gnome-applets master - en to sl_SI translation catalogue (632 entries)

en: Red value level
sl_SI: Raven rdeče vrednosti

en: The battery level below which the battery is displayed as red. Also the value at which the low battery warning is displayed.
sl_SI: Raven baterije, pod katerim je baterija prikazana rdeče. To je tudi vrednosti, pri kateri se prikaže opozorilo o nizki napetosti baterije.

en: Warn on low time rather than low percentage
sl_SI: Opozori, ko bo začelo zmanjkovati časa, namesto pri nizkih odstotkih napetosti.

en: Use the value defined in red-value as a time remaining to show the warning dialog rather than a percentage.
sl_SI: Uporabi vrednosti določene z rdečo kot čas, ki je preostal za prikaz opozorilnega pogovornega okna, namesto odstotkov.

en: Low Battery Notification
sl_SI: Opozorilo o nizki napetosti baterije

en: Notify user when the battery is low.
sl_SI: Opozori uporabnika, ko je baterije prazna.

en: Full Battery Notification
sl_SI: Opozorilo o polnosti baterije

en: Notify user when the battery is full.
sl_SI: Opozori uporabnika, ko je baterija polna.

en: Beep for warnings
sl_SI: Zapiskaj ob opozorilih

en: Beep when displaying a warning.
sl_SI: Zapiskaj ob prikazu opozorila.

en: Drain from top
sl_SI: Načrpaj z vrha

en: Show the battery meter draining from the top of the battery. Only implemented for traditional battery view.
sl_SI: Pokaži merilnik baterije, ki se prazni z vrha baterije. Uveljavljeno le za pogled običajne baterije.

en: Upright (small) battery
sl_SI: Pokončna (manjša) baterija

en: Show the upright, smaller battery on the panel.
sl_SI: Na pultu prikaži pokončno, manjšo baterijo.

en: Show the horizontal battery
sl_SI: Pokaži vodoravno baterijo

en: Show the traditional, horizontal battery on the panel.
sl_SI: Na pultu prikaži običajno, vodoravno baterijo.

en: Show the time/percent label
sl_SI: Pokaži oznako časa/odstotkov

en: 0 for no label, 1 for percentage and 2 for time remaining.
sl_SI: 0 za brez oznake, 1 za odstotke in 2 za preostali čas

en: Characters shown on applet startup
sl_SI: Znaki prikazani ob zagonu apleta

en: The string that the user had selected when the applet was last used. This string will be displayed when the user starts the applet.
sl_SI: Niz, ki ga je izbral uporabnik, ko je bil aplet zadnjič uporabljen. Ta niz bo prikazan, ko uporabnik aplet zažene.

en: List of available palettes
sl_SI: Seznam razpoložljivih palet

en: List of strings containing the available palettes.
sl_SI: Seznam nizov, ki vsebujejo razpoložljive palete.

en: Command to execute
sl_SI: Ukaz za izvajanje

en: Command/script to execute to get the output
sl_SI: Ukaz/Skript, ki naj se izvede za izpis odvoda

en: Interval for the command
sl_SI: Razmik izvajanja ukaza

en: Interval to execute the command (in seconds)
sl_SI: Razmik izvedbe ukaza (v sekundah)

en: Width of output
sl_SI: Širina odvoda

en: Number of characters to display
sl_SI: Število znakov za prikaz

en: Show icon
sl_SI: Pokaži ikono

en: If applet icon is shown or not
sl_SI: Ali naj bo ikona programa prikazana ali ne

en: CPU to Monitor
sl_SI: CPE za nadzor

en: Set the CPU to monitor. In a single processor system you don't have to change it.
sl_SI: Določitev CPE za nadzor. V sistemih z enim procesorjem, ta nastavitev ni zahtevana.

en: Mode to show cpu usage
sl_SI: Način prikaza uporabe CPE

en: A 'graphic' value means to show the applet in graphic mode (pixmap only), 'text' to show the applet in text mode (not to show the pixmap) and 'both' to show the applet in graphic and text mode.
sl_SI: »Grafična « vrednost pomeni prikaz v grafičnem načinu (samo sličice), »besedilna« prikaz v besedilnem načinu (brez sličic), » oba« pa pomeni prikaz v besedilnem in grafičnem.

en: The type of text to display (if the text is enabled).
sl_SI: Vrsta besedila izbrana za prikaz (če je besedilo omogočeno).

en: A 'frequency' value means to show cpu frequency, 'frequency-unit' to show frequency and units, and 'percentage' to show percentage instead of frequency.
sl_SI: Vrednost »frekvence« določa prikaz frekvence enote procesorja, »enota frekvence«, da pokaže frekvence z enoto in »odstotek« prikaz vrednosti z odstotki namesto frekvence.

en: Directory in which the theme is located
sl_SI: Mapa v katerem je tema

en: Update the data automatically
sl_SI: Samodejno posodobi podatke

en: Determines whether the applet automatically updates its weather statistics or not.
sl_SI: Določa, ali aplet samodejno posodablja vremensko statistiko.

en: Update interval
sl_SI: Interval posodabljanja

en: The interval, in seconds, between automatic updates.
sl_SI: Interval v sekundah med samodejnimi posodabljanji.

en: Show notification
sl_SI: Pokaži obvestila

en: Show notifications for critical weather conditions
sl_SI: Pokaži obvestila o kritičnih vremenskih pogojih.

en: Macro pattern list
sl_SI: Seznam vzorcev makrov

en: List of entries containing strings for the macro patterns.
sl_SI: Seznam vpisov, ki vsebujejo nize za vzorce makrov.

en: Macro command list
sl_SI: Seznam ukazov makrov

en: List of entries containing strings for the macro commands.
sl_SI: Seznam vpisov, ki vsebujejo nize za ukaze makrov.

en: Show handle
sl_SI: Pokaži ročico

en: Show a handle so the applet can be detached from the panel.
sl_SI: Pokaži ročico s katero je mogoče vsak aplet odtrgati od pulta.

en: Show frame
sl_SI: Pokaži okvir

en: Show a frame surrounding the applet.
sl_SI: Pokaži okvir okoli apleta.

en: Perform history autocompletion
sl_SI: Samodejno dopolnjevanje s pomočjo zgodovine

en: Attempt to autocomplete a command from the history of commands entered.
sl_SI: Poskusi samodejno dokončati ukaz na zgodovini že vpisanih ukazov.

en: Width
sl_SI: Širina

en: Width of the applet
sl_SI: Širina apleta

en: Use the default theme colors
sl_SI: Uporabi privzete barve teme

en: Use theme colors instead of custom ones.
sl_SI: Uporabi barve teme namesto prikrojenih.

en: Foreground color
sl_SI: Barva pisave

en: Background color
sl_SI: Barva ozadja

en: History list
sl_SI: Seznam zgodovine

en: List of entries containing strings for history entries.
sl_SI: Seznam vpisov, ki vsebujejo nize za zgodovino.

en: Enable CPU load graph
sl_SI: Omogoči graf obremenjenosti CPE

en: Enable memory load graph
sl_SI: Omogoči graf zasedenosti pomnilnika

en: Enable network load graph
sl_SI: Omogoči graf pretoka mreže

en: Enable swap load graph
sl_SI: Omogoči graf zasedenosti izmenjevalnega razdelka

en: Enable load average graph
sl_SI: Omogoči graf povprečne obremenjenosti

en: Enable disk load graph
sl_SI: Omogoči graf obremenjenosti diska

en: Applet refresh rate in milliseconds
sl_SI: Čas posodabljanja apleta v milisekundah

en: Graph size
sl_SI: Velikost grafa

en: For horizontal panels, the width of the graphs in pixels. For vertical panels, this is the height of the graphs.
sl_SI: Za vodoravne pulte, širina grafa v točkah, za navpične, višina grafa.

en: Graph color for user-related CPU activity
sl_SI: Barva grafa za dejavnost procesorja povezano z uporabnikom

en: Graph color for system-related CPU activity
sl_SI: Barva grafa za dejavnost procesorja povezano s sistemom

en: Graph color for nice-related CPU activity
sl_SI: Barva grafa za dejavnost procesorja povezano z oceno prednostni delovanja

en: Graph color for iowait-related CPU activity
sl_SI: Barva grafa dejavnost CPE čakajočih V/I dogodkov

en: CPU graph background color
sl_SI: Barva ozadja grafa CPE

en: Graph color for user-related memory usage
sl_SI: Barva grafa za pomnilnik povezan z uporabnikom

en: Graph color for shared memory
sl_SI: Barva grafa za deljen pomnilnik

en: Graph color for buffer memory
sl_SI: Barva grafa za medpomnilnik

en: Graph color for cached memory
sl_SI: Barva grafa za predpomnilnik

en: Memory graph background color
sl_SI: Barva ozadja grafa pomnilnika

en: Graph color for input network activity
sl_SI: Barva grafa za vhodno dejavnost mreže Ethernet

en: Graph color for output network activity
sl_SI: Barva grafa za odhodno dejavnost mreže

en: Graph color for loopback network usage
sl_SI: Barva grafa za dejavnost drugih vrst omrežij

en: Network graph background color
sl_SI: Barva ozadja mreže grafa

en: Graph color for user-related swap usage
sl_SI: Barva grafa za izmenjalni razdelek povezano z uporabnikom

en: Swap graph background color
sl_SI: Barva ozadja grafa izmenjevalnega razdelka

en: Graph color for load average
sl_SI: Barva grafikona za povprečno obremenjenost

en: Load graph background color
sl_SI: Barva ozadja grafa obremenjenosti procesorja

en: Graph color for disk read
sl_SI: Barva grafikona za branje z diska

en: Graph color for disk write
sl_SI: Barva grafikona za pisanje na disk

en: Background color for disk load graph
sl_SI: Barva ozadja za graf obremenjenosti diska

en: The desktop description file to execute as the system monitor
sl_SI: Opisna datoteka namizja za nadzor sistema

en: Show sum
sl_SI: Pokaži vsoto

en: Show sum instead of in & out
sl_SI: Pokaže vsoto namesto vhoda in izhoda

en: Show bits
sl_SI: Pokaži v bitih

en: Show bits instead of bytes
sl_SI: Pokaže podatke v bitih in ne v bajtih

en: Change icon
sl_SI: Spremeni ikono

en: Change icon according to the selected device
sl_SI: Določa spreminjanje ikone glede na vrsto izbrane naprave

en: Auto change device
sl_SI: Samodejno zamenja napravo

en: Refresh time
sl_SI: Čas osveževanja

en: Refresh time in milliseconds
sl_SI: Čas osveževanja v milisekundah

en: Network device
sl_SI: Omrežna naprava

en: Up command
sl_SI: Ukaz za priklop

en: Down command
sl_SI: Ukaz za izklop

en: In graph color
sl_SI: Barva diagrama vhodnih podatkov

en: Out graph color
sl_SI: Barva diagrama izhodnih podatkov

en: File name for sticky notes
sl_SI: Ime datoteke za lepljiva sporočilca

en: File name for sticky notes in $XDG_CONFIG_HOME/gnome-applets/sticky-notes.
sl_SI: Ime datoteke lepljivih sporočilc v $XDG_CONFIG_HOME/gnome-applets/sticky-notes.

en: Default width for new notes
sl_SI: Privzeta širina novih sporočilc

en: Default width for new sticky notes in pixels.
sl_SI: Privzeta širina novih lepljivih sporočilc v točkah.

en: Default height for new notes
sl_SI: Privzeta višina novih sporočilc

en: Default color for new notes
sl_SI: Privzeta barva novih sporočilc

en: Default color for new sticky notes. This can be standard name, hexadecimal value, RGB color or RGBA color.
sl_SI: Privzeta barva novih lepljivih sporočilc. Biti mora zapisana s standardnim imenom, v obliki šestnajstiške številke, barve RGB ali barve RGBA.

en: Default color for font
sl_SI: Privzeta barva pisav

en: Default font color for new sticky notes. This can be standard name, hexadecimal value, RGB color or RGBA color.
sl_SI: Privzeta barva pisave novih lepljivih sporočilc. Biti mora zapisana s standardnim imenom, v obliki šestnajstiške številke, barve RGB ali barve RGBA.

en: Default font for new notes
sl_SI: Privzeta pisava za nova sporočilca

en: Default font for new sticky notes. This should be a Pango Font Name, for example "Sans Italic 10".
sl_SI: Privzeta pisava novih lepljivih sporočilc. Biti mora ime pisave Pango, na primer: "Sans Italic 10"

en: Sticky notes' workspace stickyness
sl_SI: Stanje lepljivosti sporočilc na delovni površini

en: Specifies whether the sticky notes are visible on ALL workspaces on the desktop, or not.
sl_SI: Določa, ali so lepljiva sporočilca vidna na vseh delovnih površinah namizja ali ne.

en: Sticky notes' locked state
sl_SI: Stanje zaklepa lepljivih sporočilc

en: Specifies whether the sticky notes are locked (non-editable) or not.
sl_SI: Določa, ali so lepljiva sporočilca zaklenjena (jih ni mogoče spreminjati) ali ne.

en: Date format of note's title
sl_SI: Oblika zapisa datuma naziva sporočilca

en: By default, sticky notes are given the current date as the title when they are created. This format is used; anything that can be parsed by strftime() is valid.
sl_SI: Privzeto se lepljivim sporočilcem ob ustvarjanju doda trenutni datum. Uporabljena je ta oblika; veljavno je vse kar lahko razčleni strftime().

en: Whether to use the default system color
sl_SI: Ali naj se uporabi privzeta sistemska barva

en: If this option is disabled, a custom color can be used as the default color for all sticky notes.
sl_SI: Izbrana možnost onemogoča, da se lahko uporabi poljubna barva za privzeto barvo vseh lepljivih sporočilc.

en: Whether to use the default system font
sl_SI: Ali naj se uporabi privzeta sistemska pisava

en: If this option is disabled, a custom font can be used as the default font for all sticky notes.
sl_SI: Izbrana možnost onemogoča, da se lahko uporabi poljubna pisava za privzeto pisavo vseh novih lepljivih sporočilc.

en: Whether to force the default color and font on all notes
sl_SI: Ali naj se uporabi privzeta barva in pisava za vsa sporočilca

en: If this option is enabled, the custom colors and fonts that have been assigned to individual notes will be ignored.
sl_SI: Izbrana možnost onemogoča, da bodo izbrane barve in pisave, ki so bile določene posameznim opombam, prezrte.

en: Whether to hide all notes when the desktop is selected
sl_SI: Ali naj bodo skrita vsa sporočilca, kadar je izbrano namizje

en: If this option is enabled, selecting the desktop in any way will automatically hide all the open notes.
sl_SI: Izbrana možnost onemogoča, da se ob izbiri namizja, samodejno skrijejo vsa odprta sporočilca.

en: Whether to ask for confirmation when deleting a note
sl_SI: Ali naj se zahteva potrditev za izbris sporočilca

en: Empty notes are always deleted without confirmation.
sl_SI: Prazna sporočilca so vedno izbrisane brez potrditve.

en: 'Timer'
sl_SI: »Časomer«

en: Name of timer
sl_SI: Ime časomera

en: Duration of timer in seconds
sl_SI: Trajanje časomera v sekundah

en: Show notification popup when timer finish
sl_SI: Pokaži pojavno okno obvestila, ko časomer konča odštevanje

en: Show dialog window when timer finish
sl_SI: Pokaži pogovorno okno ob koncu merjenja časa

en: Determines whether we use custom or Metacity's button layout
sl_SI: Določa, ali naj bo uporabljena razporeditev gumbov Metacity po meri

en: When disabled, this applet's button_layout string will be used to order the buttons.
sl_SI: Onemogočena vrednosti določa, da bo za razvrstitev uporabljena navedena shema gumbov.

en: Layout of buttons.
sl_SI: Razporeditve gumbov

en: Essentially a copy from Metacity's button_layout, but we can modify it for custom settings.
sl_SI: Osnovna kopija razporeditve gumbov, ki pa jo je mogoče prilagoditi po meri.

en: Button theme
sl_SI: Tema gumbov

en: Name of a folder located in windowapplets/themes/ or "custom".
sl_SI: Ime mape teme v windowapplets/themes/ ali »custom«.

en: Button orientation
sl_SI: Usmerjenost gumbov

en: Hides buttons when there are no windows present.
sl_SI: Skrije gumbe, ko ni odprtega nobenega okna.

en: Only control maximized windows.
sl_SI: Nadzoruj le razpeta okna.

en: Reverse the buttons placement.
sl_SI: Obrni postavitev gumbov.

en: Enable click effect.
sl_SI: Omogoči učinek klika.

en: Enable hover effect.
sl_SI: Omogoči učinek prehoda miške.

en: Show tooltips on buttons.
sl_SI: Pokaže orodne namige na gumbih.

en: Show windows from all workspaces.
sl_SI: Pokaži okna vseh delovnih površin

en: Set the title alignment.
sl_SI: Nastavi poravnavo naziva.

en: Swap icon and title.
sl_SI: Zamenja ikono in naziv

en: Expand the applet
sl_SI: Razširi aplet

en: Hide the icon
sl_SI: Skrij ikono

en: When enabled, the window icon will not be displayed.
sl_SI: Izbrana možnost določa, da ikona okna ni prikazana.

en: Hide the title
sl_SI: Skrij naziv

en: When enabled, the window title will not be displayed.
sl_SI: Izbrana možnost določa, da naziv okna ne bo izpisan.

en: Show tooltips over title and icon
sl_SI: Pokaži orodni namig nad nazivom in ikono

en: Minimal title size
sl_SI: Najmanjša velikost naziva

en: Use a custom style.
sl_SI: Uporabi slog po meri.

en: Active title font.
sl_SI: Pisava dejavnega naziva

en: Inactive title font.
sl_SI: Pisava nedejavnega naziva

en: Active title foreground color.
sl_SI: Barva ozadja naziva nedejavnega okna.

en: Inactive title foreground color.
sl_SI: Barva pisave naziva nedejavnega okna.

en: _Keyboard Accessibility Preferences
sl_SI: Možnosti dostopnosti _tipkovnice

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

en: _About
sl_SI: _O programu

en: Open the universal access preferences dialog
sl_SI: Odpri pogovorno okno možnosti dostopa

en: There was an error launching the keyboard preferences dialog: %s
sl_SI: Prišlo je do napake med zagonom pogovornega okna z možnosti tipkovnice: %s

en: XKB Extension is not enabled
sl_SI: Razširitev XKB ni omogočena

en: Unknown error
sl_SI: Neznana napaka

en: Error: %s
sl_SI: Napaka: %s

en: AccessX Status
sl_SI: Stanje AccessX

en: Shows keyboard status when accessibility features are used.
sl_SI: Pokaži stanje tipkovnice, kadar so uporabljene zmožnosti dostopnosti

en: Keyboard Accessibility Status
sl_SI: Stanje dostopnosti tipkovnice

en: Displays current state of keyboard accessibility features
sl_SI: Pokaže trenutno stanje zmožnosti dostopnosti tipkovnice

en: Shows the state of AccessX features such as latched modifiers
sl_SI: Pokaže stanje možnosti AccessX, kot so zaskočeni spremenilniki

en: _Preferences
sl_SI: _Možnosti

en: Battery Charge Monitor Preferences
sl_SI: Možnosti nadzornika napetosti baterije

en: Appearance
sl_SI: Videz

en: _Compact view
sl_SI: _Skrčen pogled

en: (shows single image for status and charge)
sl_SI: (prikaži eno sliko za stanje in napetost)

en: _Expanded view
sl_SI: _Razširjen pogled

en: (two images: one for status, one for charge)
sl_SI: (ločeni sliki za stanje in napetost)

en: _Show time/percentage:
sl_SI: _Pokaži čas/odstotek:

en: Show _time remaining
sl_SI: Pokaži čas _preostanka

en: Show _percentage remaining
sl_SI: Pokaži _odstotek preostanka

en: Notifications
sl_SI: Obvestila

note: TRANSLATOR: This is the beginning of the sentence 'Warn when battery charge drops to: [XX] percent/minutes remaining'
en: _Warn when battery charge drops to:
sl_SI: _Opozori, ko se napetost baterije spusti na:

en: _Notify when battery is fully recharged
sl_SI: _Obvesti, ko je baterija napolnjena

en: System is running on AC power
sl_SI: Sistem je priključen v električno omrežje

en: System is running on battery power
sl_SI: Sistem je priključen na baterijo

en: Battery charged (%d%%)
sl_SI: Baterija je napolnjena (%d%%)

en: Unknown time (%d%%) remaining
sl_SI: Preostaja neznano časa (%d%%)

en: Unknown time (%d%%) until charged
sl_SI: Čas do napolnjenosti ni znan (%d%%)

en: %d minute (%d%%) remaining | %d minutes (%d%%) remaining
sl_SI[0]: preostaja še %d minut (%d%%)
sl_SI[1]: preostaja še %d minuta (%d%%)
sl_SI[2]: preostajata še %d minuti (%d%%)
sl_SI[3]: preostajajo še %d minute (%d%%)

en: %d minute until charged (%d%%) | %d minutes until charged (%d%%)
sl_SI[0]: še %d minut do polnosti (%d%%)
sl_SI[1]: še %d minuta do polnosti (%d%%)
sl_SI[2]: še %d minuti do polnosti (%d%%)
sl_SI[3]: še %d minute do polnosti (%d%%)

en: %d hour (%d%%) remaining | %d hours (%d%%) remaining
sl_SI[0]: preostaja še %d ur (%d%%)
sl_SI[1]: preostaja še %d ura (%d%%)
sl_SI[2]: preostajata še %d uri (%d%%)
sl_SI[3]: preostajajo še %d ure (%d%%)

en: %d hour until charged (%d%%) | %d hours until charged (%d%%)
sl_SI[0]: še %d ur do polnosti (%d%%)
sl_SI[1]: še %d ura do polnosti (%d%%)
sl_SI[2]: še %d uri do polnosti (%d%%)
sl_SI[3]: še %d ure do polnosti (%d%%)

note: TRANSLATOR: "%d %s %d %s" are "%d hours %d minutes" * Swap order with "%2$s %2$d %1$s %1$d if needed
en: %d %s %d %s (%d%%) remaining
sl_SI: Preostaja še %d %s %d %s (%d%%)

en: hour | hours
sl_SI[0]: ur
sl_SI[1]: ura
sl_SI[2]: uri
sl_SI[3]: ure

en: minute | minutes
sl_SI[0]: minut
sl_SI[1]: minuta
sl_SI[2]: minuti
sl_SI[3]: minute

note: TRANSLATOR: "%d %s %d %s" are "%d hours %d minutes" * Swap order with "%2$s %2$d %1$s %1$d if needed
en: %d %s %d %s until charged (%d%%)
sl_SI: Do polnosti še %d %s %d %s (%d%%)

en: Battery Monitor
sl_SI: Nadzornik stanja baterije

en: Your battery is now fully recharged
sl_SI: Baterija je sedaj povsem napolnjena

en: Battery Notice
sl_SI: Opomnik baterije

note: we don't know the remaining time
en: You have %d%% of your total battery capacity remaining.
sl_SI: Na voljo je še %d%% delovanja baterije.

en: You have %d minute of battery power remaining (%d%% of the total capacity). | You have %d minutes of battery power remaining (%d%% of the total capacity).
sl_SI[0]: Ostalo je še %d minut delovanja baterije (%d%% celotne zmogljivosti).
sl_SI[1]: Ostala je še %d minuta delovanja baterije (%d%% celotne zmogljivosti).
sl_SI[2]: Ostali sta še %d minuti delovanja baterije (%d%% celotne zmogljivosti).
sl_SI[3]: Ostale so še %d minute delovanja baterije (%d%% celotne zmogljivosti).

note: TRANSLATORS: this is a list, it is left as a single string * to allow you to make it appear like a list would in your * locale.  This is if the laptop does not support suspend.
en: To avoid losing your work:
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
sl_SI: Da preprečite izgubo vašega dela:
     • priključite računalnik na električno omrežje ali
     • shranite odprte dokumente in izklopite računalnik.

note: TRANSLATORS: this is a list, it is left as a single string * to allow you to make it appear like a list would in your * locale.  This is if the laptop supports suspend.
en: To avoid losing your work:
     • suspend your laptop to save power,
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
sl_SI: Da preprečite izgubo vašega dela:
     • postavite računalnik v pripravljenost, da prihranite energijo,
     • priključite računalnik na električno omrežje ali
     • shranite odprte dokumente in izklopite računalnik.

en: Your battery is running low
sl_SI: Baterija je skoraj prazna

en: No battery present
sl_SI: Ni baterije

en: Battery status unknown
sl_SI: Stanje baterije ni znano

en: Battery Charge Monitor
sl_SI: Nadzornik stanja baterije

en: Monitor a laptop's remaining power
sl_SI: Nadzor nad napetostjo baterije prenosnika

en: This utility shows the status of your laptop battery.
    
    UPower backend enabled.
sl_SI: Orodje omogoča prikaz stanja baterije baterije prenosnika.
    
    Ozadnji program UPower je omogočen.

note: TRANSLATOR: this is a selectable item in a drop-down menu to end * this sentence: *   "Warn when battery charge drops to: [XX] percent".
en: Percent
sl_SI: odstotki

note: TRANSLATOR: this is a selectable item in a drop-down menu to end * this sentence: *   "Warn when battery charge drops to: [XX] minutes remaining"
en: Minutes Remaining
sl_SI: preostanek minut

en: Cannot connect to gnome-settings-daemon
sl_SI: Povezave s programom nastavitev GNOME gnome-settings-daemon ni mogoče vzpostaviti

en: Cannot get laptop panel brightness
sl_SI: Ni mogoče pridobiti podatka o svetlosti plošče prenosnika

en: LCD brightness : %d%%
sl_SI: Svetlost zaslona LCD: %d%%

en: Adjusts laptop panel brightness.
sl_SI: Prilagodi svetlost plošče prenosnika.

en: Copyright © 2006 Benjamin Canou
sl_SI: Avtorske pravice © 2006 Benjamin Canou

en: Available palettes
sl_SI: Palete, ki so na voljo

note: TRANSLATOR: This sentance reads something like 'Insert "PILCROW SIGN"' *             hopefully, the name of the unicode character has already *             been translated.
en: Insert "%s"
sl_SI: Vstavi »%s«

en: Insert special character
sl_SI: Vstavi poseben znak

en: insert special character %s
sl_SI: Vstavi poseben znak %s

en: Character Palette
sl_SI: Paleta znakov

en: Insert characters
sl_SI: Vstavi znake

en: GNOME Panel applet for selecting strange characters that are not on my keyboard. Released under GNU General Public Licence.
sl_SI: Aplet pulta GNOME za izbiro nevsakdanjih znakov, ki niso označeni na tipkovnici. Objavljeno pod pogoji Splošnega javnega dovoljenja GNU.

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: _OK
sl_SI: _V redu

en: _Palette:
sl_SI: _Paleta:

en: Palette entry
sl_SI: Vnos palete

en: Modify a palette by adding or removing characters
sl_SI: Spremeni paleto z dodajanjem ali odstranjevanjem znakov

en: Add Palette
sl_SI: Dodaj paleto

en: Edit Palette
sl_SI: Uredi paleto

en: Palettes list
sl_SI: Seznam palet

en: _Palettes:
sl_SI: _Palete:

en: _Add
sl_SI: _Dodaj

en: Add button
sl_SI: Dodaj gumb

en: Click to add a new palette
sl_SI: Kliknite za dodajanje nove palete

en: _Edit
sl_SI: _Uredi

en: Edit button
sl_SI: Gumb za urejanje

en: Click to edit the selected palette
sl_SI: Kliknite za urejanje izbrane palete

en: _Delete
sl_SI: _Izbriši

en: Delete button
sl_SI: Gumb za brisanje

en: Click to delete the selected palette
sl_SI: Kliknite za brisanje izbrane palete

en: Character Palette Preferences
sl_SI: Možnosti palete znakov

en: _Close
sl_SI: _Zapri

en: Command Applet Preferences
sl_SI: Možnosti apleta ukaz vrstice

en: Command:
sl_SI: Ukaz:

en: Interval (seconds):
sl_SI: Razmik (v sekundah):

en: Maximum width (chars):
sl_SI: Največja širina (v znakih):

en: CPU Frequency Monitor Preferences
sl_SI: Možnosti nadzornika frekvence CPE

en: Monitor Settings
sl_SI: Nadzor nastavitev

en: _Monitored CPU:
sl_SI: _Nadzorovana CPE:

en: Display Settings
sl_SI: Nastavitve zaslona

en: _Appearance:
sl_SI: _Videz:

en: Show CPU frequency as _frequency
sl_SI: Pokaži frekvenco CPE kot _frekvenco

en: Show frequency _units
sl_SI: Pokaži _enote frekvence

en: Show CPU frequency as _percentage
sl_SI: Pokaži frekvenco CPE kot _odstotek

en: CPU Frequency Scaling Monitor
sl_SI: Nadzornik spreminjanja frekvence procesorja

en: This utility shows the current CPU Frequency
sl_SI: Orodje pokaže trenutno frekvenco procesorja

en: This utility shows the current CPU Frequency Scaling.
sl_SI: Orodje pokaže trenutno prilagoditev frekvence procesorja.

en: Graphic
sl_SI: Slika

en: Text
sl_SI: Besedilo

en: Graphic and Text
sl_SI: Slika in besedilo

en: Change CPU Frequency scaling
sl_SI: Prilagajanje frekvence procesorja

en: Privileges are required to change the CPU Frequency scaling.
sl_SI: Zahtevano je posebno dovoljenje za spreminjanje prilagajanja frekvence procesorja.

en: (mounted)
sl_SI: (priklopljeno)

en: (not mounted)
sl_SI: (ni priklopljeno)

en: Cannot start Nautilus File Manager
sl_SI: Ni mogoče zagnati upravljalnika datotek Nautilus

en: Could not find Nautilus
sl_SI: Ni mogoče najti programa Nautilus

en: _Play DVD
sl_SI: _Predvajaj DVD

en: _Play CD
sl_SI: _Predvajaj CD

en: _Open %s
sl_SI: _Odpri %s

en: Un_mount %s
sl_SI: _Odklopi %s

en: _Mount %s
sl_SI: _Priklopi %s

en: _Eject %s
sl_SI: _Izvrzi %s

en: Disk Mounter
sl_SI: Priklopnik pogonov

en: Applet for mounting and unmounting block volumes.
sl_SI: Aplet za priklapljanje in odklapljanje pogonov.

en: Shows the status of keyboard accessibility features
sl_SI: Pokaži stanje zmožnosti dostopnosti tipkovnice

en: Brightness Applet
sl_SI: Aplet svetlost

en: Adjusts Laptop panel brightness
sl_SI: Prilagodi svetlost plošče prenosnika

en: Command
sl_SI: Ukaz

en: Shows the output of a command
sl_SI: Pokaže odvod ukaza

en: Monitor the CPU Frequency Scaling
sl_SI: Nadzor spreminjanja frekvence procesorja CPE

en: Mount local disks and devices
sl_SI: Priklapljanje krajevnih pogonov in naprav

en: Eyes
sl_SI: Gnome oči

en: A set of eyeballs for your panel
sl_SI: Par oči za vaš Gnome pult

en: Weather Report
sl_SI: Vremensko poročilo

en: Monitor the current weather conditions, and forecasts
sl_SI: Spremljanje trenutnih vremenskih razmer in napovedi

en: Inhibit Applet
sl_SI: Onemogoči program

en: Allows user to inhibit automatic power saving
sl_SI: Omogoča uporabniku preklic samodejnega varčevanja z energijo.

en: Command Line
sl_SI: Ukazna vrstica

en: Mini-Commander
sl_SI: Mini-upravljalnik

en: System Monitor
sl_SI: Nadzornik sistema

en: A system load indicator
sl_SI: Kazalnik obremenjenosti sistema

en: Network Monitor
sl_SI: Nadzornik omrežja

en: Sticky Notes
sl_SI: Lepljiva sporočilca

en: Create, view, and manage sticky notes on the desktop
sl_SI: Ustvarjanje, pregled in upravljanje z lepljivimi sporočilci na namizju

en: Timer
sl_SI: Časomer

en: Tracker Search Bar
sl_SI: Iskalnik Tracker

en: Find your data quickly using Tracker
sl_SI: Omogoči iskanje podatkov z uporabo orodja Tracker

en: Trash
sl_SI: Smeti

en: Go to Trash
sl_SI: Upravljajte s smetmi

en: Window Buttons
sl_SI: Gumbi okna

en: Window buttons for your GNOME Panel
sl_SI: Gumbi okna za pult GNOME

en: Window Picker
sl_SI: Izbirnik oken

en: Shows a list of icons for the open windows.
sl_SI: Pokaže seznam ikon odprtih oken programov.

en: Window Title
sl_SI: Naziv okna

en: Window title for your GNOME Panel
sl_SI: Naziv okna pulta GNOME

en: The eyes look in the direction of the mouse pointer
sl_SI: Oči, ki vedno sledijo kazalki miške.

en: A goofy set of eyes for the GNOME panel. They follow your mouse.
sl_SI: Smešne oči za GNOME pult. Oči sledijo kazalki miške.

en: Can not launch the eyes applet.
sl_SI: Ni mogoče zagnati apleta Gnome oči.

en: There was a fatal error while trying to load the theme.
sl_SI: Prišlo je do usodne napake med poskusom nalaganja teme.

en: Geyes Preferences
sl_SI: Možnosti Gnome oči

en: Themes
sl_SI: Teme

en: _Select a theme:
sl_SI: _Izbor teme:

en: _Details
sl_SI: _Podrobnosti

en: _Update
sl_SI: _Posodobi

en: GNOME Weather
sl_SI: GNOME Vreme

en: Weather Forecast
sl_SI: Vremenska napoved

en: City: %s
    Sky: %s
    Temperature: %s
sl_SI: Mesto: %s
    Nebo: %s
    Temperatura: %s

en: Updating...
sl_SI: Poteka posodabljanje …

en: A panel application for monitoring local weather conditions.
sl_SI: Aplet za sledenje krajevnim vremenskim pogojem.

en: © 1999-2005 by S. Papadimitriou and others
sl_SI: Avtorske pravice pridržane (C) 1999-2005 S. Papadimitriou in drugi

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: City:
sl_SI: Mesto:

en: Last update:
sl_SI: Zadnja posodobitev:

en: Conditions:
sl_SI: Razmere:

en: Sky:
sl_SI: Nebo:

en: Temperature:
sl_SI: Temperatura:

en: Feels like:
sl_SI: Občuti se kot:

en: Dew point:
sl_SI: Rosenje:

en: Relative humidity:
sl_SI: Relativna vlažnost:

en: Wind:
sl_SI: Veter:

en: Pressure:
sl_SI: Zračni tlak:

en: Visibility:
sl_SI: Vidljivost:

en: Sunrise:
sl_SI: Sončni vzhod:

en: Sunset:
sl_SI: Sončni zahod:

en: Current Conditions
sl_SI: Trenutne razmere

en: Forecast Report
sl_SI: Vremenska napoved

en: See the ForeCast Details
sl_SI: Poglej podrobnosti napovedi

en: Forecast
sl_SI: Napoved

en: Forecast not currently available for this location.
sl_SI: Napoved za to mesto trenutno ni na voljo.

note: Accessible Name and Description for the components in Preference Dialog
en: Location view
sl_SI: Pogled mesta

en: Select Location from the list
sl_SI: Izberi mesto iz seznama

en: Update spin button
sl_SI: Posodobi vrtilni gumb

en: Spinbutton for updating
sl_SI: Vrtilni gumb za osveževanje

en: Failed to load the Locations XML database.  Please report this as a bug.
sl_SI: Nalaganje XML podatkovne zbirke mest ni uspelo. Prijavite napako kot hrošča.

en: Weather Preferences
sl_SI: Možnosti vremena

en: _Automatically update every:
sl_SI: S_amodejno posodobi vsakih:

note: * Units settings page. Temperature Unit
en: _Temperature unit:
sl_SI: _Enota temperature:

note: Default means device with default route set
en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Kelvin
sl_SI: Kelvinova lestvica

note: TRANSLATORS: Celsius is sometimes referred Centigrade
en: Celsius
sl_SI: Celzijeva lestvica

en: Fahrenheit
sl_SI: Fahrenheitova lestvica

note: Speed Unit
en: _Wind speed unit:
sl_SI: Enota hitrosti _vetra:

note: TRANSLATOR: The wind speed unit "miles per hour"
en: mph
sl_SI: milj/uro

note: TRANSLATOR: The wind speed unit "knots"
en: knots
sl_SI: vozlov

en: Beaufort scale
sl_SI: Beaufortova lestvica

note: Pressure Unit
en: _Pressure unit:
sl_SI: _Enota za tlak:

note: Distance Unit
en: _Visibility unit:
sl_SI: Enota _vidljivosti v okolju:

note: TRANSLATOR: The distance unit "meters"
en: meters
sl_SI: metri

note: TRANSLATOR: The distance unit "miles"
en: miles
sl_SI: milje

en: Update
sl_SI: Posodobi

en: minutes
sl_SI: minut(o)

en: Display
sl_SI: Pokaži

en: General
sl_SI: Splošno

en: _Select a location:
sl_SI: _Izberi mesto:

en: _Find:
sl_SI: _Najdi:

en: Find _Next
sl_SI: Najdi _naslednje

en: Location
sl_SI: Mesto

en: Cannot connect to gnome-session
sl_SI: Ni se mogoče povezati z upravljalnikom sej gnome-session

en: Automatic sleep inhibited
sl_SI: Samodejni prehod v mirovanje je onemogočen

en: Automatic sleep enabled
sl_SI: Samodejni prehod v mirovanje je omogočen

en: Manual inhibit
sl_SI: Ročno onemogočanje prehoda v mirovanje

en: Allows user to inhibit automatic power saving.
sl_SI: Omogoča uporabniku preklic samodejnega izvajanja varčevanja energije.

en: Copyright © 2006-2007 Richard Hughes
sl_SI: Avtorske pravice © 2006–2007 Richard Hughes

en: No items in history
sl_SI: V zgodovini ukazov ni predmetov

note: build file select dialog
en: Start program
sl_SI: Začni program

en: Command line
sl_SI: Ukazna vrstica

en: Type a command here and Gnome will execute it for you
sl_SI: Vpisan ukaz bo izvršen neposredno iz Gnome pulta

en: Browser
sl_SI: Brskalnik

en: Click this button to start the browser
sl_SI: Kliknite ta gumb za zagon brskalnika

en: History
sl_SI: Zgodovina

en: Click this button for the list of previous commands
sl_SI: Kliknite ta gumb za seznam predhodnih ukazov

en: Command line has been disabled by your system administrator
sl_SI: Ukazna vrstica je bila skrbniško onemogočena

en: Mini-Commander applet
sl_SI: Aplet Mini-upravljalnik

en: This applet adds a command line to the panel
sl_SI: Ta aplet doda na pult ukazno vrstico

en: This GNOME applet adds a command line to the panel. It features command completion, command history, and changeable macros.
sl_SI: Aplet doda ukazno vrstico na GNOME pult. Omogoča dopolnjevanje ukazov, zgodovino ukazov in spremenljive makre.

en: Command Line Preferences
sl_SI: Možnosti ukazne vrstice

en: Auto Completion
sl_SI: Samodejno dopolnjevanje

en: E_nable history-based auto completion
sl_SI: Omogoči zgodovino samodejnega dopolnjevanja

en: Size
sl_SI: Velikost

en: _Width:
sl_SI: _Širina:

en: pixels
sl_SI: točk

en: Colors
sl_SI: Barve

en: _Use default theme colors
sl_SI: _Uporabi privzete barve teme

en: Command line _foreground:
sl_SI: Barva _pisave ukazne vrstice:

en: Command line _background:
sl_SI: Barva _ozadja ukazne vrstice:

en: Pick a color
sl_SI: Izbor barve

en: _Macros:
sl_SI: _Makri:

en: _Add Macro...
sl_SI: _Dodaj makro ...

en: _Delete Macro
sl_SI: _Izbriši makro

en: Macros
sl_SI: Makri

en: Add New Macro
sl_SI: Dodaj nov makro

en: _Pattern:
sl_SI: _Vzorec:

en: Co_mmand:
sl_SI: _Ukaz:

en: You must specify a pattern and a command
sl_SI: Navesti je treba vzorec in ukaz

en: You must specify a pattern
sl_SI: Navesti je treba vzorec

en: You must specify a command
sl_SI: Navesti je treba ukaz

en: You may not specify duplicate patterns
sl_SI: Ni dovoljeno navajanje podvojenih vzorcev

en: Pattern
sl_SI: Vzorec

en: _Open System Monitor
sl_SI: _Odpri nadzornika sistema

en: Start system-monitor
sl_SI: Zaženi nadzornika sistema

en: There was an error executing '%s': %s
sl_SI: Prišlo je do napake med izvajanjem »%s«: %s

en: Processor
sl_SI: Procesor

en: Memory
sl_SI: Pomnilnik

en: Network
sl_SI: Omrežje

en: Swap Space
sl_SI: Izmenjevalni razdelek

en: Load Average
sl_SI: Povprečna obremenitev

note: xgettext: use and cache are > 1 most of the time, please assume that they always are.
en: %s:
    %u%% in use by programs
    %u%% in use as cache
sl_SI: %s:
    %u%% v uporabi programov
    %u%% v uporabi predpomnilnika

en: The system load average is %0.02f
sl_SI: Povprečno nalaganje sistema je %0.02f

note: xgettext: same as in graphic tab of g-s-m
en: %s:
    Receiving %s
    Sending %s
sl_SI: %s:
    Sprejemanje %s
    Pošiljanje %s

en: %s:
    %u%% in use | %s:
    %u%% in use
sl_SI[0]: %s:
    %u%% v uporabi
sl_SI[1]: %s:
    %u%% v uporabi
sl_SI[2]: %s:
    %u%% v uporabi
sl_SI[3]: %s:
    %u%% v uporabi

en: CPU Load
sl_SI: Obremenjenost CPE

en: Memory Load
sl_SI: Zasedenost pomnilnika

en: Net Load
sl_SI: Obremenjenost omrežja

en: Swap Load
sl_SI: Zasedenost izmenjevalnega razdelka

en: Disk Load
sl_SI: Obremenjenost diska

en: A system load monitor capable of displaying graphs for CPU, ram, and swap space use, plus network traffic.
sl_SI: Nadzornik sistemskih obremenitev, ki omogoča prikaz grafov delovanje CPE, pomnilnika, izmenjevalnega razdelka ter omrežnega prometa.

en: Monitored Resources
sl_SI: Nadzorovani viri

en: _Processor
sl_SI: _Procesor

en: _Memory
sl_SI: Po_mnilnik

en: _Network
sl_SI: _Omrežje

en: S_wap Space
sl_SI: _Zasedenost izmenjevalnega prostora

en: _Load
sl_SI: _Obremenjenost

en: _Harddisk
sl_SI: _Trdi disk

en: Options
sl_SI: Možnosti

en: System m_onitor width:
sl_SI: _Širina nadzornika sistema:

en: System m_onitor height:
sl_SI: _Višina nadzornika sistema:

en: Sys_tem monitor update interval:
sl_SI: Frekvenca osveževanja nadzornika sis_tema:

en: milliseconds
sl_SI: milisekund

en: _User
sl_SI: _Uporabnik

en: S_ystem
sl_SI: S_istem

en: N_ice
sl_SI: _Ocena prednostni delovanja

en: I_OWait
sl_SI: _V/I-čakanje

en: I_dle
sl_SI: _Nedejavno

en: Sh_ared
sl_SI: _Souporaba

en: _Buffers
sl_SI: _Medpomnilniki

en: Cach_ed
sl_SI: _Predpomnjeno

en: F_ree
sl_SI: P_rosto

en: _In
sl_SI: _Vhodno

en: _Out
sl_SI: _Izhodno

en: _Local
sl_SI: _Krajevno

en: _Background
sl_SI: _Ozadje

en: _Used
sl_SI: _Porabljeno

en: _Free
sl_SI: P_rosto

en: Load
sl_SI: Obremenjenost

en: _Average
sl_SI: Po_vprečje

en: Harddisk
sl_SI: Trdi disk

en: _Read
sl_SI: _Branje

en: _Write
sl_SI: _Pisanje

en: System Monitor Preferences
sl_SI: Možnosti nadzornika sistema

en: Device _Details
sl_SI: Podrobnosti _naprave

en: bits
sl_SI: biti

en: bytes
sl_SI: bajti

en: Device Details for %s
sl_SI: Podrobnosti naprave %s

en: _In graph color
sl_SI: Barva _vhodnih podatkov

en: _Out graph color
sl_SI: Barva _izhodnih podatkov

en: Internet Address:
sl_SI: Spletni naslov:

en: Netmask:
sl_SI: Omrežna maska:

en: Hardware Address:
sl_SI: Naslov strojne opreme:

en: P-t-P Address:
sl_SI: _Naslov P-t-P:

en: Bytes in:
sl_SI: Vhodni bajti:

en: Bytes out:
sl_SI: Izhodni bajti:

en: none
sl_SI: brez

en: IPv6 Address:
sl_SI: Naslov IPv6:

en: Signal Strength:
sl_SI: Moč signala:

en: ESSID:
sl_SI: Določilo ESSID:

en: %s: %s
    in: %s out: %s
sl_SI: %s: %s
    vhod: %s izhod: %s

en: has no ip
sl_SI: nima ip

en: %s: %s
    sum: %s
sl_SI: %s: %s
    vsota: %s

en: 
    ESSID: %s
    Strength: %d %%
sl_SI: 
    ESSID: %s
    Moč: %d %%

en: unknown
sl_SI: neznano

en: Do you want to disconnect %s now?
sl_SI: Ali želite prekiniti povezavo %s?

en: Do you want to connect %s now?
sl_SI: Ali želite povezati %s?

en: <b>Running command %s failed</b>
    %s
sl_SI: <b>Izvedba ukaza %s je spodletela</b>
    %s

en: Network _device:
sl_SI: Omrežna _naprava:

en: General Settings
sl_SI: Splošne nastavitve

en: Change _icon according to the selected device
sl_SI: Spremeni _ikono glede na izbrano napravo

en: Netspeed Preferences
sl_SI: Možnosti Netspeed

en: %d note | %d notes
sl_SI[0]: %d sporočilc
sl_SI[1]: %d sporočilce
sl_SI[2]: %d sporočilci
sl_SI[3]: %d sporočilca

en: Show sticky notes
sl_SI: Pokaži lepljiva sporočilca

en: Sticky Notes for the GNOME Desktop Environment
sl_SI: Lepljiva sporočilca za namizje GNOME

en: This note is locked.
sl_SI: To sporočilce je zaklenjeno.

en: This note is unlocked.
sl_SI: To sporočilce je odklenjeno.

en: _New Note
sl_SI: _Novo sporočilce

en: Hi_de Notes
sl_SI: _Skrij opombe

en: _Lock Notes
sl_SI: Za_kleni opombe

en: _Delete Notes
sl_SI: _Izbriši opombe

en: _Delete All
sl_SI: _Izbriši vse

en: Delete all sticky notes?
sl_SI: Ali naj bodo izbrisana vsa lepljiva sporočilca?

en: This cannot be undone.
sl_SI: Dejanja ni mogoče povrniti.

en: Delete this sticky note?
sl_SI: Ali naj bodo izbrisano lepljivo sporočilce?

en: _Delete Note...
sl_SI: _Izbriši sporočilce ...

en: _Lock Note
sl_SI: _Zakleni sporočilce

en: _Properties
sl_SI: _Lastnosti

en: Sticky Note
sl_SI: Lepljivo sporočilce

en: Lock/Unlock note
sl_SI: Zakleni/Odkleni sporočilce

en: Close note
sl_SI: Zapri sporočilce

en: Resize note
sl_SI: Razširi sporočilce

en: Sticky Notes Preferences
sl_SI: Možnosti lepljivih sporočilc

en: Default Note Properties
sl_SI: Privzeta lastnost sporočilca

en: H_eight:
sl_SI: _Višina:

en: Specify the default width (in pixels) of new notes
sl_SI: Določitev privzete širine novih sporočilc v točkah.

en: Specify the default height (in pixels) of new notes
sl_SI: Določitev privzete višine novih sporočilc v točkah.

en: Use co_lor from the system theme
sl_SI: Uporabi _barvo sistemske teme.

en: Font Co_lor:
sl_SI: Barva _pisave:

en: Note C_olor:
sl_SI: Barva _sporočilca:

en: Choose a base color to use for all sticky notes
sl_SI: Izbor osnovne barve za lepljiva sporočilca.

en: Pick a default sticky note color
sl_SI: Izbor privzete barve lepljivega sporočilca

en: Use fo_nt from the system theme
sl_SI: Uporabi _pisavo sistemske teme.

en: _Font:
sl_SI: _Pisava:

en: Choose a font to use for all sticky notes
sl_SI: Izbor pisave za vsa lepljiva sporočilca

en: Pick a default sticky note font
sl_SI: Izberite privzeto pisavo lepljivih sporočilc.

en: Behavior
sl_SI: Obnašanje

en: _Put notes on all workspaces
sl_SI: _Postavi sporočilca na vse delovne površine

en: Choose if notes are visible on all workspaces
sl_SI: Izbor možnosti, da bodo sporočilca vidna na vseh namizjih.

en: Force _default color and font on notes
sl_SI: Vsili _privzeto barvo in pisavo sporočilc

en: Choose if the default style is forced on all notes
sl_SI: Izbor možnosti, da se privzeta barva in pisava uporabita za vsa sporočilca

en: Hide notes when the des_ktop is clicked on
sl_SI: Skrij sporočilca ob kliku na _namizje

en: Choose whether to hide all notes when selecting on the desktop
sl_SI: Izbor možnosti skrivanja sporočilc ob izbiri namizja

en: Sticky Note Properties
sl_SI: Lastnosti lepljivih sporočilc

en: Properties
sl_SI: Lastnosti

en: _Title:
sl_SI: _Naziv:

en: Specify a title for the note
sl_SI: Določitev naslova sporočilca.

en: Use default co_lor
sl_SI: Uporabi privzeto _barvo

en: Font C_olor:
sl_SI: Barva _pisave:

en: Note _Color:
sl_SI: Barva _sporočilca:

en: Use default fo_nt
sl_SI: Uporabi privzeto _pisavo

en: Choose a color for the note
sl_SI: Izbor barve sporočilc

en: Pick a color for the sticky note
sl_SI: Privzeta barva lepljivih sporočilc

en: Choose a font for the note
sl_SI: Izbor pisave za sporočilce

en: Pick a font for the sticky note
sl_SI: Izbor pisave za lepljivo sporočilce

en: Finished
sl_SI: Končano

en: Timer Applet Preferences
sl_SI: Možnosti Časomera

en: Name:
sl_SI: Ime:

en: Hours:
sl_SI: Ure:

en: Minutes:
sl_SI: Minute:

en: Seconds:
sl_SI: Sekunde:

en: Show notification popup
sl_SI: Pokaži pojavno okno

en: Show dialog
sl_SI: Pokaži pogovorno okno

en: Copyright Tracker Authors 2005-2010
sl_SI: Avtorske pravice © 2005–2010 Avtorji programa Tracker

en: Other
sl_SI: Drugo

en: Contacts
sl_SI: Stiki

en: Tags
sl_SI: Oznake

en: Email Addresses
sl_SI: Elektronski naslovi

en: Documents
sl_SI: Dokumenti

en: Applications
sl_SI: Programi

en: Images
sl_SI: Slike

en: Audio
sl_SI: Zvok

en: Folders
sl_SI: Mape

en: Fonts
sl_SI: Pisave

en: Videos
sl_SI: Posnetki

en: Archives
sl_SI: Arhivi

en: Bookmarks
sl_SI: Zaznamki

en: Links
sl_SI: Povezave

en: Category
sl_SI: Kategorija

en: Title
sl_SI: Naziv

en: %d Item in Trash | %d Items in Trash
sl_SI[0]: V smeteh je %d predmetov
sl_SI[1]: V smeteh je %d predmet
sl_SI[2]: V smeteh sta %d predmeta
sl_SI[3]: V smeteh so %d predmeti

en: No Items in Trash
sl_SI: V smeteh ni nobenega predmeta

en: Error while spawning Nautilus:
    %s
sl_SI: Napaka med oživljanjem programa Nautilus:
    %s

en: Delete Immediately?
sl_SI: Ali želite predmete izbrisati takoj?

en: Cannot move items to trash, do you want to delete them immediately?
sl_SI: Predmetov ni mogoče premakniti v smeti. Ali jih želite izbrisati takoj?

en: Cannot move some items to trash, do you want to delete these immediately?
sl_SI: Nekaterih predmetov ni mogoče premakniti v smeti. Ali jih želite izbrisati takoj?

en: A GNOME trash bin that lives in your panel. You can use it to view the trash or drag and drop items into the trash.
sl_SI: Zabojnik smeti za GNOME, postavljen v pultu namizja. Omogoča ogled smeti in metanje neželenih predmetov s funkcijo povleci in spusti.

note: Translators: the %s in this string should be read as %d.
en: Removing item %s of %s
sl_SI: Odstranjevanje predmeta %s od %s

note: Translators: %s is a file name
en: Removing: %s
sl_SI: Odstranjevanje: %s

en: Empty all of the items from the trash?
sl_SI: Ali želite izbrisati vse predmete iz smeti?

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
sl_SI: Če se odločite izprazniti smeti, bodo vsi predmeti trajno izgubljeni. Predmete je mogoče izbrisati tudi posamič.

en: _Empty Trash
sl_SI: _Izprazni smeti

en: Emptying the Trash
sl_SI: Praznjenje smeti

en: From:
sl_SI: Od:

en: _Open Trash
sl_SI: _Odpri smeti

en: Unmaximize
sl_SI: Pomanjšaj

en: Maximize
sl_SI: Razpni

en: Minimize
sl_SI: Skrči

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Window buttons for your GNOME Panel.
sl_SI: Gumbi okna pulta GNOME.

en: Window Buttons Preferences
sl_SI: Možnosti gumbov okna

en: Theme:
sl_SI: Tema:

en: Custom order:
sl_SI: Vrstni red po meri:

en: Reload
sl_SI: Ponovno naloži

en: Reverse order
sl_SI: Obrni vrstni red

en: <b>Button Order</b>
sl_SI: <b>Vrstni red gumbov</b>

en: Automatic
sl_SI: Samodejno

en: Align buttons with panel orientation.
sl_SI: Poravnajte gumbe z orientacijo plošče.

en: Horizontal
sl_SI: Vodoravno

en: Force buttons to always appear horizontal.
sl_SI: Vsili postavitev vedno vodoravno.

en: Vertical
sl_SI: Navpično

en: Force buttons to always appear vertical.
sl_SI: Vsili postavitev vedno navpično.

en: <b>Button Orientation</b>
sl_SI: <b>Usmeritev gumba</b>

en: Close Button
sl_SI: Gumb za zapiranje

en: <b>Button Hiding</b>
sl_SI: <b>Skrivanje gumbov</b>

en: Positioning & Visibility
sl_SI: Umeščanje in vidnost

en: Enable _click effect
sl_SI: Omogoči učinek _klika

en: Enable _hover effect
sl_SI: Omogoči učinek pre_hoda miške.

en: Show _tooltips
sl_SI: Pokaži _orodne namige

en: <b>Internal</b>
sl_SI: <b>Notranje</b>

en: <b>External</b>
sl_SI: <b>Zunanje</b>

en: Preferences
sl_SI: Možnosti

en: Show windows from all workspaces
sl_SI: Pokaži okna vseh delovnih površin

en: Home
sl_SI: Osebna mapa

en: Close window
sl_SI: Zapri okno

en: Window Title Preferences
sl_SI: Možnosti naziva okna

en: Swap icon/title _order
sl_SI: Zamenjaj razvrstitev ikone in naziva

en: Hide _icon
sl_SI: Skrij _ikono

en: Icon
sl_SI: Ikona

en: Hide title
sl_SI: Skrij naziv

en: Alignment:
sl_SI: Poravnava:

en: Custom _style
sl_SI: Slog po _meri

en: Active
sl_SI: Dejavno

en: Inactive
sl_SI: Nedejavno

en: Font style:
sl_SI: Slog pisave:

en: Font color:
sl_SI: Barva pisave:

en: Window title for your GNOME Panel.
sl_SI: Naslov okna pulta GNOME.
