Authenticator - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Authenticator
sr: Аутентификатор

en: Gnome;GTK;Verification;
sr: Gnome;GTK;Verification;Овера;

en: Add a new account
sr: Додај нови налог

en: Close
sr: Затвори

en: Add
sr: Додај

en: Delete
sr: Обриши

en: Start in debug mode
sr: Покрени у режиму за исправљање грешака

en: Authenticator version number
sr: Верзија Аутентификатора

en: Invalid QR code
sr: Неисправан КуР код

en: Couldn't generate the secret code
sr: Не могу да направим тајни код

en: Undo
sr: Опозови
