Authenticator - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Authenticator
ar: الموثق

en: Simple application that generates a two-factor authentication code, created for GNOME.
ar: تطبيق بسيط يولد كود توثيق ثنائي، صمم لنظام Gnome

en: Features:
ar: اضافات:

en: QR code scanner
ar: ماسح كود QR

en: Beautiful UI
ar: واجهة مستخدم جميلة

en: Two-factor authentication
ar: التوثيق الثنائي

en: Gnome;GTK;Verification;
ar: Gnome; GTK; توثيق;

en: Default window maximized behaviour
ar: السلوك الأقصى للنافذة الافتراضية

en: Two-factor authentication code generator.
ar: كود توليد التوثيق الثنائي.

en: Add a new account
ar: اضافة حساب جديد

en: Close
ar: اغلاق

en: Add
ar: اضافة

en: Provider
ar: المزود

en: Save
ar: احفظ

en: Edit
ar: تحرير

en: Delete
ar: حذف

en: Start in debug mode
ar: البدء في وضع التصحيح

en: Authenticator version number
ar: رقم نسخة الموثق

en: Lock the application
ar: اقفل التطبيق

en: Restore
ar: استرجاع

en: Backup
ar: نسخة احتياطية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Invalid QR code
ar: رمز QR خاطئ

en: The One-Time Passwords expires in {} seconds
ar: رقم سري المرة الواحدة سينتهي في {} ثانية

en: Couldn't generate the secret code
ar: لم يتكمن من توليد المفتاح السري

en: Undo
ar: تراجع

en: JSON files
ar: ملف JSON
