: Start a timer and receive a notification when it is finished
nl: Start een timer en ontvang een melding wanneer deze voltooid is

en: Tracker Search Bar
nl: Tracker-zoekbalk

en: Find your data quickly using Tracker
nl: Vind snel uw gegevens met Tracker

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Go to Trash
nl: Ga naar de prullenbak

en: Window Buttons
nl: Vensterknoppen

en: Window buttons for your GNOME Panel
nl: Vensterknoppen voor uw Gnome-paneel

en: Window Picker
nl: Venster kiezen

en: Shows a list of icons for the open windows.
nl: Toont een lijst van pictogrammen voor de open vensters.

en: Window Title
nl: Venstertitel

en: Window title for your GNOME Panel
nl: Venstertitel voor uw Gnome-paneel

en: The eyes look in the direction of the mouse pointer
nl: De ogen kijken in de richting van de muis

en: A goofy set of eyes for the GNOME panel. They follow your mouse.
nl: Een alziend paar ogen voor het Gnome-paneel. Ze volgen de muis!

en: Can not launch the eyes applet.
nl: Kan het eyes-applet niet opstarten.

en: There was a fatal error while trying to load the theme.
nl: Er is een fout opgetreden bij het laden van het thema.

en: Geyes Preferences
nl: Geyes-voorkeuren

en: Themes
nl: Thema’s

en: _Select a theme:
nl: _Kies een thema:

en: _Update
nl: _Bijwerken

en: GNOME Weather
nl: Gnome-weerbericht

en: Weather Forecast
nl: Weerbericht

en: City: %s
    Sky: %s
    Temperature: %s
nl: Stad: %s
    Lucht: %s
    Temperatuur: %s

en: Updating...
nl: Aan het bijwerken…

en: A panel application for monitoring local weather conditions.
nl: Een paneeltoepassing om het lokale weer te volgen.

en: © 1999-2005 by S. Papadimitriou and others
nl: © 1999-2005 door S. Papadimitriou en anderen

en: City:
nl: Stad:

en: Last update:
nl: Laatste update:

en: Conditions:
nl: Omstandigheden:

en: Sky:
nl: Lucht:

en: Temperature:
nl: Temperatuur:

en: Feels like:
nl: Voelt aan als:

en: Dew point:
nl: Dauwpunt:

en: Relative humidity:
nl: Relatieve luchtvochtigheid:

en: Pressure:
nl: Luchtdruk:

en: Visibility:
nl: Zicht:

en: Sunrise:
nl: Zonsopgang:

en: Sunset:
nl: Zonsondergang:

en: Current Conditions
nl: Huidige omstandigheden

en: Forecast Report
nl: Weersverwachting

en: See the ForeCast Details
nl: Weersverwachting details

en: Forecast
nl: Weersverwachting

en: Radar Map
nl: Radarkaart

note: XXX: weather.com? is this an advert?
en: _Visit Weather.com
nl: Bezoek _weather.com

en: Visit Weather.com
nl: Bezoek weather.com

en: Click to Enter Weather.com
nl: Klik om weather.com te bezoeken

en: Forecast not currently available for this location.
nl: Weersverwachting momenteel niet beschikbaar voor deze locatie.

note: Accessible Name and Description for the components in Preference Dialog
en: Location view
nl: Locatieweergave

en: Select Location from the list
nl: Selecteer locatie uit de lijst

en: Update spin button
nl: Updatedraaiknop

en: Spinbutton for updating
nl: Draaiknop voor bijwerken

en: Address Entry
nl: Adresinvoer

en: Enter the URL
nl: Voer de URL in

en: Failed to load the Locations XML database.  Please report this as a bug.
nl: Kan Locaties-XML-database niet laden. Gelieve dit probleem te melden.

en: Weather Preferences
nl: Weerbericht-voorkeuren

en: _Automatically update every:
nl: _Automatisch bijwerken elke:

note: * Units settings page. Temperature Unit
en: _Temperature unit:
nl: Eenheid voor _temperatuur:

note: Default means device with default route set
en: Default
nl: Standaard

note: Speed Unit
en: _Wind speed unit:
nl: Eenheid voor _windsnelheid:

note: TRANSLATOR: The wind speed unit "kilometers per hour"
en: km/h
nl: km/u

note: TRANSLATOR: The wind speed unit "miles per hour"
en: mph
nl: mpu

note: TRANSLATOR: The wind speed unit "knots"
en: knots
nl: knopen

en: Beaufort scale
nl: Beaufort-schaal

note: Pressure Unit
en: _Pressure unit:
nl: Eenheid voor _luchtdruk:

note: Distance Unit
en: _Visibility unit:
nl: Eenheid voor zichtbaarheid:

note: TRANSLATOR: The distance unit "meters"
en: meters
nl: meter

note: TRANSLATOR: The distance unit "miles"
en: miles
nl: mijl

en: Enable _radar map
nl: _Radarkaart gebruiken

en: Use _custom address for radar map
nl: Aa_ngepast adres voor radarkaart gebruiken

en: A_ddress:
nl: A_dres:

en: Update
nl: Bijwerken

en: minutes
nl: minuten

en: Display
nl: Weergave

en: General
nl: Algemeen

en: _Select a location:
nl: _Kies een locatie:

en: _Find:
nl: _Zoeken naar:

en: Find _Next
nl: Volge_nde zoeken

en: Location
nl: Locatie

en: Cannot connect to gnome-session
nl: Kan geen verbinding maken met gnome-session

en: Automatic sleep inhibited
nl: Automatisch slapen verhinderd

en: Automatic sleep enabled
nl: Automatisch slapen ingeschakeld

en: Manual inhibit
nl: Handmatig verhinderen

en: Allows user to inhibit automatic power saving.
nl: Laat de gebruiker toe automatische energiebesparing te verhinderen.

en: Licensed under the GNU General Public License Version 2
    
    Inhibit Applet is free software; you can redistribute it and/or
    modify it under the terms of the GNU General Public License
    as published by the Free Software Foundation; either version 2
    of the License, or (at your option) any later version.
    
    Inhibit Applet is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the
    GNU General Public License for more details.You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA
    02110-1301, USA.
nl: Uitgegeven onder de GNU General Public License versie 2
    
    Verhinder-applet is vrije software; u mag het opnieuw distribueren en/of wijzigen onder de voorwaarden van de GNU General Public License zoals gepubliceerd door de Free Software Foundation; ofwel versie 2 van deze licentie of (zo u wilt) een latere versie.
    
    Verhinder-applet wordt geleverd in de hoop dat het handig is, maar ZONDER ENIGE GARANTIE; zonder zelfs een impliciete garantie van VERKOOPBAARHEID, of GESCHIKTHEID VOOR EEN BEPAALD DOEL. Zie de GNU General Public License voor meer informatie.
    
    U zou een kopie van de GNU General Public License ontvangen moeten hebben samen met dit programma; indien dit niet zo is, schrijf dan naar de Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston,  MA 02110-1301, VS.

en: No items in history
nl: Geen items in geschiedenis

note: build file select dialog
en: Start program
nl: Programma uitvoeren

en: Command line
nl: Opdrachtregel

en: Type a command here and Gnome will execute it for you
nl: Typ hier een commando en Gnome zal dit voor u uitvoeren

en: Browser
nl: Bladeren

en: Click this button to start the browser
nl: Klik op deze knop om te bladeren

en: History
nl: Geschiedenis

en: Click this button for the list of previous commands
nl: Klik op deze knop voor de lijst van vorige opdrachten

en: Command line has been disabled by your system administrator
nl: De opdrachtregel is uitgeschakeld door uw systeembeheerder

en: Mini-Commander applet
nl: Mini-commander-applet

en: This applet adds a command line to the panel
nl: Dit applet voegt een opdrachtregel toe aan het paneel

en: This GNOME applet adds a command line to the panel. It features command completion, command history, and changeable macros.
nl: Dit Gnome-applet voegt een opdrachtregel toe aan het paneel. Het kan opdrachten automatisch aanvullen, onthoudt de opdrachtengeschiedenis en heeft wijzigbare macro’s.

en: Command Line Preferences
nl: Opdrachtregelvoorkeuren

en: Auto Completion
nl: Auto-aanvullen

en: E_nable history-based auto completion
nl: _Geschiedenisgebaseerd auto-aanvullen gebruiken

en: Size
nl: Grootte

en: _Width:
nl: _Breedte:

en: pixels
nl: beeldpunten

en: Colors
nl: Kleuren

en: _Use default theme colors
nl: Standaardthemakleuren _gebruiken

en: Command line _foreground:
nl: _Voorgrond van opdrachtregel:

en: Command line _background:
nl: A_chtergrond van opdrachtregel:

en: Pick a color
nl: Kies een kleur

en: _Macros:
nl: _Macro’s:

en: _Add Macro...
nl: _Macro toevoegen…

en: _Delete Macro
nl: Macro _verwijderen

en: Macros
nl: Macro’s

en: Add New Macro
nl: Nieuwe macro toevoegen

en: _Pattern:
nl: _Patroon:

en: Co_mmand:
nl: O_pdracht:

en: You must specify a pattern and a command
nl: U moet een patroon en een opdracht kiezen

en: You must specify a pattern
nl: U moet een patroon kiezen

en: You must specify a command
nl: U moet een opdracht kiezen

en: You may not specify duplicate patterns
nl: U mag geen dubbele patronen specificeren

en: Pattern
nl: Patroon

en: _Open System Monitor
nl: Procesbeheer _openen

en: Start system-monitor
nl: Systeemmonitor starten

en: There was an error executing '%s': %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van ‘%s’ : %s

en: Memory
nl: Geheugen

en: Network
nl: Netwerk

en: Swap Space
nl: Wisselbestand

en: Load Average
nl: Gemiddelde belasting

en: Disk
nl: Harde schijf

note: xgettext: use and cache are > 1 most of the time, please assume that they always are.
en: %s:
    %u%% in use by programs
    %u%% in use as cache
nl: %s:
    %u%% in gebruik bij programma’s
    %u%% in gebruik als cache

en: The system load average is %0.02f
nl: De gemiddelde belasting van het systeem is %0.02f

note: xgettext: same as in graphic tab of g-s-m
en: %s:
    Receiving %s
    Sending %s
nl: %s:
    %s ontvangen
    %s versturen

en: %s:
    %u%% in use | %s:
    %u%% in use
nl[0]: %s:
    %u%% in gebruik
nl[1]: %s:
    %u%% in gebruik

en: CPU Load
nl: CPU-belasting

en: Memory Load
nl: Geheugengebruik

en: Net Load
nl: Netwerkgebruik

en: Swap Load
nl: Swap-gebruik

en: Disk Load
nl: Schijfgebruik

en: A system load monitor capable of displaying graphs for CPU, ram, and swap space use, plus network traffic.
nl: Een systeembelastingsmonitor met grafieken om CPU-, geheugen- swap- en netwerkgebruik te volgen.

en: Monitored Resources
nl: Gemeten bronnen

en: _Memory
nl: _Geheugen

en: _Network
nl: _Netwerk

en: S_wap Space
nl: _Wisselbestand

en: _Load
nl: _Belasting

en: _Harddisk
nl: _Harde schijf

en: Options
nl: Opties

en: System m_onitor width:
nl: Systeembelasting _breedte:

en: System m_onitor height:
nl: Systeembelasting h_oogte:

en: Sys_tem monitor update interval:
nl: Sys_teembelasting-verversingsinterval:

en: milliseconds
nl: milliseconden

en: _User
nl: Gebr_uiker

en: S_ystem
nl: S_ysteem

en: N_ice
nl: _Achtergrond

en: I_dle
nl: _Ongebruikt

en: Sh_ared
nl: Ge_deeld

en: _Buffers
nl: B_uffers

en: Cach_ed
nl: _Gebufferd

en: F_ree
nl: V_rij

en: _Out
nl: _Uit

en: _Local
nl: _Lokaal

en: _Background
nl: _Achtergrond

en: _Used
nl: Gebr_uikt

en: _Free
nl: _Vrij

en: Load
nl: Belasting

en: _Average
nl: _Gemiddeld

en: Harddisk
nl: Harde schijf

en: _Read
nl: _Lezen

en: _Write
nl: _Schrijven

en: System Monitor Preferences
nl: Voorkeuren Systeemmonitor

en: Device _Details
nl: _Apparaatgegevens

en: Device Details for %s
nl: Apparaatgegevens voor %s

en: _In graph color
nl: Kleur _inkomende grafiek

en: _Out graph color
nl: Kleur _uitgaande grafiek

en: Internet Address:
nl: Internetadres:

en: Netmask:
nl: Netmasker:

en: Hardware Address:
nl: Hardware-adres:

en: P-t-P Address:
nl: P-t-P adres:

en: Bytes out:
nl: Bytes uit:

en: none
nl: geen

en: IPv6 Address:
nl: IPv6-adres:

en: Signal Strength:
nl: Signaalsterkte:

en: %s is down
nl: %s is niet in gebruik

en: %s: %s
    in: %s out: %s
nl: %s: %s
    in: %s uit: %s

en: has no ip
nl: heeft geen ip

en: %s: %s
    sum: %s
nl: %s: %s
    totaal: %s

en: 
    ESSID: %s
    Strength: %d %%
nl: 
    ESSID: %s
    Sterkte: %d %%

en: unknown
nl: onbekend

en: Do you want to disconnect %s now?
nl: Wilt u de verbinding %s verbreken?

en: Do you want to connect %s now?
nl: Wilt u met %s verbinden?

en: <b>Running command %s failed</b>
    %s
nl: <b>Uitvoeren van opdracht %s mislukt</b>
    %s

en: A little applet that displays some information on the traffic on the specified network device
nl: Een klein applet dat informatie weergeeft over de gegevensstroom door een netwerkapparaat

en: Network _device:
nl: Netwerk_apparaat:

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Show _sum instead of in & out
nl: _Totaal weergeven in plaats van in & uit

en: Show _bits instead of bytes
nl: _Bits in plaats van bytes weergeven

en: Change _icon according to the selected device
nl: _Pictogram aanpassen aan het type apparaat

en: Netspeed Preferences
nl: Netspeed-voorkeuren

en: %d note | %d notes
nl[0]: %d memo
nl[1]: %d memo’s

en: Show sticky notes
nl: Memo’s tonen

en: Sticky Notes for the GNOME Desktop Environment
nl: Memo’s voor de Gnome-bureaubladomgeving

en: This note is locked.
nl: Deze memo is vergrendeld.

en: This note is unlocked.
nl: Deze memo is niet vergrendeld.

en: _New Note
nl: _Nieuwe memo

en: Hi_de Notes
nl: _Memo’s verbergen

en: _Lock Notes
nl: Memo’s vast_zetten

en: _Delete Notes
nl: Memo’s _verwijderen

en: _Delete All
nl: Alles _verwijderen

en: Delete all sticky notes?
nl: Alle memo’s verwijderen?

en: This cannot be undone.
nl: Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Delete this sticky note?
nl: Deze memo verwijderen?

en: _Delete Note...
nl: Memo _verwijderen…

en: _Lock Note
nl: Memo ver_grendelen

en: _Properties
nl: _Eigenschappen

en: Sticky Note
nl: Memo

en: Lock/Unlock note
nl: Memo vastzetten/losmaken

en: Close note
nl: Memo sluiten

en: Resize note
nl: Afmetingen wijzigen

en: Sticky Notes Preferences
nl: Voorkeuren memo’s

en: Default Note Properties
nl: Standaard memo-eigenschappen

en: H_eight:
nl: _Hoogte:

en: Specify the default width (in pixels) of new notes
nl: Geef de standaardbreedte (in beeldpunten) van nieuwe memo’s

en: Specify the default height (in pixels) of new notes
nl: Geef de standaardhoogte (in beeldpunten) van nieuwe memo’s

en: Use co_lor from the system theme
nl: _Themakleuren gebruiken

en: Font Co_lor:
nl: Tekst_kleur:

en: Note C_olor:
nl: Memokle_ur:

en: Choose a base color to use for all sticky notes
nl: Kies een basiskleur voor alle memo’s

en: Pick a default sticky note color
nl: Kies een standaardkleur voor de memo’s

en: Use fo_nt from the system theme
nl: Themalettert_ype gebruiken

en: _Font:
nl: _Lettertype:

en: Choose a font to use for all sticky notes
nl: Kies een lettertype voor alle memo’s

en: Pick a default sticky note font
nl: Kies een standaardlettertype voor de memo’s

en: Behavior
nl: Gedrag

en: _Put notes on all workspaces
nl: _Memo’s weergeven op alle werkbladen

en: Choose if notes are visible on all workspaces
nl: Of de memo’s op alle werkbladen zichtbaar moeten zijn

en: Force _default color and font on notes
nl: _Standaardkleur en -lettertype gebruiken voor alle memo’s

en: Choose if the default style is forced on all notes
nl: Of de standaardstijl geldt voor alle memo’s

en: Hide notes when the des_ktop is clicked on
nl: Memo’s verbergen als op het bureaublad geklikt wordt

en: Choose whether to hide all notes when selecting on the desktop
nl: Geeft aan of alle memo’s verborgen worden als op het het bureaublad geselecteerd wordt

en: Sticky Note Properties
nl: Eigenschappen memo

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: _Title:
nl: _Titel:

en: Specify a title for the note
nl: Geef een naam aan de memo

en: Use default co_lor
nl: Standaardk_leur gebruiken

en: Font C_olor:
nl: Tekstkle_ur:

en: Note _Color:
nl: Memo_kleur:

en: Use default fo_nt
nl: Sta_ndaardlettertype gebruiken

en: Choose a color for the note
nl: Kies een kleur voor de memo

en: Pick a color for the sticky note
nl: Kies een kleur voor de memo

en: Choose a font for the note
nl: Kies een lettertype voor de memo

en: Pick a font for the sticky note
nl: Kies een lettertype voor de memo

en: _Start timer
nl: Timer _starten

en: P_ause timer
nl: Timer p_auzeren

en: S_top timer
nl: Timer s_toppen

en: Finished
nl: Klaar

en: Timer finished!
nl: Timer is klaar met aftellen!

en: Timer Applet Preferences
nl: Timer-appletvoorkeuren

en: Name:
nl: Naam:

en: Hours:
nl: Uren:

en: Minutes:
nl: Minuten:

en: Seconds:
nl: Seconden:

en: Show notification popup
nl: Meldingspop-up weergeven

en: Show dialog
nl: Dialoogvenster tonen

en: A search bar applet for finding content stored in Tracker
nl: Een zoekbalkapplet om inhoud die in Tracker is opgeslagen te vinden

en: Copyright Tracker Authors 2005-2010
nl: Copyright de auteurs van Tracker 2005-2010

en: Other
nl: Overige

en: Contacts
nl: Contactpersonen

en: Tags
nl: Labels

en: Email Addresses
nl: E-mailadressen

en: Documents
nl: Documenten

en: Applications
nl: Toepassingen

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Folders
nl: Mappen

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Videos
nl: Video’s

en: Archives
nl: Archieven

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Links
nl: Verwijzingen

en: Category
nl: Categorie

en: Title
nl: Titel

en: No results found for “%s”
nl: Geen resultaten gevonden voor ‘%s’

en: %d Item in Trash | %d Items in Trash
nl[0]: %d prop in de prullenbak
nl[1]: %d propjes in de prullenbak

en: No Items in Trash
nl: De prullenbak is leeg

en: Error while spawning Nautilus:
    %s
nl: Fout bij het starten van Nautilus:
    %s

en: Delete Immediately?
nl: Voorgoed verwijderen?

en: Cannot move items to trash, do you want to delete them immediately?
nl: Kan objecten niet naar de prullenbak verplaatsen, wilt u ze voorgoed verwijderen?

en: The selected item cannot be moved to the trash | None of the %d selected items can be moved to the Trash
nl[0]: Het geselecteerde item kan niet naar de prullenbak worden verplaatst
nl[1]: Geen van de %d geselecteerde items kunnen naar de prullenbak worden verplaatst

en: Cannot move some items to trash, do you want to delete these immediately?
nl: Kan sommige objecten niet naar de prullenbak verplaatsen, wilt u ze voorgoed verwijderen?

en: The selected item cannot be moved to the Trash | %d of the selected items cannot be moved to the Trash
nl[0]: Het geselecteerde item kan niet naar de prullenbak worden verplaatst
nl[1]: %d van de geselecteerde items kunnen niet naar de prullenbak worden verplaatst

en: A GNOME trash bin that lives in your panel. You can use it to view the trash or drag and drop items into the trash.
nl: Een Gnome-prullenbak voor op uw paneel. Hiermee kunt u in de prullenbak kijken of objecten ernaartoe slepen.

note: Translators: the %s in this string should be read as %d.
en: Removing item %s of %s
nl: Item %s van %s wordt verwijderd

note: Translators: %s is a file name
en: Removing: %s
nl: Verwijderen: %s

en: Empty all of the items from the trash?
nl: Alle objecten uit de prullenbak verwijderen?

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
nl: Als u ervoor kiest de prullenbak te legen, zullen alle objecten voorgoed verloren gaan. Merk op dat u de objecten ook één voor één kunt verwijderen.

en: _Empty Trash
nl: _Prullenbak legen

en: Emptying the Trash
nl: Bezig met legen prullenbak

en: From:
nl: Van:

en: _Open Trash
nl: Prullenbak _openen

en: Unmaximize
nl: Herstellen

en: Maximize
nl: Maximaliseren

en: Minimize
nl: Minimaliseren

en: Close
nl: Sluiten

en: Window buttons for your GNOME Panel.
nl: Vensterknoppen voor uw Gnome-paneel.

en: Window Applets on Gnome-Look
nl: Vensterapplets op Gnome-Look

en: Window Buttons Preferences
nl: Vensterknopvoorkeuren

en: Theme:
nl: Thema:

en: Focused
    Normal
nl: Gefocust
    Normaal

en: Focused
    Clicked
nl: Gefocust
    Aangeklikt

en: Focused
    Hover
nl: Gefocust
    Zweven

en: Unfocused
    Normal
nl: Niet gefocust
    Normaal

en: Unfocused
    Hover
nl: Niet gefocust
    Zweven

en: Unfocused
    Clicked
nl: Niet gefocust
    Aangeklikt

en: Use Metacity's button order
nl: Knopvolgorde van Metacity gebruiken

en: When checked, the button order will be the same as on Metacity window borders.
nl: Indien aangevinkt zal de knopvolgorde die van Metacity-vensters volgen.

en: Custom order:
nl: Aangepaste volgorde:

note: Translators: minimize, maximize, close should not be translated
en: Define your custom order by using the words:
    minimize, maximize and close
    Separate them by commas (,).
    Do NOT use double values!
nl: Pas uw aangepaste volgorde aan met volgende termen:
    minimize (minimaliseren), maximize (maximaliseren) en close (sluiten)
    Scheid ze door komma’s (,).
    Gebruik GEEN dubbele waarden!

en: Reload
nl: Herladen

en: Click to reload buttons.
nl: Klik om knoppen te herladen.

en: Reverse order
nl: Omgekeerde volgorde

en: <b>Button Order</b>
nl: <b>Knopvolgorde</b>

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Align buttons with panel orientation.
nl: Knoppen uitlijnen met paneeloriëntatie.

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Force buttons to always appear horizontal.
nl: Knoppen dwingen altijd horizontaal te verschijnen.

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Force buttons to always appear vertical.
nl: Knoppen dwingen altijd verticaal te verschijnen.

en: <b>Button Orientation</b>
nl: <b>Knoporiëntatie</b>

en: Minimize Button
nl: Knop minimaliseren

en: Maximize/Unmaximize Button
nl: Knop maximaliseren/herstellen

en: Close Button
nl: Sluitknop

en: <b>Button Hiding</b>
nl: <b>Knoppen verbergen</b>

en: Positioning & Visibility
nl: Positie & zichtbaarheid

en: Control _maximized windows only
nl: Enkel ge_maximaliseerde vensters besturen

en: _Hide when no active maximized window
nl: Verber_gen zonder actieve gemaximaliseerde vensters

en: Enable _click effect
nl: _Klikeffect inschakelen

en: Enable _hover effect
nl: _Zweefeffect inschakelen

en: Show _tooltips
nl: _Tooltips tonen

en: <b>Internal</b>
nl: <b>Intern</b>

en: Hide Compiz _decorations for maximized windows
nl: Compiz-_decoraties verbergen voor gemaximaliseerde vensters

en: <b>External</b>
nl: <b>Extern</b>

en: Window Task Button
nl: Venstertaakknop

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Show windows from all workspaces
nl: Vensters van alle werkruimten tonen

en: Show the home title and
    log out icon when on the desktop
nl: Startpaginatitel en afmeldpictogram
    tonen op het bureaublad

en: Show the application title and close icon
    for the active window
nl: Toepassingstitel en sluitpictogram
    tonen voor het actieve venster

en: Grey out non-active window icons
nl: Pictogrammen van inactieve vensters grijs maken

en: Home
nl: Startpagina

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
nl: Afmelden, andere gebruiker, scherm vergrendelen of de computer uitzetten

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Window Title Preferences
nl: Venstertitelvoorkeuren

en: Swap icon/title _order
nl: Volgorde pictogram/titel _omwisselen

en: Expand applet
nl: Applet uitbreiden

en: Disabled until GTK+ developers fix the various bugs.
    You may change it using gconf-editor, but then you also need to set a fixed size.
nl: Uitgeschakeld tot de GTK+-ontwikkelaars de verschillende bugs oplossen.
    U kunt dit aanpassen met gconf-editor, maar dan dient u ook een vaste grootte in te stellen.

en: Hide _icon
nl: P_ictogram verbergen

en: Icon
nl: Pictogram

en: Hide title
nl: Titel verbergen

en: Alignment:
nl: Uitlijning:

en: Set the title alignment.
    Note: only has effect when "Expand applet" is active.
nl: Stel de uitlijning van de titel in.
    Let op: dit treedt enkel in effect wanneer ‘Applet uitbreiden’ actief is.

en: Custom _style
nl: Aangepaste _stijl

en: Active
nl: Actief

en: Inactive
nl: Inactief

en: Font style:
nl: Lettertypestijl:

en: Font color:
nl: Letterkleur:

en: _Hide when no active maximized windows
nl: Verber_gen zonder actieve gemaximaliseerde vensters

en: Show window _action menu on right-click
nl: Venster_actiemenu weergeven bij rechterklik

en: Will cause the window action menu to appear when the title is right-clicked.
    This experimental feature is still under development!
    Warning! In current feature state you will be unable to access the applet action menu via title-right click when this option is enabled! You may still do so by right-clicking the icon if it is not hidden. You may always change this setting from gconf-editor.
nl: Dit zal het vensteractiemenu doen verschijnen wanneer er op de titel wordt gerechterklikt.
    Deze experimentele functie wordt nog volop ontwikkeld!
    Opgelet! In de huidige staat van de functie kunt u, wanneer deze optie is ingeschakeld, geen toegang verkrijgen tot het applet-actiemenu via een rechterklik op de titel! U kunt dit menu nog steeds openen door, indien het niet verborgen is, te rechterklikken op het pictogram.
    U kunt deze instelling altijd aanpassen in gconf-editor.

en: Window title for your GNOME Panel.
nl: Venstertitel voor uw Gnome-paneel.
