gnome-applets - en to uk translation catalogue (724 entries)

en: Red value level
uk: Рівень червоного кольору

en: The battery level below which the battery is displayed as red. Also the value at which the low battery warning is displayed.
uk: Рівень зарядження, нижче якого батарея зображується червоною. Також значення, при якому виводиться попередження про низький заряд.

en: Warn on low time rather than low percentage
uk: Попереджувати при маленькому часі, а не при низькому відсотки

en: Use the value defined in red-value as a time remaining to show the warning dialog rather than a percentage.
uk: Встановлене у параметрі red-value значення є часом, що залишився до показу діалогу попередження, а не відсотком заряду

en: Low Battery Notification
uk: Сповіщення про низький рівень заряду

en: Notify user when the battery is low.
uk: Сповіщати про низький рівень заряду акумулятора.

en: Full Battery Notification
uk: Сповіщення про повний заряд

en: Notify user when the battery is full.
uk: Сповіщати про повний рівень заряду акумулятора.

en: Beep for warnings
uk: Попередження звуковим сигналом

en: Beep when displaying a warning.
uk: Супроводжувати вивід попереджень звуковим сигналом.

en: Drain from top
uk: Зменшується згори

en: Show the battery meter draining from the top of the battery. Only implemented for traditional battery view.
uk: При розряді акумулятора індикатор спускається згори

en: Upright (small) battery
uk: Вертикальна (маленька) батарея

en: Show the upright, smaller battery on the panel.
uk: Вертикальний вигляд, менша батарея на панелі.

en: Show the horizontal battery
uk: Показувати батарею горизонтально

en: Show the traditional, horizontal battery on the panel.
uk: Традиційний вигляд, горизонтальна батарея на панелі.

en: Show the time/percent label
uk: Показувати позначку часу/заряду

en: 0 for no label, 1 for percentage and 2 for time remaining.
uk: 0 - без позначки, 1 - відсотки, та  2 - залишок часу

en: Characters shown on applet startup
uk: Символи, що відображаються після запуску

en: The string that the user had selected when the applet was last used. This string will be displayed when the user starts the applet.
uk: Рядок, який вибрав користувач під час останнього використання аплету. Цей рядок відображатиметься після наступного запуску.

en: List of available palettes
uk: Список наявних палітр

en: List of strings containing the available palettes.
uk: Список рядків, що містять доступні шаблони.

en: Command to execute
uk: Команда, яку слід виконати

en: Command/script to execute to get the output
uk: Команда або скрипт, який слід виконати для отримання виведення

en: Interval for the command
uk: Інтервал для команди

en: Interval to execute the command (in seconds)
uk: Інтервал для виконання команди (у секундах)

en: Width of output
uk: Довжина рядка виведених даних

en: Number of characters to display
uk: Кількість символів, які слід показати

en: Show icon
uk: Показувати піктограму

en: If applet icon is shown or not
uk: Чи показано піктограму аплету

en: CPU to Monitor
uk: Процесор, що відслідковується

en: Set the CPU to monitor. In a single processor system you don't have to change it.
uk: Встановлює центральний процесор. На однопроцесорній системі змінювати не треба.

en: Mode to show cpu usage
uk: Режим показу використання ЦП

en: A 'graphic' value means to show the applet in graphic mode (pixmap only), 'text' to show the applet in text mode (not to show the pixmap) and 'both' to show the applet in graphic and text mode.
uk: «graphic» — показувати аплет у графічному режимі (лише зображення), «text» — текстовий режим (не відображати зображення), «both» — показувати текст та зображення.

en: The type of text to display (if the text is enabled).
uk: Введіть текст для відображення (якщо текст увімкнено).

en: A 'frequency' value means to show cpu frequency, 'frequency-unit' to show frequency and units, and 'percentage' to show percentage instead of frequency.
uk: «frequency» — показувати частоту ЦП, «frequency-unit» — частоту та одиниці, «percentage» — відсотки замість частоти.

en: Directory in which the theme is located
uk: Каталог, де розташована тема

en: Update the data automatically
uk: Оновлювати дані автоматично

en: Determines whether the applet automatically updates its weather statistics or not.
uk: Визначає, чи оновлюватиме аплет погодну статистику автоматично.

en: Update interval
uk: Інтервал оновлення

en: The interval, in seconds, between automatic updates.
uk: Інтервал, у секундах, між автоматичними оновленнями стану.

en: Show notification
uk: Показувати сповіщення

en: Show notifications for critical weather conditions
uk: Показувати сповіщення щодо критичних погодних умов

en: Macro pattern list
uk: Список шаблонів макрокоманд

en: List of entries containing strings for the macro patterns.
uk: Список записів, що містять рядки шаблонів макрокоманд.

en: Macro command list
uk: Список макрокоманд

en: List of entries containing strings for the macro commands.
uk: Список записів, що містять рядки макрокоманд.

en: Show handle
uk: Показувати заголовок

en: Show a handle so the applet can be detached from the panel.
uk: Показувати держак, яким можна виймати аплет із панелі.

en: Show frame
uk: Показувати рамку

en: Show a frame surrounding the applet.
uk: Показувати рамку навколо аплету.

en: Perform history autocompletion
uk: Ввімкнути автодоповнення на основі історії команд

en: Attempt to autocomplete a command from the history of commands entered.
uk: Намагатись автоматично доповнювати команду, ґрунтуючись на історії введених команд.

en: Width
uk: Ширина

en: Width of the applet
uk: Ширина аплету

en: Use the default theme colors
uk: Використовувати звичайні кольори теми

en: Use theme colors instead of custom ones.
uk: Використовувати кольори теми.

en: Foreground color
uk: Колір переднього плану

en: Background color
uk: Колір тла

en: History list
uk: Список історії

en: List of entries containing strings for history entries.
uk: Список записів, що містять рядки записів історії.

en: Enable CPU load graph
uk: Ввімкнути графік використання ЦП

en: Enable memory load graph
uk: Ввімкнути графік використання пам'яті

en: Enable network load graph
uk: Ввімкнути графік використання мережі

en: Enable swap load graph
uk: Ввімкнути графік використання підкачки

en: Enable load average graph
uk: Ввімкнути графік середнього завантаження

en: Enable disk load graph
uk: Ввімкнути графік використання диска

en: Applet refresh rate in milliseconds
uk: Частота оновлення аплету (в мілісекундах)

en: Graph size
uk: Розмір графіка

en: For horizontal panels, the width of the graphs in pixels. For vertical panels, this is the height of the graphs.
uk: Для горизонтальних панелей — ширина графіка в точках. Для вертикальних — висота графіка.

en: Graph color for user-related CPU activity
uk: Колір графіка завантаженості процесора користувачем

en: Graph color for system-related CPU activity
uk: Колір графіка системної активності процесора

en: Graph color for nice-related CPU activity
uk: Колір графіка активності ЦП з урахуванням пріоритету

en: Graph color for iowait-related CPU activity
uk: Колір графіка для відображення активності ЦП з урахуванням iowait

en: CPU graph background color
uk: Колір тла графіка використання ЦП

en: Graph color for user-related memory usage
uk: Колір графіка використання пам'яті користувачем

en: Graph color for shared memory
uk: Колір графіка спільної пам'яті

en: Graph color for buffer memory
uk: Колір графіка буфера пам'яті

en: Graph color for cached memory
uk: Колір графіка кешованої пам'яті

en: Memory graph background color
uk: Колір тла графіка пам'яті

en: Graph color for input network activity
uk: Колір графіка активності для вхідних пакетів мережі

en: Graph color for output network activity
uk: Колір графіка активності для вихідних даних мережі

en: Graph color for loopback network usage
uk: Колір графіка для локального використання мережі

en: Network graph background color
uk: Колір тла графіка мережі

en: Graph color for user-related swap usage
uk: Колір графіка використання підкачки користувачем

en: Swap graph background color
uk: Колір тла графіка підкачки

en: Graph color for load average
uk: Колір графіка середньої завантаженості

en: Load graph background color
uk: Колір тла графіка завантаженості

en: Graph color for disk read
uk: Колір графіка для читання з диска

en: Graph color for disk write
uk: Колір графіка для запису на диск

en: Background color for disk load graph
uk: Колір тла для графіка завантаження диска

en: The desktop description file to execute as the system monitor
uk: Файл опису для виконання як системний монітор

en: Show sum
uk: Показувати суму

en: Show sum instead of in & out
uk: Показувати суму замість входу та виходу

en: Show bits
uk: Показувати біти

en: Show bits instead of bytes
uk: Показувати біти замість байтів

en: Change icon
uk: Змінити піктограму

en: Change icon according to the selected device
uk: Міняти піктограму відповідно до вибраного пристрою

en: Auto change device
uk: Автоматично змінювати пристрій

en: Refresh time
uk: Інтервал оновлення

en: Refresh time in milliseconds
uk: Інтервал оновлення у мілісекундах

en: Network device
uk: Мережний пристрій

en: Up command
uk: Команда з'єднання

en: Down command
uk: Команда від'єднання

en: In graph color
uk: Колір графіка вхідного трафіку

en: Out graph color
uk: Колір графіка вихідного трафіку

en: File name for sticky notes
uk: Назва файла липких нотаток

en: File name for sticky notes in $XDG_CONFIG_HOME/gnome-applets/sticky-notes.
uk: Назва файла липких нотаток в $XDG_CONFIG_HOME/gnome-applets/sticky-notes.

en: Default width for new notes
uk: Початкова ширина нових приміток

en: Default width for new sticky notes in pixels.
uk: Початкова ширина нових приміток в точках.

en: Default height for new notes
uk: Початкова висота нових приміток

en: Default color for new notes
uk: Початковий колір нових приміток

en: Default color for new sticky notes. This can be standard name, hexadecimal value, RGB color or RGBA color.
uk: Типовий колір для нових липких нотаток. Це може бути стандартна назва, шістнадцяткове значення, колір RGB або колір RGBA.

en: Default color for font
uk: Типовий колір шрифту

en: Default font color for new sticky notes. This can be standard name, hexadecimal value, RGB color or RGBA color.
uk: Типовий колір шрифту для нових липких нотаток. Це може бути стандартна назва, шістнадцяткове значення, колір RGB або колір RGBA.

en: Default font for new notes
uk: Початковий шрифт нових приміток

en: Default font for new sticky notes. This should be a Pango Font Name, for example "Sans Italic 10".
uk: Початковий шрифт у нових приміток. Це має бути назва шрифту у форматі Pango, наприклад, "Sans Italic 10".

en: Sticky notes' workspace stickyness
uk: Липкість приміток до робочої області

en: Specifies whether the sticky notes are visible on ALL workspaces on the desktop, or not.
uk: Визначає, чи показуються примітки на всіх робочих областях робочого столу.

en: Sticky notes' locked state
uk: Заблокований стан приміток

en: Specifies whether the sticky notes are locked (non-editable) or not.
uk: Визначає, чи примітки заблоковані (їх заборонено редагувати).

en: Date format of note's title
uk: Формат дати заголовка примітки

en: By default, sticky notes are given the current date as the title when they are created. This format is used; anything that can be parsed by strftime() is valid.
uk: Зазвичай, новим приміткам призначається заголовок з поточною датою. Використовується формат, який розпізнає функція strftime().

en: Whether to use the default system color
uk: Чи використовувати типовий системний колір

en: If this option is disabled, a custom color can be used as the default color for all sticky notes.
uk: Якщо цей параметр вимкнено, то власний колір може бути використано в якості стандартного кольору для всіх приміток.

en: Whether to use the default system font
uk: Чи використовувати типовий системний шрифт

en: If this option is disabled, a custom font can be used as the default font for all sticky notes.
uk: Якщо цей параметр вимкнено, то власний шрифт може бути використано в якості стандартного кольору для всіх приміток.

en: Whether to force the default color and font on all notes
uk: Чи застосовувати стандартний колір та шрифт до всіх приміток

en: If this option is enabled, the custom colors and fonts that have been assigned to individual notes will be ignored.
uk: Якщо цей параметр увімкнено, то власні призначені приміткам кольори і шрифти будуть ігноруватись.

en: Whether to hide all notes when the desktop is selected
uk: Чи слід ховати усі нотатки, якщо вибрано щось на стільниці

en: If this option is enabled, selecting the desktop in any way will automatically hide all the open notes.
uk: Якщо позначено цей пункт, вибір стільниці у будь-який спосіб призводитиме до автоматичного приховування усіх відкритих нотаток.

en: Whether to ask for confirmation when deleting a note
uk: Чи запитувати підтвердження перед знищенням нотатки

en: Empty notes are always deleted without confirmation.
uk: Порожні примітки завжди знищуються без попередження.

en: 'Timer'
uk: 'Таймер'

en: Name of timer
uk: Назва таймера

en: Duration of timer in seconds
uk: Тривалість відліку у секундах

en: Show notification popup when timer finish
uk: Показати контекстне сповіщення, коли відлік таймера буде завершено

en: Show dialog window when timer finish
uk: Показати діалогове вікно, коли відлік таймера буде завершено

en: Determines whether we use custom or Metacity's button layout
uk: Визначає, слід використовувати нетипове компонування кнопок чи компонування кнопок Metacity

en: When disabled, this applet's button_layout string will be used to order the buttons.
uk: Якщо вимкнено, для упорядковування кнопок цього аплету буде використано рядок button_layout.

en: Layout of buttons.
uk: Компонування кнопок.

en: Essentially a copy from Metacity's button_layout, but we can modify it for custom settings.
uk: Копія button_layout Metacity, але її можна змінювати, встановлюючи нетипові значення параметрів.

en: Button theme
uk: Тема кнопок

en: Name of a folder located in windowapplets/themes/ or "custom".
uk: Назва теки, яку розташовано у windowapplets/themes/, або «custom».

en: Button orientation
uk: Орієнтація кнопки

en: May be used to set a static button orientation. Setting this value to 1 will ensure the buttons are always displayed horizontally. Setting it to 2 will do the same but vertically. The default setting 0 will set it automatically according to the panel.
uk: Може бути використано для встановлення статичної орієнтації кнопок. Встановлення для цього параметра значення 1 призведе до безумовного показу кнопок горизонтально. Встановлення значення 2 призводить до безумовного показу вертикально. Типове значення, 0, встановлює автоматичного орієнтування кнопок відповідно до орієнтування панелі.

en: Hides buttons when there are no windows present.
uk: Ховає кнопки, якщо не показано жодного вікна.

en: When enabled, the buttons will disappear when there are no maximized (or active) windows on the screen.
uk: Якщо увімкнено, кнопки зникатимуть, якщо на екрані не буде максимізованих (або активних) вікон.

en: Only control maximized windows.
uk: Керувати лише максимізованими вікнами.

en: When enabled, the window buttons will always control the upper-most maximized window.
uk: Якщо увімкнено, кнопки вікна завжди керуватимуть найвищим максимізованим вікном.

en: Reverse the buttons placement.
uk: Обернене розташування кнопок.

en: When enabled, the window buttons will be placed in reverse order (right to left instead of left to right, or bottom to top instead of top to bottom).
uk: Якщо увімкнено, кнопки вікна буде розташовано у зворотному порядку (справа ліворуч, замість зліва праворуч, або знизу вгору, замість згори вниз).

en: Enable click effect.
uk: Увімкнути ефект клацання.

en: When enabled, the button will change image to 'clicked' whenever it is clicked.
uk: Якщо увімкнено, зображення на кнопці буде замінено на «clicked», коли кнопку буде натиснуто.

en: Enable hover effect.
uk: Увімкнути ефект наведення.

en: When enabled, the button will change image to 'hovered' whenever the mouse passes it.
uk: Якщо увімкнено, кнопка змінюватиме вигляд на «наведено» кожного разу, коли ви наводитимете на неї вказівник миші.

en: Show tooltips on buttons.
uk: Показувати підказки для кнопок.

en: When enabled, each button will display its own tooltip, describing the function that it represents.
uk: Якщо увімкнено, для кожної кнопки буде показано власну панель підказки, яка описуватиме функціональне призначення кнопки.

en: Show windows from all workspaces.
uk: Показувати вікна з усіх робочих областей.

en: Show the home title and logout button in the window title if no window is selected and active (maximized)
uk: Показувати заголовок домівки та кнопку виходу з облікового запису у заголовку вікна, якщо жодне із вікон не позначено і не є активним (максимізованим)

en: Show the application title when an application is active and maximized
uk: Показувати заголовок програми, якщо вікно програми є активним і максимізованим

en: All icons except the current active window icon are greyed out. Disable to have colored icons for all windows
uk: Усі піктограми, окрім піктограми поточного активного вікна, показано сірим кольором. Вимкніть, щоб кольорові піктограми було показано для усіх вікон.

en: Whether the task list will expand automatically and use all available space.
uk: Визначає, чи розширюватиметься список задач автоматично з метою використання усього доступного місця.

en: Hides title when there are no windows present.
uk: Ховає заголовок, якщо не показано жодного вікна.

en: When enabled, the title will disappear when there are no maximized (or active) windows on the screen.
uk: Якщо увімкнено, заголовки зникатимуть, якщо на екрані не буде максимізованих (або активних) вікон.

en: When enabled, the window title will always display the upper-most maximized window's name.
uk: Якщо увімкнено, на смужці заголовка вікна завжди буде показано заголовок найвищого максимізованого вікна.

en: Set the title alignment.
uk: Встановити вирівнювання заголовка.

en: Legal values are between 0 and 1.
uk: Чинними є значення від 0 до 1.

en: Swap icon and title.
uk: Поміняти місцями піктограму і заголовок.

en: When enabled, window title will be on the left side and the icon on the right side.
uk: Якщо увімкнено, заголовок вікна буде показано ліворуч, а піктограму — праворуч

en: Expand the applet
uk: Розгорнути аплет

en: When enabled, the applet will use up all available space in the panel.
uk: Якщо увімкнено, аплет використовуватиме усе доступне місце на панелі.

en: Hide the icon
uk: Приховати піктограму

en: When enabled, the window icon will not be displayed.
uk: Якщо увімкнено, піктограму вікна не буде показано.

en: Hide the title
uk: Приховати заголовок

en: When enabled, the window title will not be displayed.
uk: Якщо увімкнено, заголовок вікна не буде показано.

en: Show tooltips over title and icon
uk: Показувати панелі підказок над заголовком і піктограмою

en: When enabled, a tooltip carrying the name of the currently active window will be shown.
uk: Якщо увімкнено, буде показано панель підказки із назвою поточного активного вікна.

en: Minimal title size
uk: Мінімальний розмір заголовка

en: This size is used when the applet is not expanded or otherwise to determine the minimal size the title label can be shrunk to. The value represents the amount of pixels either in width or height, depending on the panel orientation.
uk: Цей розмір використовується якщо аплет не розгорнуто або для інших потреб для визначення мінімального розміру, до якого може бути стиснено мітку заголовка. Параметр визначається у кількості пікселів ширини або висоти, залежно від орієнтації панелі.

en: Use a custom style.
uk: Використовувати нетиповий стиль.

en: When enabled, custom font style and color will be used. When disabled, system theme defaults will be used.
uk: Якщо увімкнено, буде використано нетиповий стиль і колір шрифту. Якщо вимкнено, буде використано типові параметри системи.

en: Show the window action menu on right click.
uk: Показувати меню дій з вікном у відповідь на клацання правою кнопкою.

en: Will cause the window action menu to appear when the title is right-clicked. This experimental feature is still under development! Warning! In current feature state you will be unable to access the applet action menu via title-right click when this option is enabled! You may still do so by right-clicking the icon if it is not hidden.
uk: Призведе до показу меню дій з вікном при клацанні правою кнопкою миші на заголовку. Це експериментальна можливість, тестування якої не завершено! Увага! У поточному стані розробки ви не зможете отримувати доступ до меню дій з аплетом за допомогою клацання правою кнопкою миші на заголовку, якщо цей параметр буде увімкнено! Отримати відповідний доступ можна за допомогою клацання правою кнопкою миші на піктограмі, якщо її не приховано.

en: Active title font.
uk: Шрифт активного заголовка.

en: Font name and size for the active window state.
uk: Назва і розмір шрифту для вікна в активному стані.

en: Inactive title font.
uk: Шрифт неактивного заголовка.

en: Font name and size for the inactive window state.
uk: Назва і розмір шрифту для вікна у неактивному стані.

en: Active title foreground color.
uk: Колір тексту активного заголовка.

en: Title foreground color in hex format for the active window state.
uk: Колір тексту заголовка у шістнадцятковому форматі для активного стану вікна.

en: Inactive title foreground color.
uk: Колір тексту неактивного заголовка.

en: Title foreground color in hex format for the inactive window state.
uk: Колір тексту заголовка у шістнадцятковому форматі для неактивного стану вікна.

en: _Keyboard Accessibility Preferences
uk: Параметри спеціальних можливостей _клавіатури

en: _Help
uk: _Довідка

en: _About
uk: _Про програму

en: Open the universal access preferences dialog
uk: Відкрити вікно параметрів універсального доступу

en: There was an error launching the keyboard preferences dialog: %s
uk: Помилка під час запуску діалогу параметрів клавіатури: %s

note: Note to translators: the first letter of the alphabet, not the indefinite article
en: a
uk: а

en: XKB Extension is not enabled
uk: XKB розширення не ввімкнено

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Error: %s
uk: Помилка: %s

en: AccessX Status
uk: Стан AccessX

en: Shows keyboard status when accessibility features are used.
uk: Показує стан клавіатури при використанні спеціальних можливостей

en: Keyboard Accessibility Status
uk: Стан спеціальних можливостей клавіатури

en: Displays current state of keyboard accessibility features
uk: Відображає поточний стан спеціальних можливостей клавіатури

en: Shows the state of AccessX features such as latched modifiers
uk: Показує стан особливостей AccessX, наприклад, увімкнутих модифікаторів

en: _Preferences
uk: П_араметри

en: Battery Charge Monitor Preferences
uk: Параметри індикатора заряду акумулятора

en: Appearance
uk: _Вигляд

en: _Compact view
uk: _Компактний вигляд

en: (shows single image for status and charge)
uk: (показує єдине зображення зміни статусу та заряду)

en: _Expanded view
uk: _Розширений вигляд

en: (two images: one for status, one for charge)
uk: (два зображення: одне для статусу, одне для заряду)

en: _Show time/percentage:
uk: _Показувати час/відсотки:

en: Show _time remaining
uk: Показувати _час, що залишився

en: Show _percentage remaining
uk: Показувати _відсотки, що залишились

en: Notifications
uk: Сповіщення

note: TRANSLATOR: This is the beginning of the sentence 'Warn when battery charge drops to: [XX] percent/minutes remaining'
en: _Warn when battery charge drops to:
uk: _Попереджувати коли заряд спадає до:

en: _Notify when battery is fully recharged
uk: _Сповіщати про повний перезаряд акумулятора

en: System is running on AC power
uk: Система працює від мережі змінного струму

en: System is running on battery power
uk: Система працює від акумулятора

en: Battery charged (%d%%)
uk: Акумулятор повністю перезаряджена (%d%%)

en: Unknown time (%d%%) remaining
uk: Час завершення невідомий (%d%%)

en: Unknown time (%d%%) until charged
uk: Час до повного перезарядження (%d%%) невідомий

en: %d minute (%d%%) remaining | %d minutes (%d%%) remaining
uk[0]: залишилась %d хвилина (%d%%)
uk[1]: залишилось %d хвилини (%d%%)
uk[2]: залишилось %d хвилин (%d%%)
uk[3]: залишилась %d хвилина (%d%%)

en: %d minute until charged (%d%%) | %d minutes until charged (%d%%)
uk[0]: %d хвилина (%d%%) до повного зарядження
uk[1]: %d хвилини (%d%%) до повного зарядження
uk[2]: %d хвилин (%d%%) до повного зарядження
uk[3]: %d хвилина (%d%%) до повного зарядження

en: %d hour (%d%%) remaining | %d hours (%d%%) remaining
uk[0]: залишилась %d година (%d%%)
uk[1]: залишилось %d години (%d%%)
uk[2]: залишилось %d годин (%d%%)
uk[3]: залишилась %d година (%d%%)

en: %d hour until charged (%d%%) | %d hours until charged (%d%%)
uk[0]: %d година (%d%%) до повного зарядження
uk[1]: %d години (%d%%) до повного зарядження
uk[2]: %d годин (%d%%) до повного зарядження
uk[3]: %d година (%d%%) до повного зарядження

note: TRANSLATOR: "%d %s %d %s" are "%d hours %d minutes" * Swap order with "%2$s %2$d %1$s %1$d if needed
en: %d %s %d %s (%d%%) remaining
uk: залишилось %d %s %d %s (%d%%)

en: hour | hours
uk[0]: година
uk[1]: години
uk[2]: годин
uk[3]: година

en: minute | minutes
uk[0]: хвилина
uk[1]: хвилини
uk[2]: хвилин
uk[3]: хвилина

note: TRANSLATOR: "%d %s %d %s" are "%d hours %d minutes" * Swap order with "%2$s %2$d %1$s %1$d if needed
en: %d %s %d %s until charged (%d%%)
uk: %d %s %d %s до повного зарядження (%d%%)

en: Battery Monitor
uk: Індикатор заряду акумулятора

en: Your battery is now fully recharged
uk: Акумулятор повністю перезаряджено.

en: Battery Notice
uk: Інформація про акумулятор

note: we don't know the remaining time
en: You have %d%% of your total battery capacity remaining.
uk: Залишилось %d%% ємності акумулятора.

en: You have %d minute of battery power remaining (%d%% of the total capacity). | You have %d minutes of battery power remaining (%d%% of the total capacity).
uk[0]: Час роботи від акумулятора, що лишився - %d хвилина (%d%% від загальної ємності).
uk[1]: Час роботи від акумулятора, що лишився - %d хвилини (%d%% від загальної ємності).
uk[2]: Час роботи від акумулятора, що лишився - %d хвилин (%d%% від загальної ємності).
uk[3]: Час роботи від акумулятора, що лишився - %d хвилина (%d%% від загальної ємності).

note: TRANSLATORS: this is a list, it is left as a single string * to allow you to make it appear like a list would in your * locale.  This is if the laptop does not support suspend.
en: To avoid losing your work:
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
uk: Щоб запобігти втраті вашої роботи:
     • підключіть ноутбук до зовнішнього джерела живлення, або
     • збережіть відкриті документи та завершіть роботу комп'ютера.

note: TRANSLATORS: this is a list, it is left as a single string * to allow you to make it appear like a list would in your * locale.  This is if the laptop supports suspend.
en: To avoid losing your work:
     • suspend your laptop to save power,
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
uk: Щоб запобігти втраті вашої роботи:
     • переведіть ноутбук у режим сну,
     • підключіть ноутбук до зовнішнього джерела живлення, або
     • збережіть відкриті документи та завершіть роботу комп'ютера.

en: Your battery is running low
uk: Заряд акумулятора низький

en: No battery present
uk: Акумулятор відсутній

en: Battery status unknown
uk: Стан акумулятора невідомий

en: N/A
uk: Н/Д

en: Battery Charge Monitor
uk: Індикатор зарядження акумулятора

en: Monitor a laptop's remaining power
uk: Слідкує за зарядом акумулятора портативного комп'ютера

en: This utility shows the status of your laptop battery.
    
    UPower backend enabled.
uk: Ця утиліта показує стан акумулятора вашого комп'ютера.
    
    Увімкнено модуль UPower.

note: TRANSLATOR: this is a selectable item in a drop-down menu to end * this sentence: *   "Warn when battery charge drops to: [XX] percent".
en: Percent
uk: Відсоток

note: TRANSLATOR: this is a selectable item in a drop-down menu to end * this sentence: *   "Warn when battery charge drops to: [XX] minutes remaining"
en: Minutes Remaining
uk: Залишилось часу

en: Cannot connect to gnome-settings-daemon
uk: Не вдалося з'єднатися із gnome-settings-daemon

en: Cannot get laptop panel brightness
uk: Не вдалося отримати яскравість екрана ноутбука

en: LCD brightness : %d%%
uk: Яскравість екрана : %d%%

en: Adjusts laptop panel brightness.
uk: Коригує яскравість екрана ноутбука.

en: Licensed under the GNU General Public License Version 2
    
    Brightness Applet is free software; you can redistribute it and/or
    modify it under the terms of the GNU General Public License
    as published by the Free Software Foundation; either version 2
    of the License, or (at your option) any later version.
    
    Brightness Applet is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA
    02110-1301, USA.
uk: Ліцензовано відповідно до GNU General Public License Version 2
    
    Аплет яскравості є вільним програмним забезпеченням; ви можете поширювати її і/або
    змінювати її за умов дотримання GNU General Public License у тому вигляді, у
    якому її оприлюднено Free Software Foundation; версії 2 цієї ліцензії, або 
    (за потреби) будь-якої пізнішої версії.
    
    Аплет яскравості поширюється у сподіванні, що вона буде корисною, але БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ
    ГАРАНТІЙ; навіть без очевидної гарантії КОМЕРЦІЙНОЇ ЦІННОСТІ або ПРИДАТНОСТІ
    ДЛЯ ЯКОЇСЬ МЕТИ.  Докладніше про це ви можете дізнатися з GNU General Public
    License.
    
    Разом з Аплетом яскравості ви маєте отримати копію GNU General Public License; якщо ви
    її не отримали, повідомте про це за адресою Free Software Foundation, Inc.,
    51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301, USA.

en: Copyright © 2006 Benjamin Canou
uk: © Benjamin Canou, 2006

en: Available palettes
uk: Наявні палітри

note: TRANSLATOR: This sentance reads something like 'Insert "PILCROW SIGN"' *             hopefully, the name of the unicode character has already *             been translated.
en: Insert "%s"
uk: Вставити "%s"

en: Insert special character
uk: Вставити спеціальний символ

en: insert special character %s
uk: вставити спеціальний символ %s

en: Character Palette
uk: Палітра символів

en: Insert characters
uk: Вставка символів

en: GNOME Panel applet for selecting strange characters that are not on my keyboard. Released under GNU General Public Licence.
uk: Аплет для вибору спеціальних знаків, котрих немає на клавіатурі. Випущено під ліцензією GNU General Public Licence.

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _OK
uk: _Гаразд

en: _Palette:
uk: _Палітра:

en: Palette entry
uk: Поле палітри

en: Modify a palette by adding or removing characters
uk: Змініть палітру додаючи чи забираючи символи

en: Add Palette
uk: Додавання палітри

en: Edit Palette
uk: Правка палітри

en: Palettes list
uk: Список палітр

en: _Palettes:
uk: _Палітри:

en: _Add
uk: _Додати

en: Add button
uk: Додати

en: Click to add a new palette
uk: Натисніть кнопку для додавання нової палітри

en: _Edit
uk: _Правка

en: Edit button
uk: Змінити

en: Click to edit the selected palette
uk: Клацніть для зміни вибраної палітри

en: _Delete
uk: В_илучити

en: Delete button
uk: Видалити

en: Click to delete the selected palette
uk: Клацніть для видалення вибраної палітри

en: Character Palette Preferences
uk: Параметри палітри символів

en: _Close
uk: _Закрити

en: Command Applet Preferences
uk: Параметри аплету «Команда»

en: Command:
uk: Команда:

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: Click to apply the new command.
uk: Натисніть, щоб застосувати нову команду.

en: Interval (seconds):
uk: Інтервал (у секундах):

en: Maximum width (chars):
uk: Максимальна ширина (у символах):

en: CPU Frequency Monitor Preferences
uk: Параметри індикатора частоти ЦП

en: Monitor Settings
uk: Параметри монітору

en: _Monitored CPU:
uk: _Контрольований процесор:

en: Display Settings
uk: Параметри екрану

en: _Appearance:
uk: _Вигляд:

en: Show CPU frequency as _frequency
uk: Показувати частоту ЦП як _частоту

en: Show frequency _units
uk: Показувати _одиниці частоти

en: Show CPU frequency as _percentage
uk: Показувати частоту ЦП у _відсотках

en: CPU Frequency Scaling Monitor
uk: Індикатор зміни частоти процесора

en: This utility shows the current CPU Frequency
uk: Ця утиліта відображає поточну частоту ЦП

en: This utility shows the current CPU Frequency Scaling.
uk: Ця утиліта відображає поточну частоту процесора.

en: Graphic
uk: Графічний

en: Text
uk: Текст

en: Graphic and Text
uk: Графічний та текст

en: Change CPU Frequency scaling
uk: Змінити частоту процесора

en: Privileges are required to change the CPU Frequency scaling.
uk: Для зміни частоти процесора потрібні привілеї адміністратора.

en: (mounted)
uk: (підключено)

en: (not mounted)
uk:  (не підключено)

en: Cannot start Nautilus File Manager
uk: Не вдалося запустити програму для керування файлами Nautilus

en: Could not find Nautilus
uk: Не вдалося знайти Nautilus

en: _Play DVD
uk: _Грати DVD

en: _Play CD
uk: _Грати CD

en: _Open %s
uk: _Відкрити %s

en: Un_mount %s
uk: В_ідключити %s

en: _Mount %s
uk: _Підключити %s

en: _Eject %s
uk: Ви_тягти %s

en: Disk Mounter
uk: Підключення дисків

en: Applet for mounting and unmounting block volumes.
uk: Аплет для підключення та відключення блочних томів.

en: Shows the status of keyboard accessibility features
uk: Показує стан спеціальних можливостей можливостей клавіатури

en: Brightness Applet
uk: Аплет яскравості

en: Adjusts Laptop panel brightness
uk: Коригує яскравість екрана ноутбука

en: Command
uk: Команда

en: Shows the output of a command
uk: Показує виведення команди

en: Monitor the CPU Frequency Scaling
uk: Відслідковує зміну частоти процесора

en: Mount local disks and devices
uk: Підключення локальних дисків і пристроїв

en: Eyes
uk: Очі

en: A set of eyeballs for your panel
uk: Встановлює аплет "Очі" на вашу панель

en: Weather Report
uk: Зведення погоди

en: Monitor the current weather conditions, and forecasts
uk: Слідкує за поточними погодними умовами і робить прогнози

en: Inhibit Applet
uk: Аплет заборони

en: Allows user to inhibit automatic power saving
uk: Надає користувачеві змогу заборонити автоматичне заощадження енергії

en: Command Line
uk: Командний рядок

en: Mini-Commander
uk: Мініатюрний командний рядок

en: System Monitor
uk: Системний монітор

en: A system load indicator
uk: Індикатор завантаження системи

en: Network Monitor
uk: Монітор мережі

en: Netspeed Applet
uk: Аплет Netspeed

en: Sticky Notes
uk: Липкі примітки

en: Create, view, and manage sticky notes on the desktop
uk: Створення, показ і керування примітками на робочому столі

en: Timer
uk: Таймер

en: Start a timer and receive a notification when it is finished
uk: Запустити таймер і отримати сповіщення, коли відлік буде завершено

en: Tracker Search Bar
uk: Панель пошуку «Tracker»

en: Find your data quickly using Tracker
uk: Шукайте ваші дані швидко за допомогою «Tracker»

en: Trash
uk: Смітник

en: Go to Trash
uk: Перейти у смітник

en: Window Buttons
uk: Кнопки вікон

en: Window buttons for your GNOME Panel
uk: Кнопки вікон для панелі GNOME

en: Window Picker
uk: Вибір вікон

en: Shows a list of icons for the open windows.
uk: Показує список піктограм для відкритих вікон.

en: Window Title
uk: Заголовок вікна

en: Window title for your GNOME Panel
uk: Заголовок вікна для вашої панелі GNOME

en: The eyes look in the direction of the mouse pointer
uk: Очі, що дивляться в напрямку вказівника миші

en: A goofy set of eyes for the GNOME panel. They follow your mouse.
uk: Безглузді очі для панелі GNOME, що слідкують за курсором миші.

en: Can not launch the eyes applet.
uk: Не вдається запустити аплет "Очі".

en: There was a fatal error while trying to load the theme.
uk: Фатальна помилка при спробі завантажити тему.

en: Geyes Preferences
uk: Параметри аплету "Очі"

en: Themes
uk: Теми

en: _Select a theme:
uk: _Виберіть тему:

en: _Details
uk: Подро_биці

en: _Update
uk: _Оновити

en: GNOME Weather
uk: Аплет "Зведення погоди"

en: Weather Forecast
uk: Прогноз погоди

en: City: %s
    Sky: %s
    Temperature: %s
uk: Місто: %s
    Небо: %s
    Температура: %s

en: Updating...
uk: Триває оновлення...

en: A panel application for monitoring local weather conditions.
uk: Аплет відображення погодних умов.

en: © 1999-2005 by S. Papadimitriou and others
uk: Авторське право © 1999-2005 by S. Papadimitriou та інші.

en: Details
uk: Подробиці

en: City:
uk: Місто:

en: Last update:
uk: Останнє оновлення:

en: Conditions:
uk: Погодні умови:

en: Sky:
uk: Небо:

en: Temperature:
uk: Температура:

en: Feels like:
uk: Комфортність:

en: Dew point:
uk: Точка роси:

en: Relative humidity:
uk: Відносна вологість:

en: Wind:
uk: Вітер:

en: Pressure:
uk: Тиск:

en: Visibility:
uk: Видимість:

en: Sunrise:
uk: Схід сонця:

en: Sunset:
uk: Захід сонця:

en: Current Conditions
uk: Поточні погодні умови

en: Forecast Report
uk: Прогноз погоди

en: See the ForeCast Details
uk: Переглянути докладний прогноз

en: Forecast
uk: Прогноз

en: Forecast not currently available for this location.
uk: Для цієї місцевості прогноз наразі недоступний.

note: Accessible Name and Description for the components in Preference Dialog
en: Location view
uk: Перегляд місцевості

en: Select Location from the list
uk: Виберіть місцевість із списку

en: Update spin button
uk: Кнопка оновлення

en: Spinbutton for updating
uk: Кнопка оновлення

en: Failed to load the Locations XML database.  Please report this as a bug.
uk: Не вдається завантажити XML базу даних місць. Сповістіть про помилку.

en: Weather Preferences
uk: Параметри аплету "Зведення погоди"

en: _Automatically update every:
uk: Автоматично оновлювати _кожні

note: * Units settings page. Temperature Unit
en: _Temperature unit:
uk: _Температурі одиниці:

note: Default means device with default route set
en: Default
uk: Типово

en: Kelvin
uk: за Кельвіном

note: TRANSLATORS: Celsius is sometimes referred Centigrade
en: Celsius
uk: за Цельсієм

en: Fahrenheit
uk: за Фаренгейтом

note: Speed Unit
en: _Wind speed unit:
uk: Одиниці швидкості _вітру:

note: TRANSLATOR: The wind speed unit "meters per second"
en: m/s
uk: м/с

note: TRANSLATOR: The wind speed unit "kilometers per hour"
en: km/h
uk: км/с

note: TRANSLATOR: The wind speed unit "miles per hour"
en: mph
uk: миль/год

note: TRANSLATOR: The wind speed unit "knots"
en: knots
uk: вузол

en: Beaufort scale
uk: Шкала Beaufort

note: Pressure Unit
en: _Pressure unit:
uk: Одиниці т_иску:

note: TRANSLATOR: The pressure unit "kiloPascals"
en: kPa
uk: кПа

note: TRANSLATOR: The pressure unit "hectoPascals"
en: hPa
uk: ГПа

note: TRANSLATOR: The pressure unit "millibars"
en: mb
uk: мбар

note: TRANSLATOR: The pressure unit "millibars of mercury"
en: mmHg
uk: мм рт.ст.

note: TRANSLATOR: The pressure unit "inches of mercury"
en: inHg
uk: дюймів рт.ст.

note: TRANSLATOR: The pressure unit "atmospheres"
en: atm
uk: атм

note: Distance Unit
en: _Visibility unit:
uk: Одиниці види_мості:

note: TRANSLATOR: The distance unit "meters"
en: meters
uk: метрів

note: TRANSLATOR: The distance unit "kilometers"
en: km
uk: км

note: TRANSLATOR: The distance unit "miles"
en: miles
uk: миль

en: Update
uk: Оновлення

en: minutes
uk: хв

en: Display
uk: Відображення

en: General
uk: Загальне

en: _Select a location:
uk: _Місцевість:

en: _Find:
uk: Зна_йти:

en: Find _Next
uk: Знайти _наступний

en: Location
uk: Місцевість

en: Cannot connect to gnome-session
uk: Не вдалося з'єднатися із gnome-session

en: Automatic sleep inhibited
uk: Автоматичне присипляння заборонено

en: Automatic sleep enabled
uk: Автоматичне присипляння увімкнено

en: Manual inhibit
uk: Заборона вручну

en: Allows user to inhibit automatic power saving.
uk: Надає користувачеві змогу заборонити автоматичне заощадження енергії.

en: Licensed under the GNU General Public License Version 2
    
    Inhibit Applet is free software; you can redistribute it and/or
    modify it under the terms of the GNU General Public License
    as published by the Free Software Foundation; either version 2
    of the License, or (at your option) any later version.
    
    Inhibit Applet is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the
    GNU General Public License for more details.You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA
    02110-1301, USA.
uk: Ліцензовано відповідно до GNU General Public License Version 2
    
    Аплет заборони є вільним програмним забезпеченням; ви можете поширювати її і/або
    змінювати її за умов дотримання GNU General Public License у тому вигляді, у
    якому її оприлюднено Free Software Foundation; версії 2 цієї ліцензії, або 
    (за потреби) будь-якої пізнішої версії.
    
    Аплет заборони поширюється у сподіванні, що вона буде корисною, але БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ
    ГАРАНТІЙ; навіть без очевидної гарантії КОМЕРЦІЙНОЇ ЦІННОСТІ або ПРИДАТНОСТІ
    ДЛЯ ЯКОЇСЬ МЕТИ.  Докладніше про це ви можете дізнатися з GNU General Public
    License.
    
    Разом з Аплетом заборони ви маєте отримати копію GNU General Public License; якщо ви
    її не отримали, повідомте про це за адресою Free Software Foundation, Inc.,
    51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301, USA.

en: Copyright © 2006-2007 Richard Hughes
uk: © Richard Hughes, 2006-2007

en: No items in history
uk: Історія порожня

note: build file select dialog
en: Start program
uk: Запустити програму

en: Command line
uk: Командний рядок

en: Type a command here and Gnome will execute it for you
uk: Введіть команду та середовище GNOME її виконає

en: Browser
uk: Огляд

en: Click this button to start the browser
uk: Клацніть на цю кнопку, щоб запустити переглядач

en: History
uk: Історія

en: Click this button for the list of previous commands
uk: Натисніть на цю кнопку для отримання списку попередніх команд

en: Command line has been disabled by your system administrator
uk: Командний рядок заблокований системним адміністратором

en: Mini-Commander applet
uk: Аплет мініатюрний командний рядок

en: This applet adds a command line to the panel
uk: Цей аплет додає командний рядок до панелі

en: This GNOME applet adds a command line to the panel. It features command completion, command history, and changeable macros.
uk: Цей аплет GNOME додає на панель командний рядок. У ньому реалізовано доповнення команд, історія команд та змінювані макроси.

en: Command Line Preferences
uk: Параметри аплету "Командний рядок"

en: Auto Completion
uk: Автоматичне доповнення

en: E_nable history-based auto completion
uk: Ввімкнути _автодоповнення, що ґрунтується на історії

en: Size
uk: Розмір

en: _Width:
uk: Ш_ирина:

en: pixels
uk: точок

en: Colors
uk: Кольори

en: _Use default theme colors
uk: _Використовувати звичайні кольори теми

en: Command line _foreground:
uk: _Колір тексту командного рядка:

en: Command line _background:
uk: _Тло командного рядка:

en: Pick a color
uk: Виберіть колір

en: _Macros:
uk: _Макроси:

en: _Add Macro...
uk: Д_одати макрос...

en: _Delete Macro
uk: В_идалити макрос

en: Macros
uk: Макроси

en: Add New Macro
uk: Додати новий макрос

en: _Pattern:
uk: _Шаблон:

en: Co_mmand:
uk: К_оманда:

en: You must specify a pattern and a command
uk: Необхідно вказати шаблон та команду

en: You must specify a pattern
uk: Необхідно вказати шаблон

en: You must specify a command
uk: Необхідно вказати команду

en: You may not specify duplicate patterns
uk: Не можна вказувати однакові шаблони

en: Pattern
uk: Шаблон

en: _Open System Monitor
uk: Відкрити _Системний монітор

en: Start system-monitor
uk: Запустити «Системний монітор»

en: There was an error executing '%s': %s
uk: Помилка при виконанні "%s": %s

en: Processor
uk: Процесор

en: Memory
uk: Пам'ять

en: Network
uk: Мережа

en: Swap Space
uk: Підкачка

en: Load Average
uk: Середнє завантаження

en: Disk
uk: Диск

note: xgettext: use and cache are > 1 most of the time, please assume that they always are.
en: %s:
    %u%% in use by programs
    %u%% in use as cache
uk: %s:
    %u%% використовується програмами
    %u%% використано під кеш

en: The system load average is %0.02f
uk: Середнє завантаження системи - %0.02f

note: xgettext: same as in graphic tab of g-s-m
en: %s:
    Receiving %s
    Sending %s
uk: %s:
    Отримую %s
    Надсилаю %s

en: %s:
    %u%% in use | %s:
    %u%% in use
uk[0]: %s:
    %u%% використовується
uk[1]: %s:
    %u%% використовується
uk[2]: %s:
    %u%% використовується
uk[3]: %s:
    %u%% використовується

en: CPU Load
uk: Завантаження ЦП

en: Memory Load
uk: Використання пам'яті

en: Net Load
uk: Завантаження мережі

en: Swap Load
uk: Завантаження підкачки

en: Disk Load
uk: Завантаження диска

en: A system load monitor capable of displaying graphs for CPU, ram, and swap space use, plus network traffic.
uk: Монітор навантаження системи відображає графіки використання процесора, пам'яті, файлу підкачки, дискового простору та мережі.

en: Monitored Resources
uk: Ресурси, що контролюються

en: _Processor
uk: П_роцесор

en: _Memory
uk: _Пам'ять

en: _Network
uk: _Мережа

en: S_wap Space
uk: Під_качка

en: _Load
uk: З_авантаження

en: _Harddisk
uk: _Жорсткий диск

en: Options
uk: Параметри

en: System m_onitor width:
uk: _Ширина системного монітору:

en: System m_onitor height:
uk: _Висота системного монітору:

en: Sys_tem monitor update interval:
uk: Період _оновлення системного монітору:

en: milliseconds
uk: мс

en: _User
uk: _Користувач

en: S_ystem
uk: _Система

en: N_ice
uk: Пр_іоритеті

en: I_dle
uk: О_чікування

en: Sh_ared
uk: _Спільна

en: _Buffers
uk: _Буфери

en: Cach_ed
uk: Ке_ш

en: F_ree
uk: _Вільна

en: _In
uk: В_хідний

en: _Out
uk: В_ихідний

en: _Local
uk: _Локальний

en: _Background
uk: _Тло

en: _Used
uk: В_икористано

en: _Free
uk: _Вільно

en: Load
uk: Завантаження

en: _Average
uk: _Середнє

en: Harddisk
uk: Жорсткий диск

en: _Read
uk: _Читання

en: _Write
uk: _Запис

en: System Monitor Preferences
uk: Параметри системного монітору

en: Device _Details
uk: _Подробиці про пристрій...

en: b/s
uk: б/сек

en: B/s
uk: Б/сек

en: bits
uk: біт

en: bytes
uk: байт

en: kb/s
uk: кб/сек

en: KiB/s
uk: КіБ/сек

en: kb
uk: кб

en: KiB
uk: КіБ

en: Mb/s
uk: Мб/сек

en: MiB/s
uk: МіБ/сек

en: Mb
uk: Мб

en: MiB
uk: Міб

en: Device Details for %s
uk: Деталі пристрою для %s

en: _In graph color
uk: Колір графіку _вхідного трафіку

en: _Out graph color
uk: Колір графіку в_ихідного трафіку

en: Internet Address:
uk: Адреса у інтернет:

en: Netmask:
uk: Маска мережі:

en: Hardware Address:
uk: Апаратна адреса:

en: P-t-P Address:
uk: P-t-P адреса:

en: Bytes in:
uk: Байтів вх.:

en: Bytes out:
uk: Байтів вих.:

en: none
uk: немає

en: IPv6 Address:
uk: Адреса IPv6:

en: Signal Strength:
uk: Сила сигналу:

en: %s is down
uk: %s відключено

en: %s: %s
    in: %s out: %s
uk: %s: %s
    вх: %s вих: %s

en: has no ip
uk: не має ip

en: %s: %s
    sum: %s
uk: %s: %s
    сума: %s

en: 
    ESSID: %s
    Strength: %d %%
uk: 
    ESSID: %s
    Сила: %d %%

en: unknown
uk: невідомо

en: Do you want to disconnect %s now?
uk: Бажаєте відключитись від %s?

en: Do you want to connect %s now?
uk: Бажаєте підключитись до %s?

en: <b>Running command %s failed</b>
    %s
uk: <b>Запуск команди %s завершився з помилкою</b>
    %s

en: A little applet that displays some information on the traffic on the specified network device
uk: Невеличкий аплет, що відображає інформацію про трафік вказаного мережевого пристрою

en: Network _device:
uk: Мережний _пристрій:

en: General Settings
uk: Основні параметри

en: Show _sum instead of in & out
uk: Показати _сумарний замість входу та виходу

en: Show _bits instead of bytes
uk: Показувати _біти замість байтів

en: Change _icon according to the selected device
uk: Міняти _значок відповідно до вибраного пристрою

en: Netspeed Preferences
uk: Параметри Netspeed

en: %d note | %d notes
uk[0]: %d нотатка
uk[1]: %d нотатки
uk[2]: %d приміток
uk[3]: %d нотатка

en: Show sticky notes
uk: Показує липкі нотатки

en: Sticky Notes for the GNOME Desktop Environment
uk: "Липкі" нотатки для середовища GNOME

en: This note is locked.
uk: Ця примітка заблокована.

en: This note is unlocked.
uk: Ця примітка розблокована.

en: _New Note
uk: _Створити примітку

en: Hi_de Notes
uk: С_ховати примітки

en: _Lock Notes
uk: _Блокувати примітки

en: _Delete Notes
uk: Видалити _примітки

en: _Delete All
uk: В_идалити всі

en: Delete all sticky notes?
uk: Видалити всі липкі нотатки?

en: This cannot be undone.
uk: Не можна скасувати.

en: Delete this sticky note?
uk: Видалити цю липку нотатку?

en: _Delete Note...
uk: В_идалити примітку...

en: _Lock Note
uk: _Блокувати примітку

en: _Properties
uk: В_ластивості

en: Sticky Note
uk: Липка примітка

en: Lock/Unlock note
uk: Розблокувати/заблокувати приміток

en: Close note
uk: Закрити приміток

en: Resize note
uk: Змінити розмір примітки

en: Sticky Notes Preferences
uk: Параметри липких приміток

en: Default Note Properties
uk: Первинні властивості примітки

en: H_eight:
uk: _Висота:

en: Specify the default width (in pixels) of new notes
uk: Початкова висота нових приміток (в точках)

en: Specify the default height (in pixels) of new notes
uk: Початкова висота нових приміток (в точках)

en: Use co_lor from the system theme
uk: Використовувати ко_лір системної теми

en: Font Co_lor:
uk: К_олір шрифту:

en: Note C_olor:
uk: _Колір примітки:

en: Choose a base color to use for all sticky notes
uk: Вибрати основний колір для всіх приміток

en: Pick a default sticky note color
uk: Вибір початкового кольору примітки

en: Use fo_nt from the system theme
uk: Використовувати ш_рифт системної теми

en: _Font:
uk: _Шрифт:

en: Choose a font to use for all sticky notes
uk: Вибрати шрифт для всіх приміток

en: Pick a default sticky note font
uk: Вибір початкового шрифту примітку

en: Behavior
uk: Поведінка

en: _Put notes on all workspaces
uk: _Показувати примітки на всіх робочих областях

en: Choose if notes are visible on all workspaces
uk: Відмітьте для показу приміток на всіх робочих областях

en: Force _default color and font on notes
uk: С_тандартний колір і шрифт для всіх приміток

en: Choose if the default style is forced on all notes
uk: Відмітьте, щоб стандартний стиль застосовувався до всіх приміток

en: Hide notes when the des_ktop is clicked on
uk: Ховати нотатки, якщо виконано кла_цання на стільниці

en: Choose whether to hide all notes when selecting on the desktop
uk: Виберіть, чи слід ховати усі нотатки при виборі на стільниці

en: Sticky Note Properties
uk: Властивості липкої примітки

en: Properties
uk: В_ластивості

en: _Title:
uk: _Заголовок:

en: Specify a title for the note
uk: Вказати заголовок примітки

en: Use default co_lor
uk: Використовувати початковий _колір

en: Font C_olor:
uk:    _Колір шрифту:

en: Note _Color:
uk: К_олір примітки:

en: Use default fo_nt
uk: Використовувати початковий _шрифт

en: Choose a color for the note
uk: Вибрати колір примітки

en: Pick a color for the sticky note
uk: Вибір кольору приміток

en: Choose a font for the note
uk: Вибрати шрифт примітки

en: Pick a font for the sticky note
uk: Вибір шрифту примітки

en: _Start timer
uk: _Почати відлік

en: P_ause timer
uk: П_ризупинити відлік

en: S_top timer
uk: З_упинити відлік

en: Finished
uk: Завершено

en: Timer finished!
uk: Відлік завершено!

en: Timer Applet Preferences
uk: Параметри аплету «Таймер»

en: Name:
uk: Назва:

en: Hours:
uk: Години:

en: Minutes:
uk: Хвилини:

en: Seconds:
uk: Секунди:

en: Show notification popup
uk: Показати контекстне сповіщення

en: Show dialog
uk: Показувати діалогове вікно

en: A search bar applet for finding content stored in Tracker
uk: Аплет панелі пошуку для пошуку даних, які зберігаються у «Tracker»

en: Copyright Tracker Authors 2005-2010
uk: © Розробники «Tracker», 2005-2010

en: Other
uk: Інше

en: Contacts
uk: Контакти

en: Tags
uk: Мітки

en: Email Addresses
uk: Адреси ел. пошти

en: Documents
uk: Документи

en: Applications
uk: Програми

en: Images
uk: Зображення

en: Audio
uk: Звук

en: Folders
uk: Теки

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Videos
uk: Відео

en: Archives
uk: Архіви

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Links
uk: Посилання

en: Category
uk: Категорія

en: Title
uk: Заголовок

en: No results found for “%s”
uk: За критерієм пошуку «%s» нічого не знайдено

en: %d Item in Trash | %d Items in Trash
uk[0]: %d елемент у смітнику
uk[1]: %d елементи у смітнику
uk[2]: %d елементів у смітнику
uk[3]: %d елемент у смітнику

en: No Items in Trash
uk: У смітнику немає елементів

en: Error while spawning Nautilus:
    %s
uk: Помилка запуску Nautilus:
    %s

en: Delete Immediately?
uk: Видалити остаточно?

en: Cannot move items to trash, do you want to delete them immediately?
uk: Не вдається перемістити елементи в смітник, видалити їх остаточно?

en: The selected item cannot be moved to the trash | None of the %d selected items can be moved to the Trash
uk[0]: Жоден із позначеного %d запису не може бути пересунуто до смітника
uk[1]: Жоден із позначених %d записів не може бути пересунуто до смітника
uk[2]: Жоден із позначених %d записів не може бути пересунуто до смітника
uk[3]: Жоден із позначеного %d запису не може бути пересунуто до смітника

en: Cannot move some items to trash, do you want to delete these immediately?
uk: Не вдається перемістити елементи в смітник, видалити їх остаточно?

en: The selected item cannot be moved to the Trash | %d of the selected items cannot be moved to the Trash
uk[0]: Позначений %d запис не може бути пересунуто до смітника
uk[1]: %d позначених записів не може бути пересунуто до смітника
uk[2]: %d позначених записів не може бути пересунуто до смітника
uk[3]: Позначений %d запис не може бути пересунуто до смітника

en: A GNOME trash bin that lives in your panel. You can use it to view the trash or drag and drop items into the trash.
uk: Смітник середовища GNOME, яка живе у вашій панелі. Ви можете використовувати її для перегляду смітника або перетягування до нього елементів.

note: Translators: the %s in this string should be read as %d.
en: Removing item %s of %s
uk: Видаляється елемент %s з %s

note: Translators: %s is a file name
en: Removing: %s
uk: Видаляється: %s

en: Empty all of the items from the trash?
uk: Очистити усі елементи зі смітника?

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
uk: Якщо ви очистите смітник, елементи будуть видалені остаточно. Зауважте, їх також можна видаляти по одному.

en: _Empty Trash
uk: О_чистити смітник

en: Emptying the Trash
uk: Очищення смітника

en: From:
uk: Від:

en: _Open Trash
uk: _Відкрити смітник

en: Unmaximize
uk: Відновити розгорнуте

en: Maximize
uk: Максимізувати

en: Minimize
uk: Мінімізувати

en: Close
uk: Закрити

en: Window buttons for your GNOME Panel.
uk: Кнопки вікон для панелі GNOME.

en: Window Applets on Gnome-Look
uk: Аплети вікон на Gnome-Look

en: Window Buttons Preferences
uk: Параметри «Кнопок вікон»

en: Theme:
uk: Тема:

en: Focused
    Normal
uk: Фокусований
    Звичайний

en: Focused
    Clicked
uk: Фокусований
    Натиснутий

en: Focused
    Hover
uk: Фокусований
    Наведення

en: Unfocused
    Normal
uk: Нефокусований
    Звичайний

en: Unfocused
    Hover
uk: Нефокусований
    Наведення

en: Unfocused
    Clicked
uk: Нефокусований
    Натиснений

en: Use Metacity's button order
uk: Порядок кнопок Metacity

en: When checked, the button order will be the same as on Metacity window borders.
uk: Якщо позначено, порядок кнопок буде таким самим, як на обрамленні вікна Metacity.

en: Custom order:
uk: Нетиповий порядок:

note: Translators: minimize, maximize, close should not be translated
en: Define your custom order by using the words:
    minimize, maximize and close
    Separate them by commas (,).
    Do NOT use double values!
uk: Визначте ваш нетиповий порядок за допомогою слів
    minimize, maximize і close.
    Слова слід відокремлювати комами (,).
    Слова НЕ можна повторювати!

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Click to reload buttons.
uk: Клацніть, щоб перезавантажити кнопки.

en: Reverse order
uk: Зворотний порядок

en: <b>Button Order</b>
uk: <b>Послідовність кнопок</b>

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Align buttons with panel orientation.
uk: Вирівняти кнопки за орієнтацією панелі.

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Force buttons to always appear horizontal.
uk: Примусово завжди розташовувати кнопки горизонтально.

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Force buttons to always appear vertical.
uk: Примусово завжди розташовувати кнопки вертикально.

en: <b>Button Orientation</b>
uk: <b>Орієнтація кнопок</b>

en: Minimize Button
uk: Кнопка мінімізації

en: Maximize/Unmaximize Button
uk: Кнопка «Максимізувати/Скасувати максимізацію»

en: Close Button
uk: Кнопка закриття

en: <b>Button Hiding</b>
uk: <b>Приховування кнопок</b>

en: Positioning & Visibility
uk: Розташування і видимість

en: Control _maximized windows only
uk: Керувати _лише максимізованими вікнами

en: _Hide when no active maximized window
uk: _Ховати, якщо немає активних максимізованих вікон

en: Enable _click effect
uk: Увімкнути е_фект клацання

en: Enable _hover effect
uk: Увімкнути _ефект наведення

en: Show _tooltips
uk: Показувати п_ідказки

en: <b>Internal</b>
uk: <b>Вбудовані</b>

en: Hide Compiz _decorations for maximized windows
uk: Приховувати _обрамлення Compiz для максимізованих вікон

en: <b>External</b>
uk: <b>Зовнішні</b>

en: Window Task Button
uk: Кнопка задач вікна

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Show windows from all workspaces
uk: Показувати вікна з усіх робочих областей

en: Show the home title and
    log out icon when on the desktop
uk: Показувати заголовок домівки та
    піктограму виходу, коли на стільниці

en: Show the application title and close icon
    for the active window
uk: Показувати заголовок програми і піктограму закриття
    для активного вікна

en: Grey out non-active window icons
uk: Зафарбовувати сірим неактивні піктограми вікна

en: Home
uk: Домашня тека

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
uk: Вийти, змінити користувача, заблокувати екран чи вимкнути живлення комп'ютера

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: Window Title Preferences
uk: Параметри «Заголовка вікон»

en: Swap icon/title _order
uk: Поміняти _місцями піктограму і заголовок

en: Expand applet
uk: Розгорнути аплет

en: Disabled until GTK+ developers fix the various bugs.
    You may change it using gconf-editor, but then you also need to set a fixed size.
uk: Вимкнено до часу, коли розробники GTK+ усунуть різноманітні вади.
    Можете змінити значення за допомогою gconf-editor, але тоді вам також треба встановити фіксований розмір.

en: Hide _icon
uk: Приховати _піктограму

en: Icon
uk: Піктограма

en: Hide title
uk: Приховати заголовок

en: Alignment:
uk: Вирівнювання:

en: Set the title alignment.
    Note: only has effect when "Expand applet" is active.
uk: Встановити вирівнювання заголовка.
    Зауваження: має значення, лише якщо задіяно «Розгорнути аплет».

en: Custom _style
uk: Нет_иповий стиль

en: Active
uk: Активний

en: Inactive
uk: Неактивний

en: Font style:
uk: Стиль шрифту:

en: Font color:
uk: Колір шрифту:

en: _Hide when no active maximized windows
uk: _Ховати, якщо немає активних максимізованих вікон

en: Show window _action menu on right-click
uk: Показувати меню _дій з вікном у відповідь на клацання правою кнопкою

en: Will cause the window action menu to appear when the title is right-clicked.
    This experimental feature is still under development!
    Warning! In current feature state you will be unable to access the applet action menu via title-right click when this option is enabled! You may still do so by right-clicking the icon if it is not hidden. You may always change this setting from gconf-editor.
uk: Призведе до показу меню дій з вікном при клацанні правою кнопкою миші на заголовку.
    Це експериментальна можливість, тестування якої не завершено!
    Увага! У поточному стані розробки ви не зможете отримувати доступ до меню дій з аплетом за допомогою клацання правою кнопкою миші на заголовку, якщо цей параметр буде увімкнено! Отримати відповідний доступ можна за допомогою клацання правою кнопкою миші на піктограмі, якщо її не приховано. Значення цього параметра можна завжди змінити за допомогою gconf-editor.

note: display "custom" icon/title (TODO: customization via preferences?) This has to be unrefed!
en: Desktop
uk: Стільниця

en: Window title for your GNOME Panel.
uk: Заголовок вікна для вашої панелі GNOME.
